Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2011., 00:05   #4501
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ogrlica koju sam napravila od potrgane ogrlice s eBaya, ostataka vune i perlica.

prelijepa je
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 17:53   #4502
je zna itko gdje mogu kupiti točkasti materijal, a da nije skup? u Zg-u naravno znam da su mi u pamigu u vrpču ponudili metar jednog koji košta 200kn, meni mrak na oči pao kad su mi rekli, ali eto... ako zna netko puno jeftiniju varijantu, neka slobodno napiše hvala
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 18:27   #4503
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
je zna itko gdje mogu kupiti točkasti materijal, a da nije skup? u Zg-u naravno znam da su mi u pamigu u vrpču ponudili metar jednog koji košta 200kn, meni mrak na oči pao kad su mi rekli, ali eto... ako zna netko puno jeftiniju varijantu, neka slobodno napiše hvala
probaj u onom ducanu sa tkaninama u vlaskoj, tamo na onoj tramvajskoj stanici kod importane galerije, samo sa suprotne strane. ja sam kupila 2 tockasta materijala tamo kad mi je trebalo za rodjendan (u 11.mj), jedan je bio 19kn a drugi 9kn metar. inace znaju imat tako jeftine materijale, pa provjeri ako slucajno opet ima tockasti
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 18:43   #4504
Quote:
MadeByMaja kaže: Pogledaj post
probaj u onom ducanu sa tkaninama u vlaskoj, tamo na onoj tramvajskoj stanici kod importane galerije, samo sa suprotne strane. ja sam kupila 2 tockasta materijala tamo kad mi je trebalo za rodjendan (u 11.mj), jedan je bio 19kn a drugi 9kn metar. inace znaju imat tako jeftine materijale, pa provjeri ako slucajno opet ima tockasti
super hvala ti. je znaš možda kako se zove dućan? samo da nadodam da sam ja vidjela jedan dućan sa relativno jeftinim tkaninama u petrinjskoj, mislim da se zove svijet tkanina, imali su na sniženju metar čipke 48kn, til po 10kn i dosta jeftinih materijala. mene je jedna roza čipka očarala, taman bi bila super za haljinu. eto ako koga zanima
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 19:11   #4505
Quote:
artemida7 kaže: Pogledaj post
super hvala ti. je znaš možda kako se zove dućan? samo da nadodam da sam ja vidjela jedan dućan sa relativno jeftinim tkaninama u petrinjskoj, mislim da se zove svijet tkanina, imali su na sniženju metar čipke 48kn, til po 10kn i dosta jeftinih materijala. mene je jedna roza čipka očarala, taman bi bila super za haljinu. eto ako koga zanima
joj neznam napamet, ali neko talijansko ime je, to je odma pored onog ducana sa haljinama (banovec ili tako nesto)
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 19:34   #4506
Quote:
MadeByMaja kaže: Pogledaj post
joj neznam napamet, ali neko talijansko ime je, to je odma pored onog ducana sa haljinama (banovec ili tako nesto)
tnx
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 20:41   #4507
Quote:
silly_one kaže: Pogledaj post
super je torba odlična boja! taman sam u sličnoj boji naručila od Nala cura da mi izrade jednu kolike su dimenzije tvoje?
koliko dođe približno torba veličine A4 kod njih?
becca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 22:08   #4508
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ogrlica koju sam napravila od potrgane ogrlice s eBaya, ostataka vune i perlica.

Baš je predivna!

Kako se pravi ovo od vune? Kukičanje neko, ili?
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 22:26   #4509
Je, kukičanje, tu je tutorial.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 12:13   #4510
Quote:
MadeByMaja kaže: Pogledaj post
probaj u onom ducanu sa tkaninama u vlaskoj, tamo na onoj tramvajskoj stanici kod importane galerije, samo sa suprotne strane. ja sam kupila 2 tockasta materijala tamo kad mi je trebalo za rodjendan (u 11.mj), jedan je bio 19kn a drugi 9kn metar. inace znaju imat tako jeftine materijale, pa provjeri ako slucajno opet ima tockasti
Mislim da se zove Tuti tkanine, tako nešto. I iako i inače imaju ok cijene, ovo što si ti kupila je bilo ful na sniženju zbog nove robe koja im je stizala Tad sam si i ja kupila nekakvu vunu i još ponešto. Baš se isplatilo.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 12:16   #4511
Quote:
MadeByMaja kaže: Pogledaj post
...
Ja radim ovakve kozmetičke torbice, ful su naredne
I nije ti ovo nezgodno za nosit u ruci? Ja nikako da se naviknem na to iako mi se sviđa

Ja sam si nedavno kupila ljubičastu eko kožu al nikako se baciti na posao, sve nešto čekam a ne znam što čekam E da, čekala sam one magnetne kopče da mi stignu i stigle su
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 18:03   #4512
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja radim ovakve kozmetičke torbice, ful su naredne
I nije ti ovo nezgodno za nosit u ruci? Ja nikako da se naviknem na to iako mi se sviđa

Ja sam si nedavno kupila ljubičastu eko kožu al nikako se baciti na posao, sve nešto čekam a ne znam što čekam E da, čekala sam one magnetne kopče da mi stignu i stigle su
Ma, i nije mi toliko nezgodno, mozda zato sto sam se zbog faksa navikla da stalno vucem a3 fascikle uokolo tako u ruci, neznam. Problem je ako imam vise stvari, ali onda ionako uzmem neku vecu torbu da nemoram u ruci nosit, a ovako za na kavu i kad imam malo stvari mi je i ovo ok. Svidja mi se jako taj oblik pa malo pretrpim
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 18:14   #4513
decoupage

treba mi malo objašnjenje..
na koji način sve mogu raditi decoupage (a da nije salveta) jel postoji neki papir pa da na njega isprintam nešto i to stavim?!? znam da ima još nekih vrsta, ali ne znam točno postupke...
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 18:24   #4514
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
treba mi malo objašnjenje..
na koji način sve mogu raditi decoupage (a da nije salveta) jel postoji neki papir pa da na njega isprintam nešto i to stavim?!? znam da ima još nekih vrsta, ali ne znam točno postupke...
postoji decoupage papir s motivima, rižin papir, a možeš i sama sprintat neki motiv na rižin papir. samo to oštećuje printer navodno.
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2011., 22:06   #4515
Mom printeru nije ništa bilo..
Navodno je to jer ovaj papir ima sitnu prašinu, koju onaj pravi printerski nema, tako da mislim da se to na uništavanje printera odnosi na to kad netko baš masovno printa, ne jedan dva puta..
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 00:49   #4516
Question

jel se moze po eko kozi crtat, i ako da, kojim bojama, onim za tekstil?
mishonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 13:10   #4517
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja radim ovakve kozmetičke torbice, ful su naredne
I nije ti ovo nezgodno za nosit u ruci? Ja nikako da se naviknem na to iako mi se sviđa

Ja sam si nedavno kupila ljubičastu eko kožu al nikako se baciti na posao, sve nešto čekam a ne znam što čekam E da, čekala sam one magnetne kopče da mi stignu i stigle su
hej jel pliz moze link za te magnetske kopce?jel valjaju? :-)
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 13:14   #4518
Quote:
becca kaže: Pogledaj post
koliko dođe približno torba veličine A4 kod njih?

običan model bez ukrasa i lanca je 170kn
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:33   #4519
Evo mene nakon nekog vremena (dok se to sve poslika i složi...)
Uglavnom nekoliko novih uradaka i usput slike koje radi moja buduća šogorica

Naušnice:


Prsteni:







Slike:
http://ankri-shop.snappages.com/Slike.htm
Usput i prodajemo, šogorica i ja, njene slike i moje rukotvorine..
KissOnTheRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 22:56   #4520
ajme vratila si me nekih 20 godina unazad s ovim olovka gumbićima imala sam takve na džemperima koje je baka plela.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.