Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2010., 03:11   #1
Ego ili mi je još uvijek stalo?

Zdravo

Kako se ponašate kada se nađete u situaciji da ste prekinuli s osobom , imate zajedničke prijatelje ...
i uzmimo u obzir da tu osobu niste još na neki način preboljeli..
iako sebi to ne želite priznati .. a u dubini srca znate da sami sebe lažete .

Eh , stvar je u tome da vas prijatelj/ica pozove na rođendan
i ine događaje na kojima će vaš bivši partner biti prisutan .. pretpostavljate ,
sa svojom novom , boljom polovicom

On/a je dakako trn u oku

Zanima me jeste li se našli u takvoj situaciji ,
kako ste se ponašali ? ( prijateljica je imala situaciju da ju je bivši koji je nju ostavio , nakon što smo se ona i ja pojavili na nekom partyu doslovno, molio da mu se vrati )

Da odmah napomenem,i mene je znao ego prati .. posebno ako sam ja bio taj koji je ostavio i onda kada bih vidio bivšu s nekim novim
A i našao sam se dosta puta u situacijama da sam bio pratnja kao "sredstvo" za boostanje i srozavanje ega
Delay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 03:20   #2
želiš li ju natrag ili?
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 03:21   #3
Bila sam par puta u takvoj situaciji. Činjenica je bila da mi je više ego bio povrijeđen nego ja, i moja ljubomora kako je druga strana tako brzo našla komada, a ja ne...

A bilo je i neugodnih situacija /nagovaranja da se vratim, napada na moju pratnju.../, koje sam rješavala strateškim povlačenjem...a bilo je i situacija kada su prijatelji organizirali tulume u cilju našeg pomirenja. Uglavnom sada provjeravam tko je pozvan na tulum. Ako nisam preboljela tipa, ne želim se mućiti, a ako jesam, ne želim neugodne situacije sa njim /ili njom, jer me jednom napala trenutna djevojka bivšeg../...

Sve skupa, komplicirana situacija koja ovisi o milion faktora od kojih večina postoji samo u našoj smotanoj glavi...
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 03:34   #4
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
želiš li ju natrag ili?
Nisam sada govorio za svoju situaciju,nego više hipotetski.
Samo sam napomenuo da sam se znao naći u takvoj situaciji.

@ kalira bei

Skroz te razumijem,i slažem se sa ovim zadnjim
Ne znam, dosta sam vješt u skrivanju emocija,ne može
me se tako lako pročitati ako to ne želim.. ali ego je ego

A da, zaboravio sam spomenuti ta neugodna iskustva s
trenutnim partnerima bivših

I to me zanima
A, ako već jese u takvoj situaciji da se nađete na istom mjestu..
da li se držite podalje ili baš onako paradirate ispred dotičnog/ne
kako bi mu/joj pokazali da vas ne dira to što je on/a s drugime ?

I to dovođenje prijatelja kao pratnja .. .
Delay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 03:42   #5
Tesko pitanje u mom slucaju, jer srecom nemamo zajednicke prijatelje, vec samo poznanike i nisam se do sada nasla u situaciji da se nadjemo na istom mjestu (tulum, rodjendan, izlazak i sl.). Ja svog bivseg izbjegavam u sirokom luku. Upravo zato jer sam dosta puta mastala o slucajnom susretu, ali kao sto svi znamo, zivot bas i ne funkcionira kako si zamislis... Kada bi ga srela s nekom novom bilo bi samo bok i produzila bi dalje ili se u kratkom roku pokupila s mjesta gdje sam ga srela ako me nebi skuzio. Nikad mi nebi palo napamet da se idem kurcit s nekim tipom pred njim, pogotovo ako mi taj lik nista ne predstavlja. Ne pere me ego. Samo cekam kad ce se odselit iz mog srca, jer ga ocito ne mogu izbaciti. Zalosno je kad nekoga ne mozes preboljeti i zaboravit, a tako te povrijedio...
TandT is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 04:07   #6
Quote:
TandT kaže: Pogledaj post
Tesko pitanje u mom slucaju, jer srecom nemamo zajednicke prijatelje, vec samo poznanike i nisam se do sada nasla u situaciji da se nadjemo na istom mjestu (tulum, rodjendan, izlazak i sl.). Ja svog bivseg izbjegavam u sirokom luku. Upravo zato jer sam dosta puta mastala o slucajnom susretu, ali kao sto svi znamo, zivot bas i ne funkcionira kako si zamislis... Kada bi ga srela s nekom novom bilo bi samo bok i produzila bi dalje ili se u kratkom roku pokupila s mjesta gdje sam ga srela ako me nebi skuzio. Nikad mi nebi palo napamet da se idem kurcit s nekim tipom pred njim, pogotovo ako mi taj lik nista ne predstavlja. Ne pere me ego. Samo cekam kad ce se odselit iz mog srca, jer ga ocito ne mogu izbaciti. Zalosno je kad nekoga ne mozes preboljeti i zaboravit, a tako te povrijedio...
Iz iskustva...vrijeme lijeći rane. Samo ostaju ožiljci koje svi sakrivamo kao zmija noge..
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 04:11   #7
Quote:
I to dovođenje prijatelja kao pratnja .. .
Dovođenje prijatelja je kamuflaža...
To ne radim osim ako nije netko iz društva pa ga povezem...
U principu kao što sam rekla, ako dolazi koji bivši, pogotovo friški, izbjegavam dolazak. Ne trebaju mi komplikacije u životu, a ego hranim drugaćije...
Barem pokušavam
__________________
Muškarci koji tvrde da je ženama mjesto u kuhinji, obično ne znaju što bi sa njima radili u spavaćoj sobi...

Zadnje uređivanje dainty : 21.09.2010. at 12:40. Reason: quote
Kalira_bei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 10:30   #8
u načelu izbjegavam takve situacije, ne treba mi to
družim se sa zajedničkim prijateljima, ali bez bivšeg u blizini
jil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:00   #9
Smile

a jeste svi neke dobrice..

kad sam prekinula s dečkom i kad sam znala da će na tom mjestu biti doticni, uvijek sam se pojavljivala s najzgodnijim likom, čisto da mu vratim zato jer me povrijedio..i nije mu bilo svejedno...
k.r.i.s.t.i.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:11   #10
Quote:
jil kaže: Pogledaj post
u načelu izbjegavam takve situacije, ne treba mi to
družim se sa zajedničkim prijateljima, ali bez bivšeg u blizini
Ista stvrar...ali svaki put kad se ja dogovorim s frendovima, hopa-cupe evo nje...i onda ja nemogu ic , tj ne zelim

Quote:
k.r.i.s.t.i.y kaže: Pogledaj post
a jeste svi neke dobrice..

kad sam prekinula s dečkom i kad sam znala da će na tom mjestu biti doticni, uvijek sam se pojavljivala s najzgodnijim likom, čisto da mu vratim zato jer me povrijedio..i nije mu bilo svejedno...
tak mu i treba
Thenci87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:21   #11
Procijeni-

to ti mi ne možemo odgovoriti.

Moglo bi iz toga doc i nekaj dobroga- tj. ja kad sam vidla bivšeg sa njegovom sadašnjom zgadio mi se skroz naskroz, možda će i ovaj tebi pa ćeš lakše sve to preboljeti.


Ali ako misliš da se želiš pomiriti... ha, dobro razmisli o tome... ali ako mislis da bi sad nakon kaj ste prosli neke stvari bili si ok skupa... onda kreni u akciju
love.sucks.ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:50   #12
Quote:
love.sucks.ass kaže: Pogledaj post
Procijeni-

to ti mi ne možemo odgovoriti.

Moglo bi iz toga doc i nekaj dobroga- tj. ja kad sam vidla bivšeg sa njegovom sadašnjom zgadio mi se skroz naskroz, možda će i ovaj tebi pa ćeš lakše sve to preboljeti.


Ali ako misliš da se želiš pomiriti... ha, dobro razmisli o tome... ali ako mislis da bi sad nakon kaj ste prosli neke stvari bili si ok skupa... onda kreni u akciju
Niste me shvatili

Nisam stavio topic u svrhu toga da
se meni pomogne u bilo kakvoj odluci.
Rekao sam da sam znao uskočiti prijateljicama
koje se nisu htjele pojaviti same, jer znam da nije lako
nakon prekida se pojaviti negdje gdje ćeš sresti onoga
tko te povrijedio , i još pogotovo sresti njega/nju kako pršti
od sreće.

Meni je to nzalo biti i više nego zabavno, biti tako pratnja
A kao muško mogu reći da je to udarac na ego samo takav kada
ti se bivša pojavi sa nekim novim bez obzira na to jesi li ti ostavio.
Uvijek ti je negdje u podsvijesti da je to nekada bio netko tvoj.
Neki tek tada shvate što su izgubili.
Delay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:10   #13
Ti ne znas sta hoces. Provodis ovde neke pubertetske fazone.
Ostavljena sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:15   #14
Ja te kužim ja sam totalni egoist i definitivno im treba pokazati da možemo bolje od njega/nje, a on/onada vidi šta je izgubio/la ehhehheehh znam djetinjasto ej ali hrani moj ego i osjećam se bolje
k.r.i.s.t.i.y is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:30   #15
ego vam ne postoji...
to su vam ispricali da vas zbunjuje na putu cjelo vrijeme... jer i njih zbunjuje i izgubili su borbu sa tim pa vas zele potopiti sa sobom...
kad god netko ne zna objasniti nesto onda kaze to ti je tvoj ego...

znaci ako netko misli da je u pravu i ne zeli postupiti drugacije svi mu kazu to ti je tvoj ego ... to je zato jer je on hrabar, a svi oko njega kukavice...

tako da poštp ego ne postoji, jos uvijek ti je stalo... nisu to nikakvi udarci na ego nego konkretno mislis da te je ljubav napustila... jer ne vjerujes jos da za tebe doista postoji ljubav... jer nisi je nigdje ni vidio oko sebe...

ne znam zasto se i pitas tako glupo pitanje da li je ego ili ti je stalo... ego je pricica, a to da ti je stalo je konstanta jer stalo ti je uvijek do ljudi... ili bar do necega...

ali to sto ti je stalo ne znaci da ste jedno za drugo... ocito niste kad je doslo do prekida lol... odnosno prravog spoja nije ni bilo... moras dalje... sory... rip... odtuguj tugu i kreni dalje prema onome sto trazis...
Luca1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:36   #16
Quote:
k.r.i.s.t.i.y kaže: Pogledaj post
Ja te kužim ja sam totalni egoist i definitivno im treba pokazati da možemo bolje od njega/nje, a on/onada vidi šta je izgubio/la ehhehheehh znam djetinjasto ej ali hrani moj ego i osjećam se bolje
Bar netko

Quote:
Luca1978 kaže: Pogledaj post
... moras dalje... sory... rip... odtuguj tugu i kreni dalje prema onome sto trazis...
Oprosti , ali ovaj rip apsolutno nema
veze s ovom temom , nisi znala , ok
Nisam toliki egoista da bih za osobu koja
je još živa stavio "rip" .

I po ne znam koji put
Tema se ne tiče direktno mene,bio bih čak
i sretan kada bih me i pucao ego, ali toga
nema .. dublja malo tema ..
Delay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 13:41   #17
mislim da je više ego u pitanju.
kao, "gle nju/njega kako može bez mene, a ja tu čamim sam/sama. idem se kurčit sa novim frajerom/curom koji mi zapravo nije frajer/cura, al idem bivšoj/bivšem pakostit" i na kraju ispadne da bivšeg boli ona stvar kaj sam ja sa drugim frajerom i marširam okolo sa njim.

ja nemam takvih problema. ako ga i vidim sa drugom, sretno mu. ne pada mi napamet osvećivat se, pravit ga ljubomornim i slično, bez obzira dal me povrijedio il nije.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 14:10   #18
Quote:
Delay kaže: Pogledaj post
Oprosti , ali ovaj rip apsolutno nema
veze s ovom temom , nisi znala , ok
Nisam toliki egoista da bih za osobu koja
je još živa stavio "rip" .

I po ne znam koji put
Tema se ne tiče direktno mene,bio bih čak
i sretan kada bih me i pucao ego, ali toga
nema .. dublja malo tema ..
izvini ...
mislio sam umro si na neko vrijeme, sta sad odmah sam egoista hehe

a ego ne postoji ... bar ne onaj protiv kojeg se treba boriti... to je tu sa dobrim razlogom...
Luca1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 14:15   #19
Quote:
Luca1978 kaže: Pogledaj post
izvini ...
mislio sam umro si na neko vrijeme, sta sad odmah sam egoista hehe

a ego ne postoji ... bar ne onaj protiv kojeg se treba boriti... to je tu sa dobrim razlogom...
Ma sve je u redu,nisi mogla znati
Delay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.