Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2016., 17:13   #1401
Od pon-pet sam u Sl. Brodu i okolici. Djevojka za poslijepodnevno druzenje,kavicu..... nek se javi u box

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 7041X koristeći Tapatalk
drwoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 23:41   #1402
M 23 God
ZG
Looking for djevojku za zezanciju (nikakve veze)
Bez ikakvih uslova s moje strane.

Yoyoyoyo :V
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:17   #1403
Tražim slobodnu žensku osobu, do cca 35 god za vezu.
Prednost Zagreb, iz razloga što nemam auto niti ga vozim,ali ako nisi baš iz ZG-a, nije frka,ako imaš volje i mogućnosti putovati.Ako ti je stalo do nekoga, km su najmanji problem...
Nemam nikakvih kriterija,samo budi normalna i iskrena. Inače volim niže i mršavije cure ali to nije uvjet.Ne moraš biti ljepotica,takvu ne tražim...

Ukratko o meni: imam 31 god,visok cca 170cm,mršav,iz bliže okolice ZG-a sam.
Normalan,kulturan,iskren,romantičan,eh da,nosim naočale... Nisam alkoholičar, a jedini porok su mi cigarete. Ne radim jer sam imao zdravstvenih problema ali ako je bitno, ne ovisim o nikome što se novaca tiče i stambeno sam situiran.

Za početak,javi mi se na PM da se malo bolje upoznamo,kasnije možemo i na kavu,u kino,družiti se Bez nekih očekivanja i forsiranja,šta bude,bude...
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 22:54   #1404
Nudim se za neke cuge po zagrebu, zlu ne trebalo.
Ženama, štajaznam 21-29 god, ja sam na sredini pa bi to po nekoj logici trebalo štimat. Nisam isključiv, posebno ako cemo u medvedgrad na happy hour
Student povijesti, puno blebećem, uvijek moja zadnja, hejt&sarkazam dosta postojani, puno čitam, u zadnje vrijeme premalo pijem, nemam kravu, blagi filmofil, bivši metalac, sada više brijem na kamenje, if ju keč maj drift.
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 20:53   #1405
Jedan dečec ovdje.Srednje dvadesete.Visok i tanak, a opet snažan kao jablan.
Iz metropole naravno (jer ono, 21. stoljeće i ne živjeti u Zagrebu ?!?! wtf ;D ). Pomalo zaigran,tu dodajte kapljicu nostalgičnosti, šaku šašavosti, malo poveći grumen neozbiljnosti sa mrvicu prečesto glavom u oblacima i ekscentrično retardiranim smislom za humor (etiketa drugih, ne bi si ja nikad ovako neki pretenciozni naslov dao) i imate jedan mali dio mene.Ali hej, znam ja biti i ozbiljan, onda sam strašan i ponašam se kao čangrizavi deda.Tražim vilu, plemenitu djevu, ekscentričnu umjetnicu, samozatajnu plemkinju, sirotu malu bogatašicu, prosjakinju vedrog lica i još vedrije duše. Nemoj bit normalna i dosadna, puna stereotipa. Dobro, budi normalna, ali onda normalno zanimljiva i drugačija .

Budi nekako spontana, ali ono na iskren načni, bez forsanja. Bilo bi fora da voliš rock muziku od 80-ih pa nadalje, da moežmo tipa sjedit kod hnka i komentirati kako mi slušamo najbolju muziku ikada,a sve ostalo je smeće i ponosit se koliko smo iznad običnih smrtnika.I tako svašta nešto, volim istraživat haustore i dvorišta starih zgrada, volim puno šetat i gledat gore, ima jako puno zamiljviih stvari gore, puno ljudi zabije glavu u pod i propušta cijeli jedan svijet koji je nepravedno zapostavljen.
Sviraj neki instrument tako da osnujemo bend i pokorimo svijet,
I budi ovo, radi ono , misli ovako , izgledaj onako, radi polako, diši sporo, misli brzo, pjevaj lijepo, osjećaj intenzivno i pusti kosu da ti vijori na vjetru.

Toliko od mene ovaj (2. )put. Sayonara (snake) .
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 13:20   #1406
Bok. Trazim prijateljstvo, po mogućnosti frendicu/e.
Lijepo bi bilo da imamo o necem za pricat, kao npr. filmovi, muzika, ljudi, zivotinje, zivot. Nisam od akcije, ali obozavam se smijati, da me ne skuzite skroz krivo.
Jednostavna sam i opustena. Javite se ak ste se prepoznali, u zagrebu ste i stvarno zelite upoznati nekog, a ne se sam dopisivati.
-april- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 01:23   #1407
M32 Split, lip ka slika, stan, vikendica, auto, posal iz snova. Nista ne trazin, samo se hvalin
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:44   #1408
O meni:
- student 25 godina, skoro 26 za koji mjesec
-slim građe
-iz diva iz predgrađa sam, ali sam često u glavnom gradu
-ne znam di sam bio '91
-dobar sam čovjek, uvijek pozdravim
-malo sam buntovan(evo baš danas nisam bacio papirić u koš, nego pored njega i skroz se dobro osjećam)
-lijen sam
- imam kraću kosu, ali kad pustim kosu onda mi izgleda k'o sise od Đane Apostolski(jedna strana kose mi gleda na Učku, druga na Velebit)
-kušin mi nije stina, ali zato 'Rvatsku volim

O tebi
- punoljetna si
-kušin ti (ni)je stina
- ne bojiš se dat svoju sliku ili profil na dr mrežama(ako imaš)
- zaintrigirao te ovaj oglas i želiš saznat nešto više o meni
-želiš da se upoznamo živo ako si "kliknemo"

doviđenja i hvala svima na suradnji.
Idem sad puštat zmajeve
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
creator8690 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 18:51   #1409
Daklem, momak iz zg-a, 88. godište traži nekog nešto, za početak tipkanje isključivo da vidimo kako dišemo, ako već tu šteka komunikacija, štekat će i uživo..

Završen faks, ambiciozan, širokih pogleda na svijeta, otvorenog uma, duhovno inkliniran (ne i religiozno), dečko markantnog fizičkog izgleda, visok (190+) i atraktivan, zaljubljenik u sport, bavim se hrvanjem i biciklizmom, volim fitness na otvorenome i jogging po nasipu

Naglašavam da sam tek izašao iz duge veze pa bez ikakvog forsa glede bilo čega, treba se uživo upoznat pa vidjet kaj može ne može bit, neko ekstra poznanstvo uvijek dobro dodje..preferiram stranu glazbu, mjesta tipa Jabuka, Vintage, Katran, Alkatraz, BBF..

Eto, svi za neko tipkanje i razmjenu slika su dobrodošli a za dalje ćemo vidjet
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 22:30   #1410
Cura u srednjim dvadesetima, živim u Zagrebu.
Voljela bih upoznati nekog dečka od 25 do cca 30 godina, koji živi u Zagrebu, zaposlen je ili u ozbiljnoj potrazi za poslom, nepušač ili barem ima u planu prestati , ima 185+ cm visine, iskustva s vezama, spremnost na ozbiljan odnos. Tko se otprilike pronašao u ovome, neka se slobodno javi i dozna što se nudi s druge strane.

p.s. ne planiram odgovarati na ponude za avanturu, poruke koje nemaju veze s ovim oglasom, provokacije i na poruke od 3 nesuvisle riječi ili poruke tipa "što stvarno moram biti visok?"
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 00:59   #1411
Muško srednje dvadesete.
Tražim nekoga kome nije dosadno tipkati i razglabati o svemu i svaćemu.
Ciljevi ne postoje, kriteriji ne postoje svi su pozvani da se jave i popričamo malo.
Ovisnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:59   #1412
Trenutno sam u fazi da me zanimaju cure, i čini se da će to potrajati, pa stoga evo nove (i, najvjerojatnije, zadnje) poruke ovdje. Namjerno izbjegavam riječ "oglas" jer iz iskustva znam da je život mnogo lakši kad ništa ne tražim/očekujem/oglašavam.

Nekakve svoje interese i slično ne namjeravam više ovdje reklamirati. Čini se da ti aspekti mojeg života nikada nisu nikoga zanimali ili privlačili, stoga se manim ćoravog posla da pišem išta o sebi.

Na forum dolazim svake prijestupne jer me prošla volja da ga gledam ili, ne daj bože, sudjelujem na njemu. Iz tog razloga je poželjno (ali nije uvjet) da se komunikacija što prije prebaci na nešto praktičnije (i privatnije) od "privatnih" poruka (email je idealan).

Eto, i tak, neka se slobodno javi neka. Samo da je koliko-toliko normalna. I ima min. 28 god.

Later. And whatever.
Blanchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 19:12   #1413
nači malo o meni, pa krenimo kao slobodan dečko, 32 godine, iz okolice Zagreba, kao ono imam neki stalan posao (kao da je to i važno u današnje vrijeme ), imam vlastiti auto pa mi nije problem nigdje otići...
Volim sve što voli ostala ekipa u mojim godinama, uglavnom ono izlasci (nekako sve manje, i rađe pogledam neki film, seriju, dokumentarac), tu i tamo malo popiti sa društvom (ono opijanje svaki vikend me prošlo, tako da se sada znam kontrolirati, a i društvo se polako razilazi, pa više kada se skupimo otiđemo nekud na neku kratku cugu), nepušač, volim izlaske u kina, šetnje, vožnje bajkom, teretanica...
Od mjuze mogu napisati da slušam sve i svašta, jer jedno društvo mi sluša techno, house, dok drugi slušaju cajke, naodnjake.., ali najviše mi odgovara strana mjuza..
Htio bih upoznati žensku osobu od 24. godine na više, koja ima svoje neke kriterije i zna što želi postići u životu, također voli sve i svašta (po mogućnosti nešto navedeno )...
Eto, to je to za početak, a kasnije kada se upoznamo možda bude i nešto više a možda i ne, sve zavisi kako se nađemo i kliknemo...
__________________
If you are doing your best you will not have time to worry about failure.

by: Robert S. Hillyer
ArusZeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:12   #1414
Traži se društvo za izlaske, poželjno bi bilo da je žensko ali nije obaveza.
Lokacija Zagreb - Krapina ili nešto u sredini.

Imam 28 godina, ne izlazim često pa želim to malo promjeniti
Ja sam dećko da nebude zabune.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:36   #1415
Tražim društvo za izlaske u Zagrebu, muško sam u kasnim 20tima.
CaleMendel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 18:54   #1416
Bok svima!
S ove strane ekrana je cura u srednjim dvadesetima koja trazi drustvo za koncert Die Antwoorda 13.6. na Velesajmu. Decko nece moci ici, drustvo se nesto necka a ja ne zelim riskirati pa ne otici na koncert.

Ako netko zeli ici, nek se javi u inboks!
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 14:38   #1417
'Alo ekipa

Ja sam dečec od svojih 41g koji voli cugat i zajebavat se tak da oni koji vole mirnu i tihu zabavu s dubokoumnim filozofijama mogu me zaobići

Ne tražim curu mada sam solo al kad naiđem na neku slatku i fora ne bum joj oprostil

Tražim ekipu koja voli ružit uz gitaru i novi val - Azru Dugme Čorbu itd - ha tak, godina oko mojih plus minus, cure, dečki, samo da ste za party . Al ono ne sad svaka 3 mjeseca nego malo češće nego rijeđe, je li

Inače sviram , dogovaram baš neke gaže po Zagrebu, već sam petnaestak odradio i ide to polako, ekipica se skuplja al većina dođe svake prestupne te poso te obaveze ouve-one , pa eto ak uživate u novom valu i znate gdje se praši ta glazba (uživo ili ne, al da se pleše i luduje) i dolazi ekipa koja nije vrtić javite se

Ciao!
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 23:42   #1418
Trazim neku frendicu, kasnie sta bude, nebitno godine, izgled, sam da je netko neshvacen, kome je svaki dan isti, misli da je svijet protiv njega...
Nema bas nikoga ...pa da zajedno kukamo

cekam te, javi se
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:55   #1419
Cinična žena koju dva i pol tjedna dijeli od tridesete traži ovišeg, donekle zrelog tipa s kakvim-takvim smislom za humor, cca 25-40 god. Ne smeta mi nedostatak kose, vozačke ili posjedovanje djece, ne zanima me koliko zarađuje dok nešto radi. Volim mačke, knjige i hranu. Izgledom sam crvenokosa, visoka i obla (i nemam namjeru to mijenjati, fitness treneri, hvala na dobroj namjeri, al' back off).
Ilona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 03:01   #1420
U zadnjih par mjeseci su me umorili ljudi iz okoline, a i prošla sam kroz grozan prekid, tako da za početak tražim nekoga za razgovor.

Nije mi problem poslati slike/profil sa FB-a, ako mi se netko svidi.

Da naglasim odmah da ne tražim vezu, jednostavno za početak želim pričati sa nekim tko je meni sličan. Kao što sam ranije navela, umorna sam od istih ljudi i istih priča.

Tražim nekoga od 25-35 godina, tko je opušten, zabavan i voli uživati u životu, ali isto tako i ambiciozan i uporan. Prednost dajem Zagrebu jer mi se nije problem naći na cugi ili klopi ako se desi pravi klik. Visoka sam, pa je poželjno da je i druga strana bar viša od mene i općenito da svojom tjelesnom građom nije u nekoj krajnosti.

Imam 24 godine, zavrĹĄen fakultet i (samo)zaposlena sam i bilo bi super kada bi se javio netko tko ima iste ambicije kao ja. Moj vas izgled sigurno nece razocarati, ali vi prvo mene morate nekako ocarati kako bi vam poslala slike ili fb profil.
Vikendom uglavnom izlazim ili ekipa dođe kod mene. Poroci su mi cigarete i vino. Ateist sam.

Molim da se jave samo iskrene osobe koje odgovaraju navedenim kriterijima 😉


Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
OrbisRomanus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.