Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2016., 00:16   #41
Pitao sam se je li Beyhiveattack neka zanimljiva fora ili samo loš spelling.
I guglao sam.

I saznao sam, i vrijedilo je


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:28   #42
Quote:
Lady Galadriel kaže: Pogledaj post
Mene zanima šta je bilo s onim likom s prošle teme?
Nista bili smo na kavi i ispalo je da je decko patoloski lazljivac
beyhiveattack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:29   #43
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pitao sam se je li Beyhiveattack neka zanimljiva fora ili samo loš spelling.
I guglao sam.

I saznao sam, i vrijedilo je


-Stipe

i dta si saznao? 😆
beyhiveattack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 17:37   #44
Ovako on se bio javio jos taj dan kad sam postavila ovo pitanje. Dopisivali smo se cijelu vecer i slijedeci dan cijeli dan i to na njegovu inicijativu i dan iza toga. Polajkao mi je par slika na fejsu. On inace zivi na moru, a ja u zagrebu, tako da se onda taj 3. Dan on vracao kuci. Ja sam se tad njemu javila i pricali smo, na kraju je rekao da ce mi se javit uskoro kad ponovo dode u zg da se vidimo tj da zajedno idemo van u klubove i to. Od tad se nije javio. Nekako sam se nadala da cemo ostat u kontaktu jer ipak me dodao na fejsu, lajkao slike, inicirao je dopisivanje i onda odjednom nista. Jesam mu ja sad samo cura koju ce ponovo htjet ic barit kad dode u zg jelda? Jer da je zainteresiran za nesto vise onda bi nastavio kontakt sa mnom iako je otisao kuci zar ne?
beyhiveattack is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 20:24   #45
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Jesam mu ja sad samo cura koju ce ponovo htjet ic barit kad dode u zg jelda? Jer da je zainteresiran za nesto vise onda bi nastavio kontakt sa mnom iako je otisao kuci zar ne?
Da.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 23:09   #46
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jednostavno je. Nakon svakog barenja curu upises u excel tablicu sa svim bitnim karakteristikama: izgled 1-10, velicina sisa, velicina guzice, i sortiras po ukupnim bodovima. Kad ti trenutna cura dosadi javis se onoj sa najvecim brojem bodova. Ako je zauzeta, javljas se prvoj ispod, i tako redom.
he he

a što ako su sve s tablice zauzete, recimo ispiti, posao, dečko (svaka nešto drugo)?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 23:13   #47
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ako mu se javi na sebe preuzima ulogu 'pursuera' a to je muškarcima neprivlačno. Da, možda će im takva goditi egu, ali će na kraju završiti s onom koja im je dopustila da se oko nje trude.

I zašto bi nejavljanje bilo igranje igrica? Mora postojat aktivna i pasivna strana u tom procesu, a većini muškaraca voli biti u aktivnoj ulozi, tako da ne mislim da radi nešto loše time što prepušta njemu inicijativu.
aj pogledaj onog što se zamorio od aktivne uloge, na drugoj temi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 00:11   #48
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Pa ovisi koliko si mu se svidjela, to mi ne znamo. U svakom slucaju nemoj mu se javiti jer tako neces znati koliko je on uopce zagrijan za tebe. ]Ako je imalo zainteresiran, javit ce se sigurno u nekom kracem roku. Ukoliko ti se javi nakon duzeg vremena, moj ti je savjet da ni ne odgovaras jer te vjerojatno pospremio u rezervnu ladicu.
Moj savjet ti je da ne slusas ovakve savjete i trujes si um.

Od frenda, vrijedi i obratno:

Civilized men need civilized women.

Women who play games are not civilized. Do not invent justifications for their behavior. Do not approve of their behavior by choosing to mate with them. Reject them.

These women, they are savages.

Do not be enslaved by the "what if" temptation that seeks for the hidden possibility that they might, after all, be civilized individuals. If what is apparent says otherwise, then reject them.

Do not select them.

Have some respect for yourself.


:klap:

Zadnje uređivanje slobodarazlike : 04.04.2016. at 00:51.
slobodarazlike is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 14:57   #49
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Imam 20 godina i cura sam.
Jucer sam izasla van sa 4 prijateljice i pred kraj jedan zgodni decko poceo je plesati sa mnom. Odmah me poceo ispitivati kako se zovem, odakle sam, sto studiram itd. Poljubio me vise puta. I ponovo me poceo ispitivati o muzici koju volim, sportu ma svasta nesto. Cinio se bas zainteresiran za mene. Kad sam mu rekla da idem, trazio me da se pronadem na njegovom fejsu , sto sam napravila i onda sam se dodala s njegovog fejsa. Sad ne znam da li mislite da ce mi se decko javiti? Ili mu je to bilo samo za zbariti za jednu noc. Jer da je to slucaj, zasto bi me trazio fejs? I ne nismo bili pijani, ni ja ni on. Inace ne radim to da barim ljude po klubovima pa onda ne znam sto da ocekujem.
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
da si ti stvarno željela da ti se javi dala bi mu broj mobitela i tražila njega da ti da svoj broj, pa ako on ne bi nazvao tebe u roku od 3 dana nazvala bi ti njega. Ovo kilavljenje preko fejsa je totalna glupost.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 11:19   #50
Nema nikakve sanse da ce se javiti. Vjerojatno je nasao iste veceri neku za koju je bio vise zainteresiran.
bemark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:02   #51
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
Ne,ne javljamo se,nikada,a cure dodajemo na fejs tako da bi mogli djabe i neometano onanirati na slike djevojaka dok slazu duck face pred ogledalom u neurednoj sobi
Ko ti kriv,propustila si priliku,trebala si mu dat odmah istu vecer a ne se pravit fina
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:05   #52
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a što ako su sve s tablice zauzete, recimo ispiti, posao, dečko (svaka nešto drugo)?
Onda ocito nemas dovoljno kandidatkinja u tablici
Rjesenje=poraditi na kvantiteti.
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:06   #53
Tajvih on zbari 10 u jednu vece.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 14:40   #54
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Imam 20 godina i cura sam.
Jucer sam izasla van sa 4 prijateljice i pred kraj jedan zgodni decko poceo je plesati sa mnom. Odmah me poceo ispitivati kako se zovem, odakle sam, sto studiram itd. Poljubio me vise puta. I ponovo me poceo ispitivati o muzici koju volim, sportu ma svasta nesto. Cinio se bas zainteresiran za mene. Kad sam mu rekla da idem, trazio me da se pronadem na njegovom fejsu , sto sam napravila i onda sam se dodala s njegovog fejsa. Sad ne znam da li mislite da ce mi se decko javiti? Ili mu je to bilo samo za zbariti za jednu noc. Jer da je to slucaj, zasto bi me trazio fejs? I ne nismo bili pijani, ni ja ni on. Inace ne radim to da barim ljude po klubovima pa onda ne znam sto da ocekujem.
Decki, kada upoznate curu vani i trazite ju fejs, javite li se onda i ako da kada, a ako ne zasto?
ako nije bilo sexa javit ce ti se.... kasnije kad se posexate, izbrisi ga s face-a jer ce inace on tebe prvi, a to nemoj dozvoliti.

Muski su gadovi
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:31   #55
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Ovako on se bio javio jos taj dan kad sam postavila ovo pitanje. Dopisivali smo se cijelu vecer i slijedeci dan cijeli dan i to na njegovu inicijativu i dan iza toga. Polajkao mi je par slika na fejsu. On inace zivi na moru, a ja u zagrebu, tako da se onda taj 3. Dan on vracao kuci. Ja sam se tad njemu javila i pricali smo, na kraju je rekao da ce mi se javit uskoro kad ponovo dode u zg da se vidimo tj da zajedno idemo van u klubove i to. Od tad se nije javio. Nekako sam se nadala da cemo ostat u kontaktu jer ipak me dodao na fejsu, lajkao slike, inicirao je dopisivanje i onda odjednom nista. Jesam mu ja sad samo cura koju ce ponovo htjet ic barit kad dode u zg jelda? Jer da je zainteresiran za nesto vise onda bi nastavio kontakt sa mnom iako je otisao kuci zar ne?
Malo kasnim, ali jel se javio?
__________________
AMAB - STOP CENZURI NA FORUMU
crorens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:29   #56
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ako nije bilo sexa javit ce ti se.... kasnije kad se posexate, izbrisi ga s face-a jer ce inace on tebe prvi, a to nemoj dozvoliti.

Muski su gadovi
dobro si joj rekao, neka zna istinu
kweli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 11:54   #57
Quote:
crorens kaže: Pogledaj post
Malo kasnim, ali jel se javio?
Od svih potencijalno zanimljivih mrtvih tema, ti iskopas bas ovu teen.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:21   #58
Quote:
beyhiveattack kaže: Pogledaj post
Ovako on se bio javio jos taj dan kad sam postavila ovo pitanje. Dopisivali smo se cijelu vecer i slijedeci dan cijeli dan i to na njegovu inicijativu i dan iza toga. Polajkao mi je par slika na fejsu. On inace zivi na moru, a ja u zagrebu, tako da se onda taj 3. Dan on vracao kuci. Ja sam se tad njemu javila i pricali smo, na kraju je rekao da ce mi se javit uskoro kad ponovo dode u zg da se vidimo tj da zajedno idemo van u klubove i to. Od tad se nije javio. Nekako sam se nadala da cemo ostat u kontaktu jer ipak me dodao na fejsu, lajkao slike, inicirao je dopisivanje i onda odjednom nista. Jesam mu ja sad samo cura koju ce ponovo htjet ic barit kad dode u zg jelda? Jer da je zainteresiran za nesto vise onda bi nastavio kontakt sa mnom iako je otisao kuci zar ne?
Nije on nikakav patološki lažljivac kako si si ti to zacrtala u napadu očaja ili čega već, nego se čini da je čisto normalan i stabilan, budući da zbilja nema smisla u tom da se dopisujete dok si ti u Zg a on u drugom gradu, osim da bi primirio tvoj osjećaj nesigurnosti i tko zna što još. Ali dobra vijest je da si ionako vjerojatno ne biste pasali.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 16:21   #59
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Od svih potencijalno zanimljivih mrtvih tema, ti iskopas bas ovu teen.
Talent.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:28   #60
Quote:
mammoth kaže: Pogledaj post
Nije on nikakav patološki lažljivac kako si si ti to zacrtala u napadu očaja ili čega već, nego se čini da je čisto normalan i stabilan, budući da zbilja nema smisla u tom da se dopisujete dok si ti u Zg a on u drugom gradu, osim da bi primirio tvoj osjećaj nesigurnosti i tko zna što još. Ali dobra vijest je da si ionako vjerojatno ne biste pasali.
Patoloski lazac i ovaj s mora nisu iste osobe!!!
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.