Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2007., 11:00   #1
Drobilica hranjivog otpada

Bok ljudi.

Kupujem novu kuhinju.
Obavezna želim ugraditi drobilicu otpada u sudoper.

Da li netko ima iskustva s tim? Gdje kupit? Cijene? I kako ste zadovoljni s njom?
Bonita is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 11:15   #2
Prvo trebaš odgovarajući sudoper. a sve zajedno možeš pogledati u SGforma pav.12 na velesajmu. Imaju program "BLANCO"
__________________
Svaki električni uređaj radi na bijeli dim.
Kada dim izađe,uređaj više ne radi.
DIsign is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 12:14   #3
Kaj toga ima u HR? Vidjela sam to u Engleskoj i u biti mi se jako svidjelo. Al nisam imala pojma da se i kod nas moze ugraditi...
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:22   #4
Super, hvala ti.
Da, znam da treba sudoper i posebno napravljen odvod.

Naravno da ima u Hr. Dosta ljudi koje znam imaju tu i svi su prezadovoljni.
Bonita is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 17:41   #5
Ima toga u Zg? Nesto sam nacula da se to nece smjeti ugradjivati zato jer ljudi svasta bacaju u drobilicu ( npr. plasticne vrecice ) pa je problem kad otpadna voda dodje na procistac otpadnih voda.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 19:08   #6
Cek, pa onda su ti ljudi stvarno ne smje se baciti ni ljuska od luka i slične stvari. Ako se netko ne moze kontrolirati onda bolje da to ne nabavlja. Al opće ne vidim problem.
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 19:14   #7
Znam da su to negdje vani zabranili, ucila na faxu, ljuske od luka se mogu, to je bio otpad i nece napraviti stetu kad dodje na procistac.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 19:25   #8
ok al sigurnije je takve stvari ne bacat
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 20:50   #9
pa kaj se uopce smije bacat unutra
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 21:10   #10
Ma smije se bacati bio otpad, to i sluzi tome, al ljudi znaju svasta ugurati sa tim i zato je u nekim zemljama zabranjeno.
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 10:10   #11
ja imam drobilicu kuhinjskog otpada već 2 godine, a i cura ima isto takvu.ja imam stan u starogradnji(1978) a ona u novogradnji(2005),tako da su tu 2 različita odvoda
drobilica je in-sink, www.insinkerator.com,www.insinkerator.hr američka s 3 god garancijom,imaš je kupiti na velesajmu s sudoperima blanco.može se montirati na bilo koji sudoper,nije pravilo.
iskustva su odlična,drobi sve:kosti od piletine,sve ostatke hrane,povrće,itd.ne smije se bacati nikakva ambalaža(plastika,karton,najloni itd..) a meni se zaštopalo samo jednom na koru od banane.uglavnom,tko ju upotreblava može sav biotpad tu baciti tako da ga u kanti za smeće više uopće nema,što dovodi do izostanka raznih mirisa u stanu.dok ona melje treba puštati mlaz jake hladne vode,i nakon mljevenja još puštati mlaz vode 15-20s i nema šanse da se nešto zaštopa.ima i osigurač za samoisključenje ako je se zaboravi isključiti ili ako se pregrije.
preporuke svima za to,stavrno vrijedi.za ovu in-sink garantiram,za ostale ne znam kakve su
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 10:22   #12
dolazim do zakljucka
da nabava drobilice povecava potrosnju vode
JoZ@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 10:47   #13
Quote:
JoZ@ kaže: Pogledaj post
dolazim do zakljucka
da nabava drobilice povecava potrosnju vode
minimalno,
proporcionalno smanjenju potrošnje vreća za smeće,te osvježivaća zraka i mirisa u kuhinji
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 15:24   #14
Quote:
steiner kaže: Pogledaj post
ja imam drobilicu kuhinjskog otpada već 2 godine, a i cura ima isto takvu.ja imam stan u starogradnji(1978) a ona u novogradnji(2005),tako da su tu 2 različita odvoda
drobilica je in-sink, www.insinkerator.com,www.insinkerator.hr američka s 3 god garancijom,imaš je kupiti na velesajmu s sudoperima blanco.može se montirati na bilo koji sudoper,nije pravilo.
iskustva su odlična,drobi sve:kosti od piletine,sve ostatke hrane,povrće,itd.ne smije se bacati nikakva ambalaža(plastika,karton,najloni itd..) a meni se zaštopalo samo jednom na koru od banane.uglavnom,tko ju upotreblava može sav biotpad tu baciti tako da ga u kanti za smeće više uopće nema,što dovodi do izostanka raznih mirisa u stanu.dok ona melje treba puštati mlaz jake hladne vode,i nakon mljevenja još puštati mlaz vode 15-20s i nema šanse da se nešto zaštopa.ima i osigurač za samoisključenje ako je se zaboravi isključiti ili ako se pregrije.
preporuke svima za to,stavrno vrijedi.za ovu in-sink garantiram,za ostale ne znam kakve su
Zaboravio si napisat da postupak drobljenja traje 30 tak sekundi, da ne bi neko mislio da to drobi sat vremena. Ja ugrađujem 100 % u sljedeću kuhinju jer nisam imala pojma da je kod nas dostupna.
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 17:08   #15
kak se krece cijena tih drobilica ?
__________________
ne kradi, drzava ne voli konkurenciju !!
jappa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 20:41   #16
oko 2000kn,za model 55
steiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 15:29   #17
Nazovi Schachermayer na brojeve telefona
6184584 ili 3693003 (Zagreb)
i pitaj za cijenu artikla broj U51980 (proizvođač Teka)
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 16:42   #18
Quote:
MadVlad kaže: Pogledaj post
Nazovi Schachermayer na brojeve telefona
6184584 ili 3693003 (Zagreb)
i pitaj za cijenu artikla broj U51980 (proizvođač Teka)

1250kn
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 22:26   #19
Ja sam uvijek mislio da je to čudo užasno bučno... Doduše, vjerojatno je malo teže bešumno drobiti kosti.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 11:53   #20
Drobilica otpada za sudoper

Molim vas da mi pomognete ako znate kako se to zove na engleskom
To je neki fazon sto se ugradi u onaj odvod u sudoperu, drobi ili melje organski otpad i onda to s vodom ode u kanalizaciju.
e, to mi treba za kupiti ali sumjam da ima ovdje negde pa bi trazila na ebay-u.
i onu tuš-slavinu sa crijevom bi rado ako ima gdje
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:56.