Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2016., 19:51   #2461
Quote:
sanberry kaže: Pogledaj post
Zapravo bih ovako nešto htjela. Ali svakako ću otići sa slikom njima i vidjeti što kažu.
a, kombinacija plave i crvene, a sad točan omjer.. vjerojatno 1/4 neke 6.60 crvene i 3/4 10.1 ili 10.2 plave. ali ovisi puno o podlozi. možda čak treba i jači hidrogen od standardne 6-ice.
ako si plavuša, možeš to dobiti semi-permanentnom bojom tipa manic-panic.

Quote:
chocolina1994 kaže: Pogledaj post
Pozz
Ima li itko da koristi wellaton boje za kosu? ja ih koristim nekoliko mjeseci, super mi je boja..ali imam nesnosan svrbez par dana nakon sto obojim kosu.. pa ne znam jeli to normalno ili bi ih trebala prestati koristiti..
nemoj. meni se isto s pallete dešavalo, prešla na garnier, loreal, syoss, subrinu - nikakvih problema. samo uzmi istu nijansu, iste brojeve da ima i to je to.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 05:49   #2462
help

koju farbu mogu kupiti kod nas a da je najsličnija ovoj?


tražim medeno-plavu ali sa mrvu više bakrene u sebi

__________________
Carpe diem

Zadnje uređivanje bug_lady : 12.02.2016. at 06:01.
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 14:02   #2463
..

pozdrav svima
da li mi netko može reći da li se igdje u RH mogu kupiti profesionalne boje za kosu? Kao npr Igora, Majirel, Luoclor, redken, Kerastase, Alfapart, Evolution itd itd?
Jedino što sam našla kod nas je (izuzev boja u drogerijama tipa gariner, wella itd) je Keune, Anier, Dixon i još 2-3 marke za koje nikad nisam čula), inaće sam iz Osijeka, ali mi nije problem sletiti se i do Zagreba.

I ako netko zna za neki internet web shop? Ne mora biti nužno iz Hrvatske, bitno da isporučuju kod nas, a da nije kao na ebayu dostava skuplja od samog proizvoda.

Ludim više s našim tržištem. Jedina marka koja mi je ok kod nas na tržištu je Loreal Preference i excellence, ali kod nas naravno nema 50% nijansi.

Jaoo nadam se da će mi netko uljepšati dan jer već godinu dana surfam i surfam i ništa ne nalazim

Hvala!
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 22:20   #2464
Hej,

može mi netko objasniti u čem je razlika u brojevima kod boja;

Npr razlika izmedju boje 6.0 i 6.1? Isto tako vidjela sam 7.0 i 7.1?
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 01:11   #2465
Jel netko zna gdje bi se mogle kupit wella color charm boje? Vidjela sam negdje na internetu da navodno postoje u Srbiji ali me zanima gdje to točnije? Za dva tjedna mi mama ide u Beograd pa da joj kažem da mi kupi
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 04:07   #2466
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Hej,

može mi netko objasniti u čem je razlika u brojevima kod boja;

Npr razlika izmedju boje 6.0 i 6.1? Isto tako vidjela sam 7.0 i 7.1?
drugi broj je podton. 0 iza točke je oznaka za prirodnu nijansu, 1 je pepeljasta, 2 biserna, 3 zlatna, 4 bakrena, 5 mahagonij, 6 crvena, 7 ljubičasta, 8 čokoladna, a 9 zelena.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 12:34   #2467
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
drugi broj je podton. 0 iza točke je oznaka za prirodnu nijansu, 1 je pepeljasta, 2 biserna, 3 zlatna, 4 bakrena, 5 mahagonij, 6 crvena, 7 ljubičasta, 8 čokoladna, a 9 zelena.
Hvala na objašnjenju

A koja je razlika između pepeljaste i prirodne nijanse? Jel možda koja od njih vuče na crvenkasto?
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 16:02   #2468
pepeljasta ne vuče sigurno, a prirodna ne bi trebala imati crvenog. za neutralizirati crveno koristiš zeleni podton, za neutralizirati narančasto ljubičasti podton. na crvenkasto vuče mahagonij ili crvena, 5 ili 6.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 22:25   #2469
cure, znate mozda gdje kupiti od keune tinta color dark ash blonde (6.1) u DM vidam samo nijansu dark blonde (6) ? hvala vam
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 21:32   #2470
Molim pomoć jer sam opet zapela.

Trenutno mi je boja barem meni katastrofa, znači u mraku vani rekla bih da izgleda ko neka 3 ,4 ... navečer pod žaruljom ,tj pod umjetnim svjetlom 5-ica, a kad izađem van na sunce il općenito van bože pomozi , gore nešt smeđe s narančastim odsjajem, kak ide prema dole tak je smečkasta sa žutim pigmentima a na krajevima čak i žuta rekla bih.

Želim ovakvu boju :



I planiram uzet neku sedmicu jer mi je kosa na umjetnom svjetlu i u mraku dosta tamna , kad se priguše ti odsjaji koji se vide na suncu pa me strah da ak uzmem npr. 6 da ću po mraku bit još tamnija skoro pa crna.

e zanima me koji broj nakon 7. uzet ?? i koju marku, koja boja dobro prekriva to žuto - naračansto što sad imam na suncu??
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 16:56   #2471
..

pozdrav svima
odlučila sam kupiti i koristit Keune boje za kosu s obzirom da u Osijeku ne nađem ništa kvalitetnije od tih profesionalnih.
Ugl treba mi savjet za miješanje boja tj omjere,
zanima me da li kod miješanja boja vrijedi isto matematičko pravilo kao kod miješanja hidrogena?
Npr 6% hidrogen možemo dobiti miješanjem 50% 3%-otnog hidrogena i 50% 9%-otnog hidrogena,
da li to znači onda da bi npr dobila dubinu 6 da mogu miješati 50% 8-ice s 50% 4-orke? ili pak kod boje ne vrijedi matematičko pravilo jer tamnija ipak povuće jače pa trebam miješati npr 2/3 8-ice s 1/3 4-orke?
xena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 13:49   #2472
Quote:
xena01 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
odlučila sam kupiti i koristit Keune boje za kosu s obzirom da u Osijeku ne nađem ništa kvalitetnije od tih profesionalnih.
Ugl treba mi savjet za miješanje boja tj omjere,
zanima me da li kod miješanja boja vrijedi isto matematičko pravilo kao kod miješanja hidrogena?
Npr 6% hidrogen možemo dobiti miješanjem 50% 3%-otnog hidrogena i 50% 9%-otnog hidrogena,
da li to znači onda da bi npr dobila dubinu 6 da mogu miješati 50% 8-ice s 50% 4-orke? ili pak kod boje ne vrijedi matematičko pravilo jer tamnija ipak povuće jače pa trebam miješati npr 2/3 8-ice s 1/3 4-orke?
Ne znam za omjere, ja uvijek stavim od oka...
Jedino sto bi ti preporucila Dikson boje za kosu a imas ih za kupiti u Osijeku.
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 10:08   #2473
Kaj ima u Zg za kupit od kvalitetnijih boja za kosu? Znam sam za Keune. Jel ima kaj bolje?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 12:33   #2474
Ako je tko koristion Subrina 6.8 jel bi mogao naljepiti kako mu je ispadalo? Zanima me realna slika ali naravno može i s neta, sada kad mi je dosta blajhanog izraslo čudno mi ispada pa da usporedim.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 14:13   #2475
Želi li netko kupiti Keune farbu 8, 9 i 20.21? Imam od svake boje po jednu, prešla sam na drugog proizvođača pa mi je ovo ostalo..
Možemo se dogovoriti za povoljniju cijenu, boje su skroz ok i relativno nedavno kupljene.
__________________
16.7.2013.
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 15:16   #2476
Želim se obojati u crno pa me zanima koje su boje dobre a da se ne ispiru brzo i da su baš jako crne?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 23:34   #2477
Koristi li tko Artego boje za kosu i gdje ih nabavlja?
Hvala,pozz
besis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 23:47   #2478
hidrogen koji dodje u kutiji od Garnier Olia boji (nijansi 9.0) je koji 6% ili 9%?
hvala
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 19:12   #2479
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kaj ima u Zg za kupit od kvalitetnijih boja za kosu? Znam sam za Keune. Jel ima kaj bolje?
Probaj Koleston, ima ih u Domjanićevoj...
As Of Now is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 21:07   #2480
http://www.hairstylemaps.com/wp-cont...m-1024x768.png
Kojim bojama se obojati u modro?
Ima li kakav shop sa indola bojama za kosu?
Hvala
dadls81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.