Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2009., 20:56   #21
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
uhhh zestoko ste krenuli na mene jer me niste razumeli!!! Pravi hrvat i srbin nikad ne mogu biti neprijatelji ako su hriscani, onaj ko tvrdi drugacije laze!! mom drugu su siptari zapalili kucu a on ovde u selu gde zivim u vojvodini kupuje siptarski hleb jer nije lud da ceo narod osudi!!!
e ti to objasni valteru koji se seta po smrdljivom beogradu smrdljivih srba iz doduse komercijalnih razloga
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:06   #22
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post

U cemu grese HRVATI u odnosu na SRBE???
ĆIRILICA greši u odnosu na LATINICU po pitanju sklanjanja abecedeičnih padeža po azbučnoj osnovi rasporeda odeljenih podjeljenja.
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:08   #23
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
uhhh zestoko ste krenuli na mene jer me niste razumeli!!! Pravi hrvat i srbin nikad ne mogu biti neprijatelji ako su hriscani, onaj ko tvrdi drugacije laze!! mom drugu su siptari zapalili kucu a on ovde u selu gde zivim u vojvodini kupuje siptarski hleb jer nije lud da ceo narod osudi!!!
Drug ti je zreo za New York!
__________________
Ötterdämmerung
Dear Prudence is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:09   #24
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
uhhh zestoko ste krenuli na mene jer me niste razumeli!!! Pravi hrvat i srbin nikad ne mogu biti neprijatelji ako su hriscani, onaj ko tvrdi drugacije laze!! mom drugu su siptari zapalili kucu a on ovde u selu gde zivim u vojvodini kupuje siptarski hleb jer nije lud da ceo narod osudi!!!
a s druge strane da ti kazem ,ne moli se za nista osim ako ,ma nije bitno...
Vise puta sam bio u zagrebu i uvek super docekan,niko mi nije prebacio za srpski naglasak(otac hrvat iz virovitice),ovde neces nista naci jer ima ljudiju poput,khm,uvideo si mozda.....
Kad ti neko odgovori sa"gamad itd",ne obaziri se,ja sam bio(a ko sam ja koji kurac)...u restoranu,u kaficu,...svi su bili uljudni i ne samo uljudni jer jedno vece covek hrvat mi kaze mozes prenocit kod mene,jebes hotel.Ej covek sa porodicom i pravi hrvat a ne ko ja mesanac pa da mi svi jebu mater...
U beogradu odem,navratim i do panceva a oni"gde si bre ustasa"?
A u zagrebu,izvolte,pa sta ak imate naglasak,ljudi smo
zato se ne obaziri,budala ima svugde
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:18   #25
Pa eto, ko što sam kažeš povukao si paralelu i utvrdio glavnu razliku između srba i hrvata. Mi smo fina uglađena gospoda sa kučnim odgojem i kulturom, osječajem za toleranciju i gostoprimstvo, one druge si dovoljno sam okarakterizirao....
Nego kako to, otac hrvat iz Virovitice a ti imaš srpski naglasak...????
Legija1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:19   #26
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
a s druge strane da ti kazem ,ne moli se za nista osim ako ,ma nije bitno...
Vise puta sam bio u zagrebu i uvek super docekan,niko mi nije prebacio za srpski naglasak(otac hrvat iz virovitice),ovde neces nista naci jer ima ljudiju poput,khm,uvideo si mozda.....
Kad ti neko odgovori sa"gamad itd",ne obaziri se,ja sam bio(a ko sam ja koji kurac)...u restoranu,u kaficu,...svi su bili uljudni i ne samo uljudni jer jedno vece covek hrvat mi kaze mozes prenocit kod mene,jebes hotel.Ej covek sa porodicom i pravi hrvat a ne ko ja mesanac pa da mi svi jebu mater...
U beogradu odem,navratim i do panceva a oni"gde si bre ustasa"?
A u zagrebu,izvolte,pa sta ak imate naglasak,ljudi smo
zato se ne obaziri,budala ima svugde

...hm,poznaješ li ti forumaša (pod trajnim banom) Corto maltese-a?....zanimljivo bi mi bilo slušati vas dvojicu u razmjeni iskustava.....

Ne mislim ništa loše pod tim,naravno.....
boogyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:23   #27
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! zelim da se utvrdi istina jednom za svagda, tj aje da se slozimo u sledecem da vidimo ko gresi, zasto gresi i koliko gresi!
SRBI(i ja sam srbin) grese u sledecem sto ucesnike rata devedesetih zovu cetnicima!!! to nisu cetnici!!! to su ratni profiteri i zlocinci!!! O cetnicima imam mnogo bolje misljenje, uradili su mnogo dobrih stvari u drugom svetskom ratu, medju cetnicima je bilo i hrvata i muslimana ali i cetnici su imali greske kao i Draza MIHAILOVIC i TITO!
DRUGO SRBI GRESE STO UCESNIKE RATA DEVEDESETIH iz hrvatske zovu ustasama kad ovi to nisu!!! ustase su bile u drugom svetskom ratu i pocinile su strasne zlocine ali nisu svi hrvati bili ustase!!! bilo je dosta hrvata partizana i cetnika!!!
Poslednje Srbi grese u pogledu Stepinca misleci da je ratni zlocinac i slicno!

U cemu grese HRVATI u odnosu na SRBE???
bozju mater,s cim vas samo kljukaju u toj jadnoj srbijici..
Max95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:42   #28
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
OK,on je mozda blesav al ti si mozda jos vise od njega jer ne propustas nijednu temu gde mozes pljuvati po celom narodu....
Dok izmedju vremena se setas po kalemegdanu,tasmajdanu,splavovima
Ne možda nego sigurno To bi bilo otprilike kao da ja dodjem na neki srpski forum i prvi post mi bude onako pomirljiv, a u njemu objašnjavam da su Ustaše samo borci za slobodu Hrvatske.

A to pljuvanje po cijelom narodu objesi mačku za rep, glupo je
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 21:59   #29
macku o rep A?cista srpska izreka!OS DA LETIS TI ?
dok ti tvrdis da su ustase bile za slobodu,hrvatski se narod zgrazavao k time...
hrvatski narod noje ante pavelic i fasizam,hrvatski narod je blazen a ti budi sto zelis ali ne predstavljas hrvatski narod jer taj narod je miroljubiv a ne poput...
ma super,haha
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:13   #30
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Bolje da mučim.
Tema ko stvorena da bana popušim.
Cho-agrorevoluc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:21   #31
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:28   #32
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!
....uffffff.....srednji vijek nema ama baš ništa sa ničim danas,isto kao što kameno doba nije rezultiralo dobrim odnosom grka i Turaka....
Mogu shvatiti da ljudi u bačkoj "tako razmišljaju",ali to je prije svega krivo razmišljanje i krivo postavljena teza.Usporedba sa Gotovinom je već u startu osuđena na razumljive reakcije iz puke činjenice da sam kontekst rata nemože ovu dvojicu dovesti u sličnu,a kamoli istu ravan.....
boogyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:48   #33
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!
Kurac do srijema, baren do Đerdapa bi genocidisali po nenaoružanoj nejači, pizda mu materina.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:49   #34
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!


Hrvati i srbi nisu bili zajedno, već su Hrvati došli pomoći srbima u Kosovskoj bitci gdje su se kao i uvijek borili hrabro i do kraja...i kad su srbi izdali jedni druge...
I tako bezbroj puta u povijesti Hrvati su spašavali srbe....neznam kad su srbi Hrvate..
Hrvatska vojska NIKADA nije prešla preko granice u srbiju i popalila srpske gradove i sela, klala i ubijala po srbiji...a to što u bačkoj tako razmišljaju je stoga jer ljudi po sebi mjere drugima...
A da nije bilo Ante, Rose, Zulua, Milenka i ostalih nebrojnih junaka da ne nabrajam ovdje domovinskog rata, bilo bi daleko teže, možda smo trebali zvati Kadijevića da nam obučava vojsku.....ovako samo sanjajte i dalje.
Ante je heroj, gospodin koji je ratovao po svim pravilima ratovanja, Mladić zločinac najgore vrste...i nema tu nikakvog balansa.. niti izjednačene krivnje...
Jednostavni fakt je vi ste napali nas, ne mi vas....kraj
Legija1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:50   #35
Quote:
Legija1987 kaže: Pogledaj post
Pa eto, ko što sam kažeš povukao si paralelu i utvrdio glavnu razliku između srba i hrvata. Mi smo fina uglađena gospoda sa kučnim odgojem i kulturom, osječajem za toleranciju i gostoprimstvo, one druge si dovoljno sam okarakterizirao....
Nego kako to, otac hrvat iz Virovitice a ti imaš srpski naglasak...????
Tao je Ako to to sto se razveli u detinjstvu.....
drzim sve to al i od majke srpkinje jer i taj moj deo ima dostojanstva..

Kad sam prvi put dosao u zagreb,dosao je po mene prijatelj hrvat
znate ga sigurno
nije on pravio razliku no smo bili ljudi,ljudi
kakvi valter nikad nece biti,jer mi smo ljudi od casti,mi hrvati i srbi i ko ...
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 22:54   #36
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
zanimljivo je da su hrvati i srbi u srednjem veku bili nA kOSOVU ZAJEDNo! no problem je u sledecem, ja na primer nemam nikakve veze sa ratom u hrvatskoj i bosni, zivim u Backoj ali ovako nasi ljudi razmisljaju Ratko Mladic i kompanija su ratni zlocinci ali da nije bilo njih hrvati i muslimani bi izvrsili genocid do Srema! Hrvati misle da nije bilo Gotovine i ostalih mangupa Srbi bi dosli do zagreba!!! e tu je balans, i najveci problem je to!
NEmoj da te lazu!!!!!!
izvrsen je genocid al ti se ne smes stideti srpstva,nisu mludi cvet pa da procvetaju....taj srpski vcvet sramim se njega .....razumes li mali il da ti dodjem i razbijem ti predrasude,nit hrvati nit srbi nisu zli
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:09   #37
Quote:
Valderama kaže: Pogledaj post
NEmoj da te lazu!!!!!!
izvrsen je genocid al ti se ne smes stideti srpstva,nisu mludi cvet pa da procvetaju....taj srpski vcvet sramim se njega .....razumes li mali il da ti dodjem i razbijem ti predrasude,nit hrvati nit srbi nisu zli
...postoje zli ljudi i njih se treba bojati,ali ne toliko zbog njih samih koliko zbog onih koji im se dive....
boogyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:15   #38
hrvati i srbi su ratovali protiv Turaka zajedno na kosovu! Veliki problrem je u tome sto jedna trecina Srba I Hrvata misli da su Mladic i Gotovina ratni zlocinci ali kazu da nije bilo njih Hrvati bi stigli do beograda odnosno srbi do zagreba! to je valjda neki balans?!
 
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:16   #39
Istina je da je,ma šta je istinaIstina je da sam upozna samo sranja
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 23:21   #40
Quote:
ja,ja kaže: Pogledaj post
hrvati i srbi su ratovali protiv Turaka zajedno na kosovu! Veliki problrem je u tome sto jedna trecina Srba I Hrvata misli da su Mladic i Gotovina ratni zlocinci ali kazu da nije bilo njih Hrvati bi stigli do beograda odnosno srbi do zagreba! to je valjda neki balans?!
...ma koji balans!?...ej dečko,ovo je pre teška i još uvijek traumatična tema, da bismo je tako banalizirali....
boogyman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.