Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 22:32   #1941
Pa da, ali nije li bio ugrožen i prije braka?
Nisu li se donedavno normalno ljubili u seriji?
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 22:59   #1942
Mislim da pretjerujete
Ako se što i dogodilo, nema to veze sa udajom.

Stana je bila s tim likom i kad je snimala FLO. Mislim da je iz tog filma jasno da je profesionalna što se takvih stvari tiče...
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 23:55   #1943
Quote:
miranacro02 kaže: Pogledaj post
tko to zna šta se dogodilo između nathana i stane ili pak andrewa ali baš se primijeti
Točno to. Očito se nešto dogodilo ili između Stane i njezinog muža ili između nje i Nathana. Ma, zapravo je svejedno.
Glupo bi bilo da joj muž brani da se ljubi s drugim muškarcima kada joj je to posao. Ali možda je Stana to sama odlučila. Tko će ga znati? Valjda joj to neće stvarati probleme u karijeri.

Čudno mi je jedino što nisu procurile nikakve fotke kod nas u vezi vjenčanja.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:32   #1944
pa kad se stigla udat u Dalmaciji mislim snima stalno pa ko bi reko da je uspjela tako sve u tajnosti da niko ne zna, pogotovo naši lešinari od novinara

a ovo za poljupce fakat pretjerujete to da čim se udala nema kisseva između njih,pa ipak je ona glumica i profesionalac a više se ljubakala i razgolitala u filmovima nego Castlu.

iako ima nešta pomalo hladno u njjihovom odnosu u zadnje vrijeme, nemaju zajedničke intervjue, Nathan joj kolko sam vidla nije ni lajko onaj twiit za rođendan šta mu je poslala a nije joj niš ni napisao za njezin koji je bio prije par dana( možda sam u krivu pa joj je neš odgovorio). Uglavnom sumnjivo mi sve
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:47   #1945
Finale serije je 11.5., tako da su snimanja vejrojatno završena - možda neke dorade i postproduction. Pa je i mogla pobjeć ovdje na vikend
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 00:51   #1946
a ha gle fakat aj cool lajkam šta se kod nas udala ili kako oni kažu verila
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 07:54   #1947
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a ovo za poljupce fakat pretjerujete to da čim se udala nema kisseva između njih,pa ipak je ona glumica i profesionalac a više se ljubakala i razgolitala u filmovima nego Castlu.

iako ima nešta pomalo hladno u njjihovom odnosu u zadnje vrijeme, nemaju zajedničke intervjue, Nathan joj kolko sam vidla nije ni lajko onaj twiit za rođendan šta mu je poslala a nije joj niš ni napisao za njezin koji je bio prije par dana( možda sam u krivu pa joj je neš odgovorio). Uglavnom sumnjivo mi sve
I meni je čudno, zapravo glupo ako joj je to muž zabranio, ali s obzirom da svega ima, ništa me ne bi iznenadilo. A i Stana mi se ne čini kao ženska koja bi tako pristala na ucjene. Prije bih rekla da je neki problem između Stane i Nathana.

A i čini mi se da Stana još nije potpisala ugovor za slijedeću sezonu?

Promo za 7x22. https://www.youtube.com/watch?v=O73fiKoyBqc
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 08:26   #1948
Okeeeeeee ja i dalje uopce nisam oregledala cijelu sedmu,al letimicno procitah i vidim da niste orezadovoljni....zadajem si ovaj vikend da nadoknadim cijelu sezonu,obacajem
Uglavnom, ja dosla prokomentirat, Stana se udala! In kroejša!! U to ime, :cheers:
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 08:35   #1949
Je l uzela njegovo prezime?
__________________
Turning lemonade into lemons since 1984.
bobica84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 10:33   #1950
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Okeeeeeee ja i dalje uopce nisam oregledala cijelu sedmu,al letimicno procitah i vidim da niste orezadovoljni....zadajem si ovaj vikend da nadoknadim cijelu sezonu,obacajem
Uglavnom, ja dosla prokomentirat, Stana se udala! In kroejša!! U to ime, :cheers:
ma meni sezona nije loša bilo je dobrih epizoda, samo sjebali su ovu mitologiju u zadnjoj epki. Meni su i dalje oni super i imaju kemije

sam da kažem ovo mi je jedna od najsmješnijih scena u 7 sezoni a i seriji, ono kad Marta udari u lonce kad se njih dvoje žele prasnut https://www.youtube.com/watch?v=NYmTcMuH9cY

odo skinut novu nadam se da valja
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 15:31   #1951
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
odo skinut novu nadam se da valja
Ne valja.
A ono, ništa posebno.
Ma, presmiješni su. Dakle, Alexis i Castle okolo šeću po avionu i istražuju, a svi putnici mirni, kao nitko ništa ne zna i nitko ništa ne sumnja. Da, naravno.... Kasnije pred svima raspravljaju o satu, a ostali putnici i dalje mirni.
Eh da, ono odjednom prestale turbulencije.
Što se tiče Castelovog ispitivanja, kao bilo ga strah kako će to obaviti, a bavi se time, koliko ono 5-6 godina?
Kakav je ono mobitel od onog lika? Castle i Alexis spuste slušalicu, a mobitel i dalje zvoni. Ili je to nekako preko internetske veze spojeno s Katinim timom, nešto tipa viber?
Na kraju onu crnkinju samu svezanu ostavili dolje. Pilot i kopilot nisu niti saznali što se događalo u avionu.

Nekako mi se u ovoj najnovijoj epizodi učinilo da je Stana još mršavija. Ili je to do šminke i snimanja?

Što se tiče poljubaca, još jedna epizoda u kojoj se Castle i Kate izbjegavaju.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:07   #1952
A zašto ne bi turbulencije prestale?

Oni sa pozivom je bilo jer je ona lijepa teta kod Katice preko wifija zvala taj mobitel.
Ne može ga zvat drugačije.

Teta pilot nije ni trebala znat što se događa tamo, rekla je na početku Castleu da slijedi teroristički protokol - zaključa se u kabinu i ne ide van dok avion ne sleti.

Meni je bilo smiješno kako si je Castle uspio cijeli galeriju od onog gej para mailat + video.
A taj video, sniman prednjom kamerom, ima tak dobru rezoluciju da kad zoomiraš vidiš onom "teroristu" znoj na čelu

Salem se za mirnoću putnika
I ono kao Alexis sjedne na svoje mjesto pa se ide vezat, a do malo prije je hodala okolo

Točno se znalo tko je ubojica - najpoznatija glumica tamo

Nekak mi je jasno zašto bi Castle bio nervozan kod ispitivanja. Radio je to prije ali ne sam i ne u zatvorenom prostoru i najčešće u puno kontroliranijim uvjetima.

I jasno da je odmah terorizam bio pitanje i netko s istoka

A nije baš da su se izbjegavali kad gotovo da nisu bili na istom kontinentu

Zadnja scena mi je baš lijepa bila.
A ona ona predivna.
Malo ravne kose za promjenu
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:33   #1953
HepiHipo - joj što si ih opravdala.

Mogli su si puse dati tog jutra, tako je epizoda mogla početi. Zbilja se scenaristi trude da njih dvoje imaju što manje dodira.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:34   #1954
nego ekipa pročitala sam intervju glavnih pisaca za kraj serije i izjavili su da nas tek u finalu očekuje pitanje šta je Castle vidio dok je bio mlađi i htjeo zaboraviti( kao to je razlog zašto je postao pisac), dok Katina će bit priča o tome šta želi sa svojom karijerom u budućnosti.

e sad... reko je da su pokušali napravit kraj ove sezone tako da gledaoci budu sretni ako će to biti i kraj serije, uglavnom 50/50 su mogućnosti da se vrate sljedeće sezone. Evo vam članka http://i59.tinypic.com/nxkiki.jpg
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:45   #1955
Ma nije da opravdavam, samo iznosim svoje mišljenje
Ja sam prva koja će reć da im je kvaliteta opala i da bi im bilo najbolje ovo završit sad.
I nađem sto rupa po epizodi.

Samo mi neke stvari mogu i štimat
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:54   #1956
ipak sam pogodila da u finalu bude neka promocija nije već je nagrada za trud od književnika mysterie pisaca. kate će vjeroajtno biti na ispitu za kapetane policijske postaje a vjerojatno će i tada možda otkriti da je trudna .to je moje mišljenje za završetak.
koliko vidim i na večeri nagrade je i andrew i žena mu


sinoćnju upravo skidam, dojmove dajem kasnije.

i da nadam se kraćoj slijedećoj sezonu, ako je bude da završe kako treba. a objavit će vijest za produljivanje vjerojatno tamo negdje poslije finala 7.sezone i tada će vjerojatno objaviti i da li je stana potpisala ugovor
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 18:25   #1957
ono sa mailanjem svih slika i videa iz gay kolekcije ono sve je savršeno snimljeno i tocno u minutu

putnici ništa ne sumnjaju misla sam da će im putnici radit probleme u istrazi, a ne ovako u miru sjede i nerad nikakve probleme a ovi šaputaju oko njih

Stana sa ravnom kosomnije več odavno ju furala

iako voljela bi rađe da je Kate bila sa Castlom u avionu, bilo bi mi zanimljivije

ovo sa njegovim strahom da ispita nekog isto ne kužim, pa cijelo vrijeme upada Kate u riječ kad ona ispituje osumnjičene i sad ne znam kak bi jadan

imam osjećaj da ćemo nakon ovih tračeva o Stani i Nathanu gledat njjihove scene sa povećalom jebate baš me zanima šta se desilo među njima, nešta je garant, Nathan je taj koji se duri e sad pitanje zašto
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 19:53   #1958
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Očito se nešto dogodilo ili između Stane i njezinog muža ili između nje i Nathana.
Iskreno, čak i ako je između nje i Nathana, ipak mi je glupo. Jesu profesionalci ili djeca u vrtiću? Plaćaju ih da se ljube bez obzira na to što misle jedno o drugom i svakako ne bi bili prvi koji glume par, a ne podnose se. Njih dvoje se ne slažu pa ajmo likove polit hladnom vodom. Za tu lovu bilo bi im bolje da si to ostave doma.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 11:24   #1959
malo još tračeva od jučer u vezi Stane i Nathana http://www.dailymail.co.uk/usshowbiz...sta-Allen.html (jebate nisam znala da je frajer sa Kristom Allen, ona mi jepresexy)

šmrc
Katic, who recently married a Croatian businessman, say won't be returning to the show next season. say insiders.

'The Castle cast just found out the show will be picked up for another season,' says the source. 'It's no secret that there is no love lost between these two, 'Things got so bad between them this past season that when one of them walked onto the set, the other one walked off.

'In fact, tensions became so high that Stana, who plays Kate Beckett, just didn't want to deal with the stress anymore, so when Nathan agreed to sign on for two more seasons, she made the decision not to sign again at all.

'No one is sure just how this will play out,' adds the source. 'There is always a possibility Stana will make a couple guest appearances during the season, but as far as her being back in her weekly role – it's just not going to happen.'
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 13:28   #1960
više para ima ona nego taj biznismen

Sent from my Tele2 using Tapatalk 2
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.