Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 18:33   #41
ovaj konj je najjaći ripiter <3

np rema rema ahahahha
anti-person is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:46   #42
Quote:
anti-person kaže: Pogledaj post
ovaj konj je najjaći ripiter <3

np rema rema ahahahha
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:52   #43
da...i ne mogu protiv toga Lily was here
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 19:24   #44
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem za tu pjesmu.

Misliš da ripitanje pjesama može biti znak neke...bolesti?
Educiraj se.
Ne, ozbiljno, pjesma mi srce cepa.

Da, ripitanje može biti znak bolesti. Može biti dio opsesivno-kompulzivnog poremećaja. Ono tipa "moram preslušati pjesmu točno 5 puta jer inače ______(umetni iracionalni argument)".
Može biti štošta drugo. A može samo biti hir i uživanje.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 19:33   #45
Ripitanje pjesme je ništa. Kad počnete ripitat određen dio pjesme nekoliko desetaka puta i tako pol sata-sat e to je već
Na svu sreću imam player u kojem mogu točno odrediti od koje do koje sekunde da ide loop

edit: o ne, krivi post na krivom topicu
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.

Zadnje uređivanje Acid303 : 10.06.2010. at 20:59. Reason: krivi topic
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 20:14   #46
Quote:
anti-person kaže: Pogledaj post
ovaj konj je najjaći ripiter <3
ne,ne
ovaj je najveci ripiter
http://www.last.fm/user/priestofsyrinx (ta pjesma traje 20+ minuta)
...

OT: nisam neki ripiter,al muse - citizen erased ponekad dodje na ripit
i ne , nisam zensko
Radovansupak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 20:30   #47
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Ne mogu prestat.

Prvo ju slušam u nedogled, kada se malo zasitim, preslušam neke druge pjesme/albume, no uvijekk joj se vraćam. I ne dosadi.

Ripitate li i vi?








ne selit ovo na psihologiju niti slučajno, ovo je moj prvi topik na glazbi

Ou jea. Neki dan sam Klaxonse i Two Receivers.


Znaju me držat i totalne pizdarije, kao Methods of Mayhem.

A znaju bit i jake stvari, tipa sad recimo Stairway to Heaven.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 20:53   #48
Ne baš rijetko ripitam, ali se obuzdavam maksimalno i nakon toga se osjećam loše, iako je vrlo dobro dok traje. Skoro kao katolik kad svojom grešnom voljom prospe sjeme uzalud.

Ne znam zašto. I ne šalim se.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:09   #49
Volim ripitat, da.
Samo što mi se dogodi da pretjeram pa mi onda pjesma dosadi nakon nekog vremena... Al onda otkrijem neku novu i tak u krug.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:12   #50
Quote:
Radovansupak kaže: Pogledaj post
ne,ne
ovaj je najveci ripiter
http://www.last.fm/user/priestofsyrinx (ta pjesma traje 20+ minuta)
...

OT: nisam neki ripiter,al muse - citizen erased ponekad dodje na ripit
i ne , nisam zensko
OMFG
ovaj nije normalan
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:51   #51
Quote:
Whereabout kaže: Pogledaj post
Pa i ja ripitam, naravno.

Arsena sam nebrojeno puta ripitala. Više stvari, ne jednu, ali, ono, uzastopce pa malo naizmjence, ali samo bih po njemu derala. Hotilo to trajat i po par sati.

Sinoć, recimo, over & over again Cohena, uglavnom ovo: Dance me to the end of love, par puta je pala i In my secret life, a Hallelujah začudo samo jednom.

S ovim sam iznenada razvila odnos nakon što sam ga čula na 101-ici, to se ripitalo i ripitalo brat bratu stotine puta: I need a dollar (Aloe Blacc) - to je ovaj iz mog potpisa. Taj me sad malo proš'o, ali se uvukao genijalni Mayer Hawthorne kojemu se stalno vraćam, s time da njega volim i gledati (kao i Cohena, uostalom ), npr. Love is all right, ili Maybe so maybe no.

I Elemental, novi album, lejtli (ali oni su mi stara ljubav), s kojeg Priroda i društvo najviše, a druge usput.
A nešto prije ovaj, Sett, Superheroj, neki domaći hiphoper, koji bog.

Poslušah malo ove linkove. Zanimljivo.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:52   #52
Quote:
Gunr kaže: Pogledaj post
OMFG
ovaj nije normalan
preserava se. Komp mu je stalno upaljen i stavio je na repeat stvar prije par mjeseci. Neš ti.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:56   #53
glupa tema
Škafet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:57   #54
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
preserava se. Komp mu je stalno upaljen i stavio je na repeat stvar prije par mjeseci. Neš ti.
Baš sam pomislio na to ,ionako je bolestan
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:00   #55
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
preserava se. Komp mu je stalno upaljen i stavio je na repeat stvar prije par mjeseci. Neš ti.
Ae, bezveze. Mogao sam ja tako na torrent stroju ostaviti da koji mjesec skrobla Crimson od Edge Of Sanity koja traje 40 min pa bi se sada svi cudili. Fejkani last.fm profili su dosadni.

Quote:
Škafet kaže: Pogledaj post
glupa tema
Glup post.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:06   #56
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Glup post.
HEHEHE
Škafet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:06   #57
ja ne znam kakva sam u usporedbi s ostalima. zakacim se svako malo na neku pjesmu ali me brzo prođe. zadnja je bila nothing with you od descendentsa, prije nje plutaju svesti od nežnog dalibora, puno prije prije nje acuff rose od uncle tupela pa jednom davno bješe these anarcho punks are mysterious sa acousctic ep-ja od against me! (ta je jako dugo trajala na ripitu)... ne kužim rema-rema opsesiju. i jednom kad me prođe pjesma, onda mi je dosadna za slušat više samoj ali okej je za vani u društvu.

e, i skoro nikad mi nije baš upaljen ripit nego je stavljen album pa se obično na pola sljedeće pjesme vratim na ovu na koju sam se navukla. ili album počinjem slušat od te pjesme.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:40   #58
Naravno da ripitam, al ne pisme nego albume. Tako mi se desi da ponekad, pogotovo ako je to nedavno otkriven fenomenalni album, ili album kojeg sam i prije također više ili manje sluša, al sam ga "ponovno otkrija", poslušan po 3-4 puta tjedno, a to može trajat i po više mjeseci. Zadnji takvi slučajevi su recimo Dark Side of the Moon i Animals od Pink Floyda, Treći svijet od Haustora, Marquee Moon od Televisiona, jedna kompilacija od EKV-a i drugi. Ono, baza je kad nakon nekog vrimena znaš svaki bubnjarski fill ili u milisekundu dužine trajanja tonova.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 00:43   #59
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ja sam prvo imala walkmane, pa jedan discman, kad su mi ga ukrali prešla sam na MP3 player, da bih prije nekih godinu i pol kupila mobitel koji ima odlične zvučne geđete [jedan od onih lz Nokia XPress Music linije] i život mi je jednostavniji i ljepši otad.
I ja sam imala walkman, discman, sve mano-ove. I mp3 plejer neko vrijeme (nekome sam ga posudila ), a imam i Nokiu Xpress Music.

No, za taj prokleti mobitel nema slušalica koje idu OKO uha, a ja imam premale rupe i klasične mi ispadaju i boli me cijela uška ako ih nosim. Eto.

Quote:
Ne kužim boldanu rečenicu
Kada se moram koncentrirati na nešto, gasim muziku. U protivnom blejim pred sebe i ne mogu ništa.


Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
D Neću reći koja je, ali momentalno najslušanija mi ima 305 playeva . Također, neću spomenuti kad je dodana jer ta dva podatka u kombinaciji će mi ubiti reputaciju na forumhaeru
Ajmo, informacije amo.
290 plejeva u jednom danu. Beat that.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 00:46   #60
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Kada se moram koncentrirati na nešto, gasim muziku. U protivnom blejim pred sebe i ne mogu ništa.
Dok sam studirala, obavljala sam uz muziku sve što je zahtijevalo nekakvo pisanje, kao npr. rješavanje zadataka.
Al' kad sam morala baš blejati u knjigu i pamtiti, morala sam je gasiti.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.