Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2010., 11:36   #8961
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
onda najbolje idi na 1. rok, sigurno ti neće zamjeriti ako nešto ne znaš savršeno....u krajnjem slučaju ti se može dogoditi da ne prođeš (iako u to ne vjerujem) pa moraš na 2. rok....tada ćeš onda barem vidjeti kako ispituje....iako, ponavljam, mislim da taj scenarij nećemo gledatim s obzirom na tvoje dosadašnje davanje ispita i da je gp za par dana uspješno apsolviran
ma imam osjećaj uvijek kad idem na ispit da sam površno naučila i da neću proć. Prođem, ali nije da su mi ocjene bajne tako da mi je dobar instinkt da je površno naučeno. Ne znam da li da se igram s ovim rokom jer stvarno mi se ni ne žica tajnice (dosta mi toga što ću morat ovu iz financija ) niti mi se ide kod Glihe ili nedajbože Josipovićke. Vidjet ću još. Bila sam uvjerena da idem na 1. i onda mi je frendica stavila bubu u uho. Mrzim paničare
Fashion Barbie is offline  
Old 16.01.2010., 11:39   #8962
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post

zapela na modi, sezona shopinga je trenutno
ajde bar da netko u tome uživa!

mislim da ću ići na prvi rok, ali moram priznati da me strah. imam osjećaj da ništa od toga ne znam pravilno reproducirati, koliko god da učila.
evo od jutros sam prošla 30 str. pobojnosti i ostalog, a sad da me pitate blenula bih ko telić.

a već sam i tremu počela osjećati...
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Old 16.01.2010., 11:54   #8963
Quote:
serenita kaže: Pogledaj post
ajde bar da netko u tome uživa!

mislim da ću ići na prvi rok, ali moram priznati da me strah. imam osjećaj da ništa od toga ne znam pravilno reproducirati, koliko god da učila.
evo od jutros sam prošla 30 str. pobojnosti i ostalog, a sad da me pitate blenula bih ko telić.

a već sam i tremu počela osjećati...
Mislim da ću prvo vidit kako se snalazim na kolokviju i koliko zapravo znam, pa ću onda odlučit

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 16.01.2010. at 12:02.
Fashion Barbie is offline  
Old 16.01.2010., 16:20   #8964
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Može se ako ukupno imaš prosjek veći od 3.5. Pa ja ti preporučam ekonomsku politiku. Ejp ne jer nije lako skužiti te presude bez predavanja i kp je pretežak da stigneš naučiti sam. Dakle...skripta iz ekonomske i barem se toga riješiš na lakši način


Hvala
Don Juan is offline  
Old 17.01.2010., 18:19   #8965
Dakle,ja sam seminarist kod Ksenije

jel istina da ak ne skupim 90 bodova na kolokvijima,da necu potpis dobiti??
to neki tvrde da je istina a neki da nije
lagano me hvata panika
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 17.01.2010., 18:43   #8966
šta se fakat oppd više nemože dat preko one skriptice?:SS
miriCa!. is offline  
Old 17.01.2010., 19:42   #8967
Imam jedno pitanje pa ako bi mi netko mogao odgovoriti bila bih mu jako zahvalna: naime treba mi potvrda da sam redovan student zbog zdravstvenog, pa me zanima gdje se kupuje ta potvrda i gdje da mi to potvrde? Hvala.
PoisonIvy1990 is offline  
Old 17.01.2010., 20:02   #8968
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
Dakle,ja sam seminarist kod Ksenije

jel istina da ak ne skupim 90 bodova na kolokvijima,da necu potpis dobiti??
to neki tvrde da je istina a neki da nije
lagano me hvata panika
Ne...
Pa što bi onda bilo s onima koji uopće nisu izlazili na kolokvije?
bistric is offline  
Old 17.01.2010., 20:12   #8969
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje pa ako bi mi netko mogao odgovoriti bila bih mu jako zahvalna: naime treba mi potvrda da sam redovan student zbog zdravstvenog, pa me zanima gdje se kupuje ta potvrda i gdje da mi to potvrde? Hvala.
Koliko znam, ako sam u krivo neka me netko ispravi, u informatičkoj učionici (prvi kat lijevo, prođeš staklena vrata pa desno i onda 1. vrata s lijeve strane ) prva 2 reda računala su rezervirana za printanje potvrda (moraš znati korisničko ime (oni brojevi) i šifru od studomata). Onda klik-klik-klik i isprinta ti se potvrda


Sretno sutra svima na sociologiji!
bistric is offline  
Old 17.01.2010., 20:19   #8970
Quote:
bistric kaže: Pogledaj post
Ne...
Pa što bi onda bilo s onima koji uopće nisu izlazili na kolokvije?
pa seminaristi su obvezni ici na kolokvije
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 17.01.2010., 20:19   #8971
Quote:
miriCa!. kaže: Pogledaj post
šta se fakat oppd više nemože dat preko one skriptice?:SS
dala frendica u 11.mj
5rich is offline  
Old 17.01.2010., 20:22   #8972
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
pa seminaristi su obvezni ici na kolokvije
A sori...mislila sam da mislis na neseminariste. Moj bed. E za seminariste ne znam zar vam nisu rekli koje su vaše seminarske obaveze?
bistric is offline  
Old 17.01.2010., 20:25   #8973
ma to nitko nis ne zna sa seminara
a ksenci nikad nis ne govori
doduše,navodno je dovoljno da si redovno na seminaru i da u roku predaš seminarski i to

a sad ovo s bodovima pojma neam
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 17.01.2010., 20:35   #8974
Seminaristi su obvezni ići na kolokvije, ali ne i imati određeni broj bodova na tim kolokvijima. Što veći bodovi, veća ocjena iz seminara. No nikako vam ne treba 90 za prolaz seminar
Fashion Barbie is offline  
Old 17.01.2010., 20:36   #8975
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Seminaristi su obvezni ići na kolokvije, ali ne i imati određeni broj bodova na tim kolokvijima. Što veći bodovi, veća ocjena iz seminara. No nikako vam ne treba 90 za prolaz seminar
100% sigurna?

ajme nek mi dvojku da,sam nek me pusti xD
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 17.01.2010., 21:38   #8976
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
100% sigurna?

ajme nek mi dvojku da,sam nek me pusti xD
Da, imat ćeš 2. Mislim da za više ipak treba dati kolokvije. Tako je barem bilo prije 2 god, no ne vidim zašto bi se to promijenilo.
Fashion Barbie is offline  
Old 17.01.2010., 21:47   #8977
a ako dobro napišem veliki ispit?
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Old 17.01.2010., 21:53   #8978
zna li itko jesu li seminaristi iz nacije ikada imali pravo na ispravak bar jednog kolokvija?
nama nikaj nisu spominjali...a fakat nije fer,apsolutno svi ostali imaju pravo na ispravak!
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 17.01.2010., 22:41   #8979
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
100% sigurna?

ajme nek mi dvojku da,sam nek me pusti xD
Da, imat ćeš 2. Mislim da za više ipak treba dati kolokvije. Tako je barem bilo prije 2 god, no ne vidim zašto bi se to promijenilo.
Fashion Barbie is offline  
Old 17.01.2010., 22:43   #8980
Quote:
Serena kaže: Pogledaj post
a ako dobro napišem veliki ispit?

To ti nema veze jer su seminari već gotovi tada.

Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
zna li itko jesu li seminaristi iz nacije ikada imali pravo na ispravak bar jednog kolokvija?
nama nikaj nisu spominjali...a fakat nije fer,apsolutno svi ostali imaju pravo na ispravak!
Nisu. I prije nije bilo mogućnosti ispravka uopće. Koliko znam sada postoji samo iz otpd-a i oppd-a. Prije je otpd bio ograničen na seminariste, a oppd ionako ne mogu svi na kolokvije. Soc ne, nacija, rim i politička također ne. Na 2. god mislim da nitko nema mogućnost (osim seminarista iz obiteljskog).
Fashion Barbie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:08.