Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2012., 23:36   #3021
Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
Okej. Neću više nikome davati savjete.
Meni je ili se pomiriti sa situacijom kakva je, jer mijenjati se očito neće.
Ili prekinuti vezu.
Trećeg nema.
Svatko svoje zna...
Da ponovim pitanje - zar ti nisi trudna? Ili si samo trollala?
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 06:50   #3022
Da, trudna sam!
house-wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 07:16   #3023
E pa kad se prepucavate da vas malo potpalim. Eto jucer je fakat trebal bit smak svjeta, moja me usred noci zbudila zbog sexa, ono, jebote, il je mozda to razlog kaj nije bio?
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 07:54   #3024
Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
Okej. Neću više nikome davati savjete.
Meni je ili se pomiriti sa situacijom kakva je, jer mijenjati se očito neće.
Ili prekinuti vezu.
Trećeg nema.
Svatko svoje zna...
Očito ne zna, ali ne vjerujem da ne bi htio jer čisto sumnjam da postoji muškarac koji želi imati takav problem. Žalosno je da se i danas, kad su informacije gotovo svakom dostupne u trenutku, a na tržištu postoji poprilično velik broj izrazito efikasnih (i neškodljivih) preparata, partneri udaljavaju jedni od drugih ili da se veze i brakovi raspadaju zbog lako rješivog problema jer već za trošak od 2 kutije srednjekvalitetnih cigareta, mogao bi te ševiti barem 12 minuta. Najmanje šest puta više od onog što trenutno imaš bilo bi najmanje šest puta bolje. Iako seks nije atletska disciplina i trajanje spolnog čina ne mora nužno kod svih parova trajati isto niti postoji propisano vrijeme trajanja, dvominutni seks je sasvim sigurno frustrirajući čin za svakoga pa i za njega, a ne samo za tebe.

Raditi na sebi u smislu zatomljavanja osjećaja i želje za seksom bi trebale časne sestre i svećenici tj. svi koji su vlastitim izborom odabrali celibat. Ne pokušaš li utjecati na njega da shvati o kako velikom (a lako rješivom) problemu se radi, vremenom će tvoje frustracije prerasti u nešto drugo i to što si odabrala za sebe naprosto nije rješenje.

Bilo bi dobro kad bi napisala da li je oduvijek bilo tako ili je nekad bilo drugačije, bolje, koliko imate godina, koliko ste zajedno, koliko u braku...?

Zadnje uređivanje siddharta : 22.12.2012. at 08:49.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 12:34   #3025
Čitam ovo sve ali ne pronalazim sebe..
Pa ovako.
Meni je trideset i neka,ženi isto tako,deset godina braka,djeca u osnovnoj školi.
Živimo sami,financijska situacija kao i kod svih,preživljavamo,nismo gldani ali niti ne tjeramo opet neki luksuz. Ajmo reći,sve u svemu,kad pogledamo okolo sebe,dobro nam je.
Ali.
Ona je bolesna i ne radi. I tako će biti i dalje jer ta bolest nije prolazna.
Seksa gotovo nema. Zbog bolesti. Dva puta u ovoj godini. Da bolje pojasnim. Ne sprječava njena bolest seks direktno nego indirektno. Npr,njoj je često loše i ne osjeća se dobro. Ja shvaćam da u tom trenutku nikome ne bi bilo do seksa. Ako joj je ok,onda su djeca doma, ili se nekud ide,ili nešto radi,ili nešto drugo. Znači,da bi se dogodio seks,mora se poklopiti xy faktora. A to se ne događa skoro nikako.
E sad. Recimo da sve u nasem braku štima,živimo normalno. Ok,ima i svađa,ljutnje,ljubavi,svega. Kao i u svakome braku. Ali meni jednostavno fali seksa.
Kada pokušam inicirati seks među nama,jednostavno mi kaže da ona za to više nije sposobna. To je djelomično istina. Objasnio sam joj da ja to razumijem,da se možemo i pomaziti,da ne mora to uvijek završiti penetracijom i slično. Njezin odgovor je da mi ona ne može pružiti potpuni užitak i da me ne želi tako mučiti. Kaže neka si nađem neku drugu za seks.
E sad. Ja sam osoba sklonija mirnom životu. Ne sjećam se kada sam zadnji puta izašao van bez nje. Radije doma pogledam tv i slično. Ne pijem i nikada u stvari nisam tulumario kao neki drugi ljudi. Niti mi to fali.
Ja nju ne mislim ostaviti jer nije ona željela postati bolesna,bolest je izabrala nju.
I sad njene riječi-nađi si drugu za seks.
Ispočetka uopće nisam razmišljao o tome. Niti malo. Ali kako vrijeme prolazi,fali mi seksa sve više. I sve intenzivnije počinjem zaista razmišljati o tome. Ono što me muči je slijedeće:
Da li bi moj seks sa drugom ženom u ovom slučaju bio ispravan čin?
Naravno,prevario je ja ili ne,ona to neće znati. Jer me voli i ne bi joj to bilo drago čuti iako imam njenu dozvolu.
Ali mene to jako muči.
Da li bi moj čin eventualnog seksa sa drugom ženom u ovom slučaju bio opravdan ili ne?
Da čujem,šta vi mislite?
unedoumiciu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 12:45   #3026
On ima 40, ja 30. Zajedno smo 2 god.
Kad se vratim u nazad, da, vidm da je i prije bio przopotezan, ali je bio nježniji i pažljiviji. Nisam neka mimoza, i ne očekujem da titra oko mene. Ali od njega ničega.
Za mene je to bilo nešto što se 'događa drugima', no kad sam shvatila da se to sad dođađa i meni, bio je to veliki šamar za mene, i moj ego.
Moj muškarac me ne želi. Da, želi ali 2x mjesečno. Sasvim dovoljno. Šta ja samo mislim na seks.
Pokušavam ne misliti na to. No, ponekad naravno puknem.
Spominješ preparate i ino. On za to ne želi ni čuti, i on problem ne vidi.
Dok ja venem nesretna.
Ne vidim riješenje, ne vidim pomaka, ne vidim svjetlo. Vidim samo još dublje propadanje. Vidim samo sebe kako propadam i duševno i tjelesno, i nas kako propadamo kao par.
Pokušala sam sve, i ja inicirati. I ja strpljivo čekati. I ne zvoncati, i biti okej. A njega kao da boli k--. I kažem mu da sam nesretna, i sve sam mu lijepo objasnila, no od njega nikakvog pomaka. Ma ništa.
I ovdje na forumu se ponavljam kao pokvarena ploča.
Ne znam što ću... dođe mi da plačem od muke.
Ima žena i sa gorim muževima, i većim problemima.
Na znam...
house-wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 12:47   #3027
On ima 40, ja 30. Zajedno smo 2 god.
Kad se vratim u nazad, da, vidm da je i prije bio przopotezan, ali je bio nježniji i pažljiviji. Nisam neka mimoza, i ne očekujem da titra oko mene. Ali od njega ničega.
Za mene je to bilo nešto što se 'događa drugima', no kad sam shvatila da se to sad dođađa i meni, bio je to veliki šamar za mene, i moj ego.
Moj muškarac me ne želi. Da, želi ali 2x mjesečno. Sasvim dovoljno. Šta ja samo mislim na seks.
Pokušavam ne misliti na to. No, ponekad naravno puknem.
Spominješ preparate i ino. On za to ne želi ni čuti, i on problem ne vidi.
Dok ja venem nesretna.
Ne vidim riješenje, ne vidim pomaka, ne vidim svjetlo. Vidim samo još dublje propadanje. Vidim samo sebe kako propadam i duševno i tjelesno, i nas kako propadamo kao par.
Pokušala sam sve, i ja inicirati. I ja strpljivo čekati. I ne zvoncati, i biti okej. A njega kao da boli k--. I kažem mu da sam nesretna, i sve sam mu lijepo objasnila, no od njega nikakvog pomaka. Ma ništa.
I ovdje na forumu se ponavljam kao pokvarena ploča.
Ne znam što ću... dođe mi da plačem od muke.
Ima žena i sa gorim muževima, i većim problemima.
Na znam...
house-wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 14:36   #3028
Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
On ima 40, ja 30. Zajedno smo 2 god.
Kad se vratim u nazad, da, vidm da je i prije bio przopotezan, ali je bio nježniji i pažljiviji. Nisam neka mimoza, i ne očekujem da titra oko mene. Ali od njega ničega.
Za mene je to bilo nešto što se 'događa drugima', no kad sam shvatila da se to sad dođađa i meni, bio je to veliki šamar za mene, i moj ego.
Moj muškarac me ne želi. Da, želi ali 2x mjesečno. Sasvim dovoljno. Šta ja samo mislim na seks.
Pokušavam ne misliti na to. No, ponekad naravno puknem.
Spominješ preparate i ino. On za to ne želi ni čuti, i on problem ne vidi.
Dok ja venem nesretna.
Ne vidim riješenje, ne vidim pomaka, ne vidim svjetlo. Vidim samo još dublje propadanje. Vidim samo sebe kako propadam i duševno i tjelesno, i nas kako propadamo kao par.
Pokušala sam sve, i ja inicirati. I ja strpljivo čekati. I ne zvoncati, i biti okej. A njega kao da boli k--. I kažem mu da sam nesretna, i sve sam mu lijepo objasnila, no od njega nikakvog pomaka. Ma ništa.
I ovdje na forumu se ponavljam kao pokvarena ploča.
Ne znam što ću... dođe mi da plačem od muke.
Ima žena i sa gorim muževima, i većim problemima.
Na znam...
ovo zvuci kao veliki problem. VELIKI.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 14:38   #3029
Quote:
house-wife kaže: Pogledaj post
On ima 40, ja 30. Zajedno smo 2 god.
Kad se vratim u nazad, da, vidm da je i prije bio przopotezan, ali je bio nježniji i pažljiviji. Nisam neka mimoza, i ne očekujem da titra oko mene. Ali od njega ničega.
Za mene je to bilo nešto što se 'događa drugima', no kad sam shvatila da se to sad dođađa i meni, bio je to veliki šamar za mene, i moj ego.
Moj muškarac me ne želi. Da, želi ali 2x mjesečno. Sasvim dovoljno. Šta ja samo mislim na seks.
Pokušavam ne misliti na to. No, ponekad naravno puknem.
Spominješ preparate i ino. On za to ne želi ni čuti, i on problem ne vidi.
Dok ja venem nesretna.
Ne vidim riješenje, ne vidim pomaka, ne vidim svjetlo. Vidim samo još dublje propadanje. Vidim samo sebe kako propadam i duševno i tjelesno, i nas kako propadamo kao par.
Pokušala sam sve, i ja inicirati. I ja strpljivo čekati. I ne zvoncati, i biti okej. A njega kao da boli k--. I kažem mu da sam nesretna, i sve sam mu lijepo objasnila, no od njega nikakvog pomaka. Ma ništa.
I ovdje na forumu se ponavljam kao pokvarena ploča.
Ne znam što ću... dođe mi da plačem od muke.
Ima žena i sa gorim muževima, i većim problemima.
Na znam...
Dosta velika razlika u godinama i nije mi jasno kako ste za samo 2 godine došli u tako loše stanje kao i zašto nisi pokušala rješavati problem na vrijeme, ako je od početka zeko. Nikako mi nije jasno kako si netko ne želi pomoći, a postoji tako jednostavan i prihvatljiv, a izrazito efikasan način. Ljudi se šopaju lijekovima, piju gastale za želudac ili vitamine za neznam šta ili piju tablete protiv bolova kad treba i ne treba, a da neće uzeti nešto posve neškodljivo od čega bi se pimpek zvao kurac i žena bila zadovoljna, zadovoljena i sretna jer bi se frustrirajući dvominutni čin pretvorio u barem prosječno dobar seks nakon kojeg bi se i on osjećao dobro, dakle kao muškarac. Ti se tješiš time da postoje i gori muževi i veći problemi?!?! Možda, ali ovaj vaš je vama najveći pa iako si već napisala da si "radeći na sebi mjesecima" obuzdala svoju seksualnost to naprosto nije točno jer da je ti tada ne bi ovdje i dalje pisala o tome. Osim toga ti uopće nisi ta koja bi trebala raditi na sebi. On je taj, a ti mu trebaš biti podrška. Nešto moraš poduzeti, a ukoliko je tvoj čovjek baš tako tvrdoglav i sebičan vaše zajedništvo nema budućnosti jer odreći se seksualnosti sa 30 godina (pa i sa 40) je suludo. Čini mi se da on to sebično traži od tebe. Isto tako se sebično istrese za 2 min ne gledajući tebe. I sebično ne vidi problem. I oslovljava te imenom bivše?!?! Na kojim temeljima ćete ubuduće graditi svoj odnos? Prijateljstvu? Za zdravu osobu ljubav je itekako i tjelesna kategorija. Kad tad ćeš se puknuti s nekim sa strane i da ne misliš da moraliziram, da i to je rješenje, ako nema drugog. I naravno, razmisli o tome da ti je tek 30, da je život pred tobom i da možda sreću trebaš potražiti drugdje.

Quote:
unedoumiciu kaže: Pogledaj post
Da li bi moj čin eventualnog seksa sa drugom ženom u ovom slučaju bio opravdan ili ne?
Da čujem,šta vi mislite?
Kategorički, da. Zaboravi moraliziranje, moralan čin je tvoje nenapuštanje osobe koju voliš, tvoj ostanak s njom i zadržavanje i čuvanje obitelji.

Zadnje uređivanje siddharta : 22.12.2012. at 15:53.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 17:14   #3030
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ovo zvuci kao veliki problem. VELIKI.
sva sreča pa nije trudna
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 17:31   #3031
Quote:
unedoumiciu kaže: Pogledaj post
Čitam ovo sve ali ne pronalazim sebe..
Pa ovako.
Meni je trideset i neka,ženi isto tako,deset godina braka,djeca u osnovnoj školi.
Živimo sami,financijska situacija kao i kod svih,preživljavamo,nismo gldani ali niti ne tjeramo opet neki luksuz. Ajmo reći,sve u svemu,kad pogledamo okolo sebe,dobro nam je.
Ali.
Ona je bolesna i ne radi. I tako će biti i dalje jer ta bolest nije prolazna.
Seksa gotovo nema. Zbog bolesti. Dva puta u ovoj godini. Da bolje pojasnim. Ne sprječava njena bolest seks direktno nego indirektno. Npr,njoj je često loše i ne osjeća se dobro. Ja shvaćam da u tom trenutku nikome ne bi bilo do seksa. Ako joj je ok,onda su djeca doma, ili se nekud ide,ili nešto radi,ili nešto drugo. Znači,da bi se dogodio seks,mora se poklopiti xy faktora. A to se ne događa skoro nikako.
E sad. Recimo da sve u nasem braku štima,živimo normalno. Ok,ima i svađa,ljutnje,ljubavi,svega. Kao i u svakome braku. Ali meni jednostavno fali seksa.
Kada pokušam inicirati seks među nama,jednostavno mi kaže da ona za to više nije sposobna. To je djelomično istina. Objasnio sam joj da ja to razumijem,da se možemo i pomaziti,da ne mora to uvijek završiti penetracijom i slično. Njezin odgovor je da mi ona ne može pružiti potpuni užitak i da me ne želi tako mučiti. Kaže neka si nađem neku drugu za seks.
E sad. Ja sam osoba sklonija mirnom životu. Ne sjećam se kada sam zadnji puta izašao van bez nje. Radije doma pogledam tv i slično. Ne pijem i nikada u stvari nisam tulumario kao neki drugi ljudi. Niti mi to fali.
Ja nju ne mislim ostaviti jer nije ona željela postati bolesna,bolest je izabrala nju.
I sad njene riječi-nađi si drugu za seks.
Ispočetka uopće nisam razmišljao o tome. Niti malo. Ali kako vrijeme prolazi,fali mi seksa sve više. I sve intenzivnije počinjem zaista razmišljati o tome. Ono što me muči je slijedeće:
Da li bi moj seks sa drugom ženom u ovom slučaju bio ispravan čin?
Naravno,prevario je ja ili ne,ona to neće znati. Jer me voli i ne bi joj to bilo drago čuti iako imam njenu dozvolu.
Ali mene to jako muči.
Da li bi moj čin eventualnog seksa sa drugom ženom u ovom slučaju bio opravdan ili ne?
Da čujem,šta vi mislite?
Teška i tužna situacija. S obzirom da tvoja ljubav prema ženi nije upitna i da te žena emotivno ispunjava, ja definitivno ne bih riskirala da sve upropastim pronalaženjem ljubavnice. Prije ili kasnije će te održavanje takve veze emotivno raspoloviti. A opet, jednom se živi i ne zaslužuješ provesti život bez užitka kakav je seks. Zato bih se na tvom mjestu odlučila na profesionalke. Jednostavno, da ne dođe do uplitanja emocija i komplikacija. Zguziš, platiš i odeš. Tu jedino novac može biti problem...
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 17:46   #3032
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Teška i tužna situacija. S obzirom da tvoja ljubav prema ženi nije upitna i da te žena emotivno ispunjava, ja definitivno ne bih riskirala da sve upropastim pronalaženjem ljubavnice. Prije ili kasnije će te održavanje takve veze emotivno raspoloviti. A opet, jednom se živi i ne zaslužuješ provesti život bez užitka kakav je seks. Zato bih se na tvom mjestu odlučila na profesionalke. Jednostavno, da ne dođe do uplitanja emocija i komplikacija. Zguziš, platiš i odeš. Tu jedino novac može biti problem...
Ma jesil ti luda? jel možeš zamislit sebe da ti plaća?

"Kaže neka si nađem neku drugu za seks." ma skroz smo si slični

ali ti si mnogo pametniji! pitaj ju, što, voliš ženske? hrabar budi zatim reci, meni nije da jee drugu, ali koliko bih te više volio kad bi svi zajedno uživali ali nemoj nikad spomenut da si je našao! samo ju pitaj jeli je spremna i čovječe, odjedanput postaješ magnet za žene jao, nemoj da te vidi!
bronsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 17:51   #3033
Quote:
bronsky kaže: Pogledaj post
Ma jesil ti luda? jel možeš zamislit sebe da ti plaća?

"Kaže neka si nađem neku drugu za seks." ma skroz smo si slični

ali ti si mnogo pametniji! pitaj ju, što, voliš ženske? hrabar budi zatim reci, meni nije da jee drugu, ali koliko bih te više volio kad bi svi zajedno uživali ali nemoj nikad spomenut da si je našao! samo ju pitaj jeli je spremna i čovječe, odjedanput postaješ magnet za žene jao, nemoj da te vidi!
Ja ništa ne razumijem u ovom postu
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 19:13   #3034
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
ja definitivno ne bih riskirala da sve upropastim pronalaženjem ljubavnice. Prije ili kasnije će te održavanje takve veze emotivno raspoloviti.
Toga se i ja pribojavam jer nisam "pojebi i baci" tip čovjeka.


Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Zato bih se na tvom mjestu odlučila na profesionalke. Jednostavno, da ne dođe do uplitanja emocija i komplikacija. Zguziš, platiš i odeš.
Nisam niti za ovu opciju. Radije ću sam na wc. Ali nije niti to rješenje.
unedoumiciu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 19:36   #3035
Quote:
unedoumiciu kaže: Pogledaj post
Toga se i ja pribojavam jer nisam "pojebi i baci" tip čovjeka.

Nisam niti za ovu opciju. Radije ću sam na wc. Ali nije niti to rješenje.
Dakle te dvije opcije ne dolaze u obzir. Kod ove druge dijelim tvoje mišljenje. Kod prve bi problem bio neredovit seks, ali ne treba ju u potpunosti odbaciti. No rješenje za tebe je osoba poput house-wife. Dakle, trebaš potražiti udanu ženu frustriranu nejebicom ili lošim seksom te ostvariti odnos u kojem ćete oboje dobivati / davati / uzimati ono što nemate doma. Ima toga dosta i nema u tome nužno ništa loše, dapače. Takve veze spašavaju ljude u brakovima koje iz samo njima poznatih razloga (ili npr. upravo iz tvojih razloga) ne žele razvrgnuti. Osim toga i tvoja žena jako dobro shvaća problem i očito te voli, rekao bih prilično nesebično kad ti sama daje tu slobodu.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 19:52   #3036
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
No rješenje za tebe je osoba poput house-wife. Dakle, trebaš potražiti udanu ženu frustriranu nejebicom ili lošim seksom te ostvariti odnos u kojem ćete oboje dobivati / davati / uzimati ono što nemate doma. Ima toga dosta i nema u tome nužno ništa loše, dapače. Takve veze spašavaju ljude u brakovima koje iz samo njima poznatih razloga (ili npr. upravo iz tvojih razloga) ne žele razvrgnuti.
Vidiš, ovo bi možda moglo biti rješenje.
house-wife , gdje si ?

Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Osim toga i tvoja žena jako dobro shvaća problem i očito te voli, rekao bih prilično nesebično kad ti sama daje tu slobodu.
Bilo ovako ili onako, ja ipak ne želim da zna jer bi je to sigurno povrijedilo.
unedoumiciu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 19:56   #3037
Quote:
unedoumiciu kaže: Pogledaj post
Vidiš, ovo bi možda moglo biti rješenje.
house-wife , gdje si ?


Quote:
unedoumiciu kaže: Pogledaj post
Bilo ovako ili onako, ja ipak ne želim da zna jer bi je to sigurno povrijedilo.
Apsolutno ispravno i potpuno dijelim mišljenje.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 22:50   #3038
Quote:
unedoumiciu kaže: Pogledaj post
Ona je bolesna i ne radi. I tako će biti i dalje jer ta bolest nije prolazna.
Seksa gotovo nema. Zbog bolesti. Dva puta u ovoj godini. Da bolje pojasnim. Ne sprječava njena bolest seks direktno nego indirektno. Npr,njoj je često loše i ne osjeća se dobro. Ja shvaćam da u tom trenutku nikome ne bi bilo do seksa. Ako joj je ok,onda su djeca doma, ili se nekud ide,ili nešto radi,ili nešto drugo. Znači,da bi se dogodio seks,mora se poklopiti xy faktora. A to se ne događa skoro nikako.
E sad. Recimo da sve u nasem braku štima,živimo normalno. Ok,ima i svađa,ljutnje,ljubavi,svega. Kao i u svakome braku. Ali meni jednostavno fali seksa.
Kaže neka si nađem neku drugu za seks.
.
I sad njene riječi-nađi si drugu za seks.
Ispočetka uopće nisam razmišljao o tome. Niti malo. Ali kako vrijeme prolazi,fali mi seksa sve više. I sve intenzivnije počinjem zaista razmišljati o tome. Ono što me muči je slijedeće:
Da li bi moj seks sa drugom ženom u ovom slučaju bio ispravan čin?
Naravno,prevario je ja ili ne,ona to neće znati. Jer me voli i ne bi joj to bilo drago čuti iako imam njenu dozvolu.
Ali mene to jako muči.
Da li bi moj čin eventualnog seksa sa drugom ženom u ovom slučaju bio opravdan ili ne?
Da čujem,šta vi mislite?

ovo sam prosla.
i rekla sam isto.
negdje u dubini sebe vjerujem da me je poslusao..
iako nemogu dokazati(ali me eto salju na briseve za klamidiju,sto nije dokaz ali je sumnja )
sada vise nije vazno sve je proslo za moj brak,mene i njega..
ja sam se razboljela a sexa tada je jos manje bilo
ionako ga je bilo-premalo-
za njeag.
za mene.
nesretni oboje kako god.
on u sexu,ja u ljubavi.
i rekla sam mu-nadji drugu..
bolno je to reći.
dati nekome odrjesene ruke.
nitko nije ničija svojina niti s lancima vezan niti netko da je gospodar..
ali,nekako očekujes ako je netko tvoj pred bogom i pred tvojim srcem da je zaista tvoj i da tebi pripada..
i onda kad shvatis da nemozes vise ni sebe shvatit,sebe dati
-jer si bolestan
-jer ne volis vise
-jer je nesto treće
Pustiš..
Zamrznes sebe,,
Nije ti bez razloga žena rekla zaista..
Mislim da ti je dala dozvolu..
Ali da ona ne zna..
I da je to sex..ne veza..
takodjer savjetujem;nadji nekoga za koga se neces vezati..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 22:03   #3039
He - he!
Sad ste me bar nasmijali. Tu sam ja.
Nisam ja za te avanture.
Ali nije loš savjet za čovjeka, tj. nekoga tko bi tako mogao.
Meni bi bilo lakše prekinuti ovo, nego uz ovo imati još nekoga.
house-wife is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2012., 10:17   #3040
Pa da te Haus-man zakuca?

i njegov kolega

inače imaš na netu i parove gdje će te on samo promatrat možda ti dođe bolje na kraju

ne smijete dirati udane žene, niti ih pogledat!
bronsky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.