Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 21:37   #1521
Quote:
Nebulos kaže: Pogledaj post
Tko ovo pogodi svaka mu dala
...znači prije godinu dvije sam naišao na jednu francusku pjevačicu/glumicu koja je napravila duet album sa jednim starijim čovjekom, neki sadcore pop/baroque pop je u pitanju. Pjevačica je imala crnu/smeđu kosu sa šiškama, a ovog drugog se ne sjećam, ali bio je stariji... Doslovno ne znam ništa više o tome osim da sam obožavao taj cijeli album, a sada ih ne mogu nać
... moguće da se koja pjesma zvala Don't jump from (off?) the roof (car, bridge?)
Izgleda kao nemoguća misija, već sam pitao na yahoo awnsers i ništa. Sad jedino ako postoji neka aplikacija ili nešto čime bi mogao isprintat povijest yt-a, ali za to bi trebala vječnost
evo častim sushijem tko otkrije
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 23:48   #1522
možda


▶ Dans Tes Yeux
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 08:54   #1523
nije
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:40   #1524
Tražim jednu pop stvar iz zadnjih godinu-dvije, možda tri, dosta se vrti na radiju, ima dosta izražen riff na klavijaturama i na kraju pjesme ide el. gitara. Muški glas pjeva.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:47   #1525
Da li netko zna izvođaca (muskog) pjesme odnosno refrena koji ide otprilike ovako: "Samo ljubav nitko nek ne dira, moju ljubav, moj dio svemira.." Cesto je vrte po radiju, a nikako je nac na netu..
Rain8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:15   #1526
Trazim ime pjesme iz ovog videa:
https://m.youtube.com/watch?v=QGMuSI_4LA8
Pjesma je na 4:30.
deniiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 14:13   #1527
Quote:
deniiiii kaže: Pogledaj post
Trazim ime pjesme iz ovog videa:
https://m.youtube.com/watch?v=QGMuSI_4LA8
Pjesma je na 4:30.
Sophomore Makeout - Silent Partner
https://www.youtube.com/watch?v=KI9U54hBsNk
Camarilo Brillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 22:50   #1528
Quote:
Nebulos kaže: Pogledaj post
Tko ovo pogodi svaka mu dala
...znači prije godinu dvije sam naišao na jednu francusku pjevačicu/glumicu koja je napravila duet album sa jednim starijim čovjekom, neki sadcore pop/baroque pop je u pitanju. Pjevačica je imala crnu/smeđu kosu sa šiškama, a ovog drugog se ne sjećam, ali bio je stariji... Doslovno ne znam ništa više o tome osim da sam obožavao taj cijeli album, a sada ih ne mogu nać
... moguće da se koja pjesma zvala Don't jump from (off?) the roof (car, bridge?)
Izgleda kao nemoguća misija, već sam pitao na yahoo awnsers i ništa. Sad jedino ako postoji neka aplikacija ili nešto čime bi mogao isprintat povijest yt-a, ali za to bi trebala vječnost
glumica jane birkin je imala šiške a i njena kćerka c. gainsbourg
eto me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 08:50   #1529
Stihovi idu "I made mistakes and..." dalje se ne sican, al pjesmu san cuo prije dvi veceri na radio Makarska, njima sam slao upit al mi nisu odgovorili, u stolu sheerana ili blunta je i pjeva je musko. Ako neko zna..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:35   #1530
@mentalny

Možda ova?
The Oh Hello's - I Have Made Mistakes
Mala Sekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 07:44   #1531
Sekice, nije ta, i ja sam ovu vec provjerio bio prije.. Ova koju trazim je puno ritmicnija. Ali svejedno hvala
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 11:21   #1532
Pozdrav,

zna li netko koja je pjesma na reklami od Cluba 100 iz V. Gorice? Reklama se vrtila cini mi se na DMC-u.
GTbiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 16:56   #1533
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Sekice, nije ta, i ja sam ovu vec provjerio bio prije.. Ova koju trazim je puno ritmicnija. Ali svejedno hvala
A da nije ova?

Eelke Kleijn - Mistakes I've Made
Mala Sekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 19:05   #1534
Quote:
Mala Sekica kaže: Pogledaj post
Ne nazalost ali dobar pokusaj
U mom slucaju lyrics bas ide "I made mistakes".. Hvala svejedno.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 20:01   #1535
Pozdrav,

trazim pjesmu, jer ju je shazam prepoznao kao pogresnu (a mogla sam ju snimiti i sigurno bi nasla). ugl. pjeva zenski glas nesto lagano (mozda malo ko saputanje-glas me podjeca na youth-daughter), ali privukao me refren u kojem je jako istaknuta truba zanimljivog "takta" (ja i muzika... ) sad kad malo razmislim slicno je i u toj pjesmi taj "takt" (mozda se to zove ritam?).
anyone please?
i da pjesma je novijeg datuma, stalno slusamo radio na poslu a nisam je prije cula.
pullus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 10:49   #1536
Zna li netko koje su ovo pjesme sa RTL reklama?

https://youtu.be/lq80E878JXk

https://youtu.be/1rlXcNAc7NM
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 10:43   #1537
zna li neko izvođača ili pjesmu? dakle bio sam uvjeren da ju pjevaju ub40 jer ima taj veseli ljetni ska reggae sound, ali nisam uspio naći da je njihova. uglavnom sample koji se ponavlja su trube u veselim isprekidanim tonovima: paparapa paparapa parararara i tekst ide nešto kao: you're the one that I need tonight ili tak nešto.. jebi ga znam da je prilično neodređeno, ali pjesma je baš poznata i stara baš iz tog doba tak da ju možda neko i prepozna.
__________________
Bolje bit nepripremljen nego prepripremljen!
vstuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:59   #1538
Quote:
vstuba kaže: Pogledaj post
zna li neko izvođača ili pjesmu? dakle bio sam uvjeren da ju pjevaju ub40 jer ima taj veseli ljetni ska reggae sound, ali nisam uspio naći da je njihova. uglavnom sample koji se ponavlja su trube u veselim isprekidanim tonovima: paparapa paparapa parararara i tekst ide nešto kao: you're the one that I need tonight ili tak nešto.. jebi ga znam da je prilično neodređeno, ali pjesma je baš poznata i stara baš iz tog doba tak da ju možda neko i prepozna.
Možda ova?

ROBERT PALMER & UB40 - I'LL BE YOUR BABY TONIGHT
https://www.youtube.com/watch?v=HBcq5EzBcmQ
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 19:07   #1539
nije. ova je baš vesela ko red red vine. gotovo isti vokal i ritam ko od sublime badfish samo fale vesele trube nakon svakog stiha https://youtu.be/rmadSGJCzo8
__________________
Bolje bit nepripremljen nego prepripremljen!
vstuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 19:25   #1540
Vrlo podsjeća na Đorđu Balaševića, no pjesma je na ijekavici. Tko bi to mogo bit ako su ikome poznati ovi stihovi.?

Oni iz njegove revolucije,
Imaju svoje ulice,
Al' pitam se drugovi, dal je to fer,
Pa taj proleter nije birao smjer,

Sve iz njegove generacije,
Davno je ispratio s' tugom,
Pošteno, proleterski, muški,
Jer drug se, rastao s' drugom

Hvaalaaa !!
Bić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.