Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2007., 21:44   #1001
Quote:
phuck kaže: Pogledaj post
ti to ozbiljno?
Da, hvala.

Nema veze što kažem svojima, ne će mi dati više od 1000 kuna. I moji iz razreda će nositi od 100 eura do 1000 kuna.

Novac za ekskurziju je moj, to jest, moja stipendija koja ide za ekskurziju. Džeparac je: 400 kuna od bake, 350 kn od tete i možda ću ponijeti što mi je ostane od stipendije da imam ~ 1000 kn. Tako da... ja nemam više para
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 13:53   #1002
Šteta što idete krajem 6. mjseseca pa se ne da zaradit para dotad.

Možda da odneseš knjige u antikvarijat. Je da nećeš dobit škrinju zlatnika, ali bi ti te pare mogle značit.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 16:40   #1003
ah vidi zgodne teme...
mi smo, pred koju godinu je to bilo, išli francuska-nizozemska 8 dana. bilo je malo više od 4000kn. i to do verone prvo na ručak, pa u lyonu prespavali u nekom užasnom motelu bogu iza nogu, pa u parizu bili 3 dana u četvrti st. denis..
a onda smo krenuli busom kroz belgiju i završili u amsterdamu...išli tamo u tvornicu dijamanata i trebali u tvornicu sira (neš ti sir..) al je nas par pobjeglo na buvljak i tetoviranje i kaznili nas.

na drugi maturalac smo išli u prag, hotel 4 zvjezdice na 3 ili 4 dana za 1500kn. ono, ovaj veći je bio početkom 4. razreda a ovaj drugi u 5. mjesecu. baš kul. s tim da smo inzistirali da u češkoj ne želimo nikakva razgledavanja i sličnih gluposti...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:26   #1004
Ljudi imam pitanje..ako prvo neam pojma kak sam opće našao ovaj prastari forum al nije u tome stvar...problem je u tome kaj mi ponestaje dobrih ideja kako na maturalac u Grčku prošvercat neke stvari...hm,mislim da je očito kaj se misli švercat..))dakle,trebo bi pod hitno neki dobar savjet,po mogućnosti iz osobnog poz iskustva,al čim prije...matur je za mjesec dana.........
 
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:31   #1005
Quote:
bReJn kaže: Pogledaj post
Ljudi imam pitanje..ako prvo neam pojma kak sam opće našao ovaj prastari forum al nije u tome stvar...problem je u tome kaj mi ponestaje dobrih ideja kako na maturalac u Grčku prošvercat neke stvari...hm,mislim da je očito kaj se misli švercat..))dakle,trebo bi pod hitno neki dobar savjet,po mogućnosti iz osobnog poz iskustva,al čim prije...matur je za mjesec dana.........
U grčku ili iz grčke
Ma možeš kako oćeš, rijetko se detaljno pregledavaju ti autzobusi/brodovi/avioni s eksurzijama. Većinom ti ekipa samo udre pečat u putovnicu, a na nekim granicama ni to.

jedino pazi ako misliš na d.... nemoj se s tin zajebavat jer znaju dat pasu da pronjuši, a pas je jako pametnija beštija

Uglavnon može se, al oprez kod ilegale, da ne bi bilo....
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:42   #1006
E jebale vas ekskurzije i maturalci....
A ja sa svojn budalastim i nesložnim šimijama rat vodija da idemo na maturalac, na kraju nas tribalo 13 od 32 samo ić, i na koncu sve otkazali...
Sad vam svima zavidin da ste išli
__________________
''Računajte na nas''
Mali Plavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:46   #1007
@bReJn
Znaš što te čeka ako ti peso nanjuši? :cerekić:
Nadam se i da shvaćaš da nećeš samo sebe zajebati nego će cijela grupa imati probleme, pitaj Boga koliko će ih zadržati na granici, i pitaj Boga kako će se onda profesori i vodiči ponašati prema njima kad dođu u Grčku

Presitna si ti ribica da bi znao kako bez problema to prenijeti - bilo da se radi unutar države, bilo da se radi van nje.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:56   #1008
idemo 28.8. Loret de mar. Idemo busom vraćamo se avionom. oko 3700 kuna uplaćeno. oko 200€ za džeparac. to je otprilike to. za polazak si moram uzet šteku duwana. i ono... shto ja znam =D... ima ko kakve prijedloge di da idem i to sve xD?
edit: jel još ko ide ovaj termin i to?
__________________
mumificrani franšiza po cijelom webu =D
www.last.fm/user/mumificirani | www.myspace.com/mumificiranipjetao | http://mumificiranipjetao.blog.hr
mumificirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 00:50   #1009
idemo 30.8 u loret na 8 dana..tamo idemo avionom a vracamo se busom(malo sjeban raspored)..sve je doslo 3300kn..djeparac ovisi o dobroti mojih staraca..i tak..nadam se da cemo se ljepo zabaviti..
ZeOtRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 09:48   #1010
ti gore izgleda da ćemo se sinjat xD... mi idemo na devet ako se ja dobro sjećam...
__________________
mumificrani franšiza po cijelom webu =D
www.last.fm/user/mumificirani | www.myspace.com/mumificiranipjetao | http://mumificiranipjetao.blog.hr
mumificirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 09:53   #1011
Quote:
ZeOtRi kaže: Pogledaj post
tamo idemo avionom a vracamo se busom(malo sjeban raspored)
Bolja opcija nego obrnuto. Doć ćete odmorni tamo i moć odma krenit lumpovat. Put doma ćeš ionako prespavat.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:40   #1012
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Bolja opcija nego obrnuto. Doć ćete odmorni tamo i moć odma krenit lumpovat. Put doma ćeš ionako prespavat.
Pravo i istinito zbori. Bolje vam je tako...
__________________
Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.
Lord Constantius is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 12:50   #1013
Ja idem 14.9 u Grčku 9 dana. Idemo brodom tamo i nazad. 4000i nesto kuna...
Agencija VIP.
Jedva cekam....
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 14:49   #1014
Quote:
Lord Constantius kaže: Pogledaj post
Pravo i istinito zbori. Bolje vam je tako...
a dobro ovisi kako se na to gleda..meni je nekak bolja opcija slag na kraju..odn da prvo putujemo busom, prodjemo sve te izlete po putu i onda dodjemo u loret i tam se zabavimo i onda riknuti brzo smo doma..a ovak tih 4 dana busa morat cemo pazit sta pijemo i sve to da nebi bilo nezeljenih stvari u busu..a dobro kako god bilo zabavit cemo se i to je glavno
ZeOtRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 14:58   #1015
23.8.španjolska
Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 12:15   #1016
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Bolja opcija nego obrnuto. Doć ćete odmorni tamo i moć odma krenit lumpovat. Put doma ćeš ionako prespavat.
potpisujem. ja idem busom vraćam se avionom i glupo mi je. btw jedno pitanje
jel mogu odnit šteku duhana iz HR u španjolsku ^^? malo mi ne idu ti carinski postupci
__________________
mumificrani franšiza po cijelom webu =D
www.last.fm/user/mumificirani | www.myspace.com/mumificiranipjetao | http://mumificiranipjetao.blog.hr
mumificirani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 13:06   #1017
Quote:
mumificirani kaže: Pogledaj post
jel mogu odnit šteku duhana iz HR u španjolsku ^^? malo mi ne idu ti carinski postupci
e i mene to zanima...


Barbi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 23:45   #1018
bila prosle godine u Amsterdamu i bilo je prejebeno, stajalo je oko 3 500 kn.
al fakat super iskustvo za pamcenje
wicked-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 15:28   #1019
Quote:
wicked-girl kaže: Pogledaj post
bila prosle godine u Amsterdamu i bilo je prejebeno, stajalo je oko 3 500 kn.
al fakat super iskustvo za pamcenje
Jeste upsjeli prošvercat neke lake droge , pepers i tako za nazad ?
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 16:49   #1020
Nas po povratku nisu uopće pregledavali tako da se može...ali nemojte se zajebavati s tim, mi nismo ništa nosili nazad jer nas je trta bilo....vjerojatno smo sreće imali tako da se nemojte dovoditi u neugodne situacije

Poppers smo doduše donijeli
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.