Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 22:09   #101
Quote:
darioluci2 kaže: Pogledaj post
Nisam još gledao ovu seriju, jel valja?
Dali je slična kao Boardwalk Empire - mafija i te stvari?
Apsolutno da. Serija je vrhunska, pogotovo druga sezona. Tople preporuke svima.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 17:37   #102
da, mislim da je čak malo 'brža' serija od Boardwalka
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 13:24   #103
samo da se Alfie pojavi i u trećoj sezoni.. sa većom minutažom, nek mu plate više ako treba scena u zadnjoj epizodi između njega i tomija je vrh vrhova
Echoplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 19:52   #104
Odlična serija, soundtrack još bolji
Ikstomi is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 10:21   #105
i ja bih se pridružila ekipi oduševljenih serijom

sve je super, od glume i glumaca, dijaloga, radnje, konteksta, atmosfere, pa čak i glazbe. volim to što na mahove imaju i humoristične razgovore i trenutke koji su jako suptilni i vrlo svakodnevni, a baš se možeš nasmijat. cillian je odličan glumac i njegov mi je lik jako prirastao srcu. polly mi je u prvoj sezoni bila odlična, u drugoj manje, ali i dalje ta glumica radi odličan posao. sam neil i tom hardy su odlični, kao i njihovi likovi. iako, ako campbell ne preživi i ovaj put, oke, ali neka solomons ostane john i arthur su mi isto odlični, ada je dobar lik, ali nisam baš skužila, šta točno se dogodilo s freddiejem? mali michael mi je sumnjiv, prebrzo i prelako je on to sve prihvatio između grace i may, više sam za may, grace mi nikako nije baš sjela

eto, čeka se treća sezona
-garden- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 22:28   #106
Dobra serija, na trenutke se malo izgubi u situacijama nerealnim i za seriju ali u cjelini ok.

Brzo je propao Inspector Campbell u Birminghamu, psihički i fizički su ga masakrirali. Nakraju mu je ipak bilo suđeno da ga žena riješi.

Hardy ubio. Baš prenese onaj osjećaj da bi se smrznuo da ti on stoji nasuprot jer je luđak a sve nekak smireno odradi. Scena kad pregovara nakraju s Tommyjem to odlično dočarava.

Gledat će se i dalje kako će Brummie boys proć u Londonu.
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 10:39   #107
Nitko nije primjetio da je Grace obavila nosejob u americi


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 16:35   #108
Tek sam sad otkrila ovu seriju i na početku sam druge sezone. Obožavala sam Boardwalk negdje to točke gdje su ubili Eddieja, pa sam stala. PB mi je puno bolja serija, nema toliko apsolutno nepotrebne golotinje i nasilja, lakše mi je pratiti radnju... A soundtrack mi paše fantastično, iako sam totalna fanuša onodobne glazbe.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 01:25   #109
Ne sjećam se glazbe iz prve sezone, ali u ovoj drugoj je dobro ubacivana. Stvoren je dobar ambijent. Nisam provjeravao, ali mi zvuči kao da je ono Nick Cave ili netko kome je on uzor.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 15:45   #110
Ako netko ne zna, treća sezona se počinje snimati u rujnu i dolazi na male ekrane početkom 2016.

Hardy se vraća, a Knight je izjavio da se nada još nekim poznatim glumačkim imenima koja bi se mogla pridružiti seriji. Također, izjavio je da bi želio završiti seriju s prvim kricima Drugog svjetskog rata, što znači da bismo u tom slučaju vidjeli nekakvih desetak sezona iako se to, naravno, neće dogoditi.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 11:03   #111
Odgleda prvu sezonu odjednom
Oduševljen s Britvašima u svakom pogledu osim s krajem. Malo pre patetičan
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 14:55   #112
Bolesno dobra serija, u 5 dana odgledao sve epizode.

Soundtrack genijalan, vjerojatno je svima tako. Kraj 5. epizode u 1. sezoni kada pred kraj počne Bring it On, kakva scena! Volim ovu tematiku, ovdje nema praznog hoda, to mi se posebno sviđa. Glumci su genijalni, Cillian mi je uvijek bio odličan glumac, sada još bolji. Hardy je bog, šteta što ima tako malo scena, ali ona scena pred kraj 2. sezone, pregovaranje njega i Tommya.

Dobar mi je onaj tip koji glumi Sabinia, kada poludi i počne na psovati s onim smiješnim talijanskim naglaskom. Pregovori između njega i Alfia su bili odlični.
Nadam se da će biti još više scena s njih dvoje u idućoj sezoni. Moram reći da mi je onaj Campbell bio naporan, valjda je gotovo s njim. Polly mi je isto počela pred kraj ići na živce, u prvoj sezoni puno bolja. Dok mi je Arthur fookin Shelby postao zanimljiv u 2. sezoni, poremećen tip.

I nije mi jasno što su onu drugu žensku koja trenira konje trebali uvesti? Nepotreban lik. Pri početku mi je priča između Grace i Tommya bila ok, pogotovo mi je kraj 1. sezone bio genijalan. Zbog te cijele ljubavne priče mi je možda 2. sezona slabija od prve.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:29   #113
Odlična serija. Odgledao sam prvu i drugu sezonu i spremam se na treću !
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 08:57   #114
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Ako netko ne zna, treća sezona se počinje snimati u rujnu i dolazi na male ekrane početkom 2016.

Hardy se vraća, a Knight je izjavio da se nada još nekim poznatim glumačkim imenima koja bi se mogla pridružiti seriji. Također, izjavio je da bi želio završiti seriju s prvim kricima Drugog svjetskog rata, što znači da bismo u tom slučaju vidjeli nekakvih desetak sezona iako se to, naravno, neće dogoditi.
ili jednostavno napravi vremenski skok
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 19:29   #115
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
ili jednostavno napravi vremenski skok
Ili to. Trenutno smo na 1922. ili 1923. ja mislim.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 10:17   #116
https://pbs.twimg.com/media/CQBASzJWoAA8d7b.jpg:large

Počeli su!

Zadnje uređivanje lie : 17.10.2015. at 13:39. Reason: veličina slike; IMG maknut
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 11:33   #117
O sjajno, hvala na obavijest! Gdje gledate? I odkuda ti ova fora fotka?
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 14:23   #118
Još jedno dosta poznato ime u seriji... Paddy Considine se priključio glumačkoj postavi treće sezone, a vrlo brzo se očekuje objava još jednog novog imena.

Steven Knight, vjerovali ili ne, čak govori o tome da bi to mogao biti Brad Pitt glavom i bradom.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 18:47   #119
Neka, neka. Ova serija će biti sve bolja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 22:39   #120
Quote:
cortom kaže: Pogledaj post
O sjajno, hvala na obavijest! Gdje gledate? I odkuda ti ova fora fotka?
Počeli su sa snjimanjem 3. sezone, ne s prikazivanjem. Prikazvat će se 2016.

Šteta što toliko kasne, nikako dočekati. Druga sezona je išla nekako u ovo doba prošle godine.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.