Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 18:26   #1
Prah shatavari

Zanimaju me vaša iskustva s ovim prahom.
Mislim da je on slijedeće što ću probati ali bih prije htjela čuti iskustva vas koji ste ga koristili.

Negdje je netko spomenuo da on najbolje regulira m.cikluse.
Probala sam raznorazne čajeve, femisan kapi, dosad su mi se najboljim pokazale kapsule od norćuka, nisu mi ni onda dolazile točno u dan, ali nisu kasnile po 3 tj.
jedna001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 12:52   #2
Thumbs down Moje iskustvo sa shatavari prahom

Evo, 2,5 mjeseca sam na ayurvedi, prvi mjesec na 3 različita lijeka, drugi mjesec mi je 1 zamijenjen drugim... U cijelom periodu do sad jedan od tri lijeka je shatavari. Razlog mog obraćanja majstoru su problemi u crijevima, osjetljiva koža, pospanost i slab ginekološki imunitet. Ciklusi su mi nekad bili neuredni ali u posljednjih godinu-dvije su mi se skroz sredili... i tako pijem ja 2x2 kapsule dnevno nakon jela... Nakon prvog mjeseca korištenja menzes mi je kasnio 10 dana, napravim test - trudna. Isti dan popodne dobijem mengu. Ginekologica kaže da sam bila oplođena ali se plod nije ugnijezdio. Krvarenje koje je uslijedilo bilo je puno jače nego inače... Evo me sad u idućem ciklusu... opet kasni 10 dana, ali ovoga puta nije trudnoća već je u ovom mjesecu zakazala ovulacija i ja eto imam dvije ciste od po 5x5 cm! BTW, iscjedak imam non-stop iako sam na ayurvedi i u međuvremenu sam i geonistin potrošila. Jednostavno imam loš imunitet dole... Upravo bila kod gin (zato sad i surfam)... Poanta priče? Meni je od shatavarija lošije umjesto bolje i od danas ga prestajem piti (ostajem na ostaloj terapiji vezanoj uz proljeve i ostale probleme)... :-(
__________________
Jedina razlika između mene i luđaka je ta - što ja nisam lud ... Salvador Dali
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 14:29   #3
Ne vjerujem da ti je loše od shatavarija. Mislim da tebe muče drugi problemi...nisam vidovit, pa ne mogu reći koji, naravno.

Ayurveda inače radi polako...nema nikaj preko noći. Ali baš da u 2 i pol mjeseca nije bolje, nego samo gore

Javi mi se na PP, ako želiš
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 07:36   #4
Post Detaljnije objašnjenje

Ne treba pm, neka čitaju ljudi...
Meni je odmah nakon 10-ak dana bilo bolje po pitanju osnovnog problema radi kojega sam išla po pomoć (dosta brzo), a gin imunitet i svrab kože su onako usput. E pa sad mi je sve poremećeno po tom pitanju. Inače dosta sam disciplinirana i držim se uputa. Stoga smatram da meni taj lijek ne odgovara, mislim pa on sadrži dosta imitatora hormona , uopće mi nije jasno kako itko i može tvrditi da ayurvedski pripravci (općenito) ne mogu biti loši ili imati nuspojave?!?
Jana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 12:05   #5
Prvo i osnovno. Gdje tvrdim da ne mogu imati nus pojave ili biti loši?
A drugo, sa razlogom sam napisao da mi se javiš na PP.

Ništa...nastavite i dalje tumačiti postove po svom. Uvjeren sam da ti od Shatavarija nije bilo lošije.
Uzimati određene tvari ne znači da će trenutno biti bolje samo zato jer ih je netko počeo uzimati. Uz to kaj se uzima, potrebno je regulirati prehrambene navike.
Da postoji čudotvoran lijek za sve, to bi bilo divno hehe, ali toga nema. pogotovo sa trenutnim rezultatima. I nema te tvari koja će sama od sebe, bez drugih promjena i navika, izliječiti nekoga sama. Ima jedna koja je jako, jako blizu tome. Ali opet nije čudotvorna i ne radi sve sama.

Pozdrav i sretno
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2018., 20:34   #6
Podigla bih temu jer me zanima kako shatavari lijeci hashimoto.. ako netko ima ikakvih iskustva, bila bih zahvalna.. moze i na pp!

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.