Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2008., 12:40   #201
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Prije rušenja RS ili to ostavljate za kraj.
"Ostavljaju za kraj".
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 12:41   #202
Quote:
Seksi. Samo što trebaš još skužit da nitko nema pravo radit sa svojim parama ono što hoće mimo volje drugih, konstitutivnih naroda.
Siroti Saudijci.
Moramo im objasniti da moraju pitati Hrvata na sluzbenom putu kako ce da trose pare u BiH...i na koga.

Tahvil-pasa is offline  
Old 13.07.2008., 12:41   #203
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Nemam ništa s tim, samo kažem.

Nego kad demografski poklapate Neum. Prije rušenja RS ili to ostavljate za kraj.

nama bi npr. pasalo poslije, kad srušite RS..

jer bez toga nema ni džamije, nema ko..kapiraš..
Nemas nista s tim ali ipak nesto pametujes?

No pustimo sad to...sta bi od one tvoje rijeci da ces napustiti forum nakon one tvoje blamaze na temi "kako duskaju Bosnjaci"?
bez_respekta is offline  
Old 13.07.2008., 12:42   #204
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Ma nek ste se meni vas dvojica nasli.
Slicni umovi i naravi se uvijek prepoznaju.

Ajd nek nisam samo tebi sličan.
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 12:48   #205
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Siroti Saudijci.
Moramo im objasniti da moraju pitati Hrvata na sluzbenom putu kako ce da trose pare u BiH...i na koga.

Je, ja sam Hrvat na službenom putu koji nije dozvolio da bošnjačka elita preko općinskih moćnika obespravi moju porodicu na imovinu koju imaju u BiH nakog čega je imala namjeru tu imovinu raspodjelit lažnim RVI kojih je u FBiH na bošnjačkoj strani sve više i više.

Ovo gore što si napisao, dovoljna je potvrda mojim tvrdnjama da je ogroman broj džamija u BiH financirala Saudijska Arabija, stoga će ti se Hrvat na službenom putu uvijek miješat u tvoje košmarne snove koje pokušavaš naturit drugima.
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 12:50   #206
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
na to je inaće paša popizdio i zaklinjo se da više neće pisati na ovoj hrvatskoj verziji serbiancafea..zakleo se dinom i Alahom, da se jednom zajebo i nikad više...
Eto koliko vrijedi njegova riječ, molitva i obećanje.
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 12:52   #207
Quote:
bez_respekta kaže: Pogledaj post
No pustimo sad to...sta bi od one tvoje rijeci da ces napustiti forum nakon one tvoje blamaze na temi "kako duskaju Bosnjaci"?
Ako ovako tjeraš Hrvate sa foruma na kojem su domaćini, mogu si samo mislit što radiš od onih u BiH koji to vjerojatno nisu.

Sapienti sat..
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 12:56   #208
Quote:
Untouchable™ kaže: Pogledaj post
Je, ja sam Hrvat na službenom putu koji nije dozvolio da bošnjačka elita preko općinskih moćnika obespravi moju porodicu na imovinu koju imaju u BiH nakog čega je imala namjeru tu imovinu raspodjelit lažnim RVI kojih je u FBiH na bošnjačkoj strani sve više i više.

Ovo gore što si napisao, dovoljna je potvrda mojim tvrdnjama da je ogroman broj džamija u BiH financirala Saudijska Arabija, stoga će ti se Hrvat na službenom putu uvijek miješat u tvoje košmarne snove koje pokušavaš naturit drugima.
Rekoh ja da si ti Hrvatski Vitez par exelance.Cak stovise...krizar.
Cvrste ruke al' osjetljive duse.

Dzamije se obnavljaju i grade od priloga vjernika i prihoda IZ a nekad donaciju priloze i nasa braca muslimani iz ostalih dijelova svijeta.
Ni jedni ni drugi sigurno nece tebi strancu polagati racun.

Quote:
Eto koliko vrijedi njegova riječ, molitva i obećanje.
Prestali ti smetati moje zanimanje i lokacija vidim.
Hajde fino.
Znak napretka.

Tahvil-pasa is offline  
Old 13.07.2008., 12:56   #209
Quote:
Untouchable™ kaže: Pogledaj post
Ako ovako tjeraš Hrvate sa foruma na kojem su domaćini, mogu si samo mislit što radiš od onih u BiH koji to vjerojatno nisu.

Sapienti sat..
Ne tjeram ja nikoga vec je ovaj tzv. i samoproglaseni inkvizitor rekao da ce napustiti forum ako se ispostavi da nije tacno ono sto je on tvrdio na toj temi... Naravno na kraju je ispalo da je bilo drugacije0 ali on nije napustio forum vec i dalje pise nebuloze po istom.

A to i nije cudo kad znamo onu staru: "volovi se drze za rogove a ljudi za rijec".
bez_respekta is offline  
Old 13.07.2008., 12:57   #210
Quote:
bez_respekta kaže: Pogledaj post
Nemas nista s tim ali ipak nesto pametujes?

No pustimo sad to...sta bi od one tvoje rijeci da ces napustiti forum nakon one tvoje blamaze na temi "kako duskaju Bosnjaci"?
ti se ne javljaj klonu baniranog korisnika..
Inkvizitor is offline  
Old 13.07.2008., 12:59   #211
Quote:
Untouchable™ kaže: Pogledaj post
"Ostavljaju za kraj".
Onda smo sigurni za vjeke vjekova..
Inkvizitor is offline  
Old 13.07.2008., 13:02   #212
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post

nama bi npr. pasalo poslije, kad srušite RS..
.
Ukljuci se u akciju.
http://www.medzlis-zvornik.org/naslovna_z.html
bez_respekta is offline  
Old 13.07.2008., 13:10   #213
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Rekoh ja da si ti Hrvatski Vitez par exelance.Cak stovise...krizar.
Jesam, i što sad?

Quote:
Cvrste ruke al' osjetljive duse.
Prema osobama sličnim tebi, uopće ne treba imat duše i milosti. Onaj tko misli da Hrvate i Srbe koji se ne slažu sa trenutnim bošnjačkim vizijama Bosne i Hercegovine treba tjerat iz BiH kao izdajnike, uopće ne treba bit shvaćen. Po meni je to šešeljevska ideologija.

Quote:
Dzamije se obnavljaju i grade od priloga vjernika i prihoda IZ a nekad donaciju priloze i nasa braca muslimani iz ostalih dijelova svijeta.
Na početku si rekao kako Bošnjaci u BiH sami financiraju izgradnju džamija BiH, a nakon toga je i jedan od tvojih sunarodnjaka napisao kako je 99,99% džamija u BiH izgrađeno i popravljeno dragovoljnim donacijama Bošnjaka na što vam ja obojici kažem da lažete. Sada mi pišeš kako se "nekad donacije pribavljaju i od muslimana iz ostalih dijelova svijeta", što samo potvrđuje moje prvotno stanovište kako je ogroman broj džamija u BiH izgrađen donacijama Saudijske Arabije i ostalih arapskih zemalja. Da li je ovo dovoljan dokaz za ostale na forumu da ovaj čovjek svjesno laže?

Quote:
Ni jedni ni drugi sigurno nece tebi strancu polagati racun.
Neće meni, ali hoće mojoj krvi u Bosni. Ja ću im samo pomoć da ostvare svoja prava.

Quote:
Prestali ti smetati moje zanimanje i lokacija vidim. Hajde fino. Znak napretka.
Da, ako se ti ne stidiš svog poturčenjaštva i jasno ga ističeš, ja ti kao veliki demokrata na to mogu samo mudro zažmurit.
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 13:11   #214
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Onda smo sigurni za vjeke vjekova..
Što bi muslimani rekli, "do sirat ćuprije".
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 13:13   #215
Quote:
bez_respekta kaže: Pogledaj post
Ne tjeram ja nikoga vec je ovaj tzv. i samoproglaseni inkvizitor rekao da ce napustiti forum ako se ispostavi da nije tacno ono sto je on tvrdio na toj temi... Naravno na kraju je ispalo da je bilo drugacije0 ali on nije napustio forum vec i dalje pise nebuloze po istom.
Dobro, i kakve veze ti imaš s tim?
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 13:20   #216
Quote:
bez_respekta kaže: Pogledaj post
Pa ovdje ima samo "kliknite tu radi detaljnijih informacija oko uplate sredstava bez obzira da li se uplaćuje iz zemlje ili iz inozemstva".

Gdje mogu glasovati protiv?
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 13:20   #217
Opet kilometarski postovi Touchable-a.
Ocito imas neku potrebu za verbalnim praznjenjem.

Quote:
Jesam, i što sad?
Nista...dobro je znati da ima takvih junaka koji znaju da sjeku i sabljom i perom ali da puste i suzu ljutu radi teskog kriza raje koja trpi zulum.
Jos kad sjevne kobra oko grba.



Quote:
Onaj tko misli da Hrvate i Srbe koji se ne slažu sa trenutnim bošnjačkim vizijama Bosne i Hercegovine treba tjerat iz BiH kao izdajnike, uopće ne treba bit shvaćen. Po meni je to šešeljevska ideologija.
Zar ima takvih ovdje.

Quote:
Na početku si rekao kako Bošnjaci u BiH sami financiraju izgradnju džamija BiH
Nisam.

Quote:
nakon toga je i jedan od tvojih sunarodnjaka napisao kako je 99,99% džamija u BiH izgrađeno i popravljeno dragovoljnim donacijama Bošnjaka na što vam ja obojici kažem da lažete. Sada mi pišeš kako se "nekad donacije pribavljaju i od muslimana iz ostalih dijelova svijeta", što samo potvrđuje moje prvotno stanovište kako je ogroman broj džamija u BiH izgrađen donacijama Saudijske Arabije i ostalih arapskih zemalja. Da li je ovo dovoljan dokaz za ostale na forumu da ovaj čovjek svjesno laže?
Ti koliko imas problema sa citanjem isto toliko si i djetinjast.
Nek si nam uvesilo grad svojim prisustvom.



Quote:
Neće meni, ali hoće mojoj krvi u Bosni. Ja ću im samo pomoć da ostvare svoja prava.
Bices novi ministar u alternativnoj Vladi HB?
Kralju.



Sto se tice racuna nece ni tebi ni tvojoj "krvi" niko pogladati racune.

Quote:
Da, ako se ti ne stidiš svog poturčenjaštva i jasno ga ističeš, ja ti kao veliki demokrata na to mogu mudro zažmurit.
Sta je poturcenjastvo?

Tahvil-pasa is offline  
Old 13.07.2008., 13:30   #218
Prekjučer bio u Neumu i izvidio situaciju. Idealna lokacija za džamiju je iznad magistrale kad se ide iz pravca gornjih sela koja su povezana uskom komunikacijom (cesta širine 3-3,5 m). Tim putem izbijaš na glavni semafor.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 13.07.2008., 13:31   #219
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Opet kilometarski postovi Touchable-a.
Ocito imas neku potrebu za verbalnim praznjenjem.
Seksualnim, ali ti mi tu slabo možeš pomoć.

Quote:
Nista...dobro je znati da ima takvih junaka koji znaju da sjeku i sabljom i perom ali da puste i suzu ljutu radi teskog kriza raje koja trpi zulum.
Jos kad sjevne kobra oko grba.
Evo vidiš, sve si to dobro opisao (osim sablje, nju zadrži za sebe). Btw. kobra oko grba je zbilja predivna, radio ju je jedan tvoj musliman iz Bosne (doduše bivši musliman, sada je katolik), u Milanu 1997. godine.

Quote:
Zar ima takvih ovdje.
Ima. Uzmi si ogledalo ili pročitaj o čemu pišeš. Nemoj mislit da ću trošit vrijeme na traženje tvojih pisanih gluposti, no bit ćeš pravovremeno informiran kad ih napišeš.

Quote:
Sto se tice racuna nece ni tebi ni tvojoj "krvi" niko pogladati racune.
Vjeruj mi da hoće.

Quote:
Sta je poturcenjastvo?
Sujedinjenje sa običajima, navikama, a naročito jezikom turskog okupatora koji su ovim prostorima nanijeli više zla no koristi. Ako nisi znao, pojmovi "kmet, paša, sijelo" i "haračlija" koje koristiš su turcizmi, i ako odgovaraju tebi, odgovaraju i meni, kao i tvoja sveukupna osobnost.
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 13.07.2008., 13:35   #220
Quote:
Tahvil-pasa kaže: Pogledaj post
Opet kilometarski postovi Touchable-a.
Ocito imas neku potrebu za verbalnim praznjenjem.



o jebote..tko je se javio o kilometarskim posotovima..a svaki mu post i ko 5 stranica Kurana, i po duzini a i po sadrzaju...

nego..tahvile sta ti mislis da odes kod hodze po jedna zapis za sebe.. da te izlijeci ne bi li pameti malo dosao...i da insan postanes...a ne vazda da muces po forumu
west_HB is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.