Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 00:31   #621
btw sjetih se, jesi čitao Ponos Chanura??
imaš brdo prilično sumanutih rasa (pola diše kisik, pola metan) koje čine zajednicu Kompakta, zalutalog zemljanina i hrpu pičvajza zbog njega

ta prva je davno prevedena, a ima ih još. Meni bilo jako zanimljivo no nikada nisam uzeo nastavke u ruke
Old 16.09.2017., 02:06   #622
Ja sam čitao, Chanuri su legendarni. Isto tako, nikad se nisam dokopao nastavaka, ali sigurno hoću.
Odgovori s citatom
Old Jučer, 08:43   #623
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Evo ja tražim preporuku za SF.

Želim roman sa barem dvije-tri vanzemaljske rase, ali složiti ću se i s jednom, ako je radnja zanimljiva.

Želim da su to inteligentni Alieni a ne neke "bube" i želim vojsku, planete, pičvajz, a šlag na trotu bi bilo da imamo radnju iz obje perspektive.

Da je po mogućnosti više nastavaka.

Uplift serijal od Brina, ukupno 6 knjiga i pokoja pripovjetka.
Old Danas, 10:52   #624
Quote:
krbo kaže: Pogledaj post
onda ne čekaj ni minute, odmah u proučavanje vojske koja novači samo starije od 75, brdom aliena gdje nas neki smatraju jako ukusnima i slično uz dobru dozu humora i sarkazma

btw novi serijal Collapsing Empire obećava no tek je prva objavljena
Quote:
krbo kaže: Pogledaj post
btw sjetih se, jesi čitao Ponos Chanura??
imaš brdo prilično sumanutih rasa (pola diše kisik, pola metan) koje čine zajednicu Kompakta, zalutalog zemljanina i hrpu pičvajza zbog njega

ta prva je davno prevedena, a ima ih još. Meni bilo jako zanimljivo no nikada nisam uzeo nastavke u ruke
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
Uplift serijal od Brina, ukupno 6 knjiga i pokoja pripovjetka.
Hvala

Krećem sa "Old Man's War" čim završim SPQR XIII: "The Year of Confusion" od John Maddox Roberts.
Kad sam već pročitao prvih 12, mogu i završiti serijal.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:36.