Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 03:29   #101
I ja sam baš htjela otvoriti ovakvu temu!
Evo i slike mene i haljine, iako je već prije bilo. Melita, kakvu ti imaš haljinu i kosu? Ja već dugo istražujem, pa imam neke frizure...al eto meni ni jedna baš nije ona savršena. Znam samo da ne želim podignutu kosu, bar ne skroz, uopće mi ne stoji.
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 03:43   #102
MOžda ovako nešto? Meni je ta jako lijepa!
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 08:47   #103
Svečane frizure i šminka
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 16:47   #104
Jel imaš dugu kosu?Ak da onda škicni kovrčave frizure onih likuša iz sapunica, vidjela sam u reklami za 'ružnu ljepoticu' dost dobrih frizura od sporednih glumica.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:37   #105
Frizure za maturalnu večer
Melita8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 16:19   #106
probaj sa visokim zalizanim repom koji ćeš kad kosu digneš u zrak razvući,pa će kosa izgledati kraće a puno efektnije,možda možeš ubaciti (to je sada in) zelenog leptira-špangu ili samo ukosnicu,zvuči glupo ali probaj,izgleda odlično.Samo pazi da ti kosa nigdje ne izviruje jer onda ne izgleda dobro,i da mjesto gdje ti je gumica također omotaj kosom-cilj svega je da se nigdje ne vidi vezanje.
pozdrav
ivana_hairguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 08:08   #107
Bok curke al dal postoji koji dobar frizer za svečane frizure na području Jaruna, prečkog i tog dijela grada jer imam non stop problema kad ga baš nađem fizer otiđe.
Tinnka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 08:21   #108
cure, ja bi trebala sliku nekog 'konjskog repa' ali što više svečano. Znači ne samo rep nego i nešto oko njega, pa ako netko može iskopati nešto bila bi zahvalna...
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 11:26   #109
kad smo kod svečenih prilika...ja idem 31.5. na svadbu (ne moju) i uopće se neću opterećivati.naručila sam se kod frizera na peglanje,tak da se ne moram mučiti sama s tim.ustvari još neznam dal bi samo dala feniranje na ravno ili peglanje,još ću vidjeti.kad se radi o raznoraznim svečanim frizurama,bilo dignuto ili nafrkano,ja to nemogu nositi,jer bi se opterečivala cijelu noć da sve krivo stoji,ili da će se raspasti itd.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:38   #110
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
cure, ja bi trebala sliku nekog 'konjskog repa' ali što više svečano. Znači ne samo rep nego i nešto oko njega, pa ako netko može iskopati nešto bila bi zahvalna...



...a okolo možeš staviti lijepe ukosnice sa biserčićima, npr. Ili češljiće sa ukrasima.
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 12:56   #111
hvala, ovako nešto slično kao ova druga bi ja, samo će biti puno duži rep. i gore još nešto napraviti a ne opet kao ova prva slika, to mi je već sličnije punđi. svejedno hvala na trudu!!
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 13:14   #112
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
cure, ja bi trebala sliku nekog 'konjskog repa' ali što više svečano. Znači ne samo rep nego i nešto oko njega, pa ako netko može iskopati nešto bila bi zahvalna...
Evo još:

__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 14:06   #113
e vidiš, puno bolje :-) imaš link možda neki pa da sama pogledam?
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:58   #114
Cure ako ima koja kakvu sliku svečane frizure s kosom do ramena, hvala
Tinnka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 17:20   #115
heejj, uskoro idem na svadbu jedva skombinirala obleku a sad mi treba savjet za frizuru! na crni šosek i crvenu košulju!?!? kosa je crna poluduga..
Shebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:15   #116
frizura za vjenčanje ...help

da li netko zna kako napraviti ovu frizuru ..??
Jako mi se svidja ali samo je jedan fizer( u koliko sam j asalona bila) moze napraviti ali za 350 kn e pa da nebi ...da li mi možete helpati????Da si ju sama napravim ...unaprijed hvala )

https://www.forum.hr/attachment.php?a...6&d=1275517872
__________________
ako o meni budes mislio samo najbolje ,postat cu još bolji
EvitaDior is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 15:28   #117
probaj na vjenčanjima pitati https://www.forum.hr/showthread.php?t=135899 , ali 350kn ti nije puno za jenčanu frizuru
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 15:25   #118
[QUOTE=macka_;27164086]probaj na vjenčanjima pitati https://www.forum.hr/showthread.php?t=135899 , ali 350kn ti nije puno za jenčanu frizuru[/QUO

Gle friz nije jako kompliciran i to se samo na pola radi tako da 350 kn je puno.. za takvu vrstu frizure ...na youtubeu cure stvarno rade sve i svasta pa sam mislila ako ima netko tko je vidio tako nesto slicno pa da mi da prijedlog...jer ja nemogu nac...A i samo zat ako kazem da je vjencana ce uzet puno para da kazem da idem na koncert ili party naplatile bi mi mozda duplo manje...jer fakat nije teska i netrazim puno
__________________
ako o meni budes mislio samo najbolje ,postat cu još bolji
EvitaDior is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 15:30   #119
neke same rede zurkicu :)

i da va cura fakat ima super zurkice i sama ih radi i mislim da nije tesko napraviti sama sebi naravno ako to zelite i ako imate vremena sretno

http://www.youtube.com/watch?v=tfg43...eature=channel
__________________
ako o meni budes mislio samo najbolje ,postat cu još bolji
EvitaDior is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 15:35   #120
http://www.youtube.com/watch?v=cAYji...eature=related

i ova je ljepa i jednostavna...uposlite frendicu i imate super zurku za neku svecanost ili za svaki dan )
__________________
ako o meni budes mislio samo najbolje ,postat cu još bolji
EvitaDior is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.