Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2014., 00:45   #1
Saving Hope (2012-2017)

CTV




http://www.imdb.com/title/tt1954804/?ref_=ttep_ep_tt

Neću sad posebno govoriti o čemu je, u linku ima kratki sadržaj.
Serija je trenutno na 2 sezoni , nisam našla otvorenu temu na forumu , a ako je ima ; ne radi vam tražilica dobro

Mislim da je serija zaslužila svoju temi , ne znam koliko će se još zadržati na malim ekranima, nadam se dugo
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 01:01   #2
Nadam se da ima forumaša koji prate ovu seriju , jer gluma je zaista na nivou , meni su svi likovi super i dragi

Epizode 10 i 11 iz sad druge sezone su mi zaista bile izvrsne , po meni najbolje

I čak mi ne smeta što su se nakon svega malo odvojili Alex i Charlie, mada sumnjam da će dugo biti razdvojeni , ali nikad se ne zna
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 01:08   #3
slažem se, meni je ova zadnja bila najbolja ikad

Joel divan je, on je i bio razlog zašt sam krenula gledat

Inače, koliko sam čitala, ovo je ful gledano u Kanadi tako da će potrajat, budem baš našla izvor odakle mi ovo da bude potrkijepljeno
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 01:40   #4
i ja sam zbog njega počela gledati , ali kasnije mi je i radnja bila super , tako da sam se već pomalo navukla na seriju

Drago mi je da je u Kanadi popularna samo ti potkrijepi to dokazima s tim da i IMDB pokazuje da već imaju 3 sezonu , tako da Samo neka nastave tako
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 05:15   #5
Eto navukle ste me skroz mislim da mi je ostalo jos jedno 5 epizoda druge sezone i onda smo sinkani serija je stvarno super! U prvoj sezoni mi je bas bilo fora sto u svakoj epizodi drugi lik prica s Charliejem jer su bili super zanimljivi i bas to sve skupa malo natjera na razmisljanje. I glazba mi nije losa! A Daniela mi je bilo neobicno gledati s drugacijim naglaskom super mu je lik, mijenja se na bolje i nadam se da ce serija potrajati! Samo da ne bude previse u lijesu zbog preklapanja snimanja

Inace, znaju mi imati dobre quotove npr. 'If you can name it but you can't change it, is it really better to know?'

Cim pogledam do kraja komentirat cu dalje
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 00:33   #6
Moram priznati da sam već zaboravila na Sonju , iznenadila sam se kad su je vratili .

Nije mi bila loša epka, a onaj tip stvarno nema sreće

I Charlie i njegova izjava Gavinu biti će zanimljivo nisam ni to očekivala


i da mada nije iz ove epke , ali opet

__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 20:04   #7
Napokon sam sve odgledala super je serija i da nije TO rekla bih da treba biti vise Daniela Erica Durance rastura u emocionalnim scenama ali stvarno! 10. epizoda ajme koji je to pad bio i onda cijela situacija kasnije

Za zadnju epizodu je i mene Sonja iznenadila...i ide mi na zivce s tim svojim nepovjerenjem. Cemu uopce pokusavati ista onda. Inace, svidja mi se relacija Joel-Alex, a opet Charlie i Alex su mi super i prosli su previse da bi to sad samo tako puklo.

Dr.Lin mi je opcenito jedna od boljih likova i ona i Gavin A Zach je bio u TVD-u i bio mi je tako iritantan na pocetku, sad mi je bas ok!

Ovaj tip stvarno definitivno nema srece

Charlie i Gavin

Dobar ti je gif ja bi tako onaj gif u kojem Shahiru govori 'I'm not attracted to you' na to sam umrla, to je mislim iz 12 epizode lol

Super serija, bas sam se navukla!
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 20:57   #8
Meni je nova epka isto bila baš odlična.
Super su mi slučajevi bili i baš volim kad završe dobro.
Sviđa mi se kako je na kraju Charlie odlučio još nekome reći šta se stvarno događa, baš me zanima kako će se dalje odigrati stvari.

Inače, meni su Alex i Charlie isto ful okej, ali ja bi taaako da Joel i Alex budu zajedno i ne mogu si pomoći
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 23:07   #9
Tako i ja , iako su mi Alex i Charlie dobri i stvarno su svašta proživjeli ,opet bi htjela da završi sa Joelom

Kad se samo sjetim one epke di su na onoj benzinskoj stanici spašavali onaj par , nakon što su bili opljačkani , to mi je sa njih dvoje bilo tako dobro Baš si pašu



pa naravno da su savršeni
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 19:50   #10
Team Daniel Gillies na ovom topicu it is haha kako sve navijamo za Joela The Defriender

miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 21:51   #11
Ma nije ni Charlie loš

možemo mi i tim Charlie biti ...ali Joel je ipak Joel

Mislim i jedan i drugi su za nju , ne znam ne mogu reći ništa ni protiv jednog ni protiv drugog , svaki ima svoje mane i vrline.

I da što mi se još sviđa kod serije , što nam ne nabadaju taj trokut svakih pet minuta, tijekom druge sezone sam totalno zaboravila da je Joel bio opcija uopće , barem tijekom nekih epki
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 15:55   #12
Zanimljiva epizoda Pitam se hoce li mu na kraju Gavin povjerovati ili ce ispasti da je Charlie stvarno sve to izmislio

Premalo Joela, ali ne zalim se bit ce ga mozda vise u sljedecoj, samo neka se dobro balansira sve s TO i Charlieja je u ovoj sezoni bas malo
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 03:44   #13
Meni predobra epizoda..super kako su se koncentrirali na samo tog jednog lika baš sam htjela da ga spase

Mislim da će Gavin to sebi objasniti onako kako je i njemu , da je to dio tog nekog njegovog obrambenog mehanizma , ili što već, nisam sigurna kako se točno izrazio.

Samo što je Charlie sad tek shvatio koliko je to bilo značajno , taj dar što ima, jer da nije bio na onim tabletama , mogao im je pomoći, tip mu je pokušao reći u čemu je problem

Meni ova serija sve bolja i bolja, nisam sigurna u kojem će smjeru ići ni kako će se razviti , ali zasad su mi super
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 11:11   #14
Kad nas je odma troje koji gledamo/komentiramo seriju neću biti partibrejker pa da ne ostavim i ja komentar

I meni je bila okej ova epka, ne ko prošle dvije, ali sviđa mi se šta su se ovaj put samo na jedan slučaj fokusirali.
Doduše na kraju sam mislila da će ovaj preživjeti ili da će se barem nešto više saznat, nekako sam cijelo vrijeme, kako nisu mogli naći nikakve isprave niti ništa mislila da ima nešto više do tog lika kad ono not. Oh well

Premalo Joela, da odma kažem
Ali zato ona scena njega i Alex na kraju i oni pogledi i smješak ah

Charlie mi je malo čudan, ne mogu skužiti jel se nosi sa svojom situacijom ili odbija ili šta. Ali odlične su mi njegove scene s Gavinom
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 13:10   #15
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Kad nas je odma troje koji gledamo/komentiramo seriju neću biti partibrejker pa da ne ostavim i ja komentar
Tako i treba, sad kad već imamo gdje komentirati , bilo bi šteta ne iskoristiti priliku

Quote:
lie kaže: Pogledaj post

Premalo Joela, da odma kažem
Ali zato ona scena njega i Alex na kraju i oni pogledi i smješak ah
Da, to sam zaboravila spomenuti , definitivno premalo
Zadnja scena s njima je i meni bila super, joj baš su :mikocerek:

Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Charlie mi je malo čudan, ne mogu skužiti jel se nosi sa svojom situacijom ili odbija ili šta. Ali odlične su mi njegove scene s Gavinom
Super su to odradili sa Gavinom
Ja mislim da se ne nosi on baš kako treba sa svime time, nije ni sam više u ništa siguran, biti će zanimljivo pratiti kako će se na kraju ipak pomiriti s time što može.

Mislim da je ostavivši one tablete napravio prvi korak prema prihvaćanju toga što sad je, i što može
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 12:53   #16
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post

Mislim da je serija zaslužila svoju temi , ne znam koliko će se još zadržati na malim ekranima, nadam se dugo : moli:
curke, upravo sam naišla na dobru vijest pa da podijelim s vama, posebno da leogirl bude mirna


CTV Orders Third Season of Erica Durance Starrer 'Saving Hope'


Quote:
the Canadian drama has received another 18-episode order from CTV, bringing the series total to 49 episodes. Production on the third season is set to start in spring 2014.
i treća sezona će imati 18 epki
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 22:37   #17
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
curke, upravo sam naišla na dobru vijest pa da podijelim s vama, posebno da leogirl bude mirna


CTV Orders Third Season of Erica Durance Starrer 'Saving Hope'




i treća sezona će imati 18 epki
znam ja već to slavim već odavno

I btw ona scena u liftu na kraju epke

__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 20:24   #18
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Kad nas je odma troje koji gledamo/komentiramo seriju neću biti partibrejker pa da ne ostavim i ja komentar :zub o:
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Tako i treba, sad kad već imamo gdje komentirati , bilo bi šteta ne iskoristiti priliku :cere k:
Tako je, nema zabusavanja malo sam ja zakazala, ali eto me

Quote:
lie kaže: Pogledaj post
Premalo Joela, da odma kažem : o
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Da, to sam zaboravila spomenuti , definitivno premalo :dur ica
To si i ja svaki put pomislim i onda se sjetim TO samo neka oni to balansiraju lijepo, i jedno i drugo

Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Mislim da je ostavivši one tablete napravio prvi korak prema prihvaćanju toga što sad je, i što može : D
Je, i jedva cekam da Gavinu dokaze da je istina sve sto mu se dogadja

Quote:
lie kaže: Pogledaj post
curke, upravo sam naišla na dobru vijest pa da podijelim s vama, posebno da leogirl bude mirna :cer ek:

i treća sezona će imati 18 epki :lu x:
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
:g rli: znam ja već to :che er: slavim već odavno :z ubo:
Odlicno

Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
I btw ona scena u liftu na kraju epke
A meditacija lol? Znas na sto sam umrla?

Quote:
A surgeon walks into a bar, tries to meditate...
deja vu much? lol



Gdje se mogu naci SH gifovi, ocem ovo i gotovo!

Inace, bas super epizoda. Zanimljive slucajeve imaju!

Jel samo meni onaj ginic ljiga? I ne vjerujem mu nista!
miak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 00:41   #19
Quote:
miak kaže: Pogledaj post
Je, i jedva cekam da Gavinu dokaze da je istina sve sto mu se dogadja
Baš me zanima da li će mu itko povjerovati , zapravo nekako mislim da bi tu čak Alex bila prva koja bi mu povjerovala

Quote:
miak kaže: Pogledaj post
A meditacija lol? Znas na sto sam umrla? :ro fl:


deja vu much? lol

:jum ping:

Gdje se mogu naci SH gifovi, ocem ovo i gotovo! :ro fl:
samo za tebe, nije nešto kvaliteta, a nisam mogla naći pa tako da evo iz kućne radinosti :




i da moram priznati da nisam odmah povezala

Quote:
miak kaže: Pogledaj post
Inace, bas super epizoda. Zanimljive slucajeve imaju!

Jel samo meni onaj ginic ljiga? I ne vjerujem mu nista! : o
Joj i meni ginić smeta, sav mi je neki čudan , sve mislim da ju je sad smuljao , ali opet tko zna
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 00:51   #20
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Baš me zanima da li će mu itko povjerovati , zapravo nekako mislim da bi tu čak Alex bila prva koja bi mu povjerovala : D
Mogla bi...samo sad je vec bas se emocionalno distancirala od njega, a ja jos uvijek nisam ziher jel to dobra ili losa stvar kad mi je Joel super

Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
:lo l: samo za tebe, nije nešto kvaliteta, a nisam mogla naći pa tako da evo iz kućne radinosti :zub o: :



i da moram priznati da nisam odmah povezala
Jeej hvala

Ja sam se polomila isti tren


Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Joj i meni ginić smeta, sav mi je neki čudan , sve mislim da ju je sad smuljao , ali opet tko zna :ne zn a:
Bas brrr mislim da je mulja!
miak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.