Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2008., 00:04   #1961
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
To u Intersparu ili Mercatoru?
ovo je u Intersparu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 23:11   #1962
I ja sam napokon danas kupila nakon dugo razmisljanja koju da izaberem zbog vasih preporuka odlucila sam se za s1031 i cim sam dosla kuci morala sam je probati Prezadovoljna sam kosa mi je skrroz ravna i vrhovi se ne uvijaju a inace mi je kosa gusta,bujna i valovita Hvala vam cure na pomoci
Jos...da napomenem da peglam na 160stepeni iako je max 200...jer mi je 160 sasvim dovoljno Prije sam imala rowenta ellite look...i ta je pegla smece na spram ovoj
Brooke_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 00:36   #1963
ja sam danas kupila sredstvo za zaštitu od topline u kozmu od keune-a jer nije bilo tony&guy..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 08:34   #1964
Isprobala sam:

Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
jel ima ko iskustva sa toni&guy iron it heat defence sprej?

Jako sam zadovoljna - ne masti kosu i ugodnog je mirisa

A što se peglanja tiče, kao da imam dvije lijeve ruke. Kosu koja mi je na dohvat ruke i vidim ju na ogledalo mogu lijepo ispeglati, ali na koju foru uspijete lijepo ispeglati kosu koja je otraga Em što ju ne vidim , a još je i kratka + strah da ću se opeći
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 10:48   #1965
ja sam se ispraksala ne bolim se da ću se opeći
svu kosu razdjelim pa onda peglam dio po dio, ovaj dio iza pegla ma slijepo, ali ja prije peglanja i feniram kosu
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 19:01   #1966
Pitanje... Radi li tko kovrče sa Remingtonovom peglom s1031?
honey1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 20:32   #1967
moram se još jednom pohvaliti sa svojom novom peglom (dobila od dečka za božić) ---> Remington S9950 Shine therapy ...prezadovoljna sam...

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 24.12.2008. at 20:41.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 11:58   #1968
Ima li tko iskustva i s Remington s1031 i sa Remington s9000?
honey1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 15:27   #1969
Kupih jucer Remington S2014 Protect & Shine, cini mi se kao best buy u odnosu na ulozeno / dobiveno, jer ima sve one teflon i sl. zastite, a jeftinija je od ostalih sa tim istim zastitama.. Platila sam je 300kn u Mercatoru.. Isprobat cu je za par sati pa javim kako je islo
Charlotte S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 20:53   #1970
honey, valjda ne čitaš pošto je jedno desetak cura napisalo da ima s1031 i da je prezadovoljno.. pročitaj malo temu..


charlote što se toga tiče, mislim da sve imaju teflon i 3x zaštitu, i 3.god garanciju, ja sam uzela svoju s1031 za 250kn na akciji. općenito se sa remingtonom ne može fulati
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2008., 21:01   #1971
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
Kupih jucer Remington S2014 Protect & Shine, cini mi se kao best buy u odnosu na ulozeno / dobiveno, jer ima sve one teflon i sl. zastite, a jeftinija je od ostalih sa tim istim zastitama.. Platila sam je 300kn u Mercatoru.. Isprobat cu je za par sati pa javim kako je islo
ja tu platila u Mercatora 250kn prosli mjesec.
stvarno je best buy
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 12:35   #1972
Sto se tice garancije, kako da ju ovjerim? Da li samo zadrzim racun kao potvrdu ili sam trebala ici tamo da mi oni ispune onaj obrazac za garanciju u kutiji?
Charlotte S. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 14:10   #1973
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
Sto se tice garancije, kako da ju ovjerim? Da li samo zadrzim racun kao potvrdu ili sam trebala ici tamo da mi oni ispune onaj obrazac za garanciju u kutiji?
to si trebala odmah nakon kupnje na onaj njihov info pult. trebala te prodavačica poslati.
ne znam jel se to može naknadno!
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 14:36   #1974
evo i ja sam se odlucila za peglu za kosu, definitivno neku remington.
za sada mi je najvise zapala za oko Shine Theraphy. Allexis, zanima me malo podrobnije kakva je, posebno ovaj dio: Damage reducing conditioning plates are infused with Avocado and Conditioners ? Nisam godinama imala peglu za kosu, tako da sam totalni amater dok odabirem. Imam plavu farbanu, prirodno suhu i valovitu kosu....Pa mi je nekako ovaj dio bio pripramljiv.
liliput99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 15:46   #1975
ja imam braun professional peglu...imam je od uskrsa proslog...pocastila sam bila sama sebe:P
odlicna mi je...s tim da ja kosu peglam svaki dan...osim vikendom...a ona mi je i dalje kao nova...bila je 470kn i stvarno bi je svima preporucila
__________________
* .. ti si najbolje,moj dobri anđele .. *
ančica_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 18:14   #1976
Dobila sam remingtonku s2013.
E sad.
Zanima me ima li netko iskustva s tom peglom, kakva je..?

Unaprijed hvala
breskvica007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 13:40   #1977
Quote:
Charlotte S. kaže: Pogledaj post
Sto se tice garancije, kako da ju ovjerim? Da li samo zadrzim racun kao potvrdu ili sam trebala ici tamo da mi oni ispune onaj obrazac za garanciju u kutiji?
kupila sam fen u mercatoru i nije mi otvarala kutiju da izvadi jamstveni list, već je samo rekla da dođem s tim i računom neki drugi dan pa da ovjerim...ja idem iza nove, kad se vratim u zg....

Quote:
liliput99 kaže:
evo i ja sam se odlucila za peglu za kosu, definitivno neku remington.
za sada mi je najvise zapala za oko Shine Theraphy. Allexis, zanima me malo podrobnije kakva je, posebno ovaj dio: Damage reducing conditioning plates are infused with Avocado and Conditioners ? Nisam godinama imala peglu za kosu, tako da sam totalni amater dok odabirem. Imam plavu farbanu, prirodno suhu i valovitu kosu....Pa mi je nekako ovaj dio bio pripramljiv.
meni je odlična....jako dobro izravna, meni je bilo dovoljno samo jednom proći pramen da bude ravan...peglala sam na 180, ali ide do 230 kome je potrebno jače...kosa mi je inače skroz zdrava i mekana, ali sam je htjela baš zbog tog avocada što pušta....osjeti se dok peglaš da ispušta to nešto, jer ti bude pramen nekako kao "mokar" kad prođeš peglom, kao da para bude, al se odmah posuši....i dugo bude ravna...čak ni na vlagu se ne digne....ja sam skroz zadovoljna....jer mi jedna frendica imala neku remingtonku koja nije ni približno tako dobra bila...ne znam koja...

btw. u mercatoru je na akciji za 357 kn do 31.12....i po redovnoj cijeni je tamo najjeftinija...drugdje sam vidjela da bude preko 500 kn...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:48   #1978
..daklem,htjela bi prek ebaya naruciti peglu za kosu,i nikak se ne mogu odluciti koju, dvoumim se izmedu chi ili iso flat iron,ak je neka od vas probala raditi s kojom od gore navedenih nek pomogne, moja kosa je ful kovrcava i kad se ispegla cak i kod frizera i na najmani nagovjestaj vlage podivlja.. unaprijed hvala
octopussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 21:17   #1979
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Jako sam zadovoljna - ne masti kosu i ugodnog je mirisa
a jel kao sprej, gel, krema? i di si kupila? koliko kn?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:25   #1980
Quote:
breskvica007 kaže: Pogledaj post
Dobila sam remingtonku s2013.
E sad.
Zanima me ima li netko iskustva s tom peglom, kakva je..?

Unaprijed hvala

ja ti imam takvu,nedavno ju kupih i prezadovoljna sam. ful me lijepo spegla. inače, nemam kovrčavu kosu pa ne znam kak na noj funkcionira jer je relativno uska.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.