Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2014., 21:05   #10001
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
Ovo je forum. Javan je. Svatko ima pravo reagirati na sve što pročita. Niste ti i klonka pričale u kafiću, a ja vam upala u razgovor. Reagirala sam zato što je mene zasmetalo. Stvarno ne znam tvoju i klonkinu povijesti pa da mogu shvatiti na što si ti mislila. Još bolje ako je sve nesporazum.
Naravno da ima pravo reagirati...niti zamjeram. Zasto i bi.
Samo mi je djetninjasta reakcija tako se cuditi.
Quote:
Što bi ovo trebalo značiti? Da iako se postavljačica pitanja drznula upotrijebiti izraz koji se u Zagrebu ne koristi, ipak ćeš biti toliko plemenita i ponuditi joj odgovor? Nevjerojatno.
Niti se ona sto drznula, niti sam ja plemenita, a niti je nevjerojatno...osim mozda tvoj pretjerani dozivljaj i reakcija.
Imo, mogla si, ako te zasmetalo to obaviti i s manje drame.
Ili pustiti njoj da se pobuni, ako ju je zasmetalo, a nadam se da nije i da je skuzila salu. Jer, ponavljam...smajlic je bio tamo i nije bilo zlonamjerno.
Masu puta sam na nesto slicno samo pitala " a sto je to". Obzirom na nesto prije, ovo nije bilo nevjerojatno...samo si ti to tako dozivjela, previdjela smjeska, zamjerila, umjesto da pitas...
Quote:
Evo neću više o ovome na ovoj temi. Stvarno smo u offu. Moderatori, ispričavam se.
Da, jesmo...i moja isprika.





link na nastavak teme
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon

Zadnje uređivanje Pringles : 03.05.2014. at 00:14. Reason: link na nastavak teme
kajpa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.