Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 20:35   #41
Quote:
DokSpavam kaže: Pogledaj post
Ali nastane problem ako se on ne javlja njoj zato što se ona ne javlja njemu, a ona se ne javlja njemu jer se on ne javlja njoj. A mogli su sad bit skupa da se jedno javilo drugome.
Ma mislim si da bi se ona trebala javiti meni a ne ja njoj. Zna dobro šta mi se desilo,al ništa. Hladna ko da ju ne hebem ono niti malo. Ima ona svoju kolegicu a bivseg ko šiša. Žalosno da to nakon tolko godina vidim
boob23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:11   #42
da su ti noge tdrave rekao bih ti run forest RRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNN
moraš pustit bro...jednostavno moraš to je jedini ispravan način jbga
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 10:45   #43
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
da su ti noge tdrave rekao bih ti run forest RRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUNNNNNNNNNNNNNNNN
moraš pustit bro...jednostavno moraš to je jedini ispravan način jbga
Autore, slušaj čo'eka, zakopaj se u neke aktivnosti, okupiraj misli bilo čime, idi psihologu ako trebaš - ja krenula, da mi izbije pizdarije iz glave kad sama to ne mogu. Ali pusti.

Šljakeru, sviđaš mi se, oćemo patit' skupa?
Bluebell Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:10   #44
hahaha ja već više-manje mogu gledati na sve šta se dogodilo realno...
strasti se smirile i nisam više opasan po okolinu...al sam emotivni kripl i nemogu se povezat s ženama koje upoznam
BB sve će to bit dobro no sikiriki...ne daj se nisi se na cesti našla
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:27   #45
nego kaj mislite dal je kolega boob23 u međuvremenu popustio pritisku i javio se svojoj ljubavi? Bila je sinoc depresivna valentinovska noc ipak...
berni2402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:31   #46
a gle ja bi se javio 100 %...ne znam vidit ćemo kolilo je b23 zašao u "najplemenitiju slabost uma"
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:33   #47
i ja bi se javio prije mj dana tako da na neki nacin ocekujem njegovo javljanje sa "javio sam se i sad se osjecam ko zadnje govno na svijetu ali borit cu se za tu ljubav jer ona ne razumije koliko ju volim"
berni2402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:48   #48
Ni slučajno se javljat. Iz mog iskustva, nakon ovakvih razilaženja (pogotovo iniciranih sa ženske strane), u većini slučajeva nema povratka.

Obriši broj, obriši fejs, obriši sve slike, sve, sve, sve.
Muka je, teško je ko sam vrag - tko nije prošao, nema pojma. Ali s vremenom uistinu postane lakše, koliko god se ovaj tren činilo bolno i bezizlazno.

Samo ti je dodatan teret što te zadesila situacija gdje sjediš doma, u bolovima, razmišljajući o svemu što je bilo i moglo biti.

Zaliječi nogu, glavu gore, guraj dalje. Sve nas je zapeklo, peklo k'o pas, ali prođe
dcmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:51   #49
Quote:
berni2402 kaže: Pogledaj post
i ja bi se javio prije mj dana tako da na neki nacin ocekujem njegovo javljanje sa "javio sam se i sad se osjecam ko zadnje govno na svijetu ali borit cu se za tu ljubav jer ona ne razumije koliko ju volim"
Vidim da smo to svi prošli... Ma popustit će on/ona, samo moram usmeno, pismeno, riječju, djelom i manijakalnim proganjanjem pokazati koliko mi je stalo... pokazat ću ja cijelom svijetu kako se za praf voli

... uz obaveznu glazbenu podlogu iz Zone sumraka ili Psiha
Bluebell Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:52   #50
ti si moj tip čokana...hahahaha
joooj vraća mi se fleš kad mi je zazvonio mob nakon mjesec dana i borba ide ovako
srce: sretan kao da sam dobio milijardu eura na lotu...to je to volim ju tresem se od sreće...jednostavno neopisiv osjećaj
ali već se polako počeo vraćat razum...potisnut al pomalo nadolazi i tihim skoro nečujnim glasom mi govori
razum : zabij mob u jebeni zid i bježi glavom bez obzira konju retardirani...
probaj pogodit šta sam napravio
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 11:57   #51
Najbolji je period kad nitko drugi nista ne shvaca i tebi nije jasno sto ti to drugi ljudi savjetuju jer oni nisu bili tu pored tebe i oni ne znaju koliko se vas dvoje ubiti volite, ah sav zatitram kad si to ovako postavim u glavi...
i sad si me bas lijepo podsjetila na glazbu, otisao sam pogledat sto sam sve bookmarkao i jedan dio mene je umro u tom trenu

javio si se jelda? javio bi se i ja sad, sve se pravimo pametni ali svi smo mi borci sa vjetrenjacama ponekad
berni2402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:05   #52
Quote:
šljaker22 kaže: Pogledaj post
probaj pogodit šta sam napravio

Ako mene pitaš, razumno i dostojanstveno si odvagnuo predočene dokaze i argumente, shvatio da se iznimno voliš i cijeniš i da postoji netko bolji za tebe od te rospije... Ugasio si mobitel i ponosno, uzdignute glave odšetao u sumrak... Prikupljeno iskustvo kanalizirao si pisanjem više self-help priručnika i surfanjem na vorumu.haer.

Jesam li u pravu?
Bluebell Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:08   #53
Ali da se nije javio to bi znacilo da je odbacio svoju kucicu u cvijecu sa svojom voljenom i djecicu i sve. Nadam se da pomazemo autoru sa ovim svojim iskustvima i unutarnjim borbama i s tim sto smo se nakon nekon vremena pomirili da cemo umrijet sami i jadni bez igdje ikoga
berni2402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:10   #54
pa naravno bro,nema predaje obranio bi penal ronaldu za nju...
šta je malo poniženja jeba ga vrag..
ma da nema tu pomoći al će mu bit veselo
zbunjenost,cuga,droga,zene,cuga,cuga,droga,fajt,mo zda sudar...nešto od ovoga ili sve skupa...ja sam preferirao sve...isuse bože
al pomoglo je nisam mislio na nju dok se ne probudim pa ispočetka
(dajem si haj fajv )
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:13   #55
BB forum je dobra stvar ali puno toga nosiš u tom stanju i moraš to izbacit nekako...
ja sam to činio jako suptilno
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:24   #56
Pusti ti to, da nisam sve to napravio sto sam napravio nebi ni sad bio miran nego bi i dalje mislio sto ako, mozda, ipak, nekak, ona mene i dalje voli i sto ako to nisu bile lazi i sto ako se nije sve promijenilo itd

evo jedan za autora prikladna:
a za ljubav ja dao bi se la la la la la la la la
a za ljubav ja dao bi sve
a za ljubav ja dao bi se la la la la la la la la
a za ljubav ja dao bi sve

Mladen Grdović- Za ljubav ja dao bi sve
berni2402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:24   #57
A jesmo ga začetali temu, nadam se da nam autor/mod neće zamjeriti...

Ali ako smijem podijeliti svoja dva osobna iskustva koja imaju velike veze s ovim javljanjem/nejavljanjem... Prvo je bilo prije 10 godina, kad sam nekako uspjela 3 (TRI!!!) puta dobiti šup kartu od iste osobe, što me nije spriječilo da ga nastavim naganjati, jer je on ipak bio (nesređena zbunjena izgubljena sjebana) ljubav mog života...

Ah, mladost

Ovo novo iskustvo od nedavno - razina osjećaja ista, situacija ista, vrsta kretena identična... Ali ovaj put sam se pokupila na vrijeme. Boli me za popizdit, i da ga sad vidim raspala bih se na tisuću sitnih komadića... Ali kad sam shvatila da radi majmuna od mene i da tu kruha nema, povukla sam se sama. S godinama shvatiš da ti ta vrsta boli ipak ne treba, a i da ti vrijeme sve brže curi...

I u konačnici, shvatiš da ako nešto smrdi kao drek i izgleda kao drek, da onda najvjerojatnije i jest - drek.

Evo moja dva centa
Bluebell Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:28   #58
Ja bi se javio. Možda padne pomirbeni seks.
DokSpavam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 12:39   #59
Quote:
berni2402 kaže: Pogledaj post
Najbolji je period kad nitko drugi nista ne shvaca i tebi nije jasno sto ti to drugi ljudi savjetuju jer oni nisu bili tu pored tebe i oni ne znaju koliko se vas dvoje ubiti volite, ah sav zatitram kad si to ovako postavim u glavi...
HAHAHHAHAHAAHAHHAHAH predobro Točno tako... e sad me baš živo zanima (nisam mazohista) ako doživim opet ovako šta i prekid na kraju da li ću se moći kontrolirati odmah
Enig is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2013., 14:01   #60
Quote:
Royksopp kaže: Pogledaj post
Da je vrijedilo trajalo bih , ne?

Kreni dalje
Nažalost da, no što znaš što je njoj u glavi...
toconja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.