Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2009., 14:19   #761
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Da li netko zna postoji li zastara za potrazivanje mene kao privatne, fizicke osobe prema poslodavcu-pravnoj osobi? Naime, poslodavac se obvezao isplatiti dnevnice i putne troskove, no to jos uvijek nije ucinio vec duze od godinu dana. Postoji li tu neka zastara na koju treba paziti ukoliko se odlucim pokretati tuzbu?
zastara za novcane trazbine iz radnog odnosa je 3 godine.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 14:41   #762
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
zastara za novcane trazbine iz radnog odnosa je 3 godine.
Hvala lijepo!

I jos jedno pitanje - ukoliko je poslodavac meni izdao i potpisao putni nalog, ja otisao na put, boravio na putu onoliko dana koliko pise na putnom nalogu, da li imam pravo od poslodavca traziti i u krajnjoj liniji tuziti ga ako ne isplati ono sto pise u putnom nalogu, i sto je poslodavac potpisao?

Naime, radi se o poprilicno kompliciranoj situaciji gdje ja odlazim na put, poslodavac mi izdaje putni nalog, ali placa dnevnice i putne troskove tek nakon sto ministarstvo mom poslodavcu refundira te troskove. Do sada je sve bilo ok, no u zadnjih godinu dana ministarstvo je jednostavno prestalo refundirati te troskove, a samim time i meni poslodavac prestaje to isplacivati, iako mi i dalje izdaje putne naloge i salje me na put. Sto bi ja sada trebao uciniti? Tuziti poslodavca? Tuziti ministarstvo?
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 17:07   #763
hm, ne znam sad kakva je veza izmedju tvog poslodavca i ministarstva, ali trebao bi tuziti poslodavca - naime, dnevnica, prema pravilniku o porezu na dohodak, se veze za vrijeme koje si bio na putu. ako ti tamo nista nije bilo placeno, imao si pravo na cijelu dnevnicu, naravno, ako si na putu vise od 12 sati, no obicno, ako je sve placeno (npr. neki seminar), dobije se 20% od pune dnevnice.
mozes ga tuziti, ali mozes i prije (iako nije obveza) napisati zahtjev za zastitu prava u kojem ces opisati da ti unazad toliko i toliko poslodavac ne isplacuje dnevnicu i putni trosak, te trazis da ti se ti iznosi isplate, jer ces u protivnom biti prisiljen podici tuzbu protiv njih.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 17:38   #764
Quote:
<3 suzuki750 <3 kaže: Pogledaj post
mi smo poslale zalbu, na koju mi jos uvijek nisu odgovorili..krivotvorili su moj potpis na ugovoru koji zavrsava s 31.1.2009. i sami me vec odjavili!!! u inspektoratu nam vise ne zele pomoc.. nisu mi vratili ni radnu knjizicu.. bili smo danas kod njih i rekli su nam da sad oni podizu tuzbu protiv nas!!!
da ce im to njihov pravnik sastavit i da cemo ju dobit postom!!!!
..sigurno punu lazi..a mi smo opet- nemocne..

nemam rijeci..

Čitam i ne mogu vjerovati. Na prvu loptu, moj savjet je:
-Uzmite odvjetnika. Nekoliko vas je, pa si ga možete lakše priuštiti.
-Prijavite ovo Policiji. Krivotvorenje potpisa na službenoj ispravi (a ugovor temeljem kojega se vrši odjava na HZMO-u jest takva isprava) jest prilično ozbiljno kazneno djelo.
-Radnu knjižicu ti moraju vratiti. Za to ponovno otići u inspektorat. Budite im dosadne tamo, o vašoj koži se radi
Noćobdija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 18:00   #765
@acidgum
Quote:
Poslodavac je jednostavno 01.01.09. najavio smanjivanje plaća sa objasnjenjem da je kriza i da se nema novaca (!?), bez ikakve pismene obavijesti je smanjo place.
Po mojoj logici, ugovor koji je potpisan je jos uvijek vazeci do daljnjeg, dok se ne raskine, tj. poslodavac ne ponudi novi ugovor, odnosno aneks ugovora o promjeni plaće!
ovo se, naravno, ne smije. ni uz pisanu obavijest, svejedno. imate ugovor koji je na snazi. u njemu je jasno definirano kako se izračunava plaća.

Plaća = mjesečni sati * ugovorena satnica. Ono što je ugovoreno može se ili aneksirati ili otkazati. Otkaz je moguć u propisanoj proceduri i ako postoje zakonski razlozi. To nije slučaj kod vas.

Pravni lijek bi bio - zatražite ga da vam plati koliko je dužan za svaki mjesec. Ako neće, na razliku do pune plaće svakako imate pravo. Možete to i utužiti.
--------------------------
Ili, alternativno, predložite mu ovo - neka ova neplaćena razlika do punog iznosa plaće bude radnički zajam poslodavcu! Poslodavac je radnicima dužan neplaćenu plaću (glavnica duga) uvećana za prijateljsku kamatu od npr. 5% godišnje. Naravno, kad bude vraćao dug na njega će morati obračunati poreze i doprinose kao i kod svake plaće...Radnici odgađaju svoje potraživanje dok kriza ne prođe (npr 6 mjeseci) i imaju razumijevanja za situaciju, ali opet štite se i ne odustaju od onoga što su pošteno zaradili...

I neka vam svima o tome izda priznanice i mjenice!

Baš me interesira bi li pristao na to. Većina naših poslodavaca ne bi. Ono što se plaća radnicima ne smatraju obvezom, nego nečim što se, eto, mora. A ako netko neće radit za te pare, neka ode...
Noćobdija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 18:06   #766
Quote:
Noćobdija kaže: Pogledaj post
Čitam i ne mogu vjerovati. Na prvu loptu, moj savjet je:
-Uzmite odvjetnika. Nekoliko vas je, pa si ga možete lakše priuštiti.
-Prijavite ovo Policiji. Krivotvorenje potpisa na službenoj ispravi (a ugovor temeljem kojega se vrši odjava na HZMO-u jest takva isprava) jest prilično ozbiljno kazneno djelo.
-Radnu knjižicu ti moraju vratiti. Za to ponovno otići u inspektorat. Budite im dosadne tamo, o vašoj koži se radi
da..ostale smo jos nas dvije, a dvije su odustale..uzele smo odvjetnicu i ovaj petak ide tuzba.. neznam kak ce to sve zavrsit..

zalosno je da poslodavci rade kaj im se prohtje i nitko im nista ne moze..i da istjeras neku pravdu moras imat love..

a i tad nije sigurno dal ce pravda pobijedit... zalosno jakooo, ali istinito..
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 18:21   #767
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
hm, ne znam sad kakva je veza izmedju tvog poslodavca i ministarstva, ali trebao bi tuziti poslodavca - naime, dnevnica, prema pravilniku o porezu na dohodak, se veze za vrijeme koje si bio na putu. ako ti tamo nista nije bilo placeno, imao si pravo na cijelu dnevnicu, naravno, ako si na putu vise od 12 sati, no obicno, ako je sve placeno (npr. neki seminar), dobije se 20% od pune dnevnice.
Radi se o odlasku na usavrsavanje i predavanja na koja sam duzan otici jer me tako obvezuje ugovor o radu kojeg sam potpisao s poslodavcem - drzavnom institucijom koja je pod doticnim ministarstvom. E sada, problem je u tome sto me moj poslodavac mora slati na to usavrsavanje, ali oni tvrde kako nemaju novca za putne troskove i dnevnice dok im to ministarstvo ne refundira - u principu, mene to ne bi trebalo uopce biti briga jer je problem mog poslodavca urediti odnose s ministarstvom, zar ne? S druge strane, iste takve drzavne institucije poput moje bez problema svojim zaposlenicima koji odlaze na to isto usavrsavanje isplacuju dnevnice i putne troskove u roku od 7 dana, iako isto tako od ministarstva traze refundaciju.

Stvar je u tome da su se dnevnice i putni troskovi toliko nagomilali u posljednjih godinu dana, a koje sam morao sam platiti iz vlastitog dzepa, da vise nemam novca odlaziti na daljnja usavrsavanja koja su mi uvjet za ostanak na ovom radnom mjestu, i koja su uostalom moja ugovorna obveza.

Quote:
mozes ga tuziti, ali mozes i prije (iako nije obveza) napisati zahtjev za zastitu prava u kojem ces opisati da ti unazad toliko i toliko poslodavac ne isplacuje dnevnicu i putni trosak, te trazis da ti se ti iznosi isplate, jer ces u protivnom biti prisiljen podici tuzbu protiv njih.
Hvala na ovoj sugestiji!
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 20:21   #768
prestrasno!
apsolutno te ne bi trebalo biti briga kako ce to oni urediti s ministarstvom. ako si se duzan usavrsavati i educirati, na sto su te oni obvezali, moraju ti to i platiti, jer radi se o znanju koje je bitno za tvoje radno mjesto i koje poslodavac trazi, a ne necemu sto je tvoja vlastita nadgradnja, a poslodavcu to ne treba!
ako nisi clan nikakvog sindikata, a radi se stvarno o dobroj svoti, mozda da probas konzultirati kakvog odvjetnika?
svakako probaj najprije ovako, mirnim putem, ponekad upali ako im se zaprijetis tuzbom.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 02:14   #769
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
prestrasno!
apsolutno te ne bi trebalo biti briga kako ce to oni urediti s ministarstvom. ako si se duzan usavrsavati i educirati, na sto su te oni obvezali, moraju ti to i platiti, jer radi se o znanju koje je bitno za tvoje radno mjesto i koje poslodavac trazi, a ne necemu sto je tvoja vlastita nadgradnja, a poslodavcu to ne treba!
ako nisi clan nikakvog sindikata, a radi se stvarno o dobroj svoti, mozda da probas konzultirati kakvog odvjetnika?
svakako probaj najprije ovako, mirnim putem, ponekad upali ako im se zaprijetis tuzbom.
Stvar je u principu jos kompliciranija jer je moj ugovor na odredeno vrijeme, a uvjet za njegovo produljenje je upravo zavrsetak tog usavrsavanja! I to je sada dvosjekli mac - ukoliko krenem ostro, mogu se pozdraviti s novim ugovorom. Srecom pa sam u meduvremenu promjenio instituciju zbog nekih formalnih razloga, pa nemam nikakvog ogranicenja s mojom bivsom institucijom i njoj mogu zaprijetiti i tuzbom za otprilike polovicu potrazivanja. Sto se tice svote, radi se otprilike o mojoj dvomjesecnoj placi, a bojim se da cu se nacekati da mi se to plati s obzirom kakvo je stanje u drzavnim financijama. Ima li to smisla uopce utuzivati?

Ma problem je u stvari cjelokupna situacija, jer moja maticna institucija potrazuje hrpu novaca od ministarstva koje joj ugovorno pripada po projektima, i vec 4 mjeseca ministarstvo kasni s isplatom. Za ministarstvo sam odradio i neka predavanja, i vec su za 30 dana premasili rok isplate honorare koji je definiran ugovor (srecom, tu se radi o malim novcima).
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 13:35   #770
pomoć oko godišnjeg odmora

pliz pomagajte!

prvi put sam se zaposlila u 07. mjesecu 2008. na određeno vrijeme (3 mjeseca), odmah nakon isteka tog ugovora (10. mjesec 2008.) sam našla novi posao na određeno vrijeme (godinu dana). u tom ugovoru piše da imam pravo na godišnji odmor od 18 dana. E sad, kako je moralo proći 6 mjeseci od prvog zaposlenja da bih mogla koristiti godišnji, ja sam u 01. mjesecu 2009. uzela 6 dana godišnjeg...

sada ja ne kužim da li je meni za ovu godinu ostalo samo još 12 dana ili je to još prošlogodišnji koji mogu iskoristiti do 30. lipnja 2009., a da sam za ovu godinu stekla pravo na novih 18 dana???

nadam se da je jasno o čemu se radi pa ako netko zna...!
marytaylor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 16:42   #771
da li neko zna u kojem roku bi se inspekcija rada trebala očitovati nakon prijave poslodavca...
prošlo je jesec i pol... i još neman nikakvu povratnu informaciju...
sve mi se čini da je netko podmazan...
kako ću naplatiti zadnju plaću koja mi nije isplaćena? imam ovjerenu platnu listu... kome da se obratim?
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 21:13   #772
zavisi da li si prijavu podnio pisano sa podacima ili anonimno.Ako je šprancom na netu onda moraš u određena polja staviti svoje podatke da bi po broju prijave znao kaj se s tom prijavom desilo.Za neisplatu plače privatna tužba.Platna lista je samo pokazatelj kako je plača obračunata.neka je firma u banani bez plače bez problema možeš ostati unatoč suprotnim mišljenjima
aammaatteerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 21:38   #773
podnila sam je s podacima... došla sam u inspektorat , prijavila cilu stvar...ostavila svoje podatke.... prošlo misec i po dana.. i ništa... pa me zanima da li postoji neki rok u kojem mi se oni moraju očitovat... na temelju njihovog uvida mislim podnit privatnu tužbu...

nekako mi se čini da mali čovik ni sa tužbon ne može ništa... a nada u naše sudstvo nestaje
reumica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 13:25   #774
Quote:
marytaylor kaže: Pogledaj post
pliz pomagajte!

prvi put sam se zaposlila u 07. mjesecu 2008. na određeno vrijeme (3 mjeseca), odmah nakon isteka tog ugovora (10. mjesec 2008.) sam našla novi posao na određeno vrijeme (godinu dana). u tom ugovoru piše da imam pravo na godišnji odmor od 18 dana. E sad, kako je moralo proći 6 mjeseci od prvog zaposlenja da bih mogla koristiti godišnji, ja sam u 01. mjesecu 2009. uzela 6 dana godišnjeg...

sada ja ne kužim da li je meni za ovu godinu ostalo samo još 12 dana ili je to još prošlogodišnji koji mogu iskoristiti do 30. lipnja 2009., a da sam za ovu godinu stekla pravo na novih 18 dana???

nadam se da je jasno o čemu se radi pa ako netko zna...!
ti si za 2008. mogla koristiti u toj godini samo razmjerni dio godisnjeg obzirom za tu godinu nisi stekla pravo na cijeli godisnji odmor jer si se zaposlila nakon 1.7.
da bi uopce mogla drugi dio prebaciti u iducu godinu, moras koristiti prvi dio godisnjeg u tekucoj godini i to najmanje 12 dana.
za 2009. si stekla citav godisnji.
eventualno ako bi ti poslodavac dopustio da ovih 6 dana smatrate starim godisnjim - napravi se luda i priupitaj ga koji je to sad godisnji bio. ako ti kaze novi, pitaj ga jel ima sanse da se dogovorite da to bude stari godisnji, ako ne, nista. inace, pravno gledajuci, godisnji za 2008. godinu ti je propao - nisi ga trazila kad si trebala.
da si ga trazila u 12 mj kad si imala navrsenih 4 mjeseca rada, ovako bi isla racunica:

18:12=1,5 4x1,5=6 dana

no, velim, uviejk se mozes probati dogovoriti s poslodavcem i uvijek poslodavac, ako zeli, moze radniku dati vise prava od minimuma.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 13:26   #775
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Ima li to smisla uopce utuzivati?
bojim se da ces se,nazalost, i nacekati dok dobijes pravomocnu presudu, kakvo je stanje u sudstvu.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 13:43   #776
zanima me da li itko zna, ili imao iskustva što se tiče trudnoće, porodiljnog dopusta ako ste prijavljeni na 3 mjeseca tj. svaka tri mjeseca dobijete ugovor na produljenje. mene zanima, ako ja odem na porodiljni, da li je mene poslodavac dužan držati tj. produljivati mi ugovor svaka tri mjeseca ako sam ja na porodiljnom ili mi može jednostavno ne produljiti ugovor nakon isteka ta tri mjeseca. ukratko, koja su moja prava ako sam u takvom radnom odnosu... fala...
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 15:45   #777
nikakva - poslodavac ti ne mora produljiti ugovor, takve obveze uopce nema prema zakonu o radu.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 15:54   #778
Quote:
reumica25 kaže: Pogledaj post
podnila sam je s podacima... došla sam u inspektorat , prijavila cilu stvar...ostavila svoje podatke.... prošlo misec i po dana.. i ništa... pa me zanima da li postoji neki rok u kojem mi se oni moraju očitovat... na temelju njihovog uvida mislim podnit privatnu tužbu...

nekako mi se čini da mali čovik ni sa tužbon ne može ništa... a nada u naše sudstvo nestaje
ako je prijava bila kod njih i na pravi način(što sumnjam da nije)trebala si dobiti potvrdu da ne pod šifrom tom i tom prijava zaprimljena.Odi tam i reci što ti treba i zbog čega.Možda češ trebati nešto platiti,al to nisam ziher
aammaatteerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 15:59   #779
nebi vjerovala koliko sudstvo može biti učinkovito.Problem je što stvar treba pravilno postaviti.Nemožeš zbog potraživanja pokrenut postupak zbog recimo mobinga.Tužba se odbije pa svi trube o neučinkovitosti murije ili suda.Zbog plače mu moraš sjesti na račun kao vjerovnik i ukoliko si jedina,prvi novci koji mu sjednu idu tebi.Ukoliko ih ima još onda tek kad se svi prije tebe namire dolaziš na red.Za plaču je više manje jednostavno zbog dokazivanja samo što malo ljudi zna što sve mogu.Naj lakše je kukati i ništa ne poduzeti
aammaatteerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 16:11   #780
tu je situacija cista, dok kod mobbinga em nema sudske prakse em nije obuhvacen zakonom o radu. ali, ti pricas o ovrsi, ne o parnici.
da bi pokrenuo ovrhu, moras najprije imati ispravu temeljem koje ces ju pokrenuti. ovdje situacija nije toliko jednostavna kao kod place jer kad dobijes isplatnu listu, ona ti je ovrsna isprava, dok ovdje moras tuziti poslodavca na isplatu dnevnica koje je bio duzan isplatiti.tek kad dobijes pravomocnu presudu, ide ovrha. zato mislim da si nesto pobrkao.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.