Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 22:21   #21
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
pogledat cu bar pilot zbog weird sexual chemistryja između dvojice glavnih
Neko je na twitteru napisao: New NBC Dick Wolf drama #ChicagoFire looks like #greysanatomy on fire. With added bonus of being highly homoerotic.
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:23   #22
meni je to dovoljno da počnem pratit seriju
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:26   #23
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Neko je na twitteru napisao: New NBC Dick Wolf drama #ChicagoFire looks like #greysanatomy on fire. With added bonus of being highly homoerotic.
nije nista krivo receno + malo rescue me humora nadam se
dick wolf -jao imena
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:33   #24
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
nije nista krivo receno + malo rescue me humora nadam se
dick wolf -jao imena
iliti u prijevodu "Vučji ku*ac"
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 00:15   #25
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
serija izgleda kao i 9067897589798 drugih na tu foru
pogledat cu bar pilot zbog weird sexual chemistryja između dvojice glavnih
jbt!! a ja pomislio da sam samo ja tako to osjetio....., nisam htio ništa komentirat
BozWon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:09   #26
Iako će ovo bit na NBC-u i vjerojatno vrlo brzo propast, gledat ću.. zbog Taylora Kinneyja
Mikey23 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 21:23   #27
Third Watch wannabe, rekoh ja.

Quote:
Ryan: Skip It
For a show about fire, it lacks any kind of spark. Monica Raymund is good, but everything else about this Dick Wolf production feels tired.

Furlong: DVR It
There are a lot of characters here that are worth giving this show a chance, but I don't see the action becoming so intense that it'll be appointment viewing each week.

Etkin: Skip It
I could not tell you the name of one character on this show after watching the pilot. There are just too many shirtless firefighters and the climactic rescue scene was far too long -- though admittedly seeing David Eigenberg and hearing his adorable accent again was a treat.

Harnick: DVR it
The pilot introduced a wide variety of characters, but with a bunch of balls in the air, I can easily see them fumbling the juggle.

Moaba: DVR It
The rivalries between the firefighters, first responders, cops and doctors were interesting to watch develop, and the action kept it suspenseful throughout.

Weingus: Watch It
It's action-packed, full of touching plot lines and guys with great abs. "Chicago Fire" for the win!

Prudom: DVR It
It boasts a great cast, but they're all too busy talking in leaden, clichéd Procedural Speak, so there's no joy, humor or personality. Based on the pilot, I'd say Skip It, but I want to give it another episode in the hope it loosens up.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 22:18   #28
A ja baš mislio ovo gledati
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 22:21   #29
još jedan razlog da se ne gleda
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 14:34   #30
Pih, ja ću gledat. Kako sam rekao, critics & me don't get along.. Plus, Taylor Kinney..
Mikey23 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 21:05   #31
Šta nitko nije gledao?

Meni je bila prva ep. sasvim solidna, ništa posebno, može i bolje, ali ću nastaviti gledati.

Jesseju je malo curio australski naglasak u nekim scenama, na početku nisam bila sigurna jel ima američki ili australski On i ne znam kako se zove uncle Mason, trebaju riješiti svoje frustracije na drugačiji način

Ja ću gledati samo zbog Lauren German odn. Leslie Shay Kako je spustila onome Millsu Ali ne sviđa mi se šta ona pomaže Masonu (tako ga zovem jer se ne sjećam imena ), nadrljat će zbog njega Ni Dawson nije loša

3/5 od mene.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken (x)
LadyDragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 22:48   #32
Pogledala i ja

Mogu reć da je sasvim solidno. Malo teška tematika ali nastavljam. Ako ništa drugo da pasam oči

Ona prva scena kad ga je onog vatrogasca progutala vatra mi je bila
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 23:28   #33
Gledala sam i ja

A ono, nije loše, ali nije ni da je sad nešto posebno

Nisam sigurna gleda li mi se serija s toliko patetike

Iako nemam ništa protiv onih scena u kojima su momci shirtless
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 13:49   #34
Unatoč hrpi cool glumaca ovo ipak spada u kategoriju Skip It... Za jedan pilot je previše patetike i relativno slabe glume...

Ovo je već xy pokušaj da proguraju ovakvu koncepciju "policajci, bolničari, vatrogasci" i uglavnom to ne prolazi baš najbolje... A ovdje su išli toliko daleko da sada imamo Vatrogasni Dom u kojem su vatrogasci + elitni tim vatrogasaca za izvlačenje + Hitna med služba ili ti ga Paramedic (wtf od kada je njima šef vatrogasac)...

Zadnji pokušaj ovakvog nečega je bilo 2009 http://www.imdb.com/title/tt1445201/ godine kada je Mason također imaju jednu od glavnih uloga a ta je serija bila daleko karizmatičnija i zabavnije a nije doživjela kraj prve sezone

Jedine vatrogasce koje ja priznajem su Rescue Me

Možda pogledam zbog Monice Raymond ali možda...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 11:03   #35
Nisam ni znao da je ovo počelo..
Htio sam ovo gledat zbog ujke Masona.. al kažete da nije baš, ha? Hmmm.. možda onda da jednostavno preskočim..
Mikey23 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 11:43   #36
Pogledaj pilot pa presudi
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 11:48   #37
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Pogledaj pilot pa presudi
E baš to.

@Mikey Ne ubije te jedan pilot
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 13:31   #38
Ma budem vjerojatno Pogotovo jer se sutra ne radi, a ja ionako pogledao sve od ovog što inače gledam, tako da nakon obavljene kave i druženja, mislim da budem taman imao vremena za testiranje nove serije
Mikey23 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 00:40   #39
solidno zasad, vidjet ćemo dalje.

ali jesse spencer
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 00:33   #40
Meni nije baš nešto, al naravno da ću gledat i dalje



Steve iz SATC

Nadam se da će nastavak biti bolji, za sad mi je sve malo nabacano
krivonja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.