Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2015., 23:44   #21
Quote:
plplpla kaže: Pogledaj post
I meni je isto to bilo. Došao u Zagreb i prvih godinu dana izlazio ko lud, više nego ikad prije i nakon godinu dana ekipa se totalno počela raspadati. Glavi partijaneri opali s faksa, a ostali samo oni koji baš i nisu tako "živi" i ja ostao s njima. Više to nije to i zadnje dvije godine jako rijetko izlazim i jako mi nedostaju ti izlasci po Zagrebu.
Tako i kod mene, drustvo se skroz prorijedilo. Ali ajde, kuzim da neko u 30ima izgubi volju za izlaske (muci ih posao, zena/muz, djeca).. Ali frendice i ja imamo 22, 23 god. i njima se neda tj. ide im se valjda jednom u 3 mjeseca...

Glupo mi ih je nagovarati jer vidim da nisu taj tip, a ipak nisam dovoljno cool da idem sama
-chiara- is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 21:13   #22
Kad se sjetim prije negdje godinu dana, skoro svaki vikend, pa čak i četvrtak i srijeda, imala sam veliki krug prijatelja, stalno smo izlazili, zabavljali se. Pomalo se ta ekipa počela raspadati, svatko na svoju stranu, i ja sam ušla u vezu i sve manje išla van, svaki slobodan trenutak sam ionako htjela provesti s dečkom. Sad kad više nisam u vezi, htjela bih ponovno izlaziti, piti, plesati, zabavljati se, ali nemam s kim Totalno me to deprimira
__________________
Daj da i ovu turu platim
Gabxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 21:22   #23
Spadam u 30 plus ekipu. Meni se svi frendovi odselili iz zemlje Totalna katastrofa
morote is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 03:29   #24
Ima li ko iz ST-a za društvo u zadimljenim prostorima uz glasnu glazbu, pijane šetnje uz more u zoru (ugl. sve suprotno od onog što pišu po oglasima ) i na kraju otić na krafne u mate ili isprid prerade na najmasniji burek šta imaju? Ako nemate za burek, sredit ćemo i to nekako. Nije o glavu.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 11:47   #25
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Spadam u 30 plus ekipu. Meni se svi frendovi odselili iz zemlje Totalna katastrofa
Meni danas najbolja prija ide u Njemacku

Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ima li ko iz ST-a za društvo u zadimljenim prostorima uz glasnu glazbu, pijane šetnje uz more u zoru (ugl. sve suprotno od onog što pišu po oglasima ) i na kraju otić na krafne u mate ili isprid prerade na najmasniji burek šta imaju? Ako nemate za burek, sredit ćemo i to nekako. Nije o glavu.
Tocno ovo san ja tila napisat hahah
Glasan za krafne
MajaBuhtla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 19:08   #26
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ima li ko iz ST-a za društvo u zadimljenim prostorima uz glasnu glazbu, pijane šetnje uz more u zoru (ugl. sve suprotno od onog što pišu po oglasima ) i na kraju otić na krafne u mate ili isprid prerade na najmasniji burek šta imaju? Ako nemate za burek, sredit ćemo i to nekako. Nije o glavu.



pojedi jedan burek osećat ćeš se fino
__________________
Don`t be racist.
Hate everyone.
JoleneJW is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 01:06   #27
Uf...kako meni fali drustvo. Eto subota navecer...i bas bih izasao. Pa bilo
da je neko bucno zadimljeno mjesto...ili pak nesto tise i mirnije...sasvim svejedno.
Fali mi jos nesto sitno do 40 ali nekako ne razmisljam u skladu sa svojim
godinama. Vise sam...volim sve sto vole mladi . Nekada...uf...toliko sam izlazio.
A sad...jadno je da nemam koga pozvati i izvesti
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 19:54   #28
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ima li ko iz ST-a za društvo u zadimljenim prostorima uz glasnu glazbu, pijane šetnje uz more u zoru (ugl. sve suprotno od onog što pišu po oglasima ) i na kraju otić na krafne u mate ili isprid prerade na najmasniji burek šta imaju? Ako nemate za burek, sredit ćemo i to nekako. Nije o glavu.
ćevapi u Pauline mi bolje zvuči
Burek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 21:06   #29
I meni se nedavno raspalo drustvo tako da sam sad u situaciji da nema s kim da izlazim. Jedino mi preostaju solo izlasci....Ne znam Sta da radim
Philip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 09:30   #30
I ja sam završila solo bez mogućnosti izlazaka s nekim....ako netko želi u subotu u sirup nek mi se javi...
Penny56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 11:09   #31
Quote:
Philip11 kaže: Pogledaj post
I meni se nedavno raspalo drustvo tako da sam sad u situaciji da nema s kim da izlazim. Jedino mi preostaju solo izlasci....Ne znam Sta da radim
Quote:
Penny56 kaže: Pogledaj post
I ja sam završila solo bez mogućnosti izlazaka s nekim....ako netko želi u subotu u sirup nek mi se javi...

Možda ste u istom gradu?
Laetitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 17:24   #32
Evo, danas je Dirty Dancing u Močvari. Neka se nađe ovdje nekoliko Usovaca i Usovki i ima se ekipa za izlazak. Itko?
__________________
Dancing mad
Mannaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 10:01   #33
Quote:
Laetitia kaže: Pogledaj post

Možda ste u istom gradu?
Ne nazalost jer ja zivim u BiH. Tako da cu jako tesko nekog upoznati na ovom forumu..
Philip11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:17   #34
ja imam tako krasne frendove da nisu mogli jednom, a to je za moj rođendan, izići van sa mnom u klub.
ostali su u mom vlastitom jebenom stanu jer im je "draže sjediti i pričati".
šta reć.

ako neko želi u kino, kazalište, izlazak vani jednom mjesečno na području zagreba, board games, i psihički je stabilna osoba, slobodno neka se javi.
u vezi sam tako da isključite barenja.
__________________

<3
Beshtia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 13:59   #35
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ima li ko iz ST-a za društvo u zadimljenim prostorima uz glasnu glazbu, pijane šetnje uz more u zoru (ugl. sve suprotno od onog što pišu po oglasima ) i na kraju otić na krafne u mate ili isprid prerade na najmasniji burek šta imaju? Ako nemate za burek, sredit ćemo i to nekako. Nije o glavu.
koliko je tebi godina, 16?
ali u redu je ovo za ST druzenja nek se nesto razglaba, bilo je 20 pokusaja neuspjelih za organizaciju nekih druzenja
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 18:25   #36
Quote:
morote kaže: Pogledaj post
Spadam u 30 plus ekipu. Meni se svi frendovi odselili iz zemlje Totalna katastrofa
Odeš za njima i rješiš dva problema
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 00:40   #37
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
koliko je tebi godina, 16?
ali u redu je ovo za ST druzenja nek se nesto razglaba, bilo je 20 pokusaja neuspjelih za organizaciju nekih druzenja

26, ali sam mlad duhom.

Čuješ, nije za ludu ona "ko traži, naći će".
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 01:31   #38
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
26, ali sam mlad duhom.

Čuješ, nije za ludu ona "ko traži, naći će".
mlad san i ja, daleko od toga, al mi ipak nije romanticno ono prije nabrojano a i davno je "prevazidjeno"
ali opet, svako druzenje je dobrodoslo nego nista.
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:11   #39
Quote:
deboto po bota kaže: Pogledaj post
Ima li ko iz ST-a za društvo u zadimljenim prostorima uz glasnu glazbu, pijane šetnje uz more u zoru (ugl. sve suprotno od onog što pišu po oglasima ) i na kraju otić na krafne u mate ili isprid prerade na najmasniji burek šta imaju? Ako nemate za burek, sredit ćemo i to nekako. Nije o glavu.
jedino šta glasnu glazbu volin ,aj i krafne al nije da mi je to napeto

može li se ovde tražit šta ,ja tražin dobrovoljce za po Mosoru ,Kozjaku ,Biokovu i po planinama otoka i kopna Dalmacije,same linguze oko mene ,a ja bi se rekreirala
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 17:24   #40
@mentalny - Romantika je precijenjena.

@nevera - Upiši se lipo u neko pl. društvo... ja san dipl. planinar (aha i to postoji :klap u HPD Mosor evo već skoro pet godina. Iman samo pozitivna iskustva. Sumnjam da ćeš nać nekog na ovom PDF-u gdje ugl. prevladava očaj i konstantno samosažaljenje... al sritno.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.