Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2015., 14:14   #101
Nije loš početak nove sezone...nastavljaju s dobrom starom formulom
__________________
But even in the darkest times shines some light and bring with it hope
Šoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 23:07   #102
Serija i dalje odlična. Epizoda jako dobra.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 16:12   #103
Promo za desetu epizodu. Kapetan Hornigold se vraća, a i Mister Scott. Bit će napeto.

https://www.youtube.com/watch?v=OpnngukS4IY
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 12:59   #104
Uff totalno zaboravih da je ovo izaslo, uopce ne znam ni gdje sam stao u gledanju...idem sad skinit ponovno cijelu sezonu pa onda u miru odgledati s02e01 :P
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 10:20   #105
Čudno, promo za desetu epizodu kao da je promo za dvanaestu, prema ovome što sam vidio u desetoj. Uglavnom, Flint opet pokazuje da je strateg, bude borbe, bude seksa, Silver dobije malo batina ali sve je to uračunato u plan, a onaj Low je stvarno jebeni psihopat. Da ne povjeruješ da je povijesna osoba.

https://www.youtube.com/watch?v=c0LIAquS-Wo

Promo za jedanaestu epizodu.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 13:53   #106
Kako je ovo bilo dobro. Jedna od najboljih epki dosad

Billy je živ, micek mali, koja okrutna tortura, onaj kapetan je poremećen do boga i natrag, kasnije kad je dao smaknut onog svog glavnog isusamu
I da, nije mi vrag dao mira, morala sam se "osigurati" da će Billy ostat živ i "zdrav" pa sam se malo družila s guglom i naišla na jedan super članak koji me ful raveselio jer po ovome čini se da će biti Billyja na bacanje i još k tome imat će storilajn, di'š bolje :klap:

Flint je ovu rasturio, od samog početka kad je onom kovrčavom, John jel se tak zove, iznio plan samo sam čekala kako će i šta će. I bogami maestralno je sve odigrao, gušt je bio gledat
I John je bio super i ta njihova trenutna simbioza -kul kul kul.

O kako su se samo vratili
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 17:10   #107
Pa normalno da je živ kad je ovo prequel otoka s blagom...
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 00:28   #108
Odlična epizoda. Flint je jebeni car!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 15:15   #109
Kako bi volio da ubiju onog zlobnog kapetana s jednim okom koji sve ubija.
Inače sasvim dobar početak druge sezone, nastavljam gledati.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 15:58   #110
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Kako bi volio da ubiju onog zlobnog kapetana s jednim okom koji sve ubija.
Inače sasvim dobar početak druge sezone, nastavljam gledati.
Inače drugi pirati su dobrice i nebi nikoga ozlijedili jel?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 19:43   #111
Ovaj je previše agresivan i antipatičan. Nitko ga ne želi na otoku
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:29   #112
Meni nije bilo jasno da mu nitko nije sprašio metak u glavu tijekom obračuna u baru..

Znam da je to zbog priče, ali nije mi imalo smisla..
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 22:26   #113
Jer su pokazali njegove ljude tamo s pištoljima u rukama kako smiruju one koji su izgledali kao da bi se umiješali.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 11:44   #114
Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Ovaj je previše agresivan i antipatičan. Nitko ga ne želi na otoku
Povijesni Ned Low je bio krvoločni ubojica, tako da nije čudno što ga i u seriji tako prikazuju. Naređivao je pokolje zarobljenika, a navodno je nekom tipu odrezao usne, skuhao ih, i onda natjerao nesretnika da ih pojede.

http://latinamericanhistory.about.co...ward-Low_2.htm
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:16   #115
I meni je čovjek "sasvim uredu". Pa vidjeli ste na zašto mora biti takav, jer inače neće uspijeti ništa napraviti kao pirat. Kad je ekipa od Flinta zauzela brod, ovi su se predali jer su vidjeli Flintovu zastavu, ali kad je onaj rekao da on nije FLint, onda su svi počeli se boriti.
Dakle, nisu gusari sami po sebi ulijevali strah u kosti, nego činjenica da imaju lude kapetane, na zlom glasu, ih je zapravo činilo opasnim.
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:47   #116
Quote:
blade91 kaže: Pogledaj post
I meni je čovjek "sasvim uredu". Pa vidjeli ste na zašto mora biti takav, jer inače neće uspijeti ništa napraviti kao pirat. Kad je ekipa od Flinta zauzela brod, ovi su se predali jer su vidjeli Flintovu zastavu, ali kad je onaj rekao da on nije FLint, onda su svi počeli se boriti.
Dakle, nisu gusari sami po sebi ulijevali strah u kosti, nego činjenica da imaju lude kapetane, na zlom glasu, ih je zapravo činilo opasnim.
Točno. Npr. čuveni Crnobradi, koji je danas najpoznatiji od svih pirata, nije bio ni upola toliko strašan koliko se prikazivao, ali se znao isticati. Bio je visok dva metra, prije bitke bi se opasao sa šest pištolja i dva mača, a ispod šešira bi stavio da mu vise upaljeni topovski fitilji. I takav se pojavi na protivničkom brodu, sav se dimi, i oko njegove glave gore plamenovi kao da je sam Vrag. I kako onda da se praznovjerni mornari, kada ga vide takvog, ne bi predali? Piratskom kapetanu je dobar glas sve, zbog čega bi se trgovački brodovi i predavali čim bi vidjeli crnu zastavu.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:04   #117
Drago mi je sta je Billy ziv i drago mi je sta je Flint ponovno u komadi. Tko zna hoce li se jos zadrzati Ned na otoku i sta ce biti kad Flint dođe. Možda će biti nereda između njih.
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:12   #118
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
Drago mi je sta je Billy ziv i drago mi je sta je Flint ponovno u komadi. Tko zna hoce li se jos zadrzati Ned na otoku i sta ce biti kad Flint dođe. Možda će biti nereda između njih.
Prema video najavama (kojima ne treba uvijek vjerovati) izgleda kao da će Charles Vane i njegovi ljudi po noći napasti Fancy, brod Neda Lowa.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 20:35   #119
Odgledala prve dvije epizode, solidan početak, novi negativac je odličan, već sad jedva čekam da ga netko ubije Nadam se da će u slijedećim epizodama biti više Anne i Rackhama, oboje odlični likovi o kojima ne znamo skoro ništa.
madam octa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 12:59   #120
Odlična epizoda ponovo. Ove sezona je za sada i bolja od prve. Onaj luđak nije dugo poživio
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.