Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2016., 02:56   #1041
Ja ću o tri od četiri bivše napisati što mi nedostaje. Zašto od tri? Jer od jedne mi ne nedostaje ništa!

Eto, prošlo je 17.-est godina i nedostaješ mi ti i tvoj avanturistički duh! Da, bili smo ipak mladi, a i ti si morala odseliti u drugu državu zvanu Austrija...... drago mi je da smo još dosta godina ostali u kontaktu..... sretno ti bilo u životu i sa ljubavi u tvom životu !

Prošlo je 15.-est godina i nedostaje mi tvoj snažan osjećaj ljubavi prema meni. Ne znam čime sam ga zaslužio..... ne mogu to ni danas shvatiti. Takvu snagu osjećaja rijetko tko i zaslužuje. Morala si silom prilika odseliti na drugi kontinent u Kanadu..... ostali smo još dugo u kontaktu i nikada nisi prestala mi tvrditi da i dalje osjećaš prema meni isto. Ne, ne razumijem to, ali hvala ti na tome. Nikada ni prije, a ni poslije nisam doživio išta približno tome. A mislim da ni neću! Tako nešto, mislim da se jednom u životu dogodi..... takva snaga osjećaja prema meni koja je ostala i poslije..... mislim da nisam to zaslužio i ne razumijem to! Sretno ti bilo u životu i sa ljubavi u tvom životu, gdje god da danas jesi !

Prošlo je 6.-est godina otkad smo prekinuli, ali drago mi je da smo ostali još nekoliko godina u kontaktu. Nedostaje mi tvoja kreativnost koja me činila boljom osobom! Vjerujem da imaš tu kreativnost i danas. Ja nisam imao taj dar, a ti si mogla postići svašta iz ničega ! Hvala ti što si obogatila moj život! I ti ode preko granice u Njemačku..... vjerujem u bolji život. Poslije tebe odustao sam od traženja ljubavi. Kao da privlačim samo one koje odlaze silom prilika u druge države . Cijenim ljubav i danas i vjerujem u nju, ali sam se umorio i ne tražim više! Sada čekam da me ljubav pronađe ovakvog pasivnog, ali i ja sam se promijenio i sumnjam da je to više moguće, jer smatram da nisam u stanju više pružiti nekoj iskrenu ljubav, ako ikakvu..... ali nada umire zadnja ! Nedostaje mi tvoja životna kreativnost! Volio bih da imam taj dar! Želim ti sve najbolje i sretno u životu i sa ljubavlju u tvom životu !

podsjetnik za mene u budućnosti : teško mi je ovo bilo napisati, jer nisam osoba koja se o ovome baš izjašnjava i privatno, a kamoli ovako javno! No život ipak prolazi...... nema smisla držati to samo u sebi....... zar ne?
__________________
Putnik kroz život

Zadnje uređivanje SuputnikZivotni : 15.04.2016. at 03:27.
SuputnikZivotni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 07:35   #1042
Kad napises "15" ili "6", ti se brojevi izgovaraju "petnaest" i "sest", dakle vec sadrze u sebi "-est". :-|
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 02:01   #1043
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Kad napises "15" ili "6", ti se brojevi izgovaraju "petnaest" i "sest", dakle vec sadrze u sebi "-est". :-|
Bok Ribbons Undone!

Uljepšala si mi doista dan..... proplakah ! Ne mislim zbilja ništa loše. Premišljah se dal' da ti objasnim ili ne, ali ajde, jednom se živi .
U nekom trenutku u životu rekao sam si da ne želim živjeti u zadanim mi okvirima života, pa sam tako izlazio iz okvira..... ne, krivo..... širio sam ih i ispalo je ovako nešto između mnogo svačega i širim ih i dalje. Nisu samo brojevi u pitanju .
Znači, znam ja da u brojevima imaju ti krajevi, ali ja sam ih odlučio ponekad onako pisati, pokazati da postoje, jer je drugačije. Uvijek pokušavam širiti si životne okvire i biti kreativan..... da si život zasladim više nego što je .
Nikada nisam volio rutine ičega, pa ih tako ni sam nemam. Nisu to sad neke ,,velike" stvari (iako ne dijelim na male i velike, ali ovdje se činilo primjerenim staviti) npr. dignuti kredit i otići u Disneyland ...... mjeru ipak imam, ali je važno da je instinktivno i da je drugačije i pozitivno to što nekad činim! Tako primjerice radim razliku između samoga i usamljenoga..... ovo jesu usamljena srca, ali ja nisam usamljen, već sam . Meni je usamljenost nešo drugo, negativno..... nije ni biti sam nešto pozitivno sad, ali može biti ako to prihvatiš i pretvoriš u stil života, a to je ono što sam ja napravio! Primjera imam čime si sve sladim život tj. širim si životne okvire : ). Naučio sam voljeti ovaj život koji imam i primjećivati ga!
Pa da završim u tom tonu...... želim ti iskreno ugodan ovaj 6.-ti dan u tjednu i da možda širiš svoje životne okvire i da ne živiš u ovima koji su ti zadani (a možda već i jesi : ))!

Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Nedostaje mi komadić slagalice. Tu je negdje, čini mi se da sam ga vidjela, ali svaki put kad posegnem, zgrabim neki koji...nadopunjuje sliku ali nije taj koji tražim.
Želim ti da pronađeš i taj dio slagalice koji ti nedostaje!
------
A u duhu teme...... i dalje mi nedostaje sve ono što sam prije napisao !
__________________
Putnik kroz život

Zadnje uređivanje SuputnikZivotni : 16.04.2016. at 02:15. Reason: nedostajalo mi je još nešto :)
SuputnikZivotni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 08:41   #1044
Odlucio.
Aj'te, zivjeli.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 11:46   #1045
Tvoje ruke
Tvoji zubi
Tvoje oči
Tvoja kosa
Tvoj smješak
Tvoja tvrdoglavost
Tvoje kreštanje
Tvoje palačinke svako jutro
Tvoja riblja popara
Tvoj kruh prije ponoči
Naše kafe preko dana
Disclosed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 22:32   #1046
eh...oni divni zagrljaji i to da me zove nadimkom kojim me samo on zvao
dadaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 16:57   #1047
naša druženja koja su uvijek završavala dodirima, poljupcima i strastvenim uzdasima. vatra koju smo imali... zagrljaj kad sam bila slomljena...
slomio si me do kraja i uskratio taj zagrljaj...
Favour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 22:06   #1048
nedostaje mi:šetnje,izleti, kave, šušur, jedenje sendviča, opijanje na plaži ljeti,razgovor i tako to!
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 20:50   #1049
sarma u podne
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 00:41   #1050
Skupina alternativaca s kojima sam se družio u srednjoj, takvu specifično ludu ekipu više nigdje neću naći.
Ass Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 22:44   #1051
Nedostaje mi trenutak srece...
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 23:09   #1052
... imati nekog tko bi mi nedostajao. :/
cukrena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 23:31   #1053
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Kad napises "15" ili "6", ti se brojevi izgovaraju "petnaest" i "sest", dakle vec sadrze u sebi "-est". :-|
al pazi, redne brojeve je pisao uz dodatak sufiksa s nepotrebnim spojnicama.
sedamnaestaest, petnaestaest i šestaest. i šestiti.
zna on kaj radi.

ne znam tko može biti s tak nepismenim ljudima.

ot: nedostaju mi pismeni ljudi.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 03:54   #1054
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
al pazi, redne brojeve je pisao uz dodatak sufiksa s nepotrebnim spojnicama.
sedamnaestaest, petnaestaest i šestaest. i šestiti.
zna on kaj radi.

ne znam tko može biti s tak nepismenim ljudima.

ot: nedostaju mi pismeni ljudi.
Ah! Stvarno ti je to toliki problem da me proglašavaš nepismenim i da mi to zamjeraš na ovoj temi? I još ti je ta tzv. nepismenost argument tj. pitaš se ,,tko može biti s tak nepismenim ljudima"..... svašta. Misliš da sam nekakvo nepismeno čudovište s kojim nitko ne bi trebao biti?
Napišeš da ti nedostaju pismeni ljudi, a pogledaj svoj tekst tj. malo i veliko slovo, iako to meni ne smeta ovdje, već se vodim tvojim razlozima i nemam namjeru cjepidlačiti oko toga ovdje, pa kad već napadaš nekoga, onda barem pokaži da se držiš svojih uvjerenja. Ja ne mislim da si nepismena, već smatram da si jednostavno pisala slobodno (kao i ja) i nisi imala na umu ispravnost rečenica, jer to su tako beznačajne stvari na ovakvome mjestu. Čemu ovaj napad princeskrafnica (možda ćeš napisati da nije napad i možda nije, ali se osjećam kao napadnut)? Ponudiš mi kakvo logično objašnjenje? Jer ne razumijem ovo na ovakvom mjestu i na ovakvoj temi iz vedra neba. Po mogućnosti bez težih riječi i ogorčenosti u tekstu, molim te.
Nije nepismenost u pitanju princeskrafnica, ali izgleda da me se nije shvatilo sa mojim načinom izražavanja. Pa, barem si mi dala za razmišljanje hoću li pisati po forumu ubuduće i ako hoću, gdje ću se ovako izražavati. Eto, nije ti uzalud napad !
Ako imaš kakvo pitanje oko ovog mog izražavanja, slobodno pitaj. I nije ovo u smislu da se izražavam ,,s visoka", već savjet .

Za temu : nedostaju mi kreativni ljudi i oni koji razmišljaju izvan uobičajenih normi!
__________________
Putnik kroz život
SuputnikZivotni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 13:08   #1055
Obično nam nedostaje ono što nemamo. Kada to dobijemo vrijednost se smanjuje. Ako to izgubimo opet se povećava vrijednost. Uglavnom boring and predictive
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 20:32   #1056
Nedostaje mi taj osjecaj da idemo nekud, da jednostavno ustanemo, doruckujemo i odlucimo kamo cemo danas, u planine, na more, na izlet... Spontano. Ali toga nema vise.
MissConception is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 04:31   #1057
Nedostaje mi da budemo na istoj strani. Da se smijemo satima i da znam da si tu za mene. Nedostaješ mi onaj stari ti, a ne ovaj ljutiti dječarac u kojeg si se pretvorio. Nedostaje mi onaj nadimak kojim si me samo ti zvao. Nedostaju mi tvoje usne i tvoj dodir od kojeg bih se cijela naježila.

Pružila sam ti slobodu, to ne znači da mi ne smiješ nedostajati. Nadam se da ćeš uspjeti pronaći sebe.
Praeteritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 16:53   #1058
..fali mi sto sam ti mogla vjerovati i razgovarati s tobom bez zadrske, sto si mogla shvatiti i razumijeti, sto nisi bila lazno iskrena kao vecina i govorila ono sto ne mislis... steta sto si tako tvrdoglava i iz nekih svojih strahova povrijedujes ljude koji su ti bliski.. jasno mi je da se nikada neces ispricati niti da uopce imas tu potrebu. nadam se da ces s njim bit sretna i da ces uz njega postati bolja osoba..sretno!
__________________
...dobro je kad u životu za nešto se boriš, rukama stvoriš...ali je najbolje kad u životu imaš nekog s kim možeš lako da šutiš...
hawaiiantropic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 17:49   #1059
Nedostaje mi. da me zove. Da se javi. Da me zove ¨pupi moj¨ . Nedostaju mi naši razgovori o budućnosti. Gledanja stanova na njuškalu koje ćemo kupiti. Nedostaje mi da pričamo o svemu. Nedostaje mi objašnjenje. Nedostajat će i mome sinu koji ju je zavolio i zvao mama.Sve se je srušilo u 2 - 3 dana. Sve je nestalo. A ostala je praznina i bol. Velika bol. Tuga i crnilo
peacemaker1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 19:01   #1060
Nedostaje mi netko za razgovor, neobavezan, bezvezan, sa smijehom i suzama, kako god nam tog trena treba. Nedostaje mi netko za ugodne kino večeri uz kokice i smijeh, uz najnovije ili najstarije filmove, svejedno. Za šetnje gradom, ljetne koncerte, izlete i puno više.
dhalia2303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.