Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2016., 19:33   #1
Hoće li desna struja glasovati za Obuljenicu ?

Ministrica kulture po Plenkoviću bit će Nina Obuljen, protiv koje su braniteljske udruge ali i Glasnović, Culej, Hasanbegović....
Pa da vidimo koko će glasovati !
__________________
ubadam a ne boli...
Knixus is offline  
Old 18.10.2016., 19:36   #2
Glasnović sigurno neće glasati za Obuljen,a za ostale nisam siguran.
Tomo1972 is offline  
Old 18.10.2016., 19:40   #3
I Bruna Esih , naravno.
__________________
ubadam a ne boli...
Knixus is offline  
Old 18.10.2016., 19:43   #4
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Glasnović sigurno neće glasati za Obuljen,a za ostale nisam siguran.
Postoji mogućnost da ovo bude tanka podrška.
__________________
ubadam a ne boli...
Knixus is offline  
Old 18.10.2016., 19:51   #5
Ako bude nedostajalo podrske (u sto sumnjam) uskocit ce Partija i glasat za svoj kadar u vladi
__________________
Jeste, FAŠISTI ste. ~ klonka. Prvo polje hrvatskog grba i povijesne cinjenice
U Njemačkoj lustracija još uvijek 2017.godine traje, u Hrvatskoj nikad nije ni započela!
plus.nesto is offline  
Old 18.10.2016., 19:56   #6
Koja desna struja?
Nema je. Glasat ce za nju.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 18.10.2016., 19:59   #7
Ne postoji desna struja u HDZu. To su HDZovci. Kako glava naredi, tako će i biti. Tko je taj Hasanbegović, da se zbog njega riskira karijera? Prije godinu dana nitko ništa nije znao o njemu.
DJTcro is offline  
Old 18.10.2016., 20:01   #8
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Koja desna struja?
Nema je. Glasat ce za nju.
Baš to. Eventualno netko suzdržan
don Kacunko is offline  
Old 18.10.2016., 20:01   #9
Normalno da će glasati. Pa nije neki Hasan koji je prije godinu došao u HDZ ispred interesa HDZ-a, a i vlade.
emanuelson1000 is online now  
Old 18.10.2016., 20:08   #10
Glasa se o povjerenju vladi u cjelini, a ne o pojedinom ministru

http://www.sabor.hr/Default.aspx?art=1854
O programu Vlade i kandidatima za članove Vlade vodi se rasprava, nakon koje se glasuje o povjerenju Vladi u cjelini.

E da, i HDZ nikada neće biti HSP
waterbird is offline  
Old 18.10.2016., 20:28   #11
Nebitno. Obuljen ce dobiti povjerenje koje je po meni samim time sto je prihvatila nasljediti Hasanbegovicevu fotelju i zasluzila. Ja joj zelim istu kolicinu mira, razumjevanja i tolerancije koju je uzivao i Hasanbegovic za vrijeme obnasanja mandata.
labell is offline  
Old 18.10.2016., 20:31   #12
Quote:
labell kaže: Pogledaj post
Nebitno. Obuljen ce dobiti povjerenje koje je po meni samim time sto je prihvatila nasljediti Hasanbegovicevu fotelju i zasluzila. Ja joj zelim istu kolicinu mira, razumjevanja i tolerancije koju je uzivao i Hasanbegovic za vrijeme obnasanja mandata.
Tolerancije takvog nazadnjastva? Ako ce biti moderna, okrenuta prema buducnosti, onda ima pravo na toleraciju.
lukarak is offline  
Old 18.10.2016., 20:34   #13
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Ne postoji desna struja u HDZu. To su HDZovci. Kako glava naredi, tako će i biti. Tko je taj Hasanbegović, da se zbog njega riskira karijera? Prije godinu dana nitko ništa nije znao o njemu.
Za godinu dana bu isto.
Muljuzator is online now  
Old 18.10.2016., 20:35   #14
Ne, očekujem rekordnu podršku mainstream vladi briselaca.
agentRico is offline  
Old 18.10.2016., 20:50   #15
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Tolerancije takvog nazadnjastva? Ako ce biti moderna, okrenuta prema buducnosti, onda ima pravo na toleraciju.
Nemam pojma o kakvom nazadnjastvu pricas. Sta to znaci biti moderan i okrenut buducnosti i na koju to buducnost mislis? Onu u kojoj ce se izvratati istina pa ce nam djeca u skoli umjesto o Domovinskom ratu uciti o gradjanskom ratu u bivsoj Yugi a krivnja za zlocine koje su pocinile tudje paravojske ce se svaljivati na hrvatske generale i branitelje tako da ispadne da smo svi mi "balkanci" isti pa cemo zivjeti happily ever after s Vucicem i slicnima u "regionu," jel to znaci biti moderan i okrenut buducnosti?
labell is offline  
Old 18.10.2016., 21:44   #16
Jadna li nam je budućnost u kojoj je najbitnije što će se učiti o prošlosti
Muljuzator is online now  
Old 18.10.2016., 22:00   #17
Quote:
labell kaže: Pogledaj post
Nebitno. Obuljen ce dobiti povjerenje koje je po meni samim time sto je prihvatila nasljediti Hasanbegovicevu fotelju i zasluzila. Ja joj zelim istu kolicinu mira, razumjevanja i tolerancije koju je uzivao i Hasanbegovic za vrijeme obnasanja mandata.
to ovisi o onome što ona - ponudi
Hasanbegović je imao mir, razumijevanje i toleranciju koju je on nudio
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Old 18.10.2016., 22:01   #18
Quote:
labell kaže: Pogledaj post
Nebitno. Obuljen ce dobiti povjerenje koje je po meni samim time sto je prihvatila nasljediti Hasanbegovicevu fotelju i zasluzila. Ja joj zelim istu kolicinu mira, razumjevanja i tolerancije koju je uzivao i Hasanbegovic za vrijeme obnasanja mandata.
Obuljen je barem poznata u krugovima kulturnjaka, a upoznata s većim problemima od arhive. Puno je stručnija od Hasanbegovića voditi to ministarstvo, ljudi koji s njom rade je cijene, a ovaj cirkus koji su joj priredili branitelji zbog Hase je grozan. Da se netko drugi spominjao kao zamjena, napali bi njega. Bilo koga. A ti isti koji su za Hasanbegovića nisu za njega jer je dobar ministar kulture nego zato što im je simbol nekakvog "otpora". Nini Obuljen su izmislili neki krimen jer nije dovoljno desno, jer je ženska normalna i nema epizode proživljavanja traumi iz 1941-1945 ili kasnije (iako se neki rado vraćaju i u 1918.).
Oberon1 is offline  
Old 18.10.2016., 22:17   #19
Niti sam desničar nit kog vraga, glasovao sam za SDP ali stavit ovakvu spodobu koja je isla na stetu jednom Praljku stvarno je sramota. Kao da nisu mogli nekog drugog nać...
MaurS is offline  
Old 18.10.2016., 22:20   #20
Kratka biografija:
Nina Obuljen Koržinek rođena je 1970 godine u Dubrovniku. Njen otac bio je dubrovački gradonačelnik Nikola Ćićo Obuljen koji je vladao u mandatu od 1993. do 1997. godine. Nina je u Dubrovniku završila osnovnu i srednju školu, a u Zagrebu 1988. godine u isto vrijeme upisuje i Muzičku akademiju i Filozofski fakultet u Zagrebu što je i završila.
Doktorirala je 2013. godine na Fakultetu političkih znanosti, a ima i završenu Diplomatsku akademiju Ministarstva vanjskih poslova. Obuljen Koržinek radila je kao znanstvena suradnica u Institutu za razvoj i međunarodne odnose, a bavila se područjima kulturnih i medijskih politika. Objavila je tridesetak znanstvenih i stručnih radova u domaćim i međunarodnim časopisima te kao dio tima radila na različitim projektima za UNESCO, UNDP, Vijeće Europe, Europsku kulturnu fondaciju, Europski parlament i sl.
Od 2006. do 2011. godine obnašala je dužnost pomoćnice ministra i državne tajnice u Ministarstvu kulture RH gdje je bila zadužena za područja kulture i medija. Od 2012. do 2014. godine bila je Predsjednica Programskog vijeća HRT-a. Dobitnica je visokog odličja francuske vlade za kulturu – Red viteza umjetnosti i književnosti.
Muljuzator is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.