Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2003., 00:07   #1
Kako se udebljati?

ok. imam 65kg na svojih 190 cm....


stvarno bi htio dobiti nekih 10-15-ako ne i 20 kg
LukaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 00:40   #2
Re: Moram se udebljati...kako?

prestani pušiti
__________________
so long suckers...
nobrainatall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 00:53   #3
Re: Re: Moram se udebljati...kako?

Quote:
nobrainatall kaže:
prestani pušiti
Ne pali
Vlatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 01:21   #4
ne pušim
LukaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 08:13   #5
Cekaj dok navrsis 30.-u
Secundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 08:27   #6
Quote:
Secundo kaže:
Cekaj dok navrsis 30.-u
ja navrsila tridesetu,rodila dijete i jopet imam 62 kg na 177 cm,i ne pusim i jedem sve u bilo koje noci-dana!
Nekim ljudima se jednostavno ne prima!
Lisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 21:41   #7
Luka

jel' ti ono na nekom drugom topiku pišeš da stalno imaš proljeve?

Pa kako ćeš se udebljati uz proljev?

Ajde brzo doktoru ... čovječe možda imaš parazite u crijevima, pa i njih hraniš
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 23:06   #8
Allegra upravo mi je to palo na pamet .
Mislim da bi zaista trebao vidjeti doktora.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2003., 23:44   #9
65 kg na 190 je stvarno MALO kg... Premalo za dečka, ma za bilo koga pa makar bio i najsitnije moguće građe.

Poslušaj cure i hitno na pregled... Ne čini se to meni kao problem 'neprimanja' hrane već kao nešto ozbiljnije..

Sretno!
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 09:33   #10
A šta bi ti htio nabaciti, mišiće ili masnoću?

Ako nisi bolestan, trebat ćeš malkice promjeniti životne navike, barem što se tiče prehrane.
Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2003., 14:47   #11
Re: Moram se udebljati...kako?

Quote:
LukaJ kaže:
ok. imam 65kg na svojih 190 cm....


stvarno bi htio dobiti nekih 10-15-ako ne i 20 kg
za početak bi bilo dobro da nađeš nekoga ko fino kuha, da si opušten i bez nervoze.... i ne bi bilo loše da posjetiš doktora...koliko ti imaš problema sa svojom mršavošću toliko mi drugi imamo problema sa debljinom...
__________________
*zvijezdica*
*zvijezdica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2003., 08:16   #12
ja sam imala problema sa tim bila sam jako mrsava a onda sam lijepo izvadila stitnjacu i sad sve ok ,stitnjaca mi je ubrzano radila iako Luka sad mi dodje da odem po nju u bolnicu sad moram paziti sto jedem
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2003., 22:13   #13
Re: Moram se udebljati...kako?

Quote:
LukaJ kaže:
stvarno bi htio dobiti nekih 10-15-ako ne i 20 kg
Teretana... Par mjeseci... Marljivo vjezbaj (dakle - tako dugo dok ti ruke ne otpadnu)... I rezultati ce doci... A tijelo ce ti izgledati bolje nego da samo nabacis kile.
MaxB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 10:58   #14
Masa!

1.Hoćeš li nabaciti kile u kratkom ili dužem vremenu?
2.Hoćeš špek ili mišiće?
3.Jesi li karakter ili ne?

1.Da bi dobio par kila prirodnim putem trebaš jesti kao životinja, i to meso(protein), Rižu, krumpir, tijesto i sl. (ugljikohidrat), a uz to ako se ne želiš samo zašpekaviti trebaš se ubiti u teretani minimalno 1 godinu.
Budući da si žgoljav vjerojatno nećeš nakupiti puno špeksija.

Uz pomoć dodataka prehrani (proteini, ugljikohidrati, amino kiseline) koji su stvarno korisni i naravno uz obilnu prehranu možeš natuči kile u roku od 6 mj.

2. Uz malo vježbe mišići će poćeti bubriti,u protivnom bubrit će ti samo jedan mišić i to onaj oko pupka.

3. Najvažnija stvar u cijeloj priči je tvoja samodisciplina (čitaj" karakter da se pridržavaš prehrane i vježbe od starta do cilja), ako je nemaš zaboravi na sve ovo i budi takav kakav jesi.

Ako imaš koje pitanje u vezi bilo čega samo pitaj.


dvajstri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 11:04   #15
Ispravak!



Sada sam tek vidio koliko želiš dobiti.


ČOVJEČe bolje ti je da budeš karakter!

Zaboravi 10-15 kg bez dopunske prehrane. i teretane (5x tjedno) min. 2 godine, s obzirom na tvoj metabolizam.

Ako imaš volju pitaj!
dvajstri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 13:22   #16
Jedi navečer. navodno sve kaj pojedeš poslije 17 h ide u masne stanice.
__________________
Let the game begin...
Bell@ Baggins * is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 16:04   #17
Ovo o jedenju na vecer sam i ja cula, ali nekako u praksi ne funkcionira. Zapravo, moje je misljenje da se to odnosi samo na one koji se ne bi htjeli nadebljati.
Mogu samo napisati osobno iskustvo. Jedem bilo kada i to dosta mesa, a vrlo cesto mi je vecera poslije 23 sata. Nisam premrsava, ali nikako ne bih mogla upasti ni u skupinu debljih.
Kada sam imala 15 godina strasno sam se opterecivala s tim zasto se ne mogu nadebljati, a onda mi je jednom lijecnik odrzao lekciju o tome kako cendram bez veze i kako mogu biti sretna jer sam zdrava i vitka i tako me dobro oprao da sam se otrijeznila.
Moj savjet ti je posjet lijecniku i pregled, jer mrsavost moze biti posljedica poremecaja (ili bolesti), s njim se mozes posavjetovati i o eventualno dijeti za debljanje. Ne zaboravi genetiku, ona cesto igra presudnu ulogu.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 17:35   #18
Quote:
allegra kaže:
Luka

jel' ti ono na nekom drugom topiku pišeš da stalno imaš proljeve?

Pa kako ćeš se udebljati uz proljev?

Ajde brzo doktoru ... čovječe možda imaš parazite u crijevima, pa i njih hraniš
Sa obzirom da je to isti Luka"doktor prvo", a on ce presuduti sta se dogada.
Kako kaze Viki "moze biti Geneticko ", kakovi su roditelji ili braca i sestre?.
Formula prihvatljiva za tvoju visinu bi bila (BMI=23) x visina sq=
1.90 x 1.90 =3.61=83 kg bi bilo perfectno.

Sta ne znaci da ne mozes imati malo manje ili vise.
Imas jako dobre savjete ,ali "Doktor "i generalni pregled prvo ...
posebno sta imas i proljev!

Sretno sa pregledima,

__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2003., 17:22   #19
Ako imas proljeve, onda bi se definitivno prije bilo kakve kure debljanja trebao time pozabaviti. Proljev je znak da nesto ne stima... nadajmo se da nije nista grdo, no (ne bih te hto plasiti, ali...) nikad ne znas. Pogotovo ako traju dulje vrijeme.

Nasi doktori su po tim pitanjima dosta aljkavi i treba im vremena da dijagnosticiraju, no ono sto ti mogu preporuciti je pregled na Internoj na Rebru. Tamo su doktori izuzetno kvalitetni (osim ako im se ne zamjeris, ali to je vec druga duga prica).

U svakom slucju, prvo iskljuci bilo kakvu zarazu i nametnike, a onda ides dalje... proljev je simptom hrpetine raznih bolestina.
Dav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2003., 03:06   #20
Evo ti par savjeta koji su mene uvalili u debelo salo

Kad dobiješ ili kupiš čokoladu. Nije bitno je li 50g. ili pola kile. Pojedi do kraja. - vrijedi za sve slatkiše i slastice.

Nemoj jesti slatko da se zasladiš - nego da se najedeš!

Navečer kad legneš u kauč s namjerom da gledaš Zvjezdane staze počasti se sa omletom od sira, colom i nečim za desert.

Počni jesti iz dosade po mogućnosti u nepravilnim razmacima .

Goli kuhar:
Dok kuhaš puding, umjesto tri žlice šečera istresi 1/4 posude, kakaoa nekoliko žlica (velikih), više mljeka pa rijetkost pudinga kompenziraj sa pšeničnim grizom. Izlij u veču zdjelu do pola naguraj nekoliko pettit beuere keksa unutra. Kad se ohladi stavi 3-4 kuglice sladoleda, prelij čokoladom ili čokoladnim mrvicama, malo šečera u prahu i možda par komada kandiranog voća.

E, ekipa od ovog se moraš udebljat. Tako je izgledao moj life style i dogurao sam do 108 kg sa svojih 190cm. Nisam imao zdravstvenih problema niti višak šečera, valjda me sport spašavao.

Sad sam se odrekao slatkog, fast food-a, gaziranog, alkohola (pive) i hrane nakon 7 navecer i ubijam se sklekovima i trbušnima. Tako več živim tri mjeseca i imam 98 kg.

Ja tako moram živjeti želim li biti normalne građe pa mi nije jasno ljudi, zašto se bunite da ne možete se udebljati?
__________________
miš mouse
kuča house
koveonline is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.