Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2015., 20:11   #10021
Quote:
Uplaseni kaže: Pogledaj post
Viševicu sam koristio kompletnu sezonu, potrošio 5 tona, još mi 1 tona ostala, nikakvih problema s peletima, o potrošnji ne bih jer ju nemam s čim usporedjivati, ali peleti su mi sasvim ok, kažem problema nikakvih nisam imao, a pepel ko pepel. Utrošio sam i pola tone Spačve za test, ne vidim razliku medju peletima.

Zato sam i rekao da bih za sljedeću sezonu uzeo najjeftinije jer moj Biodom guta sve bez problema.
Ja sam nažalost naletio na lošu šaržu. To je tak. Ali kak su mnogi dečki tu komentirali ferroli je fina guzica ne paše mu svaka roba! Hehe

Quote:
Uplaseni kaže: Pogledaj post
Viševicu sam koristio kompletnu sezonu, potrošio 5 tona, još mi 1 tona ostala, nikakvih problema s peletima, o potrošnji ne bih jer ju nemam s čim usporedjivati, ali peleti su mi sasvim ok, kažem problema nikakvih nisam imao, a pepel ko pepel. Utrošio sam i pola tone Spačve za test, ne vidim razliku medju peletima.

Zato sam i rekao da bih za sljedeću sezonu uzeo najjeftinije jer moj Biodom guta sve bez problema.
Uzmi gamaufa, vidio sam na njuškalu po 1.20!

Zadnje uređivanje fermina-daza : 08.05.2015. at 01:22. Reason: spajanje postova - koristiti Multi-Quote
ficorama is offline  
Old 04.05.2015., 11:33   #10022
Quote:
Uplaseni kaže: Pogledaj post
Viševicu sam koristio kompletnu sezonu, potrošio 5 tona, još mi 1 tona ostala, nikakvih problema s peletima, o potrošnji ne bih jer ju nemam s čim usporedjivati, ali peleti su mi sasvim ok, kažem problema nikakvih nisam imao, a pepel ko pepel. Utrošio sam i pola tone Spačve za test, ne vidim razliku medju peletima.

Zato sam i rekao da bih za sljedeću sezonu uzeo najjeftinije jer moj Biodom guta sve bez problema.
Kao BIODOM korisnik... pokusaj s Mrkopljem... usporedi ostatke.
Treba uloviti popuste u svakom slucaju...
Sada vec imam iskustva s peletima i cinjenica je da oni najbolji su stvarno najbolji (i kostaju) i vise ne kupujem ako nisu certificirani.
Angelbyu is offline  
Old 04.05.2015., 12:56   #10023
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Kao BIODOM korisnik... pokusaj s Mrkopljem... usporedi ostatke.
Treba uloviti popuste u svakom slucaju...
Sada vec imam iskustva s peletima i cinjenica je da oni najbolji su stvarno najbolji (i kostaju) i vise ne kupujem ako nisu certificirani.
Kako da dofuram Mrkopalj u Zagreb. Imaš li kakav savjet? Carina, prijevoz...
Uplaseni is offline  
Old 04.05.2015., 13:23   #10024
Ja Visevicu prvi put, zadnji puti nikad vise. Srecom kupio sam samo 10 vreca za probu.
europe2seoul is offline  
Old 04.05.2015., 16:40   #10025
Quote:
Uplaseni kaže: Pogledaj post
Kako da dofuram Mrkopalj u Zagreb. Imaš li kakav savjet? Carina, prijevoz...
Carina? Pa Mrkopalj je u RH isto kao i Zagreb. Mislim, je da ste vi u Zagrebu ono... sve i svasta ali stvarno nije ovo u redu da mi sada kao ostatak HR moramo placati carinu za Bandicgrad.

Salim se.

Pa nije Mrkopalj na kraju svijeta i ako moze do Rijeke, valjda se da i u HR velegradu naci.

Samo razmisljanje.
Angelbyu is offline  
Old 04.05.2015., 18:20   #10026
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ja Visevicu prvi put, zadnji puti nikad vise. Srecom kupio sam samo 10 vreca za probu.
Znaci naletio si isto ko ja? Samo kaj sam ja uzel 3tone
ficorama is offline  
Old 04.05.2015., 19:38   #10027
Quote:
ficorama kaže: Pogledaj post
Znaci naletio si isto ko ja? Samo kaj sam ja uzel 3tone
Zajeb.

Meni nakon visevice pepeo smedje boje i kao pijesak a ne da je kao pravi pepeo. i u lugari se nakuplja naslaga. sramota za takvu firmu.

budem probao cropellets od pasalica sljedece.
europe2seoul is offline  
Old 04.05.2015., 19:55   #10028
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Carina? Pa Mrkopalj je u RH isto kao i Zagreb. Mislim, je da ste vi u Zagrebu ono... sve i svasta ali stvarno nije ovo u redu da mi sada kao ostatak HR moramo placati carinu za Bandicgrad.

Salim se.

Pa nije Mrkopalj na kraju svijeta i ako moze do Rijeke, valjda se da i u HR velegradu naci.

Samo razmisljanje.
Uuuups, pričalo se o jeftinim peletima iz Hercegovine pa sam očito nešto pomiješao. Sorry.
Kakav je taj Mrkopalj? Kvaliteta? Cijena?
Uplaseni is offline  
Old 09.05.2015., 00:33   #10029
Budući da je tema stigla do 10.000 postova, otvoren je nastavak Grijanje na pelet - vol. 2.
__________________
fermina-daza is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.