Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2009., 19:25   #2081
Bok! Ovako,zanima me postoji li mogucnost da sam trudna? Proslli mjesec sam dobila mengu(dan kasnije) trajala je samo 3 dana (inace 5-6),prosli tjedan opet dobila i sad je trajala jedva 3 dana...a zadnjih tjedan dana sam sva nervozna,malo cendrava,sise mi natekle i tvrde su,danas mi je cjeli dan muka,nisam povracala,kad nest pojedem pola sata mi bude ok i onda opet muka,u donjem dijelu imam grceve kao da cu dobit,i malo mi je natecen stomak...???
mina_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 19:46   #2082
Mina, ako si imala odnos bez zaštite, naravno da postoji mogućnost da si trudna. Ajde lijepo kupi test u apoteci i popiški se sutra ujutro pa ćeš bit sigurna.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 20:16   #2083
mucnine su pocele u 3TT, test napravila tada(znaci cca 7dana prije izostanka prve menge).
jos uvijek traju a nadam se da ce u 12TT prestati
Dancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 00:29   #2084
Meni u sve 4. trudnoće ( 1 uspješna, 2 spontana, 1 još nepotvrđena) užasno, užasno bolne grudi, jaki bolovi u trbuhu, čak sam sad u 4. bila popila voltaren kad sam mislila da ću dobit mengu (dok još nisu ni kasnile stvari), valjda nisam s time nešto upropastila! Šta mislite, jesam li? A u zadnjoj mogu reći da je sve to jače nego prije + još sam imala totalne vrtoglavice...ko pijana. Već mislila da mi je tlak prošvikao, ali nije, a i našla sam na netu vrtoglavicu kao nuspojavu trudnoće. Eto tako je kod mene.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 09:15   #2085
jedan voltaren ti nebude napravio nikakvu štetu
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 09:15   #2086
1T mučnina od 7 tj do 17 bez povraćanja, stalno mi je bilo vruće, pojačan apetit, vrtoglavice
2T mučnina i ružan okus u ustima već od 5 tj.....i vruće mi je (ne od sparine vani nego onak ko da imam temperaturu), pojačan apetit, vrtoglavice

zasad identično kao i prvi puta...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 09:32   #2087
a meni se samo spavalo prvih tjedana...već od 4.tjedna trudnoće... došla bih s posla, i drito se hitila na krevet
Od 3.tjedna trudnoće već sam osjećala grozan umor i ko da imam gripu...boljele me kosti, glava, osjećala sam se tromo,imala povišenu temp i mislila sam gripa,čista gripa, natakala sam se čajem s limunom
Onda mi je počela smrdit kava... i onda sam se jedno jutro prije posla ispovraćala i onda sam znala da je to - to. Užasno su mi rano počele mučnine, već od 4.tjedna i nisu stajale do 20.-tog. Ostavila sam dušu u zahodskoj školjci Nisam mogla ni jesti,ni piti, svaki gutljaj vode bih povratila. Nadam se da drugi put neće biti tak....
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 10:04   #2088
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
zene ne zelim vas plasit al ja sam bila u 7° tjednu i jedno jutro se dignem i jednostavno grudi splasnule
ista stvar i kod mene, ali u 9 tjednu, dan, dva kasnije spontani i kiretaža
__________________
06.09.2010. stigle naše Lubavice
takomlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 10:48   #2089
Quote:
takomlada kaže: Pogledaj post
ista stvar i kod mene, ali u 9 tjednu, dan, dva kasnije spontani i kiretaža
I kod mene, u 9. tjednu. Jedno jutro grudi nisu više boljele kao do tada i do je bio kraj...
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:16   #2090
Ja nisam ništa skužila do negdje petog tjedna. Onda me uhvatila nesanica, tjedan dana nisam oka mogla sklopiti, i bilo mi je muka po cijele dane. Ja sam mislila da mi je moka jer sam neispavana. Onda sam jedan dan stvarno imala jake mučnine i tad mi je postalo jasno ko dan - trudna sam! Juhu! Povraćala sam samo 4-5 puta, uglavnom mi je samo muka, najviše ujutro i navečer. I svaku noć, koliko god pila ili ne pila tekućinu idem na WC barem tri puta. Sad su mi grudi počelie rasti i vide mi se vene po njima. To je to.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 16:04   #2091
samo me zanima da li je vadenje tog hormona siguran znak jeste trudni ili ne?
i koliko bi otrp. doslo da ga odem vadit u privatnu polikliniku...
mawa :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:03   #2092
Quote:
mawa :) kaže: Pogledaj post
samo me zanima da li je vadenje tog hormona siguran znak jeste trudni ili ne?
i koliko bi otrp. doslo da ga odem vadit u privatnu polikliniku...
100%siguran. pogledaj si laboratorij breyer ako si iz zg, oni i tu pretragu rade, mislim da je oko 200 kn ako ne i manje, jer su mom mužu za puno zahtjevnoju pretragu rekli 300 kn ... i nalazi su gotovi isti dan

ali mawa kaj će ti to ... ma nisi trudna već sam ti napisala! nemoguće!
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 14:00   #2093
Simptomi koje sam imala prije testa (u to vrijeme nisam prepoznala simptome i trudnoću nego sam kasnije povezala konce):

Umarala sam se puno brže nego inače (npr. na biciklu mi je bilo teško pedalirati, zapuhala bih se kad bih se popela na 2.kat..), spavala bih u bilo koje doba dana (inače nisam tip koji spava popodne) i sise su me boljele na dodir i narasle i trbuh me čitavo vrijeme bolio kao dan prije menge.

Mučnine su počele sa 6.tjedana i bile su jake do 9.tjedna, a sada ih jedan dan imam, a drugi dan mi je bolje...
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 00:49   #2094
1.Izostanak M (što nije bilo nimalo sumnjivo,budući da mi ionako nikad ne dolazi na vrijeme).
2.Jedno jutro me probudila bol u grudima-e to je bilo sumnjivo jer me inače grudi nikad ne bole,čak mi pred M.

Dvije crtice na testu drugi dan kašnjenja M.

Nakon toga-stalno podrigivanje,ogromna želja za spavanjem,nažalost mučnine al ne jutarnje već popodnevno-večernje.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 18:12   #2095
meni se dva tjedna spavalo nenormalno, stalno sam umorna i boli me u trbuhu kao da cu dobit.. stolica mi malo stala. ali nisam htjela napravit test dok mi menga nije kasnila.. i evo sad ponosno javljam da sam trudna.. inače, ne piški mi se ništa ćešće
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 13:25   #2096
piskam non stop, umorna sam non stop i cice su mi uberbolne :S
sve drugo je oke. malo me jedino zgaravica pali, ovisi sto pojedem, al zasad mi nista ne smeta. apetit mi je ko u pms-u, jos i veci.
malo me dolje bolucka.
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 13:46   #2097
Quote:
vešmašina kaže: Pogledaj post
piskam non stop, umorna sam non stop i cice su mi uberbolne :S
sve drugo je oke. malo me jedino zgaravica pali, ovisi sto pojedem, al zasad mi nista ne smeta. apetit mi je ko u pms-u, jos i veci.
malo me dolje bolucka.
veška,a jesi imala osječaj da češ procuriti?osim bolne buše jesi imala osječaj da curi a kad pogledaš niš na gačama
kad si uradila test?
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 15:59   #2098
Quote:
dalia28 kaže: Pogledaj post
veška,a jesi imala osječaj da češ procuriti?osim bolne buše jesi imala osječaj da curi a kad pogledaš niš na gačama
kad si uradila test?
dobro da si pitala
paranoicno sam se brisala vlaznim maramicama i koristila jokinu metodu svakih sat vremena, nebi li ugledala mengu, jer su bolovi bili identicni, jos uvijek su zapravo imam osjecaj kao da cu procurit.
zadnja M mi je bila 12.08. testic sam napravila prekjucer. dakle 31 dc, ovulacija je bila 24-26.08 otprilike, buduci da imam kraće cikluse 26-28 dana.
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 18:04   #2099
Arrow

Quote:
dalia28 kaže: Pogledaj post
veška,a jesi imala osječaj da češ procuriti?osim bolne buše jesi imala osječaj da curi a kad pogledaš niš na gačama
kad si uradila test?
dalia, ja sam u 5. tjednu trudnoće i več me 2 tjedna boli dolje kao da cu dobit.. vecinu vremena, zato i nisam previse pozornosti usmjeravala trudnoći, misleći da sam u pms-u.
zlatna ivkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 21:31   #2100
Quote:
zlatna ivkica kaže: Pogledaj post
dalia, ja sam u 5. tjednu trudnoće i več me 2 tjedna boli dolje kao da cu dobit.. vecinu vremena, zato i nisam previse pozornosti usmjeravala trudnoći, misleći da sam u pms-u.
ja sam 4+5 i isto imam taj osjecaj ko da cu svaki cas dobit. ne frče me non stop, povremeno. malo me strah.
__________________
klasa OPTIMIST
vešmašina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.