Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2005., 18:59   #81
pazi ovo!!!

možda je trebalo da mu gurneš ananas onako neoguljen u šupak jer mu je to bliže jajima a bi onda spermiči imali okus ananasa, a pošto si več zakasniula sa tim več vešeras mu gurni u dupe 10 -15 banana za svaki slučaj pa onda mu popiši i vidi da li je uzpjelo,
nadalje ja ti preporučujem da možda pokušaš sa aromom lubenice (ili ti dinje) samo moraš da nabaviš neku veču od cca 15 kila radi jače arome iiiiii... pravac u dupe,
javni nam kakav si efekat postigla s tim jeli ima kakve promjene (osim povečanja gabarita momkovog PAKŠU)


čekamo tvoj post. iskreno tvoj AmADin_gospo

P.S. Sretno
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Old 27.05.2005., 19:02   #82
Re: pazi ovo!!!

Quote:
AmADin_gospo kaže:
možda je trebalo da mu gurneš ananas onako neoguljen u šupak jer mu je to bliže jajima a bi onda spermiči imali okus ananasa, a pošto si več zakasniula sa tim več vešeras mu gurni u dupe 10 -15 banana za svaki slučaj pa onda mu popiši i vidi da li je uzpjelo,
nadalje ja ti preporučujem da možda pokušaš sa aromom lubenice (ili ti dinje) samo moraš da nabaviš neku veču od cca 15 kila radi jače arome iiiiii... pravac u dupe,
javni nam kakav si efekat postigla s tim jeli ima kakve promjene (osim povečanja gabarita momkovog PAKŠU)


čekamo tvoj post. iskreno tvoj AmADin_gospo

P.S. Sretno


TO TI IZ ISKUSTA PRICAS?
CESTO NESTO GURAS U SUPAK?
Arianne is offline  
Old 27.05.2005., 19:16   #83
Nije mi išlo u glavu kaj je to nekim curama tak odvrartno ak joj dečko svrši u usta...brijao sa mda je do okusa. Onda sam probao svaoju spermu i ostadoh još više zbunjen - pomalo slankasto al ništa odvartno... AJD SAD ZAJEBANCIJA NA OVO MOJE ISKUSTVO

Inače, zadnja cura kojoj sam tak svršio je rakla da je baš fina....
Aragorn is offline  
Old 27.05.2005., 19:21   #84
Quote:
Aragorn kaže:
Nije mi išlo u glavu kaj je to nekim curama tak odvrartno ak joj dečko svrši u usta...brijao sa mda je do okusa. Onda sam probao svaoju spermu i ostadoh još više zbunjen - pomalo slankasto al ništa odvartno... AJD SAD ZAJEBANCIJA NA OVO MOJE ISKUSTVO

Inače, zadnja cura kojoj sam tak svršio je rakla da je baš fina....


Meni nije problem kad mi svrsi u usta, to mi nesmeta nego samo mi smeta gutanje,onaj slani okus, jebiga meni je odvratan..
sigurno ima zena kojima se svidja taj okus, meni nije
Arianne is offline  
Old 27.05.2005., 19:39   #85
Quote:
arianne kaže:
Meni nije problem kad mi svrsi u usta, to mi nesmeta nego samo mi smeta gutanje,onaj slani okus, jebiga meni je odvratan..
sigurno ima zena kojima se svidja taj okus, meni nije
i ok! Nitko nije rekao da cura mora progutati! Mislim da se u sexu ništa ne mora! No isto tako, sve za štoje oboje spremno je dopušteno - među njima naravno.
Aragorn is offline  
Old 27.05.2005., 20:44   #86
Quote:
mud3r kaže:
jebiga bljutava je , no miris je fakat nešto posebno
super, sad bar znas kaj mozes upotrijebiti kada ti ponestane dezodoransa
Quote:
mud3r kaže:

al je fora kak se malja po ustima
to ti je zato sto su spermici u grlu dezorijentirani i onda svaki pliva na drugu stranu.


Quote:
mud3r kaže:


i kako se grlo sljepi poslje
vecina spermica zavrsi na grlu, i umre


kvark01 is offline  
Old 28.05.2005., 12:36   #87
Quote:
Aragorn kaže:
i ok! Nitko nije rekao da cura mora progutati! Mislim da se u sexu ništa ne mora! No isto tako, sve za štoje oboje spremno je dopušteno - među njima naravno.
pa stvar je u tome da ako je vec svrsio u usta okus ostaje ispljunio ti ili ne a lakse je progutati.
Okata is offline  
Old 31.05.2005., 12:46   #88
šta ste se ušutili odjednom na ovu temu???? imal ovde iko da potvrdi vezanosk ukusa sperme i onoga šta se jede prije "konzumacije" jeli to istina ili šupljak ...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Old 31.05.2005., 14:58   #89
Re: Kakvog je okusa sperma?

ja ne razumijem zašto netko tko ima kitu ovo pita. već danima gledam naslov topika i pitam se to.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 31.05.2005., 15:50   #90
Re: Re: Kakvog je okusa sperma?

Quote:
alexxx kaže:
ja ne razumijem zašto netko tko ima kitu ovo pita. već danima gledam naslov topika i pitam se to.
Tako je. Može bez problema doznat. Za dvi minute.
 
Old 31.05.2005., 16:01   #91
Stvarno, ne kužim dečke koji nisu probali svoju spermu. (Zar uopće ima takvih?)

Ja sam probala okus svoje pice, tek toliko da znam što imam u ponudi.

Inače, meni je normalno progutati spermu kad mi već ionako pomalo klizi niz grlo, a nije otrovno, nemam alergiju i svojevoljno sam je primila u usta.

Okus nije uvijek isti, nije nešto što bi se mazalo na kruh, ali nije ni tako odvratno da se ne bi moglo progutati.
Ja mislim da odvratnost koju neki spominju nema veze s fizičkim karakteristikama dotične tekućine, nego s (psihičkim) doživljajem cijelog tog čina.

Danas svaka klinka zna da bez pušenja neće ispast dobra jebačica, pa se silom trudi propušiti prije no što za taj lijepi oblik vođenja ljubavi u njoj sazriju svi potrebni psihički mehanizmi. Tako "čip za gutanje" obično ne stigne profunkcionirati i ostane zauvijek zaglavljen i neupotrebljiv.
VelmaX is offline  
Old 31.05.2005., 16:05   #92
Quote:
VelmaX kaže:
Okus nije uvijek isti, nije nešto što bi se mazalo na kruh, ali nije ni tako odvratno da se ne bi moglo progutati.
Nije fenomenalno? I što bih ja sad, trebao osjećati grižnju savjesti ako mi ga proguta? U duši muškarca je da u svakom trenutku usreći svoju ženu, to je jedina njegova misija. I ti sad veliš da sjeme nije toliko odvratno da ga se ne može progutati? Pa to je korak do tvrdnje da se guta na silu, ili iz ljubavi, ili iz želje da se ugodi. ¸

U kakvoj si ti misiji ovdje, jel tebi cilj impotentirati muškadiju?

Ideš na IGNORE!!!!
walter is offline  
Old 31.05.2005., 16:09   #93
Re: Re: Re: Kakvog je okusa sperma?

Quote:
Basta kaže:
Tako je. Može bez problema doznat. Za dvi minute.
Brz si Basta, brz. Speedy Gonzales.
__________________
Quid quid latine dictum sit, altum videtur.
toorkish is offline  
Old 31.05.2005., 16:11   #94
Re: Re: Re: Re: Kakvog je okusa sperma?

Quote:
toorkish kaže:
Brz si Basta, brz. Speedy Gonzales.
Dvije minute je brzo? Jel ti govoriš o drkanju? Jel ozbiljno?
walter is offline  
Old 31.05.2005., 16:11   #95
Quote:
walter kaže:
Nije fenomenalno? I što bih ja sad, trebao osjećati grižnju savjesti ako mi ga proguta? U duši muškarca je da u svakom trenutku usreći svoju ženu, to je jedina njegova misija. I ti sad veliš da sjeme nije toliko odvratno da ga se ne može progutati? Pa to je korak do tvrdnje da se guta na silu, ili iz ljubavi, ili iz želje da se ugodi. ¸

U kakvoj si ti misiji ovdje, jel tebi cilj impotentirati muškadiju?

Ideš na IGNORE!!!!
Pa meni nije odvratno, ali dosta ih spominje taj izraz, pa zato.

Što, ispalo je da je zamalo odvratno? Nisam tako mislila, žao mi je.
Nemoj me stavit na ignore, to bi me jako zaboljelo.
VelmaX is offline  
Old 31.05.2005., 16:13   #96
Quote:
VelmaX kaže:
Pa meni nije odvratno, ali dosta ih spominje taj izraz, pa zato.

Što, ispalo je da je zamalo odvratno? Nisam tako mislila, žao mi je.
Nemoj me stavit na ignore, to bi me jako zaboljelo.
Dobro, izvukla si se. Tj, neću te staviti na ignore. E sad, jesi li se izvukla ili ne, to je na tebi.
walter is offline  
Old 31.05.2005., 16:15   #97
Re: Re: Re: Re: Kakvog je okusa sperma?

Quote:
toorkish kaže:
Brz si Basta, brz. Speedy Gonzales.
Brz i kratak...
 
Old 31.05.2005., 16:17   #98
Quote:
walter kaže:
E sad, jesi li se izvukla ili ne, to je na tebi.
No dobro, ako me ne ignoriraš, to ne znači da baš moraš budno motriti na mene i stalno me podjebavat.
VelmaX is offline  
Old 31.05.2005., 16:17   #99
Re: Re: Re: Re: Re: Kakvog je okusa sperma?

Quote:
Basta kaže:
Brz i kratak...
idealan
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 31.05.2005., 16:17   #100
Quote:
VelmaX kaže:
No dobro, ako me ne ignoriraš, to ne znači da baš moraš budno motriti na mene i stalno me podjebavat.
Shvati to kao muževo štipanje za dupe. Dakle, izraz ultimativne ljubavi.
walter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger