Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2016., 16:10   #41
E da, čuo sam da je Pupovac sklon izbivanju s faksa i da ga ljudi jedva ulove za konzultacije i potpise.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:31   #42
Vidim da je Čačić dvojben, nekad loš, nekad dobar. Ovdje je, kažu, ostavio dobar dojam, isto kao i gospođa Pusićka, on razgovorljiv i skuliran, ona isto društvena i prijazna. To je bilo, mislim, još dok su oboje bili u HNS-u. Nju su tad, avaj, zvali hrvatska ruža.

Tuđman i Domazet - sve super.

Bandić standardno šarmantan, rezao nam tortu kad mu je bio roćkas.

Josipović - dobar i omiljen profesor, za razliku od gospođe mu. Smiren, blag, pošten, na seminaru je često davao neki primjer o gopođi koja copra i kako ju ne smiješ onda tužiti radi copranja. Tako da se i dan danas kad čujem riječi "copra", "copranje", "coprati", sjetim njega.

Mesić i Račan - mali i bradati i veselo razgovarali šećući iz Maksimira okićeni karanfilima na proslavi 1. svibnja.

Milanović - vrlo visok i jako hladne vibre, neprijaznog pogleda koji te ošine.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:39   #43
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Domazet - sve super.
Vidiš, s Domazetom imam suprotno iskustvo.

Bio sam na predstavljanju neke njegove knjige, i kad su neki čovjek (stariji branitelj) pitao nešto tipa - je li Posavina prodana u ratu, Domzet je popizdio na cijelu salu, da on neće odgovarati na takva plitka pitanja, da njega u Izraeu na vojnom sveučilištu generali i časnici nisu ništa propitivali, pogotovo ne takve gluposti, da nema što tu on takve plitke stvari objašnjavati ljudima koji ne razumiju geopolitiku i strategiju.

Baš je bio krajnje bezobrazan, više nije bilo pitanja, a nakon toga nudio knjigu na kupnju i rulja ga masovno odjebala.

Organizator (lokalni seoski političar, mislim da predsjednik mjesnog odbora, tamo je bilo organizirano) se mjesec dana ispričavao ljudima svaki put kad je bio u krčmi, svi ga podjebavali
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:44   #44
Jel? A baš mi žao, inače je stvarno OK, valjda ga je to upiklo, on možda misli kako treba gledati širi kontekst.

Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Domzet je popizdio na cijelu salu, da on neće odgovarati na takva plitka pitanja, da njega u Izraeu na vojnom sveučilištu generali i časnici nisu ništa propitivali, pogotovo ne takve gluposti, da nema što tu on takve plitke stvari objašnjavati ljudima koji ne razumiju geopolitiku i strategiju.
Btw, ovo za Izrael znam da je točno, tamo ga dočekuju kao kralja i naši časnici općenito su jako cijenjeni tamo. Odmah ih mossadovci pozdrave na granici i vode dalje.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:49   #45
Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Vidiš, s Domazetom imam suprotno iskustvo.
Ja s Domazetom imam i pozitivnih iskustava (više) i negativnih (manje). Izvrstan stručnjak što se tiče vojne strategije, ali izvan toga nema osobitu ni širinu ni dubinu.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:51   #46
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ja s Domazetom imam i pozitivnih iskustava (više) i negativnih (manje). Izvrstan stručnjak što se tiče vojne strategije, ali izvan toga nema osobitu ni širinu ni dubinu.
Vjerojatno loš dan, ali to mi je jedini izravni kontakt s njim, pa na temelju toga donosim sud
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 16:55   #47
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
E da, čuo sam da je Pupovac sklon izbivanju s faksa i da ga ljudi jedva ulove za konzultacije i potpise.
To je apsolutno točno. A ne drži ni predavanja, nego je samo nositelj većega broja kolegija koje izvode neki drugi ljudi. Mislim da ipak dobiva plaću i na faksu i u Saboru (za razliku od prof. Tuđmana koji je otkad je u Saboru zamrznuo radni odnos na faksu, a svejedno volonterski držao predavanja), a o ostalim prihodima da se i ne govori.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 17:04   #48
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
pok. J. Manolič
Koji je to? Ak misliš na udbaša, on je još živ.

@Martian, kakva ti je gospođa Pusićka? Jel je ljubazna i društvena kako svi kažu? Ja sam isto čula da je studenti vole i da je OK kao profesor.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 17:38   #49
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
E da, čuo sam da je Pupovac sklon izbivanju s faksa i da ga ljudi jedva ulove za konzultacije i potpise.
A kaj on uopće predaje? Etno biznis?
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 17:43   #50
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
To je apsolutno točno. A ne drži ni predavanja, nego je samo nositelj većega broja kolegija koje izvode neki drugi ljudi. Mislim da ipak dobiva plaću i na faksu i u Saboru (za razliku od prof. Tuđmana koji je otkad je u Saboru zamrznuo radni odnos na faksu, a svejedno volonterski držao predavanja), a o ostalim prihodima da se i ne govori.
Ja sam čuo za Pupija da je zapravo dosta omiljen kod žena i da to zna dobro iskoristiti...tj da jest bon vivant...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 18:11   #51
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
To je apsolutno točno. A ne drži ni predavanja, nego je samo nositelj većega broja kolegija koje izvode neki drugi ljudi. Mislim da ipak dobiva plaću i na faksu i u Saboru (za razliku od prof. Tuđmana koji je otkad je u Saboru zamrznuo radni odnos na faksu, a svejedno volonterski držao predavanja), a o ostalim prihodima da se i ne govori.
Zar ne drži predavanja na Etici govorenja ili kako se već zove taj kolegij?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 18:38   #52
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
@Martian, kakva ti je gospođa Pusićka? Jel je ljubazna i društvena kako svi kažu? Ja sam isto čula da je studenti vole i da je OK kao profesor.
Nisam s njom imala neke bliže kontakte, samo smo se znale pozdraviti na hodniku. Znam da su se neki studenti žalili da je beskrajno trajalo dok im je ispravila pismeni ispit ili tako nešto.

Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
A kaj on uopće predaje? Etno biznis?
Ne, to mu je hobi. (nemoj da me netko sad kartonira zbog ovoga, just kiddin')

Na lingvistici predaje (bar teoretski, ali piše mu se), a mislim da sam jednom i pobrojila na kojim je sve kolegijima nositelj.

Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Zar ne drži predavanja na Etici govorenja ili kako se već zove taj kolegij?
Koliko znam, predavanja ne drži uopće ili gotovo nikad, ali to je jedan od kolegija na kojima je nositelj.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:11   #53
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Koji je to? Ak misliš na udbaša, on je još živ.
Ajme, sahranio sam živog čovjeka
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 19:16   #54
Quote:
MOSTobran kaže: Pogledaj post
Ajme, sahranio sam živog čovjeka
Meni on više liči na vampira, pa ne moraš biti u bedu. Nadživjet će i tebe i mene i naše potomke, kako je počeo
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:35   #55
Popio kavu s pipl mast trast as. Žena je ok, rokerica.
__________________
Vrata na umu fanatika otvaraju se prema vani, tako da ih pritisak izvanjskih činjenica još čvršće zatvara.
nevenb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:37   #56
Quote:
nevenb kaže: Pogledaj post
Popio kavu s pipl mast trast as. Žena je ok, rokerica.
Da mi je čuti kako pjeva rock klasike na engleskom
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 20:43   #57
ja čuo da je žena od Sanadera na antičkoj arehologiji živi užas, da se non stop dere na studente
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:53   #58
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja čuo da je žena od Sanadera na antičkoj arehologiji živi užas, da se non stop dere na studente
A ti ne bi bio nervozan da ti je muž napravio to što je njoj njezin?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:55   #59
Inseln Rab

Quote:
Aurigo kaže: Pogledaj post
Da mi je čuti kako pjeva rock klasike na engleskom


Naletio na Milanovića prije 5-6 godina na Rabu (glavni trg starog dijela grada) usred sezone. Svi su u tom momentu komentirali da je kupio gumene bombone na štandu

Na istom mjestu naletio na J. Kosor, kad ju je onomad Antešić (tad gradonačelnik Raba) pozvao u goste (da mu sufinancira cestu do novog trajktnog pristaništa),a Antešićeva kćer (SDP-ovka) Kosorici napravila spačku s dočekom.

I za kraj, naletio i na samog Antešića na Rapskoj fjeri, na nekoj radionici pletenja, kukičanja ili čega već.

Sve u svemu, nikakvih posebnih zanimljivosti...
PS: Nikad na Kosor ili Milanovića nisam naletio u Zg
__________________
MOSTobran zločinačke organizacije
"Rekao sam Petrovu da je upljuvak HDZ-a, a on je odgovorio da nikad ne bi s njima." - Stipe Petrina
MOSTobran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 21:58   #60
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja čuo da je žena od Sanadera na antičkoj arehologiji živi užas, da se non stop dere na studente
Žena je valjda zaboravila gdje su zakopali lovu. Možda ipak nije toliko glupo označavati mjesto sa X.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.