Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2013., 17:18   #81
Kupujem ga tu: http://www.feelunique.com/ps/&url=Re...960087%2Cd.bGE

A ne znam stvarno šta bi ti od proizvoda za taj problem preporučila, nisam nikada imala sa tim problema. Ali pitaj tu cure na forumu, na jednoj o tema, virujem da će ti pomoći . I svakako otiđi dermatologu ili pak na snimanje tjemena mikrokamerom. To ti se često organizira po ljekarnama. Npr. kad sam ja imala problema davno sa ispadanjem kose, otišla sam u ljekarnu i obavila snimanje tjemena mikrokamerom, te su mi preporučili Phyto proizvode za moj problem. Mislim da je čak to snimanje bilo organizirano od strane Phyto branda. Zato su mi i preporučili njihove proizvode, jel. Pa pokušaj naći podatak na netu kad i ako se još uvik obavaljaju takva snimanja.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 18:37   #82
Da oživim ovu temu...da li je tko išao baš u salon na piling vlasišta il ima tko tko je radio sam kod kuće sa šećerom? Kakva su iskustva?
jedna001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 21:13   #83
Quote:
jedna001 kaže: Pogledaj post
Da oživim ovu temu...da li je tko išao baš u salon na piling vlasišta il ima tko tko je radio sam kod kuće sa šećerom? Kakva su iskustva?
Ja sam ti par puta radila doma tako da sam smocila kosu, nasamponirala je i onda utrljavala secer pa sve isprala
Bila sam zadovoljna s ucinkom :-)
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 18:14   #84
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ja sam ti par puta radila doma tako da sam smocila kosu, nasamponirala je i onda utrljavala secer pa sve isprala
Bila sam zadovoljna s ucinkom :-)
A kakav je bio učinak? Manje se mastila ili...?
jedna001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 20:48   #85
Quote:
jedna001 kaže: Pogledaj post
A kakav je bio učinak? Manje se mastila ili...?
Ja sam je koristila za suhu perut i za to mi je pomoglo
Nemam masno vlasiste
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 11:25   #86
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
gdje ga kupuješ?

meni su se u zadnje vrijeme pojavili prištići po tjemenu, imam masno tjeme, ne znam što da radim s tim, imate neku preporuku, proizvod ili ipak dermatolog?
Probaj s Canesten kremom ..rijesi ti sve probleme na tjemenu . Samo nemoj stavljati vise od 4 puta godisnje .

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.