Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2011., 11:50   #61
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
meni je veći šok što Victoria ima 53. prelijepa je.
Meni je jadna sva plastična. Totalni Nicole Kidman look. Iako mi u lfashbackovima zna lijepo izgledati. Vjerojatno zbog osvjetljenja.

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Ne znam šta mi je bolje. Emily ili njeni hladni pogledi.
Ovo me baš iznenadilo. Kad je Nolan zgrabila u prvoj epizodi, ti pogledi su mi bili Otkud sad to? Ali svaka čast.

Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Oj, oj, miiiislim da će bit problema
Zaista mi ide na živce onaj cimer s faksa Al je bar zanimljivo s njim
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je u isto vrijeme zaljubljen u njega i ljubomoran na njegovo bogatstvo.
Tip je totalni frik i iskreno kad je napio Daniela i onda ga stavljao u krevet i zarolao na trbuh po Victorijinim naredbama, pomislila sam da će ga silovati. Vjerojatnije je da je samo neki siromah koji prodaje priče o bogatim roditeljima i pokušava se domoći svega što se Danielu nudi na pladnju. Iako, pošto bih rekla da mu je podvalio neku date rape drogu u zadnjoj epizodi, ne bih ni isključila to. Elem, glumac koji glumi Daniela mi je kao kakav daytime soap reject. Znam da nije poanta da bi se Emily trebala zaljubiti u njega, ali nekakve emocije i unutarnji život bi bili dobro došli.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 16:18   #62
Nekako mi je promakla ova serija, grrr.. Vidjeh sinoć reklamu na TVu, kreće od sutra na FOXlife..
Budem bacila oko..
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 20:37   #63
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Tip je totalni frik i iskreno kad je napio Daniela i onda ga stavljao u krevet i zarolao na trbuh po Victorijinim naredbama, pomislila sam da će ga silovati. Vjerojatnije je da je samo neki siromah koji prodaje priče o bogatim roditeljima i pokušava se domoći svega što se Danielu nudi na pladnju. Iako, pošto bih rekla da mu je podvalio neku date rape drogu u zadnjoj epizodi, ne bih ni isključila to..
Da, tip je ljiga samo takva. Svaka čast na odabiru glumca. Kad je odalamio glavom o onaj stup mislila sam šta nisi nos razbio.

Čini mi se da Emily zna točno tko je on i što hoće i nadam se da će ga brzo razotkriti, ako ništa drugo bar da mi znamo.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 22:52   #64
Nije Jack pucao..

On je samo naišao i vukao tijelo.
Dokaz za to vam je scena gdje se vidi kako netko puca iz pištolja..
U toj sceni ubojica nosi rukavice, dok Jack rukavica nema dok vuče Daniela.

Fakat nema smisla da ga ubije sa rukavicama pa ih onda skine dok ga vuče..

Ja mislim da su on i Emily bili zajedno na plaži (zato njoj pijesak, a on tamo).
Ona je otišla na zabavu, a on nabasao na njegovo tijelo.

Prilično sam siguran da njena osveta nije gotova u tom trenutku, a s obzirom da smo čuili da će se taj dio sezone odnositi na suđenje, mislim da će se ona naći u situaciji pružiti Jacku alibi ili provesti svoju osvetu do kraja..

Iako, moje je mišljenjei "bila sam s drugim dok je tvoj sin umirao" mi se čini kao prilično moćna osveta.. Možda i preokrutna za Amandin lik..


Taj "frend" nije bogat..
To se vidi kad mu Amanda kaže nešto u svezi sa avionom koji nemre sletjeti tamo gdje je on opisao..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 22:59   #65
Ja mislim da ga je frend (Tyler) i upucao.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 23:13   #66
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su on i Emily bili zajedno na plaži (zato njoj pijesak, a on tamo).
Ona je otišla na zabavu, a on nabasao na njegovo tijelo.
Dobra teorija.

Ova zadnja epizoda mi je bila preodlična. Nolan kad je pokazao Tyleru zube kad ga je pokušao otkantati. Ali još je strašnije bilo kako se odmah opet prebacio u svoju stalnu ulogu.

Ova Ashley mi uopće nije jasna. Nolana koji ima više para od Mide je izignorirala, ali sad joj je napeto uguravati se u visoko društvo uz pomoć Tylera.

Džekica mi je sve draži. Još dok se Emily ljubila s Danielom, a mazila ljuljačku koju je Jack premjestio.

I na kraju - prava Emily. Nju stvarno nisam očekivala. Bila sam uvjerena da je Amanda prisvojila identitet neke cure njezinog godišta koja je umrla još možda kao dijete.

CCH Pounder! Valjda će je još vratiti.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 12:34   #67
Evo da se priključim općem oduševljenju serijom
U četvrtak sam vidila prvu epizodu na Fox life-u i jučer skinula svih 7 dosad puštenih, i JUČER pogledala SVIH 7! Ovisnica
Jedva čekam nastavke! I iskreno se nadam da je neće razvodniti i uništiti s 800 sezona!
Davno se nisam zakačila za neku seriju ko za ovu! Možda što je napokon nešto novo, a ne kao dosad - već viđeno!

E da, i super mi je ova teorija da je Tyler upucao Daniela. Vrlo lako moguće. Dapače, za sad mi se to čini i kao jedino moguće! Budemo vidli.
Betty Boop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 20:06   #68
Quote:
Dinaminjo kaže: Pogledaj post
Nije Jack pucao..

On je samo naišao i vukao tijelo.
Dokaz za to vam je scena gdje se vidi kako netko puca iz pištolja..
U toj sceni ubojica nosi rukavice, dok Jack rukavica nema dok vuče Daniela.

Fakat nema smisla da ga ubije sa rukavicama pa ih onda skine dok ga vuče..

Ja mislim da su on i Emily bili zajedno na plaži (zato njoj pijesak, a on tamo).
Ona je otišla na zabavu, a on nabasao na njegovo tijelo.

Taj "frend" nije bogat..
To se vidi kad mu Amanda kaže nešto u svezi sa avionom koji nemre sletjeti tamo gdje je on opisao..
Kakav pijesak sada? Jel to mislis na onu scenu gdje ona dira onaj led na pocetku?
Pa i meni se jos nalogicnije cini (zasad) da je to bio taj njegov frend, ili mozda onaj ex head of security. Ili moozda neki novi lik kojeg cemo tek sad upoznati, zasto da iskljucimo i tu opciju. Ima jos epizoda do druge polovice sezone.
Uglavnom, serija je odlicna i svidja mi se sto ce u drugoj polovici sezone krenuti u drugom smjeru, inace bi postalo malo dosadno da idu non stop po istoj sabloni.
I ono sto mene naaaajvise zanima, KAD ce vise Jack saznati da je Emily zapravo Amanda?!
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 20:16   #69
Quote:
Lilly Vanilly kaže: Pogledaj post

I ono sto mene naaaajvise zanima, KAD ce vise Jack saznati da je Emily zapravo Amanda?!
Ako upozna pravu Emily kao Amandu rekla bih jako brzo. U slučaju da misli da se Amanda pojavila, mislim da nema šanse da neće htjeti intenzivno provoditi vrijeme s njom. A onda će vrlo brzo skužiti da se Amanda ne samo jako promijenila od djetinjstva, nego da ga dosta stvari kod Emily podsjećaju na nju.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 21:01   #70
Pogledala sinoc epizodu na Fox life-u i svidja mi se

Emily van Camp

Kako je Victoria sredila tzv.prijateljicu na zabavi

Jack mi je jako simpatican i pas Sammy

kako je onda otrcao Emily alias Amandi
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 20:43   #71
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ga je frend (Tyler) i upucao.
Podržavam teoriju. Iako, do polovice sezone se još svašta može dogoditi.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 00:24   #72
Vidjela sam teorije da ubijeni uopće nije Daniel. Prav za prav, i nismo nikad vidjeli lice, imali smo jedino Victoriju koja viče nad njegovim leđima. Sve je moguće.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 22:27   #73
Quote:
'Revenge' creator Mike Kelley: 'You will have all of the answers by the 13th episode'
The new fall TV season has officially begun, and one of the breakout shows (and one of the favorites around the EW offices) is ABC’s new nighttime soap Revenge. Starring Brothers & Sisters‘ Emily VanCamp as the vengeful Emily Thorne, who seeks retribution for her framed father, Revenge premiered on Wednesday to a surprisingly healthy 10.1 million viewers. So how will this soap play out? “I will tell you will have all of the answers to all of the questions that the pilot poses by the 13th episode,” says creator/executive producer Mike Kelley (Swingtown). “Then we will have an whole new installment of revenge that has to do with the trial of the murderer [of Daniel Grayson] that will take us through the back-half of the first season.”
The biggest question is what would season 2 entail? Another revenge saga? Basically, yes, according to Kelley, who cites Dexter as somewhat of a storytelling model. “In our show, there’s a whole conspiracy and seasons worth of people that will reap what they’ve sewn,” says the producer. “Revenge is a universal concept and it’s gonna permeate the show on every level. I plan to do installments of revenge. So I’ll set two installments a season which will be self-contained. They’ll focus on a group of people that need to come down and we’ll introduce new people. We’ll also give other characters on the show a reason to want their own revenge.”
Istina je da nismo vidjeli lice ali i sami kreator je rekao da je Daniel mrtav.
__________________
...Se è tardi a trovarmi insisti, se non ci sono in un posto cerca in un altro, perché io son ferma da qualche parte ad aspettare te...
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 23:39   #74
Rekli su i da će do te zabave doći do ne znam koje epizode pa su pomaknuli na 15-u. Tako da je sve otvoreno. I sviđa mi se da je tako.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:09   #75
sta mi promice?
nema dalje od 7?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 09:22   #76
Pauza je ovaj tjedan.

Daaakle, svašta smo novog saznali u 1x7. Nolan i Tyler ho ho ho, to nisam očekivala.
Kako je prava Emily sredila Franka
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 12:19   #77
Upravo pogledala šestu i sedmu epizodu. totalno navučena.

Jel moguće da je Daniel Davidov sin? ne znamo koliko dugo su mutili David i Victoria, ne? Ona je toliko opsjednuta Danielom pa mi je palo na pamet kao ono - on je jedino što joj je ostalo od Davida, jedinog kojeg je ikad voljela. sam Conrad veli da njega nikad nije pogledala kao što je gledala Davida.....
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 13:01   #78
Quote:
Tily13 kaže: Pogledaj post
Upravo pogledala šestu i sedmu epizodu. totalno navučena.

Jel moguće da je Daniel Davidov sin? ne znamo koliko dugo su mutili David i Victoria, ne? Ona je toliko opsjednuta Danielom pa mi je palo na pamet kao ono - on je jedino što joj je ostalo od Davida, jedinog kojeg je ikad voljela. sam Conrad veli da njega nikad nije pogledala kao što je gledala Davida.....
To bi onda značilo da su Emily i Daniel polubrat i polusestra. Bljakić.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 13:18   #79
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
To bi onda značilo da su Emily i Daniel polubrat i polusestra. Bljakić.
ali totalno sapuničarski, kaj ne?
__________________
Bolje šutjeti i biti smatran glupim, nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju...
Tily13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 14:00   #80
Ijuuu!! Meni je palo na pamet da joj je kćer od Davida, ali ništa od toga, nju ne voli
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.