Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2009., 14:21   #961
royall07,

da li je to leglo iz neke uzgajivačnice iz rijeke ili si vidilo u nekom oglasu? ako ne uzimaš iz uzgajivačnice onda dobro provjeri u koga uzimaš psića da ne bi bio neki šverc-komerc...
Max100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 18:30   #962
Ma veterinari kod kojih sam iša uvik isto rade, očiste analke, pitaju za buhe i govore da je možda nekakva bakterijska infekcija, a niko ne spominje alergiju ni išta slično...Nema mi smisla kljukat ga antibioticima dok je mali, a očito je da je nekakva vrsta alergije!
zosopage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:28   #963
Koliko su česti problemi s alergijama i sličnim stvarima kod Westya? Tu se to često spominje, dakle dosta vas se s tim susrelo. Ali inače, većina Westya tijekom života prođe takve neke komplikacije ili ipak ne?
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 15:43   #964
Smile

Quote:
Max100 kaže: Pogledaj post
royall07,

da li je to leglo iz neke uzgajivačnice iz rijeke ili si vidilo u nekom oglasu? ako ne uzimaš iz uzgajivačnice onda dobro provjeri u koga uzimaš psića da ne bi bio neki šverc-komerc...
leglo se zove whitelion t&i iz rijeke, i ovaj tvoj westyć je prekrasan pravi slatkiš....
još sam neupučen u ove psiće ali mi se jako svidio
royall07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 00:44   #965
i ja evo imam westie ženku, vec godinu i pol...prije nje sam imala križanku koja je imala dominantne gene terijera i karakter...mogu samo reći da je ova sada nebo i zemlja prema prijašnjoj...uopće ne laje bezpotrebno, prijašnja je svakog dočekivala lajanjem, sad je već poslušna i nemamo nikakvih problema s njom...prezadovoljni smo odabirom...nema ni dlaka po stanu što je bio prije slučaj...
a mogu reći i da sam od drugih koje srećem po gradu čula slično...nitko mi još nije rekao da je taj pas "divlji"...tako da se čudim nekim postovima ovdje...
pinelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 10:12   #966
royall07 hvala
Max100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 13:11   #967
Quote:
Max100 kaže: Pogledaj post
royall07 hvala
hvala tebi
royall07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 13:28   #968
Quote:
Veky2 kaže: Pogledaj post
- pitaj vet-a


@ - royall07
imam jedno pitanje nasao sam u rijeci westy psa pa me zanima dali je netko čuo za to leglo

- moja susjeda ima westy-cu staru dvije godine iz rijeke - prelijep pas, sve pohvale
veky a dali je ona kupila tog psa u whitelion t&i uzgajivacnica
royall07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 18:35   #969
royall jesi ti iz rijeke ili ? jer vidim da u zagrebu jedna uzgajivacnica isto ima leglo :
http://www.funkenspiel.com/indexwestie.html
prekrasni su psici

Zadnje uređivanje Max100 : 06.11.2009. at 18:41.
Max100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 19:37   #970
royall,whitelion nisu nikakavi šverceri, možeš slobodno kupiti psa od njih, znam koji su to ljudi i koje pse imaju.

Samo jedna mala ispravka, funkenspiel je iz Osijeka uzgajačnica.
numa-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 20:49   #971
ja imam psića iz tog legla funkenspiel

koliko znam ostalo ih je još par, dosta su ih prodali pa ako ko namjerava nek požuri!
zosopage is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 20:03   #972
Pozdrav,
razmisljamo o kupovini malenog psica za stan pa su u uzi izbor usli westy i shih tzu.
E sad, pošto u našem stanu vec "caruju" dvije ptice koje kad je netko kod kuce nisu u krletki nego su pustene zanimaju me iskustva vlasnika da li bi tu moglo bit problema, u stvari kakav je karakter tih psica kad su u pitanju drugi ljubimci
__________________
Ako podignes pogled neces vidjeti granice...
bianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 21:09   #973
Quote:
Max100 kaže: Pogledaj post
royall jesi ti iz rijeke ili ? jer vidim da u zagrebu jedna uzgajivacnica isto ima leglo :
http://www.funkenspiel.com/indexwestie.html
prekrasni su psici
ne max nisam iz rijeke iz splita samhvala na informaciji nadam se da ovaj tjedan idem vidjeti kakvi su psici....
royall07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 18:44   #974
Ja sam iz Kaštela! Možeš mi reć Max u kojeg veterinara ideš jer neznan di bi, onaj Zoe mi se čini užas...
zosopage is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 22:07   #975
Preporučila bi ti da odeš na bačvice, veterinarska stanica Raunig - Raunig Vando rade i njegov kolega , super su, svi ih preporučuju.
evo ti broj telefona i ulica ; 021 488700 , Rooseweltova 1
Max100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 07:59   #976
Jel se kome od vas desilo da westy neće da jede iz posudice? Ja mislim da je problem u dehidratu odnosno da se njemu neda žvakati pa me zanima smijem li ga nečim preliti da ga malo omekšam?
zosopage is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 17:23   #977
Quote:
zosopage kaže: Pogledaj post
Jel se kome od vas desilo da westy neće da jede iz posudice? Ja mislim da je problem u dehidratu odnosno da se njemu neda žvakati pa me zanima smijem li ga nečim preliti da ga malo omekšam?
slobodno prelijes sa nekim probiotikom.
moj Rubi tak i tak nece jest sami dehidrat tako da mu moram mijesat sa nekakvim mesom ili necim vec, jer same keksice ni u ludilu
i cim malo pomjesam sa recimo piletinom odmah sve smaze!
Rubi_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 17:12   #978
Sad jede ko lud Stavija san ga na onu medicinsku hranu bez piletine i žitarica da eliminiram te eventualne uzroke alergije pa me zanima koliko triba proć vrimena dok alergija pristane, tj dok se on pristane češat, naravno ako je alergičan na piletinu il žitarice koje više nejede?!
zosopage is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 10:36   #979
Sretan rođendan!!!!!


Zippo u subotu ide na alergološke testove. Dr. će ga blago sedirati i napraviti mu testove, da se proba otkriti uzrok alergije.
Ako je netko išao..molim vas, pišite iskustva.

velika pusa od Zippa!
blueye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 17:13   #980
Zippo je jučer bio na testiranju, 44 alergena..i sve je negativno!!!!
Čovjek ne zna da li da bude sretan ili tužan, jer šapice liže i čupa do krvi.
Vet. je sada rekla da jede samo zečetinu ili rižu, friško kuhanu.
Ne znamo više što da radimo, kako mu pomoći.
Bio je od ljeta na Royal Canin Hypoallergenic..sada je problem možda u aditivima iz gotove ili suhe hrane.
Jedu li vaši westići zečetinu?
Ne znam ni da li na taj način dobija dovoljno hranjivih tvari, vitamina i minerala- ako jede samo rižu i zečetinu.
Pišite....
blueye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.