Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2012., 00:21   #41
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
ti imaš rendgenski vid ili ?
Ti si blesav sto si se tu izlozio rafalnoj paljbi.

Prihvati samog sebe takvog kakav si, prihvatice te i neka djevojka !

Problem nastaje kad stanes i kazes : Pucajte ! Ne budi naivan, uvijek ce se naci oni koji ce pucati i to s gustom.

Poradi na s-a-m-o-p-o-s-t-o-v-a-nj-u. To je nesto sto sam moras uciniti, to se ne da nacrtati, niti ce to neko uciniti za tebe. Ali zapamti da tu lezi tvoja deficijencija, ne u duzini spolovila. Sve najbolje.
Monica B. is offline  
Old 30.01.2012., 00:25   #42
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
opće je poznato da je ženama fizički sve veće od 8 cm dovoljno.
Jebeni forum opet šteka.
nemoralan is offline  
Old 30.01.2012., 00:37   #43
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
prosjek je inače od 13 do 15, ovisi u kojoj državi gledaš. također, opće je poznato da je ženama fizički sve veće od 8 cm dovoljno.
cuj, mozes ti prezivit i sa 3000kn, ali puno vise gustas u zivljenju sa puno vise para
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.01.2012., 00:37   #44
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ti si blesav sto si se tu izlozio rafalnoj paljbi.

Prihvati samog sebe takvog kakav si, prihvatice te i neka djevojka !

Problem nastaje kad stanes i kazes : Pucajte ! Ne budi naivan, uvijek ce se naci oni koji ce pucati i to s gustom.

Poradi na s-a-m-o-p-o-s-t-o-v-a-nj-u. Ali to je nesto sto sam moras uciniti, to se ne da nacrtati, niti ce to neko uciniti za tebe. Ali zapamti da tu lezi tvoja deficijencija, ne u duzini spolovila. Sve najbolje.
ma znao sam ja da će se ljudi sprdat, iskreno stvarno mi to nije problem. Ako nekog to veseli neka samo izvoli.
marko86 is offline  
Old 30.01.2012., 00:39   #45
ček malo, jel autor ovoga topika, dečko od rastrgane?
NipperLawrence is offline  
Old 30.01.2012., 00:40   #46
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
ma znao sam ja da će se ljudi sprdat, iskreno stvarno mi to nije problem. Ako nekog to veseli neka samo izvoli.
Jebi ga, to ti je kao ono kad netko padne vani na ledu, moraš se smijati.
nemoralan is offline  
Old 30.01.2012., 00:41   #47
Quote:
NipperLawrence kaže: Pogledaj post
ček malo, jel autor ovoga topika, dečko od rastrgane?
kako si me otkrio
marko86 is offline  
Old 30.01.2012., 01:03   #48
kvotala sam ono da nema te tehnike koja može nadomjestiti veličinu(ali forum šteka), i baš mi je drago da se cure s tim slažu. Sad vidim da su tu famu proširili zapravo muškarci, i to, mogu si mislit koji...
Ali ona tvrdnja o velikim i još k tome tehničarima...auuuu

Nema šanse mali
Mogu si zamisliti situaciju da stvarno dobro upoznam osobu i da mi legne kao osoba, i da se stvarno zaljubim, i da tek onda idemo sad raditi to, i da tad vidim da ima maloga - nema te dobrote duše ni tehnike koja bi me natjerala da ostanem s njim.
Možda malo grubo zvuči, ali čemu se zavaravati . Vjerojatno bi to moglo potrajati neko vrijeme,ako bi baš stvarno bila zagrijana za dotičnog, ali na duže staze nema šanse. To u biti djeluje kao hladan tuš
(pritom ne mislim da mora imati pol metra, nego normala, ništa posebno, dovoljna je i srednja žalost)
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Old 30.01.2012., 02:11   #49
Znači, po vama ljudi koji imaju malog su osuđeni provesti vječnost sami?
Gdje bi svijet dospio kada bi svi bili tako uskogrudni kao vi ovdje.
__________________
Those who have a 'why' to live, can bear with almost any 'how'.
- V. Frankl
ToxiclyStronger is offline  
Old 30.01.2012., 07:36   #50
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ja nikad ne bih bio sa curom koja slusa cajke, pa sto?
Promašena analogija, kadar prvi: velika je vjerojatnost da slušanje cajki dolazi u paketu s nizom drugih, nekompatibilnih sklonosti.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, mozes ti prezivit i sa 3000kn, ali puno vise gustas u zivljenju sa puno vise para
Promašena analogija, kadar drugi: osim što puno više para ne garantira puno više guštanja u življenju, puno više para fakat jamči i puno više materijalnih dobara - puno više centimetara ne jamči, jel'te, ništa: od eolementarne opće tupavosti posjednika, preko neznanja o elementarnim načinima uporabe pa sve do nezainteresiranosti posjednika za uporabu (općenito, ili za uporabu s predmetnom).

Mislim, jasno je meni da sam upao na tko zna koji po redu topic "e, ajmo se sprdat s nekim klišejom, oćemo mali kurac ili male sise, ajmo mali kurac, sise smo prošli tjedan" na kojem sve redom 25-centimetarski jebači, koji se ne mogu obraniti od pomahnitalog ženskinja pod prozorom, izlažu svoje svjetonazore. Nije mi bitna čal ni stvarnost koja s "ja ovo, ja ono" rečenicama najčešće nema puno veze - poanta je u tome da će se mnogokoji mladac (ironično, sa sasvim pristojnom i upotrebljivom centimetražom) fakat zbedirati kad naleti na topice poput ovog.
Lord Byron is offline  
Old 30.01.2012., 08:39   #51
Quote:
ToxiclyStronger kaže: Pogledaj post
Znači, po vama ljudi koji imaju malog su osuđeni provesti vječnost sami?
Gdje bi svijet dospio kada bi svi bili tako uskogrudni kao vi ovdje.
Kao da kazes dal niski tip ima sanse kod zene koja zeli iskljucivo visokoga. Kako je anketa pokazala tipovi sa malim su "osuđeni" na one zene kojima velicina nije bitna.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Promašena analogija, kadar prvi: velika je vjerojatnost da slušanje cajki dolazi u paketu s nizom drugih, nekompatibilnih sklonosti.
Jedina analogija je bila da ce se na gotovo svaki razlog naci pametnjakovic i reci da je to povrsno ili uskogrudno. Za cajke su mi upravo to rekli, dio konverzacije u sigu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 30.01.2012., 09:00   #52
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Promašena analogija, kadar drugi: osim što puno više para ne garantira puno više guštanja u življenju, puno više para fakat jamči i puno više materijalnih dobara - puno više centimetara ne jamči, jel'te, ništa: od eolementarne opće tupavosti posjednika, preko neznanja o elementarnim načinima uporabe pa sve do nezainteresiranosti posjednika za uporabu (općenito, ili za uporabu s predmetnom).

Mislim, jasno je meni da sam upao na tko zna koji po redu topic "e, ajmo se sprdat s nekim klišejom, oćemo mali kurac ili male sise, ajmo mali kurac, sise smo prošli tjedan" na kojem sve redom 25-centimetarski jebači, koji se ne mogu obraniti od pomahnitalog ženskinja pod prozorom, izlažu svoje svjetonazore. Nije mi bitna čal ni stvarnost koja s "ja ovo, ja ono" rečenicama najčešće nema puno veze - poanta je u tome da će se mnogokoji mladac (ironično, sa sasvim pristojnom i upotrebljivom centimetražom) fakat zbedirati kad naleti na topice poput ovog.

vjeruj mi, meni bi vise para garantiralo dosta vise gusta u zivotu.


25 centi doduse nemam, niti bih zelio imati




ali ako cemo realno, covjek sa malo para i taj isti sa nesto vise para je ipak nekako sretniji. covjek sa malom kitom i isti taj covjek sa (barem malo) vecom - sretniji.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 30.01.2012., 09:31   #53
ma bitno je da je debeo i dugacak
sarah80 is offline  
Old 30.01.2012., 10:22   #54
Mala kita se može povećati, tanka podebljati, pica se može suziti, sise povećati, al da ga jebeš od retarda, inteligentno biće dobit ne možeš nikakvim postupkom!
baboon is offline  
Old 30.01.2012., 10:54   #55
Quote:
baboon kaže: Pogledaj post
Mala kita se može povećati, tanka podebljati, pica se može suziti, sise povećati, al da ga jebeš od retarda, inteligentno biće dobit ne možeš nikakvim postupkom!
Kak se moze procitati, kita se moze povecati 2-3 cm. Tak da kita od 8 cm i dalje otaje mala.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 30.01.2012., 10:56   #56
Ekipa kurac od 10-12 cm smatra graškićem...

Za one koji nisu uskih svjetonazora i ne smatraju da je 'jedino ispravno' da 'žena mora vaginalno svršiti bez da ju itko takne po klitu' i sličnih stavova - postoje igračke, ekstenzije i koješta zabavnog što veličinu uistinu stavlja u drugi plan. Ako imate dovoljno mašte i želje za realizaciju. Ako.

U pravilu - ljudi sa kojima pričam, i koje sretoh - tek rijetkima je pomak od 'standardnog' - analni.
Kakve igračke, koji mi je

Ne mislim da je na forumu bitno drugačija situacija, zapravo, pogotovo na ovakvim temama - važno je sprdati se. I valjda naglasiti vlastitu 'normalnost'

Mene osobno više zabavlja odmak. Mašta. Mozak.

Sex je u glavi, ne među nogama.
Kad bi kurac i određena centimetraža istog bila nužno potrebna za sex - to bi značilo da sve lezbijke lažu o tome da se ševe sa svojom partnericom. Naravno, neki će reći da se ne mogu dvije žene ševiti. Enough said


Inače, ako vam je veličina toliko bitna - pa pitajte prije nego dođe do skidanja.

Mene zabavljaju takvi razgovori, pa se u pravilu pitanje potegne davno prije ideje o skidanju (i još zapravo nitko nije lagao, od ovih koje sam provjerila ), no postavim i pitanja koja su mi uistinu važna i ajmo reći 'eliminacijska' su. Ne o centimetrima, nego o stavovima.

Kome je tako važna veličina - nek to pita. Ne'š ti podviga.
Muški koji se boje predubokih žena mogu pitati 'koji dildo ti je najdraži i koliko je velik'
Doduše, ne i oni koji se užasavaju pomisli da se žena zna zabaviti i 'bez pravog kurca'

Pitanja i takvi razgovori mogu biti strašno napaljujući zapravo, samo mislim da ipak nisu za svakoga.

Za ekipu koja misli da ima maloga i koja generalno nije baš zadovoljna - poraditi na vlastitom samopouzdanju, na otvaranju stavova, otkrivati koje stvari vas pale iz koje god kategorije bile, i pronaći openminded partnericu koja će vas još dodatno cimnuti u to da se proba svašta.
Ono, ako ne ide doggy, ne ide, nađeš novu pozu. Važno je uživati, a ne zadovoljiti standarde sela.
enigma in red is offline  
Old 30.01.2012., 11:34   #57
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Pitam(o) se koliki ti je krug muških poznanika.
Poznanika velik.

Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
ti imaš rendgenski vid ili ?
Prosudim po rukama i nosnicama. Nisam se do sada ni jednom zeznula. Ako ima male ruke i nema nosnice kao napaljeni bik ništa to.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Old 30.01.2012., 11:35   #58
Quote:
ToxiclyStronger kaže: Pogledaj post
Znači, po vama ljudi koji imaju malog su osuđeni provesti vječnost sami?
Gdje bi svijet dospio kada bi svi bili tako uskogrudni kao vi ovdje.
Pa imaju samostane, ne?
Mah, nisu osudjeni na samocu, samo pretpostavljam da tesko zadrzavaju partnerice I partnere. Seks je ipak jedna od najvaznijih stvari u vezi. Mali kurac deffinitivno ne pridonosi kvaliteti istog...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Old 30.01.2012., 12:02   #59
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
ma znao sam ja da će se ljudi sprdat, iskreno stvarno mi to nije problem. Ako nekog to veseli neka samo izvoli.
A stvarno - zašto si to radiš?

Bez obzira što se ja ovdje, zajedno s ostatkom ekipe zajebavam na račun toga - zašto si to radiš? Je l se hoćeš psihički dotući do dna, pa kad ti naleti nekakvo dno od žene, da padneš na to, jer "njoj to neće smetati"?
Maknimo zajebancija na stranu, ali stvarno ne možemo ovako virtualno odrediti kol'ku ti imaš kitu - nije isto 12 centi na liku od 1,70 i 70 kila i na mrgi od 2m i 100 kila.. nadam se da si dovoljno pametan da shvatiš da je ovo tu samo hrpa zajebancije

Quote:
rosenkreuz kaže: Pogledaj post
Mogu si zamisliti situaciju da stvarno dobro upoznam osobu i da mi legne kao osoba, i da se stvarno zaljubim, i da tek onda idemo sad raditi to, i da tad vidim da ima maloga - nema te dobrote duše ni tehnike koja bi me natjerala da ostanem s njim.
E sad smo na tragu još nečega - ko cure,koje se poševe prvo večer krste raznim imenima.. ovi s malim kitama
..odma' ih provale

Quote:
ToxiclyStronger kaže: Pogledaj post
Znači, po vama ljudi koji imaju malog su osuđeni provesti vječnost sami?
Gdje bi svijet dospio kada bi svi bili tako uskogrudni kao vi ovdje.
Svaka roba ima svoga kupca - neki ljudi si mogu dozvoliti da biraju, a neki su svjesni kako stoje stvari na terenu - i prilagode se..
kiss me is offline  
Old 30.01.2012., 12:14   #60
imala sam male- moram reci da daju sve od sebe i to mi se svidja!
bila sam i s velikima. ti su stvarali probleme u nekim pozama! a i unutar te grupacije cesce se naleti na bezvaznjeke u seksu, tj. onaj koji samo mlati i misli da je dovoljno da ima velikog. pa svrsavam na stimulaciju- prvenstveno taktilnu! kaj ce mi vizualno veliki ak mi ni ne dira klitac.
zakljucak- bit cu s likom kojeg volim. a jedna od vrlina koji imaju svi s kojima se duze zadrzavam jest da me dozivljava i zadovoljava!!
trebamnick is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.