Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2004., 16:39   #1
Smile Orbitrek

Pozdrav,
imam jednu molbu - da mi odgovorite ukoliko imate iskustva sa korištenje sprave za vježbanje - Orbitrekom, tj. učinkom istoga. Također, bila bih zahvalana na informaciji o tome gdje ga mogu kupiti po razumnoj cijeni.
Hvala!
Michelle_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 16:42   #2
Oprah je rekla:
Orbitrek je drek. Dakle
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 18:46   #3
Ja ga imam i koristim kad ne stignem ići na trening.
To je najbolja sprava za aerobni trening, sa stajališta korisnika ali i sa medicinskog stajališta.
Malo je opterećenje za zglobove, cijelo tijelo radi.

Ja imam blizu 90 kg, visok sam 186 cm, i koristim ga već skoro godinu dana. Robustan je, i za neku curu idealan i trajat će godinama.

Kada ga kupuješ pazi, mora imati pogon na lanac a NE na magnet. Znaci magnetski pogon NE.
Lanac da.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 21:43   #4
Quote:
Karakala kaže:
Kada ga kupuješ pazi, mora imati pogon na lanac a NE na magnet. Znaci magnetski pogon NE.
Lanac da.
Zakaj ne na magnet? Ja doma imam neku verziju il kopiju orbija Sliver koju kupih u Mercatoneu na nagovor prodavačice i plačem kaj nisam kupila magnetski. Kod mog je dublji nagazni hod, al se čuje, i imam nadrkane susjede kojima smeta moje vježbanje. Kad dođemo kod frendova sjebani smo jer se njihov ništa ne čuje
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 10:30   #5
Wink

Quote:
Karakala kaže: Pogledaj post
Ja ga imam i koristim kad ne stignem ići na trening.
To je najbolja sprava za aerobni trening, sa stajališta korisnika ali i sa medicinskog stajališta.
Malo je opterećenje za zglobove, cijelo tijelo radi.

Ja imam blizu 90 kg, visok sam 186 cm, i koristim ga već skoro godinu dana. Robustan je, i za neku curu idealan i trajat će godinama.

Kada ga kupuješ pazi, mora imati pogon na lanac a NE na magnet. Znaci magnetski pogon NE.
Lanac da.
bok,
znas li mozda gdje mogu nabaviti dobar orbitrek? ne cine mi se kvalitetni oni na tv.prodajama i sl. a bila sam i u turbo sportu, hervisu... nisam nasla nis odgovarajuce. htjela bih da ima digitalne funkcije za intervalni trenig i da mi sam namjesta stupanj tezine prema frekvenciji srca... i to sve za neko normalnu cijenu. bila bih ti zahvalna na bilo kakvoj informaciju.
ak netko drugi nes zna, pliz pisite.
hvala!!!
clair is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 18:47   #6
Puno bolji od sobnog bicikla, puno bolji od bilo koje sprave za trčanje koja stoji do 10 000 kn, puno bolji od stepera, puno bolji od simulatora veslanja, bolji od ergometra...
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 18:49   #7
Quote:
walter kaže:
Oprah je rekla:
Orbitrek je drek. Dakle
Da, baš na Opri se vidi kako ne djeluje ni cijela divizija sprava, trenera... Prasica.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 19:00   #8
Quote:
walter kaže:
Oprah je rekla:
Orbitrek je drek. Dakle
ti gledas Oprah????
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 21:15   #9
Re: Orbitrek

Quote:
Michelle_24 kaže:
Pozdrav,
imam jednu molbu - da mi odgovorite ukoliko imate iskustva sa korištenje sprave za vježbanje - Orbitrekom, tj. učinkom istoga. Također, bila bih zahvalana na informaciji o tome gdje ga mogu kupiti po razumnoj cijeni.
Hvala!
vjezbala sam u Hrvatskoj na tome. I za mene I u DE sam vjecito na toj spravi. Cini cuda za guzu - moja problematicna zona.

Bilo ih je u Metro-u povoljno, ali to je davno bilo.

I meni je ta sprava bolja od bicikla, kod bicikla sjedim na dijelu koji mi treba najvise treninga a bolje je i od stepera, prije svega za gleznjeve.

Molila bi da mi netko objasni razliku magneta i lanca. Hvala
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 21:32   #10
E,bas dobro da je ova tema tu, ja danas pricala frendici na tel kak hocu kupit sobni bicikl i ona mi je rekla da nek si kupim to!
A ja,believe it or not, nemam pojma sto je to.
Moze kratki intro ?
I da...di se to moze kupiti..ima mozda Mercatone,tam idem preksutra?
Kvejki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 21:43   #11
Ja sam si ga narucila prije par dana preko neta i sad cekam da dodje !Nadam se da je ok!

__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 23:06   #12
kaj to nije neki debilni usisivač??
bože, gdje ja to živim..
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2004., 23:52   #13
Quote:
emy kaže:
Ja sam si ga narucila prije par dana preko neta i sad cekam da dodje !Nadam se da je ok!

Hvala na odgovorima!
Emy - molim te možeš mi poslati stranicu na kojoj si ga naručila, da li je tv-prodaja? Za sada sam ga samo tamo našla. Meni ipak vježbe najviše trebaju za trbuh jer previše sjedim na job-u, a i za guzu i kičmu.

Za one koje zanima što je orbitrek mogu ga pogledati na sljedećem linku: http://www.tv-prodaja.hr/tshop.asp?ac=IZD&ID=6

Karakala - da li je taj orbitrek platinum ok?

Hvala još jednom svima i pozdrav
Michelle_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2007., 14:15   #14
ja imam evo 10-ak dana prošlo.. preko top shopa - orbitrek elite

ima ko taj?

već mu se izlizala jedna vida na pedali i ispada
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 01:40   #15
Hm, ne vidim da li ima lanac.
Mislim da model Platinum ima lanac.
Model s prijenosom s lancem duze traje.

Samo naprid cure.


Ali kad zatopli idite vani trčat, nema lipšeg i boljeg od toga.
Osim ako nemate kronične probleme sa zglobovima ili ste teške preko 150 kg.
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 01:42   #16
Quote:
Michelle_24 kaže:
Meni ipak vježbe najviše trebaju za trbuh jer previše sjedim na job-u, a i za guzu i kičmu.
Orbitrek je sprava za aerobni trening.

Tonus i oblik mišićima dati ćeš uz teretanu i utege.
Za trbuh puno varijanti trbušnjaka, dizanja nogu i sl.
Za guzu, iskoraci sa bučicama, mrtvo dizanje sa ravnim nogama i sl.
Za ledja povlačenje u pretklonu (veslanje u pretklonu), klasično mrtvo dizanje...
__________________
Kad me taknes smiris valove,ja sam dijete samo kraj Tebe.. Hvala Ti moj dobri andjele.. S Tobom mi je zivjet najljepse…
Karakala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 21:11   #17
Aerobni trening?

Quote:
Karakala kaže: Pogledaj post
Orbitrek je sprava za aerobni trening.

Tonus i oblik mišićima dati ćeš uz teretanu i utege.
Za trbuh puno varijanti trbušnjaka, dizanja nogu i sl.
Za guzu, iskoraci sa bučicama, mrtvo dizanje sa ravnim nogama i sl.
Za ledja povlačenje u pretklonu (veslanje u pretklonu), klasično mrtvo dizanje...
Sta je to aerobni trening?
emerge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 23:29   #18
Quote:
emerge kaže: Pogledaj post
Sta je to aerobni trening?

Prirodni oblici kretanja kao što su hodanja, trčanja i planinarenja, vožnja bicikla, veslanje i sl., te vježbanje na simulatorima kretanja (ergometri, steperi, trake za trčanje i sl.) predstavljaju aerobni trening.
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:29   #19
ovaj, jel vam poznata ona sprava tipa orbitrek, a zove se Silver? jel to vrijedi išta? malo je veća, ima dvostruke ručke, mjerač kalorija, pulsa, brzine, udaljenosti itd. na njoj piše Silver a ispod "over the top"

e da, nije magnetni, ima lanac. koliko dođe to čudo?

Zadnje uređivanje Abronsius : 03.06.2010. at 18:45.
Abronsius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2004., 02:10   #20
Quote:
Michelle_24 kaže:
Hvala na odgovorima!
Emy - molim te možeš mi poslati stranicu na kojoj si ga naručila, da li je tv-prodaja? Za sada sam ga samo tamo našla. Meni ipak vježbe najviše trebaju za trbuh jer previše sjedim na job-u, a i za guzu i kičmu.


Ja sam narucila preko neckermanna!Ne zove se orbitek il kak vec al je u biti to to!
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.