Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2009., 07:45   #81
A mos i na crno.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 14:38   #82
ak imaš nekog tko ti ima kafić ili tako nešto onda možeš raditi kod njega i novce primat na ruke a ako nemaš tako nekoga onda moraš u učenički i naći si neki posao pa če ti oni preko učeničkog isplačivati novce ( naravno dio tvoje zarade ide servisu negdje oko 5 do 10 posto )
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 16:44   #83
ma to je isto za qrac, ja sam se tu učlanio (učenički servis u Šibeniku) i stvar je u tome što SAM moraš sve sredit, tj. većinu posla obaviš ti, oni samo potvrde il šta već naprave tako da sam lagano odusta od toga čekam sljedeću godinu i da se ranije angažiram, valjda ću si naći nešto...
__________________
Svako ima pravo na život...na svoj život imam pravo samo ja!
FatPrezident is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 11:39   #84
ak je neko radio u 24 sata-ono raznosenje novina i sl,pliz nek mi posalje broj
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 13:49   #85
Quote:
opopBubamarac kaže: Pogledaj post
ak imaš nekog tko ti ima kafić ili tako nešto onda možeš raditi kod njega i novce primat na ruke a ako nemaš tako nekoga onda moraš u učenički i naći si neki posao pa če ti oni preko učeničkog isplačivati novce ( naravno dio tvoje zarade ide servisu negdje oko 5 do 10 posto )
ja sam isto učlanjena u uč. servis, tu u splitu, i ne oduzimaju oni tebi od zarade 10% nego na iznos tvoje plaće nadodaju tih 10%... joj, ja jako loše objašnjavam...

npr. ako ti je plaća 3000 kn, ti ćeš dobit 3000 kn, ali će tvoj poslodavac morat platit još 10% servisu, te još par postotaka za nekakve fondove i osiguranje
nimue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 15:41   #86
ma bolje da oni tih 10 posto meni još dodaju
ugl. još nikakav posao nisam našao ako netko nešto zna di sada primaju ljude nek mi javi
opopBubamarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 11:05   #87
zanima me da li mogu preko učeničkog ić radit s nepunih 15 (čitaj 14 ) npr. da me sad prime u neku srednju, pa da odmah izvadim papire. je l' se to može, il moram baš IĆ srednju najmanje 1 semestar?

p.s. užasno objašnjavam, ak skužite svaka vam čast
p.p.s unaprijed hvala

edit: kolko se plaća ono raznošenje letaka ak netko zna?
__________________
imam glupo i forsersko ime. bila sam napušena kad sam ga stavilla.
irreal_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 20:50   #88
Quote:
irreal_17 kaže: Pogledaj post
zanima me da li mogu preko učeničkog ić radit s nepunih 15 (čitaj 14 ) npr. da me sad prime u neku srednju, pa da odmah izvadim papire. je l' se to može, il moram baš IĆ srednju najmanje 1 semestar?

p.s. užasno objašnjavam, ak skužite svaka vam čast
p.p.s unaprijed hvala

edit: kolko se plaća ono raznošenje letaka ak netko zna?
ako ce te primit u srednju sad kad je vec pocela skolska godina, sreca tvoja...
da, nije bitno jesi u skoli 4 godine il 1 dan, moras od skole trazit potvrdu da si upisana. dakle odgovor glasi: mozes

raznosenje leka - cijena ovisi, otprilike 100kn, ako imas srece naletis na 150, 200
smajlic :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 19:22   #89
Quote:
smajlic :P kaže: Pogledaj post
ako ce te primit u srednju sad kad je vec pocela skolska godina, sreca tvoja...
da, nije bitno jesi u skoli 4 godine il 1 dan, moras od skole trazit potvrdu da si upisana. dakle odgovor glasi: mozes

raznosenje leka - cijena ovisi, otprilike 100kn, ako imas srece naletis na 150, 200
hvala
__________________
imam glupo i forsersko ime. bila sam napušena kad sam ga stavilla.
irreal_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 20:25   #90
hmm.... sve to pet, i tak dalje, al taj učenički ne uzima baš 5-10%, npr meni je zadnji poslodavac uplatio sumu od kojih 4500 kuna za mj dana, učenički servis je uzeo dio od kojih 1300, znači meni je ostalo 3200, ko je tu lud? ja bi rađe našo poso na crno i dobivao keš na ruke, tak da ono, razmislite
čupavac2109 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 15:45   #91
ucenicki servis

ovaj servis je super radio sam preko njih evo i link

http://www.ucenicki-servis.com/
silas9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2009., 18:49   #92
Quote:
čupavac2109 kaže: Pogledaj post
hmm.... sve to pet, i tak dalje, al taj učenički ne uzima baš 5-10%, npr meni je zadnji poslodavac uplatio sumu od kojih 4500 kuna za mj dana, učenički servis je uzeo dio od kojih 1300, znači meni je ostalo 3200, ko je tu lud? ja bi rađe našo poso na crno i dobivao keš na ruke, tak da ono, razmislite
ti si lud, po zakonu su učenici koji rade preko učeničkog oslobođeni od poreza. ako radiš preko burze, onda POSLODAVAC mora platiti porez, i to se ne odbija od tvoje plaće nego ide na teret poslodavcu. i osiguranje ti plaća i te stvari...
__________________
Let the beat control your body.
InDaHaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 18:22   #93
jeli tko probo ići na učenički servis preko doma mladih u Rijeci...
čitala sam na njihovoj stranici o tome..i dalje ne kužim neke stvari..šta se treba učlaniti u taj dom da bi mogao pronaći neki posao..ili kako to uopće funkcionira?
i..jel se mogu maloljetnici zaposlit (sezonski posao) preko HZZ-a (hrv zavod za zapošljavanje)?
viky15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 00:19   #94
Jel zna netko za kakav posao uz školu na podučju ZG? Plaća ne mora biti ništa extra. Nisam još pogledao u Učeničkom servisu ali jel ima netko savjet iz prve ruke?
__________________
I won't say no how could I?
revolution909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 15:33   #95
Quote:
revolution909 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko za kakav posao uz školu na podučju ZG? Plaća ne mora biti ništa extra. Nisam još pogledao u Učeničkom servisu ali jel ima netko savjet iz prve ruke?
ne možeš raditi dok traje škola prek učeničkog, haha
ivica_iz_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:29   #96
http://ucenicki-servis.com/
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:12   #97
bok! evo ja se također raspitujem jer bi htjela naći posao preko ljeta. Zanima me gdje (na webu) mogu naći popis trenutačno aktualnih poslova za 16-ogodišnjake ili tako nešto? hvala...
sunshine-! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 09:09   #98
Exclamation

Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ja sam se raspitala po skladištima,konkretno dm, i intereuropa,gdje imam vezu, i ta veza mi nije mogla niš sredit jer imaju viška ljudi :8
e a tipa šta bi tamo radili i te fore? znaš možda negdje di bi bilo moguće dobit posao?
sunshine-! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 11:35   #99
Koji su tipovi posla dostupni u Splitu? Ili to ne ovisi o gradu, nego je svugdje isto?
__________________
Sve što živi ožiljak ima...
Mysterious girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 18:40   #100
Jel ima netko da možda treba petnaestogodišnju "radnicu" za preko ljeta? Mislila sam i preko učeničkog ići pogledati, ali neki prijatelji su mi rekli da je svejedno teško pronaći posao i da se ja rađe raspitam okolo.. pa eto... ja pitam
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:41.