Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2009., 23:50   #1
Propitkivanja o bivšim partnerima??

Što mislite dok ste s nekim u vezi da li je ok pitati za bivše veze, s koliko je ljudi spavao/la i slično. Vjerojatno ćete sada svi odgovoriti ne, bolje to ne znati,ali opet tu je faktor ljudske znatiželje koja nema granica
Molim samo iskrene odgovore
1234Izgubljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:54   #2
Ja sam bez pitanja , dobio sve te priče, o bivšima i jebačima, i pušenjima i svemu ostalom, i da imali smo problema zbog toga, i imamo i danas jos uvijek, bolje je nista ne znati.. nisam nesiguran u sebe ali ono, bolje da nisam ništa čuo, jer sad znam zabrijat stvari krivo.
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:55   #3
ok je pitati..
znati neke stvari.
ali, propitkivanjem samo potkopavaš vašu vezu.
čemu znati baš svaki detalj iz njenog/njegovog bivšeg ljubavnog života?
time postaješ nesigurniji.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:55   #4
Quote:
1234Izgubljeni kaže: Pogledaj post
Što mislite dok ste s nekim u vezi da li je ok pitati za bivše veze, s koliko je ljudi spavao/la i slično. Vjerojatno ćete sada svi odgovoriti ne, bolje to ne znati,ali opet tu je faktor ljudske znatiželje koja nema granica
Molim samo iskrene odgovore
zasto te to uopce zanima
__________________
Može biti i da je istina da su muškarci inteligentniji od žena, ali ja još nisam vidjela ženu koja bi trčala za glupim muškarcem i samo se divila njegovim lijepim nogama :raspa:
PIK Vrbovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:58   #5
Ja sam uvijek pitao i to na početku veze. Naravno da me zanima njezina prošlost. Bez prošlosti nema budućnosti
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 23:59   #6
Naravno. To su neke osnove.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:01   #7
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ja sam naravno uvijek pitao i to na početku veze. Naravno da me zanima njezina prošlost. Bez prošlosti nema budućnosti
zasto to radis
i danas ce ti sutra bit proslost
to je sve zapravo tako nevazno
__________________
Može biti i da je istina da su muškarci inteligentniji od žena, ali ja još nisam vidjela ženu koja bi trčala za glupim muškarcem i samo se divila njegovim lijepim nogama :raspa:
PIK Vrbovec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:01   #8
ja nista ne pitam, bolje da ne znam. iako me ponekad muci to sto mi se odgovori mozda (vjerojatno) ne bi svidjeli, fino si zabrijem pozitivu i sve 5!
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:05   #9
Quote:
PIK Vrbovec kaže: Pogledaj post
zasto to radis
i danas ce ti sutra bit proslost
to je sve zapravo tako nevazno
A ne, ne nije nevažno. Život ne započinje onaj trenutak kad smo se mi upoznali. I ona i ja smo imali život prije upoznavanja, i ako želiš do kraja upoznati partner/icu moraš znati i o njenoj prošlosti.
Tko tako ne gleda, vrlo je površan i prije ili kasnije mu se to može obiti od glavu
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:08   #10
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
A ne, ne nije nevažno. Život ne započinje onaj trenutak kad smo se mi upoznali. I ona i ja smo imali život prije upoznavanja, i ako želiš do kraja upoznati partner/icu moraš znati i o njenoj prošlosti.
Tko tako ne gleda, vrlo je površan i prije ili kasnije mu se to može obiti od glavu
jedna stvar je pitati koliko joj je trajala najduža veza, a skroz druga- ići u detalje seksa sa bivšim.
ne vidim potrebu.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:10   #11
Quote:
1234Izgubljeni kaže: Pogledaj post
Što mislite dok ste s nekim u vezi da li je ok pitati za bivše veze, s koliko je ljudi spavao/la i slično. Vjerojatno ćete sada svi odgovoriti ne, bolje to ne znati,ali opet tu je faktor ljudske znatiželje koja nema granica
Molim samo iskrene odgovore
ah...mene je dragi sve zivo pitao o bivšen dečku, i opčenito o bivšin dečkima iz prošlosti, bez problema sam mu sve rekla, i ne smeta mi što ga to zanima ionako je to samo moja prošlost...
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:11   #12
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
jedna stvar je pitati koliko joj je trajala najduža veza, a skroz druga- ići u detalje seksa sa bivšim.
ne vidim potrebu.
Pa dobro, ne treba pretjerivati i raspitivati se koje poze su najčešće koristili. To je nevažno.
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:12   #13
kaj ja znam, mislim da je dobro znati s kim imaš posla. realno.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:39   #14
Ne smeta mi ako me tko pita.

Osobno me ne zanima.
Posve_nova is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:47   #15
Pitam, i očekujem takva pitanja s druge strane.

A sad što je meni bitno: Pa otprilike, koliko je ima ozbiljnih veza, prekidi ( ne u detalje, al opet postoji razlika između situacije je li ga ostavila na oltaru u suzama ili su prekinuli jer je prošla ljubav...)

I naravno da se neke stvari usput saznaju, ali nikako ne bih htjela saznati da mu je moja prva susjeda bila zaručnica prije dvije godine poslije par mjeseci , jel...

U biti očekujem okvire, ono ukratko rezimiraj....

Tako i ja pričam: imala sam vezu toliko i toliko, nije išlo, ostavila sam ga, nismo prijatelji, kad se vidimo pozdravimo se, kava kad naletimo jedno na drugo, ostalo su bile zajebancije itd.

Detalji o sexu i sl. stvarima ne pričam a i ne zanimaju me od druge strane.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 00:52   #16
detalji ne, ali treba znat dal ti je cura drolja ili nije
NextG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 01:18   #17
ne treba ništa forsat...svi odgovori će doći s vremenom...sami od sebe...ja sam svoju pitao samo jel naučila dobro pušit...
:asshole:
__________________
"Buntovnik bez razloga"
mario66617 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 01:30   #18
Vas zajednicki zivot pocinje onog sekunda kada ste se upoznali. Niko nema pravo na vas prosli zivot i to se nikoga ne tice, ali to mogu da shvate samo osobe koje su sigurne u sebe. Slabici i nule ispituju sve do tankih creva i posle padnu u fras kada cuju odgovore na svoja pitanja. Meni je vazan moj sadasnji zivot sa mojim partnerom, a ne njegove prosle greske i promasaji. Ja sam njegova sadasnjost i njegova buducnost. Sta mi sam kaze - kaze i gotovo. Bolesna radoznalost je zacetak bolesne ljubomore. Morate prihvatiti da su vasi partneri imali lepe trenutke i bez vas u svojoj proslosti, da su bili zaljubljeni, jebali su, uzivali, a vas nije bilo na horizontu. Isto kao sto ste vi necija proslost i sigurno vam ne bi bilo prijatno da vas bivsi prica detalje o vama, pusenje i sta ti ja znam sve. Zenska koja to prica svom sadasnjem partneru je ili bolesno glupa ili drolja. U ljubavi se mora imati osecaj za meru, a ne preterivati u skidanju gaca ili radoznalosti. Niko nije vlasnik svog partnera, samo zato sto su u vezi.

Quote:
mario66617 kaže: Pogledaj post
ne treba ništa forsat...svi odgovori će doći s vremenom...sami od sebe...ja sam svoju pitao samo jel naučila dobro pušit...
:asshole:
Bolje da si to sam video. Kakav ti je osecaj sada kada znas da je pusila drugima pre tebe i kako im je pusila?
LjiljanaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 01:38   #19
U normalnoj vezi do tih tema dođe prije ili kasnije...
Do prije par mjeseci grozila sam se same pomisli da išta pitam i čujem o njegovim bivšima, iako smo već dugo bili skupa...al malo pomalo moralo je do toga doći, i razumljivo je... naravno da se ne priča o nekim detaljima, recimo ja sam jednostavno morala čut priču o njihovom prekidu i kako i zašto je do njega došlo i kako je to utjecalo na njega, čisto da bi kužila zašto je ponekad ovakav ili onakav, na što je osjetljiv, što ga može povrijediti...isto je i on od mene čuo, i to samo što se tiče dugih veza (njegova 6 god, moja skoro 5).
Ipak smo oboje na neki način time obilježeni i ne treba to tajiti. A što se baš nekih detalja tiče, ne zanimaju me...ne znam joj čak ni ime ni kak izgleda...tu povlačim granicu. Ne želim znati. Možda, jednog dana...
U biti što sam htjela reći, treba znati granicu, a ne propitkivati van svake mjere.
Leontina.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 01:48   #20
Quote:
LjiljanaG kaže: Pogledaj post
Bolje da si to sam video. Kakav ti je osecaj sada kada znas da je pusila drugima pre tebe i kako im je pusila?
nije bitno kome i kako je to radila...bitno je da je savladala praktični dio...
__________________
"Buntovnik bez razloga"
mario66617 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger