Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2020., 15:46   #321
Ne bih htio samo kritizirati pa šaljem i jedan koristan link pod nazivom: HAMAG-BICRO: Provedbena radionica za korisnike bespovratnih sredstava, Javni poziv Integrator. Evo linka: https://www.youtube.com/watch?v=wdaHlL5pfNE
NEO42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2020., 15:54   #322
Evo i za HAMAG-BICRO: Provedbena radionica IRI faza 2: https://www.youtube.com/watch?v=1XXzXsmCZDM
NEO42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 13:58   #323
HAMAG

pozdrav

ima li netko informacije kakva je atmosfera u HAMAG-u, jel i dalje adz lakrdija, isplati li se javljati uopće..

merci
Andreyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2021., 14:09   #324
Quote:
Andreyy kaže: Pogledaj post
pozdrav

ima li netko informacije kakva je atmosfera u HAMAG-u, jel i dalje adz lakrdija, isplati li se javljati uopće..

merci
Ne znam kakva je atmosfera u HAMAG-u, ali u oglasu piše da je riječ o upražnjenom radnom mjestu, tj. netko je dao otkaz, pa bi to mogao biti nekakav indikator o radnim uvjetima.

Tekstopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2021., 13:57   #325
Quote:
Tekstopisac kaže: Pogledaj post
Ne znam kakva je atmosfera u HAMAG-u, ali u oglasu piše da je riječ o upražnjenom radnom mjestu, tj. netko je dao otkaz, pa bi to mogao biti nekakav indikator o radnim uvjetima.

znači ostala adz prćija, još gore nego prije
Andreyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2021., 09:53   #326
Quote:
Tekstopisac kaže: Pogledaj post
Ne znam kakva je atmosfera u HAMAG-u, ali u oglasu piše da je riječ o upražnjenom radnom mjestu, tj. netko je dao otkaz, pa bi to mogao biti nekakav indikator o radnim uvjetima.

A možda je to netko otišao u mirovinu.
Miss Elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2021., 14:09   #327
Pozdrav. Može li netko opisati kako izgleda razgovor za posao u Hamagu? Za mlađeg analitičara. Hvala unaprijed.
Shebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2021., 10:11   #328
Quote:
Shebica kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Može li netko opisati kako izgleda razgovor za posao u Hamagu? Za mlađeg analitičara. Hvala unaprijed.
Ne postoji radno mjesto "mlađi analitičar" nego "niži analitičar".

Razgovor za posao u Hamagu izgleda prilično normalno, imaš tri člana komisije koje obično čine načelnik sektora u koji se prijavljuješ za posao, voditelj službe i voditelj odjela za radno mjesto na koji si se prijavila. Pričaš im svoj životopis ukratko, pitaju te imaš li iskustva na tom i sličnim poslovima, zatim te pitaju kako bi postupila u nekim situacijama s kojima bi se srela da radiš taj posao te na koncu imaš li kakvih pitanja za njih. Nakon toga slijedi standardno "hvala, javit ćemo Vam rezultate kroz tjedan-dva." Ako su direktori svemira...pardon, članovi komisije zadovoljni, tada te šalju na završni razgovor s veličanstvenom Upravom Hamaga. Sama činjenica da ako ti jave da dođeš na završni razgovor s Veličanstvenima, izaziva u tebi osjećaj ponosa jer su direktori svemira...pardon, članovi komisije s tobom bili zadovoljni i u tebi budi osjećaj huuuuuuuuu.... Zatim dođe i taj dan i ti dođeš na razgovor s Veličanstvenom Upravom Hamag Bicroa koji su naravno članovi najuglednije hrvatske političke stranke poznate pod skraćenicom HDZ. Superveličanstveni članovi Uprave Hamaga zajedno sa Vrhovnikom svih direktora svemira...pardon, njihov predsjednik, ti ukratko objasne što će ti biti posao i postave ti par pitanja (kakva, to ne zna nitko, pa ni oni dok te ne vide). Nakon toga slijedi standardno "hvala i javit ćemo Vam se za dva ili tri tjedna."
NEO42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2021., 11:52   #329
Quote:
Andreyy kaže: Pogledaj post
pozdrav

ima li netko informacije kakva je atmosfera u HAMAG-u, jel i dalje adz lakrdija, isplati li se javljati uopće..

merci
Bok, imaš o tome u mojim prethodnim postovima.

Evo nedavno sam saznao da je Mario Turalija, donedavni zamjenik predsjednika Uprave Hamag Bicroa otpustio jednog starijeg gospodina jer nije htio nositi košulju u uredu kako je to Mario Turalija samoinicijativno odredio iako nošenje košulja kao nužnost ne piše u statutu Hamag Bicroa. Za tog starijeg gospodina znam već ranije, on je prije dobivao same pohvale na sastancima kao jedan od najboljih Voditelja odjela, hvalio ga je jedan drugi član uprave koji već dugo ne radi u Hamag Bicrou i znam da čovjek zna znanje. Ali očigledno je da u Hamag Bicrou znanje nije uvjet da se tamo radi već politička, točnije HDZ-ovska podobnost. Sreo sam nedavno tog starijeg gospodina koji mi je to potvrdio (jer sam za taj slučaj saznao ranije) i rekao mi je da ga je to bacilo u tešku depresiju jer nije mogao vjerovati da mu se to dogodilo, da bi čovjek s takvim znanjem bio otpušten jer nije htio nositi košulju kako je propisao "pripadnik više klase u Hrvata – član HDZ-a" koji mu može biti sin, te mi je još rekao da je od psihopata Turalije doživljavao mobbing na poslu prije nego što ga je ovaj otpustio. Ako još netko misli da u Hrvatskoj nema klasa i da vlada stalno spominjana demokracija, neka ovaj primjer posluži kao potvrda svih sumnji, svega onoga što zdravo logično oko vidi – da Hrvatskom upravlja "izabrana klasa – klasa HDZ-ovaca" koja nameće svoju diktaturu pojedincima koji se nalaze izvan te klase.
Taj PSIHOPAT Mario Turalija od nedavno više nije zamjenik predsjednika uprave Hamag Bicroa (nemojte još plakati, bez brige, nije otišao na burzu), već je postao novi direktor osječke komunalne tvrtke Unikom (https://www.icv.hr/2021/07/novi-dire...hamag-bicro-a/).
Pokušajte se sjetiti kada je netko tko nije član "više klase" i samoprozvane elite nakon prekida jednog posla odmah postao direktor neke druge tvrtke? Psihopat Turalija ima tek 44 godine. Novi prodigy? Hrvatski Tony Stark? Neeeee.... HRVATSKI PATRICK BATEMAN!!! To je naša realnost!!
Ovo je Patrick Bateman https://www4.pictures.zimbio.com/mp/asjDGdFMs6ex.jpg

Ovo je Mario Turalija https://www.icv.hr/2021/07/novi-dire...hamag-bicro-a/

Vidite sličnost? Odlično, intuicija vas ne vara. Pitajte se samo zašto odrasli klipan od 44 godine ima gel u kosi? Potreba za geliranjem kose proizlazi iz potrebe za isticanjem a potreba za isticanjem proizlazi iz kompleksa manje vrijednosti koji kada vidi da se ne može istaknuti na prirodni, spontani način, javlja se ego i želja za kontrolom drugih. A da bi se drugi ljudi kontrolirali, potrebno je postati član "privilegirane kaste" koja daje lažan osjećaj vrijednosti jer privilegirana kasta ne postoji u stvarnosti. To je izmišljeni ego koncept. Normalan čovjek tu ego fazu preraste već potkraj puberteta. Psihopati tu fazu žive doživotno. I da, nisu svjesni toga i nemaju empatiju.

Neka ovo bude podsjetnik i informativni kutak svakome tko želi znati tko je taj Mario Turalija, jer plaćenički mediji tako nešto neće objaviti o čovjeku koji je član stranke koja ih financira na posredan ili neposredan način niti zaposlenici Hamag Bicroa koji znaju o čemu govorim ali šute.
NEO42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2021., 12:46   #330
Pozdrav svima!

Znate li koliko se dugo čeka na povratnu info o terminu testiranja nakon prijave? Rok za prijavu je bio 13.10.2021.
Koliko traje selekcijski postupak - mjesec, dva, tri?
Hvala
dr.hell_no is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2021., 12:20   #331
Pozdrav svima.

Da li su krenuli, s pozivanjem na usmeno testiranje? Hvala
Luna99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.