Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2015., 11:00   #3121
Pokušala sam što više iščitati prethodne postove al nigdje nisam naišla na odgovor
Da li netko ima iskustva sa e light trajnom depilacijom u Body Creatoru? Uplatila sam kupon na crnom jajetu i bila na prvom tretmanu, sad je već prošlo 10 dana i ne vidim nekakvu veliku razliku (premda kažu da bih od prvog već trebala vidjeti pomak)
jedino što sam primijetila je to da mi dlake sporije rastu, ali količinski (čini mi se) jednako rastu
Eto ako netko ima iskustva bila bih mu jako zahvalna
tinika111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 14:04   #3122
Salon Manuela

Ja sam bilana IPL-u cijelih nogu u salonu Manuela na Trešnjevci. Sve super, jedino me brine što sam bila gotova za 5 min. Znači kozmetičarka mi je aparatom prošla po nogama brzinom kojom bi ja prošla britvicom prilikom depilacije. Je li moguće da to djeluje uopće kad je tako brzo bila gotova? Nisam stručnjak, ali mislila sam da to duže traje. I nije ništa boljelo, samo se osjetila lagana toplina (i napomenula je da treba minimalno 10 tretmana za rezultate).

Ima li netko iskustva s takvim brzinskim IPL-om?
trueblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 16:02   #3123
Quote:
tinika111 kaže: Pogledaj post
Pokušala sam što više iščitati prethodne postove al nigdje nisam naišla na odgovor
Da li netko ima iskustva sa e light trajnom depilacijom u Body Creatoru? Uplatila sam kupon na crnom jajetu i bila na prvom tretmanu, sad je već prošlo 10 dana i ne vidim nekakvu veliku razliku (premda kažu da bih od prvog već trebala vidjeti pomak)
jedino što sam primijetila je to da mi dlake sporije rastu, ali količinski (čini mi se) jednako rastu
Eto ako netko ima iskustva bila bih mu jako zahvalna
joj
Ja sam tu gresku napravila prije dvije godine. Ne kazem joj zbog IPL-a, nego salona.
Ne znam koliko te cesto narucuju, no mene su definitivno ili prebrzo ili presporo narucivale i nikad mi nisu stavljale dovoljnu jacinu bljeska, jer sto dalje ides po tretmanima, mozes "podnijeti" jaci bljesak, posebno ak su dlake jako tamne.
Prvo sto bi trebala poceti primijecivati je da, ako ih pokusas zahvatiti pincetom, one same padnu, znaci ne moras potezati i cupati.
Ne znam, evo moje iskustvo nakon dvije godine je da se nesto prorijedilo na potkoljenicama, mozda 20% maksimalno nakon tih tretmana.

U drugom salonu (Adam i Eva u Petrinjskoj) mi je kozmeticarka rekla kako to treba ici puno sporije, da dlaka ne stigne obaviti svoj ciklus. E, sad...
MissConception is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 19:26   #3124
Quote:
trueblood kaže: Pogledaj post
Ja sam bilana IPL-u cijelih nogu u salonu Manuela na Trešnjevci. Sve super, jedino me brine što sam bila gotova za 5 min. Znači kozmetičarka mi je aparatom prošla po nogama brzinom kojom bi ja prošla britvicom prilikom depilacije. Je li moguće da to djeluje uopće kad je tako brzo bila gotova? Nisam stručnjak, ali mislila sam da to duže traje. I nije ništa boljelo, samo se osjetila lagana toplina (i napomenula je da treba minimalno 10 tretmana za rezultate).

Ima li netko iskustva s takvim brzinskim IPL-om?
Ja sam tamo odradio 5 tretmana i idem još na 5, gornji dio leđa, ramena i prednji dio vrata.... 10 min trajalo al bome vidim da djeluje, s tim da je ona namjestila na malo prejaki setting jednom i spržila mi je dlake, doslovno, par ih je ostalo kaj su se sfrkale
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 13:02   #3125
ja mogu samo napisati da je najbolja stvar koju sam u životu kupila je Lumea ..riješila me 60% dlaka u 5-6 tretmana, inače sam imala velikih problema s urastanjem i ničim nisam mogla depilirati osim s žiletom jer od svega su mi urastale, mene samo zanima dali se to smije koristiti i ljeti na osunčanu kožu, jeli netko koristi konstantno ili se mora raditi pauza kad koža potamni?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 14:30   #3126
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ja mogu samo napisati da je najbolja stvar koju sam u životu kupila je Lumea ..riješila me 60% dlaka u 5-6 tretmana, inače sam imala velikih problema s urastanjem i ničim nisam mogla depilirati osim s žiletom jer od svega su mi urastale, mene samo zanima dali se to smije koristiti i ljeti na osunčanu kožu, jeli netko koristi konstantno ili se mora raditi pauza kad koža potamni?
Pa nije u tome da se mora raditi pauza ako koza potamni, nego sto je tad ucinkovitost manja jer je i manja razlika izmedju boje koze i dlake. Impulsi i uspjesnost funkcioniraju po principu kontrasta, dakle sto tamnija dlaka, a svjetlija koza za sto bolji rezultat .
MissConception is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 09:55   #3127
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ja mogu samo napisati da je najbolja stvar koju sam u životu kupila je Lumea ..riješila me 60% dlaka u 5-6 tretmana, inače sam imala velikih problema s urastanjem i ničim nisam mogla depilirati osim s žiletom jer od svega su mi urastale, mene samo zanima dali se to smije koristiti i ljeti na osunčanu kožu, jeli netko koristi konstantno ili se mora raditi pauza kad koža potamni?
U uputstvima ti sve piše.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 10:34   #3128
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ja mogu samo napisati da je najbolja stvar koju sam u životu kupila je Lumea ..riješila me 60% dlaka u 5-6 tretmana, inače sam imala velikih problema s urastanjem i ničim nisam mogla depilirati osim s žiletom jer od svega su mi urastale, mene samo zanima dali se to smije koristiti i ljeti na osunčanu kožu, jeli netko koristi konstantno ili se mora raditi pauza kad koža potamni?
nemoj na osuncanu kozu jer ces spalit kozu, IPL svijetlost se "lovi" na melanin pa je zbog toga preporuka da pricekas do jeseni tj da se koza dobrim djelom vrati na staro

Quote:
MissConception kaže: Pogledaj post
Pa nije u tome da se mora raditi pauza ako koza potamni, nego sto je tad ucinkovitost manja jer je i manja razlika izmedju boje koze i dlake. Impulsi i uspjesnost funkcioniraju po principu kontrasta, dakle sto tamnija dlaka, a svjetlija koza za sto bolji rezultat .
upravo krivo- mora se radit pauza upravo zbok tamne koze koja ce na sebe povuc impuls i tada ce se spalit - to sto se dlaka nece spalit je samo kontraefekt
Ovo za kontrast se slazem i to je istina ali uvijek treba naglasit i to da ce tamna koza imat posljedice od impulsa - naravno ovdje govorimo o klasicni IPL tretmanima za tamnu dlaku - postoje i aparati koji unistavalju i bijele dalke, ali njih jos nema na nasem trzistu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 10:49   #3129
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ja mogu samo napisati da je najbolja stvar koju sam u životu kupila je Lumea ..riješila me 60% dlaka u 5-6 tretmana, inače sam imala velikih problema s urastanjem i ničim nisam mogla depilirati osim s žiletom jer od svega su mi urastale, mene samo zanima dali se to smije koristiti i ljeti na osunčanu kožu, jeli netko koristi konstantno ili se mora raditi pauza kad koža potamni?
molim te napiši mi koji konkretno aparat imaš, može i pp
meni isto treba, isti sam slučaj, nekad čak ni britvicom ne ide jer dobijem neke mikromale točkice koje porežem
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 13:59   #3130
Imam philips lumeu SC2008
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 14:53   #3131
Cao lepojke, izvinjavam se sto se mesam u vase zenske rasprave, ali zanima me nesto u vezi epilacije. Malo sam gledao po netu, i video sam da ima ta IPL metoda i neka nova SHR metoda trajnog uklanjanja dlaka. Kazu da je SHR metoda 3-5 puta brza od IPL-a. S obzirom na ovu bitnu cinjenicu, da li to znaci da su i tretmani uz pomoc SHR-a jeftiniji od IPL-a? I koje su cene otprilike?

Veliki poz
Shabanoty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 08:38   #3132
Quote:
Shabanoty kaže: Pogledaj post
Cao lepojke, izvinjavam se sto se mesam u vase zenske rasprave, ali zanima me nesto u vezi epilacije. Malo sam gledao po netu, i video sam da ima ta IPL metoda i neka nova SHR metoda trajnog uklanjanja dlaka. Kazu da je SHR metoda 3-5 puta brza od IPL-a. S obzirom na ovu bitnu cinjenicu, da li to znaci da su i tretmani uz pomoc SHR-a jeftiniji od IPL-a? I koje su cene otprilike?

Veliki poz
SHR metoda je ustvari diodni laser i kao tako jedino moze bi skuplje od IPL-a
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 16:45   #3133
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
ja mogu samo napisati da je najbolja stvar koju sam u životu kupila je Lumea
također!

jedina zamjerka je što mi treba poprilično vremena za poblicat sve... ali rezultati su fantastični, pogotovo pazusi i bikini
vivian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:29   #3134
da i ja , samo neznam šta sad ,jer sam već potamnila i ne usudim se više koristit, bojim se ako idem sad žiletom da će se do 10 mjeseca kad ode boja sve vratiti na staro, ajde cure koje imate lumeu duže vrijeme napišite sta ste radile
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 08:38   #3135
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
da i ja , samo neznam šta sad ,jer sam već potamnila i ne usudim se više koristit, bojim se ako idem sad žiletom da će se do 10 mjeseca kad ode boja sve vratiti na staro, ajde cure koje imate lumeu duže vrijeme napišite sta ste radile
nemoze se vatit na staro- da je to tako onda bi se ljudi kojima kosa pocinje slabit i koji pocinju celavit masovno brijali pa bi tak vratili jacinu korijena i bujnost...... nastavi kako zelis. Ako se brijes onda ti dlaka brze raste samo u onom pogledu da joj korijen nije odstranjen pa ne trosi svoje vrijeme u izgradnju korijena ali ce rasti istom jacinom...kada se depiliras voskom tada foliul rvo mora izgradit korijen da bi pocela rast dlaka i tada se ciklus usporava - sve to samo doprinosi tome da ako se brijes dlavava si za cca tjedan dana a ako se depiliras onda nakon cca 3 tjedna ali jacina ce stat ista.
- znaci sve je stavar odabira, ja se depiliram cesernom pasom samo iz razloga da sam duze mirna jer mi je tlaka stalno se igrat ziletom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 14:26   #3136
Ok hvala ti, probati ću s pastom da vidim hoće li mi urastati to malo što je ostalo, a dali ti radiš s lumeom kad potamnis ili je uopće ne dorastao dok ne ode boja?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 09:21   #3137
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Ok hvala ti, probati ću s pastom da vidim hoće li mi urastati to malo što je ostalo, a dali ti radiš s lumeom kad potamnis ili je uopće ne dorastao dok ne ode boja?
ja cekam jesen tj tamo negdj 11 mjesec da mi se dobar dio boje ispere - a ovo između ili pocepam secernom ili sa aparatom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 09:56   #3138
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
da i ja , samo neznam šta sad ,jer sam već potamnila i ne usudim se više koristit, bojim se ako idem sad žiletom da će se do 10 mjeseca kad ode boja sve vratiti na staro, ajde cure koje imate lumeu duže vrijeme napišite sta ste radile
Ja sam do ljetne pauze isto bila zadovoljna rezultatima, medjutim nakon pauze se sve vratilo na staro
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 11:34   #3139
Meni je isto dobro napredovalo sa Remingtonom, ali sam onda napravila dulju pauzu i sve se vratilo na staro. Sad sam kupila Lumeu i već mi se čini da ima napretka.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 21:23   #3140
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
nemoze se vatit na staro- da je to tako onda bi se ljudi kojima kosa pocinje slabit i koji pocinju celavit masovno brijali pa bi tak vratili jacinu korijena i bujnost...... nastavi kako zelis. Ako se brijes onda ti dlaka brze raste samo u onom pogledu da joj korijen nije odstranjen pa ne trosi svoje vrijeme u izgradnju korijena ali ce rasti istom jacinom...kada se depiliras voskom tada foliul rvo mora izgradit korijen da bi pocela rast dlaka i tada se ciklus usporava - sve to samo doprinosi tome da ako se brijes dlavava si za cca tjedan dana a ako se depiliras onda nakon cca 3 tjedna ali jacina ce stat ista.
- znaci sve je stavar odabira, ja se depiliram cesernom pasom samo iz razloga da sam duze mirna jer mi je tlaka stalno se igrat ziletom
ja sam lagano dobila boju ali sam jučer ponovno napravila tretman lumeom jer u uputama piše da može , provjeri se na jedno mjesto i ako nema reakcije nakon 24 sata da se može, sad sam napravila noge na jačini 5 a kad još potamnim ću smanjiti na 4 tako piše da može
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.