Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu. Podforum: Dizajneri

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 12:38   #961
jel se može plaćati na rate Amexom na ASOS-u ili ide samo plaćanje odjednom? tipa na dvije rate? jeli to moguće?
hvala
Orada is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 12:43   #962
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
jel se može plaćati na rate Amexom na ASOS-u ili ide samo plaćanje odjednom? tipa na dvije rate? jeli to moguće?
hvala
Ja nigdje van hr nisam vidjela plaćanje na rate

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:23   #963
Paket mi uvijek dolazi hp express-om, postar donese na vrata, posiljku pratim na dhl stranici gdje mi sad kao zadnji status pise:
"Fri, 15.09.17 14:30 Croatia The recipient was not present and has been informed. The shipment is ready for pick-up"
E sad, cijeli taj petak sam bila doma, nije nista doslo i nisam dobila nikavu obavijest, gdje da sad pitam za svoj paket (vec sam poslala mail u HP na info, ali jos nista od odgovora). Ima li tko ideju?
Old Jučer, 10:56   #964
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Paket mi uvijek dolazi hp express-om, postar donese na vrata, posiljku pratim na dhl stranici gdje mi sad kao zadnji status pise:
"Fri, 15.09.17 14:30 Croatia The recipient was not present and has been informed. The shipment is ready for pick-up"
E sad, cijeli taj petak sam bila doma, nije nista doslo i nisam dobila nikavu obavijest, gdje da sad pitam za svoj paket (vec sam poslala mail u HP na info, ali jos nista od odgovora). Ima li tko ideju?
Ma nazovi naš DHL na 01/6651-111 , držim fige da se riješi čim prije
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 12:26   #965
[email protected] tnx:-)
Old Jučer, 13:31   #966
Quote:
Nema na čemu
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:58   #967
Mislim da ti tu ne može pomoći naš DHL...
Ja sam ih bila zvala jednom i rekli su mi da oni nemaju veze s tim, da te pošiljke idu preko HP-a (deutsche Post je vlasnik DHL-a u Njemačkoj).
Meni je na stranicama par dana pisalo da je paket u HR, al niti mi je poštar donio paket, niti mi je ostavio obavijest.
Na kraju sam otišla u svoju lokalnu poštu u koju mi i inače stižu pošiljke i paket je bio tamo...
Old Jučer, 16:33   #968
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Mislim da ti tu ne može pomoći naš DHL...
Ja sam ih bila zvala jednom i rekli su mi da oni nemaju veze s tim, da te pošiljke idu preko HP-a (deutsche Post je vlasnik DHL-a u Njemačkoj).
Meni je na stranicama par dana pisalo da je paket u HR, al niti mi je poštar donio paket, niti mi je ostavio obavijest.
Na kraju sam otišla u svoju lokalnu poštu u koju mi i inače stižu pošiljke i paket je bio tamo...

Tako je i bilo, paket je bio na posti u Branimirovoj (to nije moja posta).
Old Danas, 02:23   #969
Quote:
Tako je i bilo, paket je bio na posti u Branimirovoj (to nije moja posta).
ja nazovem broj naveden na zutoj ceduljici i trazim ponovnu dostavu - besplatnu jer im se nije dalo zvoniti. dostave sutradan.
eeiine is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:01   #970
Pomoć! 28.8. sam vratila dvije narudžbe, u zasebnim kutijama. ali predano u isto vrijeme, u istoj pošti. (slikala sam za svaki slučaj predaju na pošti)
Prije ca. tjedan dana mi se asos javio da je jedna od tih pošiljki stigla.
no za drugu ništa ne javljaju. Što sad? Jel imao tko takav slučaj?

išla sam na rebound track my order, ali kad utipkam broj - ne prepoznaje ga

I da, naručila sam za frendicu nešto Expresnim shippingom, i još uvijek nije došlo, dok je moja narudžba - dan poslije (običnim slanjem) došla već danas. uopće se express ne isplati.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:22   #971
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Pomoć! 28.8. sam vratila dvije narudžbe, u zasebnim kutijama. ali predano u isto vrijeme, u istoj pošti. (slikala sam za svaki slučaj predaju na pošti)
Prije ca. tjedan dana mi se asos javio da je jedna od tih pošiljki stigla.
no za drugu ništa ne javljaju. Što sad? Jel imao tko takav slučaj?

išla sam na rebound track my order, ali kad utipkam broj - ne prepoznaje ga

I da, naručila sam za frendicu nešto Expresnim shippingom, i još uvijek nije došlo, dok je moja narudžba - dan poslije (običnim slanjem) došla već danas. uopće se express ne isplati.
imala sam isti slucaj, 2 povrata poslana natrag zasebno isti dan i jedan stigao doslovno 8dana kasnije od drugog. ali jedino je bitno da, kako sam do sada na temi vidjela, povrati UVIJEK stignu.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:07   #972
Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
imala sam isti slucaj, 2 povrata poslana natrag zasebno isti dan i jedan stigao doslovno 8dana kasnije od drugog. ali jedino je bitno da, kako sam do sada na temi vidjela, povrati UVIJEK stignu.
ajd super! Malo mi je ovo olakšanje.

Pisala sam asosu i rekli su mi da još kao pričekam, ali da ako ne stigne do 26.9., da će trebati potvrdu s pošte da sam slala. I tu dolazimo do onog, zašto mi ne možemo dobiti potvrdu o slanju u pošti?! baš jadno.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.