Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 11:33   #1
Gdje kupiti drvene brikete izravno od proizvođača?

Dakle, zanima me ima li itko informacije gdje se u okolici Zagreba (ali bit će vrijedne i druge informacije) mogu izravno od proizvođača (u tvornici) kupiti drveni briketi. Čuo sam da su navodne cijene povoljnije nego u trg. lancima, a posebno izvan sezone (recimo, u proljeće). Ako bilo tko ima neke konkretne informacije, bio bih zahvalan!
__________________
Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
Margaret Thatcher
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 12:06   #2
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Dakle, zanima me ima li itko informacije gdje se u okolici Zagreba (ali bit će vrijedne i druge informacije) mogu izravno od proizvođača (u tvornici) kupiti drveni briketi. Čuo sam da su navodne cijene povoljnije nego u trg. lancima, a posebno izvan sezone (recimo, u proljeće). Ako bilo tko ima neke konkretne informacije, bio bih zahvalan!
Kod Galekovića u Mraclinu (iza Velike Gorice) ili u njegovom dućanu u ZG. Ja sam tamo kupovao parket pa sam vidio da imaju i brikete.
the_ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 14:58   #3
Quote:
the_ripper kaže: Pogledaj post
Kod Galekovića u Mraclinu (iza Velike Gorice) ili u njegovom dućanu u ZG. Ja sam tamo kupovao parket pa sam vidio da imaju i brikete.
Pretpostavljam da nisi zapamtio cijenu istih?
Svejedno hvalka na odgovoru! Ako još netko ima pokoji podatak, bio bih zahvalan!
__________________
Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
Margaret Thatcher
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:16   #4
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da nisi zapamtio cijenu istih?
Svejedno hvalka na odgovoru! Ako još netko ima pokoji podatak, bio bih zahvalan!
Nisam ni gledao cijenu jer sam ja kupovao parket. Samo sam vidio složene na paletu kutije na kojima je pisalo drveni briketi. Imaš na net-u telefon pa nazoveš i pitaš.
the_ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 20:07   #5
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Dakle, zanima me ima li itko informacije gdje se u okolici Zagreba (ali bit će vrijedne i druge informacije) mogu izravno od proizvođača (u tvornici) kupiti drveni briketi. Čuo sam da su navodne cijene povoljnije nego u trg. lancima, a posebno izvan sezone (recimo, u proljeće). Ako bilo tko ima neke konkretne informacije, bio bih zahvalan!
Imaš u Brezovici kraj Lučkog ako ti odgovara?
Soboslikar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 09:38   #6
Quote:
Soboslikar R kaže: Pogledaj post
Imaš u Brezovici kraj Lučkog ako ti odgovara?
Odgovara mi lokacija, ali daj mi još neki podatak. Kako se zove tvornica/pogon ili broj telefona....
__________________
Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
Margaret Thatcher
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 11:09   #7
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Odgovara mi lokacija, ali daj mi još neki podatak. Kako se zove tvornica/pogon ili broj telefona....
Šta si ti zahtjevan ,šala.
Evo ovdje imaš sve informacije
http://www.parketi-ratkovic.hr/Ulaz_hrvatski.htm
Soboslikar R is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 09:22   #8
Ima u Jastrebarskom,firma se zove Drvoproizvod-

-skineš se sa autoputa za Jasku i nakon cca 2km poslije tifonove pumpe desno-malo su uvučeni od glavne ceste-samo prati dimnjak.....
__________________
ja se konja bojim
FAuWE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 02:08   #9
http://www.koscal.hr/

Popovača ako nije predaleko..
od nedavno rade i brikete..najbolje bi bilo nazvati za vise informacija..
Sony55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 13:32   #10
Quote:
Sony55 kaže: Pogledaj post
http://www.koscal.hr/

Popovača ako nije predaleko..
od nedavno rade i brikete..najbolje bi bilo nazvati za vise informacija..
Za pelete ima i adria drvo:

http://www.adriadrvo.hr/
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 15:34   #11
Evo zvao Parkete Ratkovic za cijene drvenih briketa:

1000 kn / tona. Dakle 1kg = 1kn. U Bauhausu po najnovijem letku vidim da ono pakiranje od 3-4 brikete od 10kg kosta 13,90. Dakle 39% skuplje LOL
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 23:46   #12
Thumbs up

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Evo zvao Parkete Ratkovic za cijene drvenih briketa:

1000 kn / tona. Dakle 1kg = 1kn. U Bauhausu po najnovijem letku vidim da ono pakiranje od 3-4 brikete od 10kg kosta 13,90. Dakle 39% skuplje LOL
Pilana BOHOR u BELOVAR MORAVČU prema Kašini
JOŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 00:50   #13
kod galekovica su bili 80 lipa kila izvan sezone ja vozio frendu u 9tom mjesecu
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 19:41   #14
Hvala svima na informacijama! Pomogli ste mi, osobito je korisna informacija da su izvan sezone u pravilu znatno jeftiniji. Isprobao sam dvije kutije Ratković briketa i moram reći da su stvarno dobri, vrlo dobro griju... Istina, još uvijek nisam siguran može li se računati na omjer 1t briketa - 2,5 prostorna metra drva, ali definitivno imaju svojih prednosti.
__________________
Power is like being a lady... if you have to tell people you are, you aren't.
Margaret Thatcher
erazmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 09:31   #15
Briket u Drvoproizvodu 1,29kn/kg.
Pakirano po 20kg u jednoj kutiji.
mario1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 09:34   #16
Briketi Kaufland 1,39kn/kg pakirano 10kg u foliji.
mario1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 12:40   #17
B

Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Dakle, zanima me ima li itko informacije gdje se u okolici Zagreba (ali bit će vrijedne i druge informacije) mogu izravno od proizvođača (u tvornici) kupiti drveni briketi. Čuo sam da su navodne cijene povoljnije nego u trg. lancima, a posebno izvan sezone (recimo, u proljeće). Ako bilo tko ima neke konkretne informacije, bio bih zahvalan!
PELETI BRIKETI Sesvete i Samoborska cesta
SRK60 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 16:35   #18
Quote:
erazmo kaže: Pogledaj post
Dakle, zanima me ima li itko informacije gdje se u okolici Zagreba (ali bit će vrijedne i druge informacije) mogu izravno od proizvođača (u tvornici) kupiti drveni briketi. Čuo sam da su navodne cijene povoljnije nego u trg. lancima, a posebno izvan sezone (recimo, u proljeće). Ako bilo tko ima neke konkretne informacije, bio bih zahvalan!
Drvene brikete koje možeš kupiti kod proizvođača ti je najbolje kupiti kod tog istog proizvođača ...
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 16:55   #19
Galeković u Mraclinu (10tak km od Velike Gorice prema Sisku).
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2022., 13:10   #20
Dragi meštri i meštrice,
ima li kakvih novih saznanja za 2022 godinu po pitanju nabave drvnih briketa izravno od proizvođača?

Dakle kao i do sada da je riječ o kvalitetnim briketima, da je piljevina zaista isključivo od drva a ne iverice ili sličnog otpada...


Lijep pozdrav svima!
T.
planktoni82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.