Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2006., 00:38   #1
Visak i rad s viskom

Quote:
Originally Posted by arci 21
Mislim da sam na pravom mjestu. Treba mi uputa (ali od pocetka)i odgovori:
1)Gdje se moze kupiti pravi visak-koje vrste radnji?
2)Koliko se taj predmet i na koji nacin moze pribliziti vlasniku-da bi davao tacne odgovore?!
3)Punjenje-praznjenje?
4)Cemu jos sluzi i kako i kada ga koristiti?
5)Na koji nacin postavljati pitanja?
OK. znam da sam mozda odfilozofirala i mozda je jednostavnije ali posto nista ne znam o tome,svaki podatak ce mi trebati. .
I nek se vrtiiiiiiiiiiii

Evo, vrti se.



(Ako želiš veću sliku klikni s mišom dva puta na sliku)

Dalje - odgovori na tvoja pitanja sutra.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 11:32   #2
(15)

1) Gdje se moze kupiti pravi visak-koje vrste radnji?

Nema potrebe da kupuješ visak,
Naime svaki zlatni ili srebrni lančić na kojem se nalazi malo teži privjesak (dakle ne, na primjer, tanki križić...) može da posluži kao Visak.
Također, ako umjesto lančića koristimo nit debljeg konca za šivanje na kojem kraju visi kao loptica okruglo dugme učinjeno od mjedi (legure bakra i cinka) -može da bude odlično radiestezijsko pomagalo.
Najbolja dužina niti je između 25 - 30 cm.

Dakle, moj ti je savjet da ne kupuješ visak dok ne isprobaš kako će ti pokazivati kolika je tvoja "moć kanalizacije".


2) Koliko se taj predmet i na koji nacin moze pribliziti vlasniku-da bi davao tacne odgovore?!

Kao prvo, medij se treba jedno vrijeme (nekoliko dana) "igrati" s Viskom.
"Igranje" se sastoji u tome da, kad medij uzme kraj Viska između palca i kažiprsta on Mora stvoriti max. opuštenost čitavog tijela.
Jest, nije lako ostvariti max. opuštenost čitavog tijela, ali postoji tehnika kako to uraditi.

I za sad toliko.
Čim uhvatim vremena nastaviti ću izlaganje u vezi rada s viskom.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 15:26   #3
Quote:
delija kaže:
(15)

1) Gdje se moze kupiti pravi visak-koje vrste radnji?

Nema potrebe da kupuješ visak,
Naime svaki zlatni ili srebrni lančić na kojem se nalazi malo teži privjesak (dakle ne, na primjer, tanki križić...) može da posluži kao Visak.
Također, ako umjesto lančića koristimo nit debljeg konca za šivanje na kojem kraju visi kao loptica okruglo dugme učinjeno od mjedi (legure bakra i cinka) -može da bude odlično radiestezijsko pomagalo.
Najbolja dužina niti je između 25 - 30 cm.

Dakle, moj ti je savjet da ne kupuješ visak dok ne isprobaš kako će ti pokazivati kolika je tvoja "moć kanalizacije".


2) Koliko se taj predmet i na koji nacin moze pribliziti vlasniku-da bi davao tacne odgovore?!

Kao prvo, medij se treba jedno vrijeme (nekoliko dana) "igrati" s Viskom.
"Igranje" se sastoji u tome da, kad medij uzme kraj Viska između palca i kažiprsta on Mora stvoriti max. opuštenost čitavog tijela.
Jest, nije lako ostvariti max. opuštenost čitavog tijela, ali postoji tehnika kako to uraditi.

I za sad toliko.
Čim uhvatim vremena nastaviti ću izlaganje u vezi rada s viskom.
a jesi se pretrgo od pisanja...
glavno da imas vremena trazit slike golih zena (zena-kitova) po netu... a jesi nastran...

interesantno...
__________________
!!!
ugly duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 11:39   #4
Pravi visak je Izis 4 a može i 6 ( nova arka )

!!! Visak nikako ne koristiti i raditi sa njim ako nisi prošao 27 godinu života !!!!
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 21:17   #5
Quote:
Leviant kaže:
Pravi visak je Izis 4 a može i 6 ( nova arka )

!!! Visak nikako ne koristiti i raditi sa njim ako nisi prošao 27 godinu života !!!!
za sto?
__________________
Do you speak Linux?
baic17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 22:33   #6
Ja se zahvaljujem na dobroj namjeri deliji ALI meni prijedlog izgleda neozbiljan: lancici, koncici ,krizici.. Mogli ste odmah reci da bacim grah, karte i sve cu "znati". Visak nije mudrost ocito ,ali ovo prevazilazi i glupost. . .
baic 17-pogledaj moj profil
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 22:52   #7
heeeehehe
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 23:14   #8
(66)

Quote:
arci 21 kaže:
Ja se zahvaljujem na dobroj namjeri deliji ALI meni prijedlog izgleda neozbiljan: lancici, koncici ,krizici.. Mogli ste odmah reci da bacim grah, karte i sve cu "znati". Visak nije mudrost ocito ,ali ovo prevazilazi i glupost. . .
baic 17-pogledaj moj profil
Pa evo dio te gluposti.

VISAK - RADIESTEZIJSKO POMAGALO

Mislim da nema potrebe davati informaciju što je radiestezijski visak jer o tom su pomagalu mnogi autori dali iscrpne podatke.
No, svakako je interesantno iznijeti da, bar što se mene tiče, ja dosad nisam nigdje našao čak ni teoretsku pretpostavku koja bi bila logički prihvatljiva kod objašnjenja koje su to "sile" koje pokreću visak i zašto možemo pomoću njega doći do mnogih, često i nevjerojatnih informacija.
Upravo zato što pomoću viska možemo doći do takvih informacija, razlog je što mnogi razmišljaju o ovom pomagalu s prisustvom mistike iako, po meni, objašnjenje o silama koje pokreću visak nema nikakve veze s "nadnaravnim silama".

Mnogi čitaoci koji prate časopise koji obrađuju teme na granici znanosti upoznati su da se može izraditi fotosnimak vibracijskog polja oko čovjeka koje nazivamo aura (ora).
S druge strane, oni koji su pročitali moju knjigu KRISTAL I. sada su upoznati s energetskim vezama čovjeka s njegovim Energetskim (Spiritualnim, Magnetnim) poljem.
(KRISTAL I., str. 19 i 20)
Prateći povezanost tog Individualnog energetskog polja s aurom čovjeka te s određenim senzorima u sistemu Materijalne svijesti (središnjem živčanom sistemu) tog čovjeka, mnogi će moći shvatiti koja energija pokreće visak. (sl.1, str.34a)

Svakako moram navesti da se u svakom Individualnom energetskom polju (magnetnom polju koje se nalazi u energetskoj planetarnoj mreži) nalaze, kao na tvrdom disku kompjutora, utisnuti podaci (ali i slike) mnogih detalja iz života čovjeka, koje je registrirao Spirit tog čovjeka, tijekom mnogih reinkarniranih života, osim, ako neki, ili svi podaci nisu (razložno) u Polju brisani.
Kako Spirit u Materijalnom tijelu, dakle čovjek, ostvaruje (putem impulsa) stalni energetski kontakt s svojim Energetskim poljem, tako se kod čovjeka koji traži informacije pomoću viska pojavljuju u određenim senzorima vibracije koje će se prenijeti do samog viska.
Znači, "živ čovjek" može doći do mnogih, "svojih" informacija.
No, kako se energetska polja nalaze u Planetarnoj energetskoj mreži, čovjek koji radi s viskom (iako je bolje reći: čovjekov Spirit) može na jednostavan način ostvariti energetske kontakte i s drugim energetskim poljima koja se nalaze u toj mreži, što znači da može doći (uz dozvolu vlasnika tih polja) i do "tuđih" informacija koje se nalaze "utisnute" u tim poljima.
Da se spiritualna međukomunikacija ostvaruje preko Određenih energetskih polja, dokazuju nam i neki snažni spiriti koji mogu djelovati putem prethodno iznesene energetske povezanosti na drugog, ili druge spirite (štoviše i na živa bića "druge vrste") da razmišljaju ili rade neke stvari "po nalogu" tog snažnog spirita (telepatija, hipnoza).

Da bih potkrijepio ovu tvrdnju, iznijet ću za primjer dokumentiranu informaciju američkog fizičara i poznavaoca parapsihologije, doktora Marcela Vogela, koji je izvršio sljedeći test mogućnosti međumisaonih kontakata.
Namjestivši u San Francisku aparat (detektor za otkrivanje laži) koji su u stanju registrirati prisutnost vibracija "stvorenih" usmjerenom energijom intelekta (mislima) te ostavivši u prostoriji s aparatima i drvo života s kojim se duževremenski "družio" i ostvarivao s njim (za mnoge nevjerojatne) misaono-vibracijske kontakte, otišao je u Europu, odakle je stvorio s tom biljkom misaoni, dakle telepatski kontakt.
Te misaone vibracije su registrirane na aparaturi.
Na kraju, dr.Vogel je stvorio takve misaone vibracije koje su djelovale preko drva života da se isključi rad aparature.

Već nam i ova dokazana informacija nameće realan odgovor da misao može stvoriti, u međusobnim međukontaktima živih bića (bilo koje vrste), nevjerojatno jake međuenergetske vibracije.

Mislim da ste mogli, uz tekst i slike, shvatiti radiesteziju, odnosno, odakle dolaze informacije i koje su to sile koje pokreću visak radiesteziste.

No, svakako je interesantno navesti i to da nam radiestezija, upotrebom logike, pruža dokaze postojanja aure i individualnih energetskih polja, što nam opet "nudi" spoznaju da postoji i energetska mreža koja se mora, po logici, nalaziti negdje u prostoru "nedaleko, no može i daleko" od planete gdje spiriti ostvaruju svoje bivstvovanje u Materijalnom tijelu.

Kako znam da neki od čitaoca nisu u potpunosti mogli razumjeti na koji način "radi visak", to mislim da je potrebno iznijeti informaciju na drugi, razumljiviji način.
Dakle, onog momenta kad čovjek uzme između prstiju lančić ili nit o koju je obješen visak te postavi misaono pitanje - stvorit će se međukontakt sistema Materijalne svijesti s Energetskim poljem koje se nalazi negdje Van tijela čovjeka. (Sl: 1)



Tada će iz tog Polja stići do Određenih senzora "ugrađenih" u sistemu Materijalne svijesti energetski impulsi koji će djelovati na "dijelove" sistema Materijalne svijesti da se u njima stvori Određeni broj titraja.(Sl: 1)

Pretvorbom tih titraja Određeni "dijelovi" Materijalne svijesti čovjeka će djelovati da se ponovo stvore energetski impulsi koji će se prenijeti putem prstiju i lančića u auru viska.

Tada će ti impulsi djelovati na "leđno područje" viska, koji će se (potiskom) pokretati u potrebnom smjeru gibanja, da bi "odgovorio" na postavljeno pitanje.(sl.2, str.34b)

A sad, ako znamo da Individualno Energetsko polje pojedinca) "radi" (u prenesenom smislu) na principu videosistema (u kojem su "snimljene" i mnoge sekvence iz mnogih života Spirita u Materijalnom tijelu), to će odgovori biti ispravni i točni (ukoliko se ne postave dvomisleno).

Mogu vas uputiti na mnoge koji su još prije kontakta s mnom ostvarili "viđenje" svjetleće kuglice (kod mnogih u boji) koja (kako su se neki izrazili) "trči" za viskom.

Svjestan sam da je sve ovo za mnoge nezamislivo i mnogi odbijaju ovu informaciju jer im se čini da se taj proces energetskih međukontakta ne može toliko "strelovito" odvijati.

Interesantno je iznijeti da je nekim ljudima i misao mistična iako postoje ne-mistični dokazi da misao može biti energetski veoma snažna.

Uostalom, snagu misli je i znanost registrirala.
Ako ne vjerujete meni tad ćete, pretpostavljam, vjerovati stručnjacima američke kompanije Cyberkinetics Neurotechnology Systems koji su razradili način kako kontrolirati kompjuter bez upotrebe miša, i to na primjeru 25-godišnjeg kvadriplegičara koji upravlja kompjuterom samo uz pomoć konektora spojenog na njegovu lubanju i sto malih senzora implantiranih u mozak.

Ili će vas možda ova informacija uputiti da razmišljate o mislima na drugi način - ako ste mišljenja da misao nije potencijalna.
Naime, američki znanstvenici razvili su tehnologiju koja omogućuje pomicanje predmeta – mislima.
Prvi su put misli upotrijebljene za upravljanje mehaničkim objektom, točnije robotskom rukom, na sveučilištu Duke u američkoj državi Sjeverna Karolina.
U eksperimentu majmun s ugrađenim čipom u mozgu upravljao je mehaničkom rukom koja se nalazila u drugoj prostoriji. Mikroelektrode ugrađene su u dvije ženke makaki majmuna nazvane Aurora i Ivy.
U kururškom zahvatu, koji je trajao deset sati, jednoj je majmunici ugrađeno 96 elektroda, a drugoj 320.
Nakon toga uspjele su pomicati robotsku ruku i zaigrati kompjutorsku igru isključivo snagom misli

Dakle. trebamo li ove radnje gledati kao mistične pojave, ili bismo trebali logički zaključiti da čovjek može koristiti energiju uma u suradnji nekog snažnog energetskog izvora u Vantjelesnom prostoru koji se nalazi negdje van domašaja naših Materijalnih čula.

Prema tome, nemojte se čuditi što se visak pokreće i što ćete putem njega dobiti mnoge točne odgovore na postavljena pitanja, ali pod uvjetom da shvatite sve ostvarene kontakte kao zdrave energetske kontakte, bez mističnog pristupa u razmišljanju.

Svakako, važno je i doškolovanje u radu s viskom, a tijekom rada važno je registrirati istinitost u odgovorima jer na taj način radiestezist stvara svoj "osobni dokazni materijal" - da je rad s viskom pozitivna radnja.

Eto, iako je to glupost ja sam je objavio - ne radi tebe arci, već radi onih kojima ovo neće biti glupost.

Svakako, dalje o radu s viskom neću objavljivati.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 23:49   #9
Quote:
arci 21 kaže:
Ja se zahvaljujem na dobroj namjeri deliji ALI meni prijedlog izgleda neozbiljan: lancici, koncici ,krizici.. Mogli ste odmah reci da bacim grah, karte i sve cu "znati". Visak nije mudrost ocito ,ali ovo prevazilazi i glupost. . .
baic 17-pogledaj moj profil
(135)

arci 21,
da ti prvo odgovorim na ovo.
Predlog je bio veoma ozbiljan, jer ako se uspiješ kanalizirati sa ovim "običnim" (neozbiljnim) stvarčicama - tad je sigurno da ćeš dobro Raditi s viskom - od kojih ja preporučujem, za Ozbiljan Rad, visak od gorskog kristala (SiO2).

A ubuduće, bar što se mene tiče, nemoj da napišeš ovo: ali ovo prevazilazi i glupost. . .
Naime, i za ovo čovjek "zarađuje" karmički Otisak.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 09:04   #10
(150)

KAKO S VISKOM KONTROLIRATI
KRVNI PRITISAK


Opće je poznato da mnogi ljudi imaju u nekim periodima svog života problema s krvnim pritiskom, no malo je onih koji znaju da se krvni pritisak može kontrolirati s viskom i krojačkim centimetrom.

Kontrole se vrši na sljedeći način.

Položite krojački centimetar na gornju površinu lijeve ruke tako da je početak ("0") centimetra u visini prve linije na ruci koja se nalazi na pregibu između šake i podlaktice.

Centimetar je potrebno ispružiti do oko 20 cm.

Ako ste sami, uzmite dvije gumice koje će ga pridržavati uz ruku.

Zatim uzmite između palca i kažiprsta druge ruke lančić ili nit o koji je obješen visak.

Koncentrirajte se i polako krenite s rukom i viskom od broja "1" na centimetru.

Onog momenta kad vam se visak počne okretati - prvo u manjim, a zatim u sve većim krugovima (centrirajte što pažljivije os prema centru energetskog zračenja) - ta će brojčana vrijednost koju ćete očitati na centimetru odgovarati donjem krvnom pritisku.

Zatim viskom krenite lagano dalje prema većim vrijednostima na centimetru te na mjestu gdje će visak ponovo ostvariti kružno kretanje, očitajte brojčanu vrijednost na centimetru.

Ta vrijednost odgovara gornjem krvnom pritisku.
Ako ste stariji od 15 godina, a dobivene vrijednosti se kreću oko 60/140, možete, što se tiče krvnog pritiska, "mirno spavati".

Ako su vrijednosti pročitane na centimetru drastično manje ili veće, tad postavite dlanove lijeve i desne ruke s raširenim prstima na oko 1 centimetar udaljen od područja za regulaciju pritiska (sl.4) zatvorite oči i stvorite kristalno bijelu kuglu u području Trećeg oka.

Tada, povećavajte ovu kuglu da ispuni čitavu glavu.

Dišite u ritmu!

Lagano premještajte dlanove ruku tako da je jedan dlan čas iznad, a čas ispod drugog dlana.

To radite 2 do 3 minute.

Nakon toga ispitajte krvni pritisak prema ranijem uputstvu.

Ako ste radili točno po ovom uputstvu, u tijeku 3 do 5 minuta krvni pritisak će se, zadovoljavajuće, ili potpuno normalizirati, a nestat će i pritisak jeze (straha) koji obično ljudi osjećaju kad im je krvni pritisak poremećen.

Nakon toga, po mogućnosti, operite ruke toplom vodom!

Vjerujte mi, neće vas ništa koštati ako to pokušate.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 23:32   #11
Quote:
Leviant kaže:
!!! Visak nikako ne koristiti i raditi sa njim ako nisi prošao 27 godinu života !!!!

ZASTO?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 16:43   #12
Quote:
Adonia kaže:
ZASTO?
ZATO jer se fizičko tijelo razvija do 27 godine života

I možeš si samo naštetit ako to pokušavaš prije !
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 19:53   #13
Da, ovo objasnjenje aure je super.Ne znam vladam li tacnom informacijom da se covjekova aura mijenja kroz periode,manje ili vise,zavisno od nastupajucih problema,bolesti itd. Da je pukotina na auri dokaz-da je to mjesto bolesno.Meni je jedan alternativac(ali i sarlatan) nekim stipaljkama na polupokvarenom aparatu provjeravao auru ruke tj. prstiju. Tada, a ima dosta godina, mi je rekao da imam i neke infracrvene boje na 3 prsta i neku zlatnu auru na palcu. Kao ja bih mogla lijeciti itd. To meni ne pada na um jer se usput,toga i bojim.
Isto sam imala priliku da mi visak mjeri "energiju". To je bilo u mom roditeljskom stanu,pa je covjek(koji nije sarlatan)provjerio Tu energiju i mojim roditeljima.Dakle, njima se vrtilo, kao dokaz da su zivi. A meni je visak podivljao i doveo se skoro u vodoravan polozaj(vrteci se).
Eto toliko,ja malo o sebi i svojim iskustvima. . .
arci 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:04   #14
Quote:
delija kaže:
(150)

KAKO S VISKOM KONTROLIRATI
KRVNI PRITISAK


Opće je poznato da mnogi ljudi imaju u nekim periodima svog života problema s krvnim pritiskom, no malo je onih koji znaju da se krvni pritisak može kontrolirati s viskom i krojačkim centimetrom.

Kontrole se vrši na sljedeći način.

Položite krojački centimetar na gornju površinu lijeve ruke tako da je početak ("0") centimetra u visini prve linije na ruci koja se nalazi na pregibu između šake i podlaktice.

Centimetar je potrebno ispružiti do oko 20 cm.

Ako ste sami, uzmite dvije gumice koje će ga pridržavati uz ruku.

Zatim uzmite između palca i kažiprsta druge ruke lančić ili nit o koji je obješen visak.

Koncentrirajte se i polako krenite s rukom i viskom od broja "1" na centimetru.

Onog momenta kad vam se visak počne okretati - prvo u manjim, a zatim u sve većim krugovima (centrirajte što pažljivije os prema centru energetskog zračenja) - ta će brojčana vrijednost koju ćete očitati na centimetru odgovarati donjem krvnom pritisku.

Zatim viskom krenite lagano dalje prema većim vrijednostima na centimetru te na mjestu gdje će visak ponovo ostvariti kružno kretanje, očitajte brojčanu vrijednost na centimetru.

Ta vrijednost odgovara gornjem krvnom pritisku.
Ako ste stariji od 15 godina, a dobivene vrijednosti se kreću oko 60/140, možete, što se tiče krvnog pritiska, "mirno spavati".

Ako su vrijednosti pročitane na centimetru drastično manje ili veće, tad postavite dlanove lijeve i desne ruke s raširenim prstima na oko 1 centimetar udaljen od područja za regulaciju pritiska (sl.4) zatvorite oči i stvorite kristalno bijelu kuglu u području Trećeg oka.

Tada, povećavajte ovu kuglu da ispuni čitavu glavu.

Dišite u ritmu!

Lagano premještajte dlanove ruku tako da je jedan dlan čas iznad, a čas ispod drugog dlana.

To radite 2 do 3 minute.

Nakon toga ispitajte krvni pritisak prema ranijem uputstvu.

Ako ste radili točno po ovom uputstvu, u tijeku 3 do 5 minuta krvni pritisak će se, zadovoljavajuće, ili potpuno normalizirati, a nestat će i pritisak jeze (straha) koji obično ljudi osjećaju kad im je krvni pritisak poremećen.

Nakon toga, po mogućnosti, operite ruke toplom vodom!

Vjerujte mi, neće vas ništa koštati ako to pokušate.


na ovo moram reagirati. ovo je apsurd. nisam se htio miješati u ovu temu, ali sad moram.
ovo što si gore opisao odnosi se na činjenicu da je centimatar univerzalno relevantan. a po čemu? ustanovili su ga ljudi i nema ama baš nikakve veze s nečim. to je samo mjerna jedinica.
ti je kao da ideš vagom mjeriti gustoću beta zračenja. nema smisla. nikakvog.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:20   #15
Quote:
arci 21 kaže:
Da, ovo objasnjenje aure je super.Ne znam vladam li tacnom informacijom da se covjekova aura mijenja kroz periode,manje ili vise,zavisno od nastupajucih problema,bolesti itd. Da je pukotina na auri dokaz-da je to mjesto bolesno.Meni je jedan alternativac(ali i sarlatan) nekim stipaljkama na polupokvarenom aparatu provjeravao auru ruke tj. prstiju. Tada, a ima dosta godina, mi je rekao da imam i neke infracrvene boje na 3 prsta i neku zlatnu auru na palcu. Kao ja bih mogla lijeciti itd. To meni ne pada na um jer se usput,toga i bojim.
Isto sam imala priliku da mi visak mjeri "energiju". To je bilo u mom roditeljskom stanu,pa je covjek(koji nije sarlatan)provjerio Tu energiju i mojim roditeljima.Dakle, njima se vrtilo, kao dokaz da su zivi. A meni je visak podivljao i doveo se skoro u vodoravan polozaj(vrteci se).
Eto toliko,ja malo o sebi i svojim iskustvima. . .
Zaboravio sam da napisem na dnu teksta: Nastavak slijedi, jer ja cu iznijeti sve sto znam (a znam mnogo) o auri.
No tekst je dosta dugacak pa da ne zamaram citaoce to cu svoje spoznaje objaviti u nekoliko nastavka.

Jedno trebate svi da shvatite.
Mistike u mojim izlaganjima NEMA!
Prema tome se citaoci bilo kog uzrasta ne trebaju plasiti da ce moje informacije ostaviti bilo kakav negativan trag na njihovu psihu.
Tu se i ogleda "moj zadatak" - a taj je da sve misticne objave razotkrijem i navedem ih na "Normalni kolosjek".
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 18:22   #16
Quote:
Leviant kaže:
ZATO jer se fizičko tijelo razvija do 27 godine života

I možeš si samo naštetit ako to pokušavaš prije !
joj molim te....... šta će mi narasti rep?
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 10:40   #17
Primjedba na ovo: Ako se visak počne okretati kružno iznad mjesta gdje ste ga usmjerili i "prenese" vam odgovor da, tad pogledajte sl. 4 i 5 i proučite koji se organ nalazi u tom području.

Ako se nađete u nekoj bilioteci ili knjižari pogledajte da li kod njih imaju knjige KRISTAL I. i II. od H.D. Schultz - S.J. Weinberg.
Ako imaju tad možete u knjizi KRISTAL II. na stranicama 161 i 162 pogledati te slike - koje vam mogu mnogo toga "reći".
(Usputno, to nije reklama jer ja za štampanje i prodaju tih knjiga nisam tražio da mi se isplaćuje ni u jednoj valuti.
Dakle, od moje strane je sve bilo besplatno).

(484)

No da nastavim s tekstom.

Ako se visak počne okretati kružno iznad mjesta gdje ste ga usmjerili i "prenese" vam odgovor ne, tad postavite dva sljedeća pitanja:
1. -nalazi li se ovo područje pod energetskom blokadom?
2. -nalazi li se ovo područje pod energetskim blokadama?
Sve odgovore registrirajte na svoj način.
...

Kad odredite putem viska oboljelo područje, organ ili manji snop živaca, tad učinite sljedeće:
- uzmite završetak niti viska između palca i kažiprsta bilo lijeve ili desne ruke
- prstima slobodne šake obuhvatite prste šake kojom držite visak
- raširite laktove i naslonite ih lagano na tijelo pacijenta tako da oboljelo područje bude između laktova
- usmjerite vrh viska u središte oboljelog područja tako da bude udaljen od tijela 1 - 2 centimetra
- naslonite glavu na palac i kažiprst u kojim držite nit viska tako da ti prsti budu naslonjeni na mjesto mrštenja iznad nosa (područje Trećeg oka)
- zatvorite oči i koncetrirajte se!

1. Misaono stvorite u svojoj glavi (u području Trećeg oka) kristalno svijetlu bijelu kuglu, ili kuglu boje Sunca, i putem niti i viska misaono je "preselite" u pacijentovo oboljelo područje, a zatim je misaono "pokrenite" prema Prvoj, ili Sedmoj čakri (sve ovisi; koju čakru "obrađujete") gdje ta kugla treba "izaći".

2. Ponovo misaono stvorite (u području Trećeg oka) kristalno svijetlu bijelu kuglu, ili kuglu boje Sunca, i putem niti i viska misaono je "preselite" u oboljelo područje pacijenta, a zatim misaono "pokrenite" tu kuglu do Prve čakre odakle je trebate "prebaciti" u područje pacijentovog lijevog kuka, a zatim "pokrećite" kuglu kroz lijevu nogu sve do tabana, gdje ta kugla treba "izaći".

3. Ponovo misaono stvorite (u području Trećeg oka) kristalno svijetlu bijelu kuglu, ili kuglu boje Sunca, i putem niti i viska misaono je "preselite" u oboljelo područje pacijenta, a zatim misaono "pokrenite" tu kuglu do Prve čakre odakle je trebate "prebaciti" u područje pacijentovog desnog kuka, a zatim "pokrećite" kuglu kroz desnu nogu sve do tabana, gdje ta kugla treba "izaći".

4. Ponovo misaono stvorite (u području Trećeg oka) kristalno svijetlu bijelu kuglu, ili kuglu boje Sunca, i putem niti i viska misaono je "preselite" u oboljelo područje pacijenta, a zatim misaono "pokrenite" tu kuglu do Pete čakre odakle je trebate "prebaciti" u područje pacijentovog lijevog ramena, a zatim "pokrećite" kuglu kroz lijevu ruku sve do dlana, gdje ta kugla treba "izaći".

5. Ponovo misaono stvorite (u području Trećeg oka) kristalno svijetlu bijelu kuglu, ili kuglu boje Sunca, i putem niti i viska misaono je "preselite" u oboljelo područje pacijenta, a zatim misaono "pokrenite" tu kuglu do Pete čakre odakle je trebate "prebaciti" u područje pacijentovog desnog ramena, a zatim "pokrećite" kuglu kroz desnu ruku sve do dlana, gdje ta kugla treba "izaći".

Prethodno opisano treba BEZ PREKIDA:
- Tijekom JEDNOG Tretmana liječenja "napraviti" najmanje TRI puta (dakle, može i više od tri puta)
dok je
- DNEVNO potrebno "napraviti" od JEDAN do TRI Tretmana što ovisi od vrste bolesti i mogućnosti kontakta s pacijentom.

Jedna važna napomena:
Dok radite prethodno opisano, visak trebate pokretati iznad oboljelog mjesta "po svojoj želji", a ne da ga vi pokrećete kretanjem ruku ili prstiju.

Također još jedna napomena:
- Za osobu koju liječite ovim energetskim putem bilo bi najbolje da meditira prema uputstvu vježbe disanja iz knjige KRISTAL I.
ili (ako je u stanju)
- da si u tijeku tretmana u predjelu Treće čakre; stvori vizualizaciju boje čakre pod čije područje pada oboljelo mjesto.(sl:4)

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 01:43   #18
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
ZATO jer se fizičko tijelo razvija do 27 godine života

I možeš si samo naštetit ako to pokušavaš prije !
Sada imam 31 god, a radila sam to i prije 27 god... točnije, krenula sam sa 24 godine.
Nisam primjetila neku razliku
Chloe009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 23:26   #19
1. Pravi visci se obično kupuju u viskarnicama, specijaliziranim trgovinama gdje će ti stručno osoblje vrlo rado pomoći savjetom, šaljivom doskočicom ili veselom poskočicom, kao i dati uputu (ali od početka). Ponudit će ti i odgovore, ali oni ti ne trebaju, jer ti ih evo dajem ja.

2. Vlasniku se visak može približiti poprilično. Načini njegovog približavanja su razni i ovise isključivo o težini ozljede koja se vlasniku želi nanijeti.

3. Ovo je dobro pitanje, a odgovor je poučan. Naime, jeftiniji visci koriste starije, nimh baterije, kod kojih je uputno punjenje započinjati tek kad je baterija potpuno prazna. U suprotnom dolazi do tzv memorijskog efekta, kada visak počinje pamtiti sve što se događa i s vremenom stvara zajeban karakter, poznat pod nazivom evil-memory, ili zlopamtilost. Moderniji visci opremljeni su Li-ionskim ili Li-polimernim baterijama kod kojih ovaj problem nije izražen.

4. Uobičajeni oblik viska je stožast, pa je moguća njegova upotreba pri začepljivanju raznih rupa, a bogami i rupica. Zahvaljujući stožastom obliku, moguća je njegova upotreba za stvaranje raznih rupa, a bogami i rupica...

5. Ovo, kako su ovdje postavljena je skroz okej.
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 23:49   #20
Da, još bih dodao ovo na tekst pod brojem (66):
Svakako je još interesantno znati da ima ljudi koji koriste visak za kontrolu zdravlja, da "ih informira" o trenutnom zdravstvenom stanju nekog od oboljelih organa kod nekog čovjeka te sistematskom selekcijom pitanja dobivaju mnoge interesantne odgovore - sve do glavnog, kako pomoći toj osobi da ozdravi.

To je moguće zato jer je "izvršena energetska registracija oboljenja u Energetskom polju te osobe" i misaonim nadražajem na to Polje iz njega će stići odgovori na pitanja koja su vezana za zdravstveno stanje te osobe.

No, o korištenju viska kod liječenja kasnije.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:29.