Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2014., 22:27   #41
//offtopic

koji je to bulšit kad se sve svelo na tipkanje
vidis u proslosti su se ljudi sastajali licno
a u buducnosti ce mozda imati integrirane cipove u glavi pa si imat direktan kontakt :P

na kraju ispada da je ovo doba najgore :P
ni vamo ni tamo
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 12:22   #42
Bok, evo i ja se pridružujem Tražim nekog za dopisivanje, isključivo prijateljski, može i muški i ženski, iako bih radije frendicu Svejedno otkud ste, upoznavanje je zasad isključeno
__________________
I wear black on the outside
Because black is how I feel on the inside
SuzanaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 07:26   #43
virtualnog ili realnog
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 20:06   #44
Možda i nije primjereno, ali stavljam link ovdje.
Prijedlozi za susret forumaša Psihokauča
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 22:24   #45
Evo, nudim pomoć svakome kome je potrebna. Bilo savjetom ili ako sam u mogućnosti nešto ovako za nekoga učiniti. Ne tražim zauzvrat baš ništa.

Ukoliko još postoji netko tko bi se htio uključiti i da si posložimo ekipicu, mogli bi drugima mnogo pomoći.

Nažalost ne želim se kao volonter nigdje uključiti, jer ne volim religiozne i vjerske skupine, ne volim volontere koji državi plaćaju pdv i slične stvari - htio bi isključivo pomagati na osobnoj razini ili ako se skupi nas par, pa možemo nešto i zajedno. Imam viška vremena, pa zašto ne

Pm.
MihaOfficial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 20:07   #46
A ništa, ponovno stavljam oglas metodom pokušaja i pogrješke, ovaj put ein brandneues, jer je sve do sad isprobano bilo promašaj

Traže se prijatelji, 25+ god iz zagreba. Cure, ako može. Isključivo druženje u četiri oka jer čopori (skupštine psihokauča i sl.) nisu za mene; tamo se zatvorim, zablokiram, zbunim, prestrašim, oneraspoložim, brojim ovce i čekam priliku za bijeg.

Muške baš ne bih. Osim ako ne sviraju električnu gitaru (blues/rock), jer to bi onda bio jedini zajednički interes koji mogu imati sa drugim ljudima i najvjerojatnije jedini način da se shvatimo i složimo (muzika mi je također struka).

Možda bi mi pasali i pisci u nastajanju, na tom području se isto pronalazim. Hesse je moj najveći uzor i ljubav, jer on kao da je pisao baš za mene.

Osim gore spomenutog nemam drugih interesa i ništa drugo u vanjskom svijetu me ne zanima, ni sportovi, ni teretane, ni tečajevi, ni išta drugo. No volim životinje i imam psa.

Spojeve i upoznavanje po seksualnoj osnovi u startu odbijam jer izgledam loše, nemam samopouzdanje i nisam baš prikladan materijal da budem ičija partnerica.

Šta se psihijatrijske pozadine tiče, tu imam svašta, od kliničke depresije do socijalne fobije. Nisam baš normalna i uračunljiva po definicijama sustava, ali nisam nimalo opasna za okolinu, nego samo za sebe. Praktično uzevši, moji najveći problemi su nagle promjene raspoloženja te salve pesimizma i sarkazma, što nekad preraste u maniju.

Eto, ovo mi je do sad najteži pokušaj da napišem suvisli, dobar školski oglas sa osnovnim stvarima o sebi. Ne znam kako zvuči jer ga nisam napisala po svojem maničnom nahođenju, već slijedeći tuđe naputke i savjete iz knjiga. Pa se možda ovaj put netko javi, jer prije baš i nije. A možda još jače svi pobjegnu, ustvari nemam pojma.

Zadnje uređivanje Gama7 : 10.01.2015. at 20:12.
Gama7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 20:30   #47
Quote:
MihaOfficial kaže: Pogledaj post
Evo, nudim pomoć svakome kome je potrebna. Bilo savjetom ili ako sam u mogućnosti nešto ovako za nekoga učiniti. Ne tražim zauzvrat baš ništa.

Ukoliko još postoji netko tko bi se htio uključiti i da si posložimo ekipicu, mogli bi drugima mnogo pomoći.

Nažalost ne želim se kao volonter nigdje uključiti, jer ne volim religiozne i vjerske skupine, ne volim volontere koji državi plaćaju pdv i slične stvari - htio bi isključivo pomagati na osobnoj razini ili ako se skupi nas par, pa možemo nešto i zajedno. Imam viška vremena, pa zašto ne

Pm.
mene kopka vec dugo .. nekakva "civilna grupa" samo sto nije to tak sam ideja za realizirat kak mozda izgleda na prvi pogled .. ak me razmes .. ozbiljan je to posao i nisam mislio na kopiranje grupne terapije zato su strucnjaci ali nesto u tom stilu .. da nije samo neobavezno druzenje nego da bude malo i rada - produkcije i tome sl.

p.m. ..*?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 18:15   #48
Ako netko želi možemo preko pp imati dubokoumne razgovore, ili samo bezvezno trkeljanje.

O svojim problemima teško mogu razgovarati, ali zato lako slušam tuđe probleme i dajem pozitivna mišljenja. Ako je netko zainteresiran, tu sam
Bugsy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 00:45   #49
Ako se nekome razgovara, slobodno mi se javi. Eto, ako ima tko usamljen i pomalo depresivan, slobodno se javi.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 19:59   #50
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
mene kopka vec dugo .. nekakva "civilna grupa" samo sto nije to tak sam ideja za realizirat kak mozda izgleda na prvi pogled .. ak me razmes .. ozbiljan je to posao i nisam mislio na kopiranje grupne terapije zato su strucnjaci ali nesto u tom stilu .. da nije samo neobavezno druzenje nego da bude malo i rada - produkcije i tome sl.

p.m. ..*?

I ja bi se pridružila

Nije da imam nešto puno slobodnog vremena, ali to što imam, voljela bih nekome pomoći ako ikako mogu, iako i meni samoj još uvijek treba pomoć.

U svakom slučaju, altruistički sam orijentiirana, idem na KBT, nešto sam naučila pa možda nekom koji moj savjet može biti od koristi
__________________
Who are you trying to get crazy with ese? Dont you know I'm loco?
LadyStardust is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 04:35   #51
Quote:
LadyStardust kaže: Pogledaj post
I ja bi se pridružila
ajmo na privatne poruke malo po malo .. nema zurbe .. s vremenom cemo se skupiti .. ak bu prilike .. dobrovoljno bez obaveza ..

javite mi se ako zelite
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 20:25   #52
Ja bi prijatelje, bilo kakve. Iz zagreba.
CynicallyTested is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 15:45   #53


Žensko, 20 god., studentica, Zagreb.

Tražim ljude u 20-ima, a može i mrvicu starije ako se osjećate mlado Nekoga tko je uvijek za kavu, šetnju, zajebanciju, izlaske (veeeliki plus ako voliš plesati i slušati house)...nekoga tko voli čitati, glazbu, psihologiju... Od glazbe slušam svašta, u zadnje vrijeme house, deep house, chillstep, dubstep, pop. Cajke hvala, ali ne hvala (što ne znači da ih ti ne smiješ slušati, samo nemoj mene bombardirati s tim). Tračeraj i razgovori tko-s-kim me ne zanimaju. Možemo, a i ne moramo pričati ozbiljno...osmijeh je najbolji lijek za sve, zar ne?
__________________
Who's gonna save my soul now...?
miss_illusion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 11:06   #54
Baš si u zadnje vrijeme razmišljam kako bi mi dobro došla neka kava, čisto da se izbrbljam na 2-3 sata.

Nudim; pivo / biljar / kino.
Tražim; što se nudi.

O meni; 21, visok, kažu zgodan i dobrica.
Lokacija; ZG
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 16:41   #55
Pozdrav!

Imam 24 godine, dolazim iz Zagreba.
Pa, eto zelio bih razgovarati o puno tema, ako ste za setnje, kavice, a mozda i kakav sport, javite se.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 22:35   #56
Ja bi neku frendicu, nemam sa kime pričat
CynicallyTested is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 21:38   #57
Bok!

Tražim frendicu iz Zg-a za druženje, koja voli shopping, ići u kazalište i kino.
Koja nije konzervativna ili vjerski fanatik, nego liberalna.
Nekoga za podijelit' i vesele i tužne trenutke.

Molim dečke da se ne javljaju, tražim isključivo prijateljstvo, tj. žensku frendicu.
__________________
Age ain't nothing but a number.
Jhene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 15:53   #58
Evo ja sam uvijek otvorena za nove kontakte u Splitu, iako ih imam dosta....usput imam jednu grupicu besplatnog talijanskog, a napravit ću i besplatni engleski pa se nađemo koji put u Paradisa il Bajamontija (Splićani će znat....)....ako ko želi druženje može i na stranom jeziku nek se javi (u stvarnom životu sam normalna nisam ova luda s Interneta)....
katarina32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 16:01   #59
Pošto je mjesec dana prošlo.

Tražim prijatelje za dopisivanje, pa ako se nekom dopisuje slobodno mi se javi.

Također, ako voliš biljar +.

O meni; ZG, 20.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 00:06   #60
Pozdrav. :-)
trazi se frend/ica.,dopisivanje i tak.,mozda pice.,setnja ak kliknemo. Nis ozbiljno.,opusteno.

O meni : nocna ptica.,glazbenik.,musko 20 godina.,
Volim 'inteligentne' osobe.,i tak to.,u tom diru. Duboki razgovori.,a moze i laganica.


Javite se?.,nemrem docekat hehee :-)
Vjecna Tama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.