Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2004., 13:31   #1
Renault R24

Prve slikice:

R24 - foto1

R24 - foto2

R24 - foto3

Izgleda da ce ovo biti sezona s najruznijim bolidima u zadnjih 15-ak godina.
Dylan Dop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 14:18   #2
A znaš kako kažu: tko se zadnji smije, najslađe se smije.
Mnogi su se i Williamsu smijali kad su vidjeli slike. Međutim, nakon što je npr FW26 došao na stazu, osmjesi su se ukiselili...
__________________
potpis
Squier is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 14:23   #3
pa nije ruzan...niti renault a niti williams (samo je drugaciji i bolji )
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:56   #4
Renault's new Formula One car fed the masses in Sicily on Thursday.

Team principal Flavio Briatore ordered team driver Fernando Alonso into the sparkling-new R24 to complete a series of 'doughnuts' on the streets.

The gesture backfired when the young Spaniard stalled the engine.

In horror, Fernando clambered from the cockpit as the feeding began - hundreds of 'fans' ripping and pulling in a bid to win their very own aero-souvenir.

According to The Telegraph newspaper, Briatore hid under the arm of a policeman as his team mechanics tried their best to protect the car from the hordes.

'Sometimes we are too technical. We need the support of the people,' Briatore said before asking Alonso to take the R24 to the crowds in Palermo.

He added, before the incident: 'Bernie is looking at this and hoping to do something that will take the drivers closer to the general public.'

Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 21:34   #5
Meni ba super izgleda ... inovativno
__________________
Give the anarchist a cigarette!
Tutuolaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 14:39   #6
Dakle imamo novu pilu.
Ajde lijepo.
Sad stvarno ocekujem trece mjesto na kraju sezone.
AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 19:23   #7
Ima danas clanak u Jutarnjem preko cijele stranice o novom Renaultu R24.
No od svega mi se najvise svidio naslov
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 02:00   #8
Ma zašto samo treći, ja mislim da če ove sezone biti ravnopravni u borbi za naslov.
__________________

MADE IN HEAVEN!
Anđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 22:29   #9
Ma ja to onako izdaleka, pa ako se ulovi i nesto vise super
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 23:25   #10
Quote:
Vespazijan kaže:
Dakle imamo novu pilu.
Ajde lijepo.
Sad stvarno ocekujem trece mjesto na kraju sezone.
AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
I ja se nadam to isto - napred Trulli
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2004., 23:52   #11
Gledam danas na NOVAtv neku emisiju o autima i na kraju je bio prilog od Balzicka o F1. Kao neki uvod u novu sezonu.
I majmun je totalno izignorirao Renault iako smo vec dvije sezone zaredom cetvrta momcad, ali je zato temeljito izanalizirao pola luzerskih ekipa. Toliko o Blazicku i njegovom poznavanju stanja u F1.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 01:40   #12
Quote:
Vespazijan kaže:
Gledam danas na NOVAtv neku emisiju o autima i na kraju je bio prilog od Balzicka o F1. Kao neki uvod u novu sezonu.
I majmun je totalno izignorirao Renault iako smo vec dvije sezone zaredom cetvrta momcad, ali je zato temeljito izanalizirao pola luzerskih ekipa. Toliko o Blazicku i njegovom poznavanju stanja u F1.
I ti se nepotrebno zamaraš
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 15:15   #13
Muci mene to sta je BAR predobar na ovin testovima...
Damson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 19:39   #14
Quote:
Vespazijan kaže:
Dakle imamo novu pilu.
Ajde lijepo.
Sad stvarno ocekujem trece mjesto na kraju sezone.
A tko bi po tome trebao biti iza renaulta? WilliamsBMW, McLaren Mercedes ili možda Ferarri ??
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 22:22   #15
Mislim da ce Renault biti bolji od McLarena odmah, a i Ferrari i Williams će imati velikih problema sa Renault-om tijekom cijele sezone...
__________________
tek ozenjen
No. 3. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 23:24   #16
Mislim da Renault moze napraviti bolid koji ce biti najbolji u F1, a ne samo treci, ali pitanje je da li su ga uspjeli sloziti vec za ovu sezonu ili cemo na to pricekati sezonu ili dvije.
Nikako nemoj zaboraviti da je u devedesetima prvak F1 6 godina zaredom vozio renaulta.
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 09:51   #17
Quote:
Vespazijan kaže:
Mislim da Renault moze napraviti bolid koji ce biti najbolji u F1, a ne samo treci, ali pitanje je da li su ga uspjeli sloziti vec za ovu sezonu ili cemo na to pricekati sezonu ili dvije.
Nikako nemoj zaboraviti da je u devedesetima prvak F1 6 godina zaredom vozio renaulta.
Da Williams-Renault, ali su se onda vozili turbo motori, a danas je jedna posve druga prica...
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 11:22   #18
Quote:
morski_pljas kaže:
Da Williams-Renault, ali su se onda vozili turbo motori, a danas je jedna posve druga prica...
u devedesetima????????
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 11:28   #19
Pa da ako se ne varam... sad sam zbunjen...
morsk! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 13:53   #20
Ma biti će dobar Renault, imat će sigurno 4 mjesto, Toyota i Honda su miljama iza!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.