Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2013., 18:42   #141
Ja sam se javljala. Pa svaki put požalila. I sad također žalim zbog toga.
Ali mislim da bih više žalila da se nisam javila. Stalno bi me nešta kopkalo i ne bi mi dalo mira.
I ne znam šta je gore od tog dvoje, javiti se ili mučiti sam sa sobom i mobitelom u ruci.

Možda da se nisam javljala bi imao bolju sliku o meni, možda sam si javljanjem uništila sve šanse. A možda je tako svejedno. Jer me ne želi, ne voli.

Ne znam ništa u biti. Jedino trenutno znam da mi je prilikom mog zadnjeg javljanja jasno dao do znanja da je GOTOVO. I više nemam namjeru se javit nikad, ali baš nikad. Iako mi je još stalo i previše, iako bih dala sve da ga čujem, vidim..
__________________
I want back my ignorance and bliss..
sanjica43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 18:44   #142
Quote:
celerka kaže: Pogledaj post
da, ni meni nije najjasnije u cijeloj priči kako ne mozemo shvatiti da nas netko ne zeli bez obzira na sve te silne znakove koji su tu. kao da postanemo glupi. ah, ta moć samozavaravanja.
Ni meni nije jasno. Na samu sebe sam ljuta što to nisam mogla shvatiti i prihvatiti. Konstantno neko samozavaravanje, pa nadanje. Užas..
__________________
I want back my ignorance and bliss..
sanjica43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 19:13   #143
Od ponižavanja, boli, patnje, jada, samozavaravanja, iluzije, nadanja ima jedna stvar koja je gora , uvjeravati nekoga kome nije stalo do tebe, u ljubav
2hot2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 19:20   #144
Quote:
2hot2handle kaže: Pogledaj post
Od ponižavanja, boli, patnje, jada, samozavaravanja, iluzije, nadanja ima jedna stvar koja je gora , uvjeravati nekoga kome nije stalo do tebe, u ljubav
Ne mora biti da tu osobu kako ti kažeš "pokušavamo uvjeriti u ljubav".
Možda jednostavno ta osoba nikad nije jasno definirala svoje osjećaje prema tebi pa se javljaš iz razloga da dobiješ potreban closure.

Konkretno, u mom slučaju, pri prekidu sam dobila riječi da mu je stalo, da zaslužujem bolje bla bla, i zbog daljine i još nekih razloga je ovako najbolje.
Znam da je to najobičnija floskula da me voli, da zaslužujem bolje, ali meni dovoljno za neprospavane noći i analize. Konačno i za nepotrebno javljanje i očito dosađivanje. Ali nekad je jednostavno srce jače od razuma, nažalost
__________________
I want back my ignorance and bliss..
sanjica43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 19:25   #145
Iskreno, da li si se javila zbog final closure, ili si negdje duboko u srcu htjela da se pomirite, da ćeš promjeniti stvari, te da ćete biti zajedno ponovo.
Si mu rekla da ga voliš i da ti je stalo?
2hot2handle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 19:41   #146
Quote:
Bluebell Blues kaže: Pogledaj post
E to i mene muči...

Lako što me odbio (ne možeš na silu ako netko neće), ali to što je to učinio na najgori način, ponizio me do srži...
To govori o njemu. Takav ne zaslužuje šansu.

Quote:
Bluebell Blues kaže: Pogledaj post
Ako ja i dalje patim zbog njega, što to govori o meni? Gdje su mi ponos, obrambeni mehanizmi, dostojanstvo, jesam li zbog toga samo pola osobe?
Govori da si mu dala mjesto koje ne zaslužuje, ono ispred sebe, s ljepšim pogledom, na sunčanijoj strani, u zavjetrini. U ovakvim situacijama jedna osoba stoji na rubu provalije, a druga mirno sjedi pokraj nje. Gurni gada(metaforički ) i vidjet ćeš da je tvoje dostojanstvo čitavo vrijeme bilo pod njegovom guzičicom.

Nisi pola osobe , cijela si, samo što polovina tebe još uvijek gleda u njega. Kažem ti, gurni ga i vidjet ćeš se u punome sjaju. A onda će doći netko bolji.
__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 19:43   #147
Quote:
2hot2handle kaže: Pogledaj post
Iskreno, da li si se javila zbog final closure, ili si negdje duboko u srcu htjela da se pomirite, da ćeš promjeniti stvari, te da ćete biti zajedno ponovo.
Si mu rekla da ga voliš i da ti je stalo?
Normalno da sam gajila nadu za pomirbu, tko ne bi? I jesam, rekla sam da mi je stalo, ali on je i dalje po svom, da sam divna bla bla, da mu je stalo, da me voli. Ali da prekid i dalje stoji.

A razlog mog javljanja? Pa od razgovora sam očekivala ili final closure ili eventualnu pomirbu (za što sam znala da je manje vjerojatno).
Jednostavno nisam mogla živjeti s činjenicom da netko kaže da me voli, i vidi se to na njemu dok je prekidao sa mnom, ali me OSTAVLJA.

Mislim, zapravo sam sigurna, da je rekao da me ne voli, da se ohladio, da bi mi bilo lakše.

A kako sam onda na kraju dobila taj closure? Pa u međuvremenu sam samu sebe ocrnila da bi mi onda u tom posljednjem razgovoru rekao da od nas dvoje nikad više ništa. Eto.
__________________
I want back my ignorance and bliss..
sanjica43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 23:14   #148
Quote:
calm kaže: Pogledaj post
To govori o njemu. Takav ne zaslužuje šansu.

Govori da si mu dala mjesto koje ne zaslužuje, ono ispred sebe, s ljepšim pogledom, na sunčanijoj strani, u zavjetrini. U ovakvim situacijama jedna osoba stoji na rubu provalije, a druga mirno sjedi pokraj nje. Gurni gada(metaforički ) i vidjet ćeš da je tvoje dostojanstvo čitavo vrijeme bilo pod njegovom guzičicom.

Nisi pola osobe , cijela si, samo što polovina tebe još uvijek gleda u njega. Kažem ti, gurni ga i vidjet ćeš se u punome sjaju. A onda će doći netko bolji.

Hvala na ovim riječima, puno su mi pomogle

Ali da bih ga gurnula niz padinu onak za praf, bih vrlo rado

To me možda i najviše pogodilo u cijeloj priči, a isto sve češće viđam oko sebe, taj apsolutni nedostatak poštovanja prema drugoj osobi. OK ako ne želiš biti s tim nekim, ali ne možeš li barem osobu pozvati na kavu i složiti par pristojnih rečenica, nego popišati, posrati i poniziti, ili još bolje, bez riječi zbrisati? Posebice ako vidiš da taj netko gaji neke nježne osjećaje prema tebi. Baš ne kužim ljude danas
Bluebell Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 23:54   #149
Quote:
Bluebell Blues kaže: Pogledaj post
Hvala na ovim riječima, puno su mi pomogle

Ali da bih ga gurnula niz padinu onak za praf, bih vrlo rado

To me možda i najviše pogodilo u cijeloj priči, a isto sve češće viđam oko sebe, taj apsolutni nedostatak poštovanja prema drugoj osobi. OK ako ne želiš biti s tim nekim, ali ne možeš li barem osobu pozvati na kavu i složiti par pristojnih rečenica, nego popišati, posrati i poniziti, ili još bolje, bez riječi zbrisati? Posebice ako vidiš da taj netko gaji neke nježne osjećaje prema tebi. Baš ne kužim ljude danas
Učimo dok smo živi.

Ma to su kukavice. Ne zaslužuju ni pažnju, ni poštovanje, ni misli onih koje su na taj način ostavili.
Treba prihvatiti da takvi ljudi postoje i da život nije bajka. U svakom slučaju, ako netko nekoga ne želi treba ga tako i tretirati. Izbaciti nekoga iz glave i srca nakon što je on izbacio tebe se čini najzdravijom opcijom.

A ono guranje u provaliju ...ma, ne treba djelovati osvetnički, grubo i ispunjeno mržnjom već lepršavo, sa smiješkom i s nježnim "Sretan put!"
__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:01   #150
Ma jok,da je dobra ne bi bila bivsa
__________________
Zivi i pusti druge da zive.
Vrela Inn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 21:20   #151
hmmm.pa ako ti je bas jako stlao do nje,reci joj sve.Pita da odete na akvu ili tkao nesto.
bolje je pokusati nego se cijeli zivot pitati sta bi bilo da sam joj rekao...
nemas sta izgubiti,ako ti do ponosa nije stalo,barem ces znati an cemu si
azaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 09:40   #152
Ako postoji mogućnost neobaveznog seksa, uvijek se treba javiti.
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 10:18   #153
Quote:
boob23 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo i mene sa ljubavnim jadima…nemam vise drugdje pa da cujem razmisljanja ljudi koji me ne poznaju. Uglavnom situacija je sljedeca...zarucnica prekinula samnom pred 4 mj (bili smo skupa 5 god) onako iz cistog mira. Planirali smo buducnost,zajednicki zivot… Navela neke razloge (koji zapravo ni nisu razlozi za prekid) obrisala sa fejsa mene i sve moje. Nasli smo se par dana poslije prekida porazgovarali i to je ostalo na tome. Pred svojima me ocrnila do zadnjeg,da sam ja ovo,pa ono… (to sam kasnije cuo) . Svi su mi govorili,pusti ju ne ponizavaj se,bude ona shvatila sto je izgibila itd. Ona sad izlazi zabavlja se a ja doma patim i ubijam se. Ove god se jos nismo culi ali sam cuo da je pitala za mene i onak tracak nade no niti za rođ mi nije cestitala. Ja sam isto brzo nakon prekida izlazio,mislio si nema mi druge i onda mi se desila nezgoda da sam sj nogu. Morao sam na operaciju. Taman 2 mj od prekida ja polako dolazio k sebi i onda jos ovaj peh. Sad sam vec 2 mj doma,odlezao u gipsu mj i pol,na bolovanju sam. Nigdje ne mogu sam,svi moji imaju cure,nema nade da kad se i oporavim s kim da izlazim  u međuvremenu sam se spetlajo s 2 cure (prije nezgode) s jednom sam cak i u vez od nove god. Al to i nije neka veza. Ona mene gleda drugim ocima nego ja nju. Pokusavam se natjerati da zaboravim na bivsu pa makar i s drugom al neide. Viđamo se tek svaka 2tj zbog njezinog posla a to je jako tesko. Niti sam zaljubljen u nju niti bilo sta drugo. Ja samo mislim na bivsu i svaki dan je sve gore. Razmisljam da joj se javim al mislim si odj ce me ko zadnju budalu…nisam niti sam pametan. Znam jedna od opcija ce biti ostavi sadasnju curu jer sj ces i sebe i nju…al zar sam ja stvarno tako lud da unatoc svim ljudima koji stoje iza mene i govore mi nemoj ja zelim da joj se javim,pa makar me isprasi ko zadnju budalu?
Nažalost u zadnje vrijeme čujem sve više takvih slučajeva, a nažalost sam i ja upao u isti koš. Nije mi identična situacija kao tvoja, ali ima dosta sličnosti. Trenutno prolazim stanje vrlo slično tvojem, i znam da nije nikako lako jer dok god postoji neka nada teško je izbrisati iz glave bivšu i na taj način teško je započeti nešto novo a da ima smisla. I kod mene je tako, unatoč svemu još uvijek lagano tinja nada, i to me koči da krenem dalje, pa onda dodje trenutak gdje pomislim čemu nadati se kada se vjerojatno ništa neće promjeniti i osjetim neko olakšanje, no nakon kraćeg vremena se vrati ono stanje koje me vrati na nadu. To je očito takav proces kod većine kada je u pitanju prekid.
Isto tako dodje mi da se javim unatoč tome sta mi je par puta rekla da okrenem novu stranicu. Za sada uspijevam ne javiti se jer čim pomislim kako bih se mogao javiti dodje mi u glavu misao kako bih mogao opet čuti istu rečenicu koje bi me vratila par koraka unatrag a to mislim da nije nikako pametno.
MickyMouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 18:56   #154
..
guurl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.