Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2016., 21:49   #21
Pokusavam shvatiti tvoje cviljenje na vise tema i sve je ocito povezano
uz jednu osobu koju si razocarao. Ako ti je toliko stalo do nje, pusti je na miru i ne razbijaj glavu
zasto te nije obrisala. Pa zar stvarno mislis da je to vazno? Zar mislis da se ljudi
zamaraju takvim djetinjastim problemima kao tko te dodao a tko te obrisao. Sredi si zivot i zaboravi je.
Njoj je valjda ok bez tebe i ne zamaraj glavu time sto je bilo.
goc1376 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 22:16   #22
Nadjes se na raskrsnici u kojoj ti je vise pun k. da razmisljas i analiziras o tome sto je bilo.
mgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 01:11   #23
@goc ne znam sto da ti kazem..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 07:36   #24
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
nisi me shvatila sta sam htio reci, kazem da ako mi netko smeta maknem ga, isto tako ako me doda neki poznanik s kojim nikad ne pricam ne prihvatim,
ne dodam ili ako imam maknem. ne volim imat ljude opcenito oko sebe ni u telefonskom imeniku s kojima ne komuniciram.. ja sam htio reci da zasto ona MENE nije OBRiSALA.
ako su mi vec njene 2-3 frendice poslale da zakaj joj saljem por.. ( osim kaj me zivciraju njihove uloge njenih glasnogovornica ) ja sam ih samo upitao ona mene lako moze blockat
ako joj por smetaju, a da joj je svejedno nebi imalo nikakvog utjecaja, a ocito ima kad se one javljaju.. ak te netko ne znam smeta, gnjavi i sl.. pa valjda ces poduzet sve da se rijesis tog utjecaja.. ne znam bar ja to tak vidim... ako njoj moje por ne pasu zasto me nije maknula nego mi to preporucuje preko njenih frendica koje nit ja volim nit one mene..
Svojim postom sam ti pkazala sa isto kao i ona mislim. Ti brišeš, ja ne, posve mi je nebitno. Tebi je lakše nekoga obrisati i na taj način se oprostiti od njega (a zapravo nisi jer još uvijek želiš kontakt), dok ih ja sve imam, a uopće ne razmišljam o tome. Kad priča završi, digneš glavu i ideš dalje. Nemoramo svi sebi dokazivati da smo tobože raskrstili time što smo nekoga obrisali, moš' mislit.
Ignore je najbolje oružje u nekim situacijama, bolje nego block. Samokontrola je odlična stvar.
Flawles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 07:38   #25
Quote:
goc1376 kaže: Pogledaj post
Pokusavam shvatiti tvoje cviljenje na vise tema i sve je ocito povezano
uz jednu osobu koju si razocarao. Ako ti je toliko stalo do nje, pusti je na miru i ne razbijaj glavu
zasto te nije obrisala. Pa zar stvarno mislis da je to vazno? Zar mislis da se ljudi
zamaraju takvim djetinjastim problemima kao tko te dodao a tko te obrisao. Sredi si zivot i zaboravi je.
Njoj je valjda ok bez tebe i ne zamaraj glavu time sto je bilo.
Slažem se s goc-om, i upamti nitko nije nezamjenjiv!
Flawles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 08:26   #26
Quote:
Flawles kaže: Pogledaj post
Svojim postom sam ti pkazala sa isto kao i ona mislim. Ti brišeš, ja ne, posve mi je nebitno. Tebi je lakše nekoga obrisati i na taj način se oprostiti od njega (a zapravo nisi jer još uvijek želiš kontakt), dok ih ja sve imam, a uopće ne razmišljam o tome. Kad priča završi, digneš glavu i ideš dalje. Nemoramo svi sebi dokazivati da smo tobože raskrstili time što smo nekoga obrisali, moš' mislit.
Ignore je najbolje oružje u nekim situacijama, bolje nego block. Samokontrola je odlična stvar.
Ne slazem se sa tobom. Ne mislis ti kao ona. Ona je njemu dala dosta prilika, bila je uz njega i bila je ok. On je taj koji je sve pogazio. Ne zelim te omalovazavati ali najbolje je polako to pustiti i biti svoj, zbog tebe i nje. A ti Flawles pises da mislis kao i ona. Ne nikako, ti ignoriras ljude, ides dalje i ne osvrces se na njihove osjecaje. Barem si tako napisala. Ocito si ti hladna osoba koja moze samo tako iskljuciti svoje osjecaje. Osjecaji neidu na ON i OFF! To sto ti mozes moze malo osoba, to je hladno i ne slazem se nikako sa tobom. Zapravo ne mogu uopce zamisli ista sa takvom osobom koja ima takvu samokontrolu i jednostavno ugasi svoje osjecaje, ignorira ljude. Mislim da si susta suprotnost njegovoj prijateljici koja je njemu dala dosta prilika a on ih je pogazio. OK, tesko je bas sa tim nekim prilikama ici u nedogled ali taj ignore i samokontrola u nekom partnerskom ili sl. odnosu nemaju mjesta. Barem ja tako mislim.
goc1376 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 17:54   #27
Quote:
goc1376 kaže: Pogledaj post
Ne slazem se sa tobom. Ne mislis ti kao ona. Ona je njemu dala dosta prilika, bila je uz njega i bila je ok. On je taj koji je sve pogazio. Ne zelim te omalovazavati ali najbolje je polako to pustiti i biti svoj, zbog tebe i nje. A ti Flawles pises da mislis kao i ona. Ne nikako, ti ignoriras ljude, ides dalje i ne osvrces se na njihove osjecaje. Barem si tako napisala. Ocito si ti hladna osoba koja moze samo tako iskljuciti svoje osjecaje. Osjecaji neidu na ON i OFF! To sto ti mozes moze malo osoba, to je hladno i ne slazem se nikako sa tobom. Zapravo ne mogu uopce zamisli ista sa takvom osobom koja ima takvu samokontrolu i jednostavno ugasi svoje osjecaje, ignorira ljude. Mislim da si susta suprotnost njegovoj prijateljici koja je njemu dala dosta prilika a on ih je pogazio. OK, tesko je bas sa tim nekim prilikama ici u nedogled ali taj ignore i samokontrola u nekom partnerskom ili sl. odnosu nemaju mjesta. Barem ja tako mislim.
Poistovjetila sam se sa sličnom pričom prve ruke. I ponavljam, ne brišem nikoga jer ne vidim u tome poantu, ako netko odlazi iz mog života taj delete mi ne znači ništa, treba prvo u glavi riješiti stvar.
Cura ne odgovara, isto vjerujem misli da ćeš s vremenom shvatiti i sve zaboraviti.
Flawles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 17:57   #28
Kad shvatiš da te druga strana uopće ne doživljava, ne kuži što joj želiš reći, ne želi shvatiti što je najbolja opcija? A sve je rečeno...
Flawles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 18:53   #29
Quote:
Flawles kaže: Pogledaj post
Kad shvatiš da te druga strana uopće ne doživljava, ne kuži što joj želiš reći, ne želi shvatiti što je najbolja opcija? A sve je rečeno...
Ma uopce nije stvar u tome da ona njega ne kuzi. Pa covjek je sam napisao
da je izigrao nekoliko puta njeno povjerenje. Sam je napisao kako
nije bio ok prema njoj. Sto bi sad ona trebala? Koliko puta bi trebala prijeci
preko stvari kojima ju je povrijedio. Devaa, ocito je da si zeznuo stvar sa ovom curom.
Stavi se u njenu kozu i sta mislis koliko puta bi trebalo prijeci preko stvari
kojima te druga strana povrijedi. I to jos osoba do koje ti je stalo sto iz tvojih upisa
citam da je njoj bilo na neki nacin. Nauci i izvuci najbolje iz svojih gresaka a sa
tom curom nemoj puno ocekivati.
goc1376 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:17   #30
Ne znam kako pustiti 9 god prijateljstva, uspomena, dozivljaja.. Svega.. Nazalost nije mi tako lako kao mozda njoj zbog mojih postupaka..
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 16:14   #31
uffff. gadna tema. ali događa se. ja sam upravo u toj fazi života. Jako blisku prijatelji od kojih me udaljilo milijun stvari. Analize i analize nakon toga, shvatio sam da je krivica na obje strane. Ali stvari se ne može vratiti. Nažalost. tu smo di jesmo i treba dalje. Teško bude jer izgubiš povjerenje u ljude i uopće ideale da je tako nešto moguće. Koliko te god očvrsne, toliko te i oslabi. Mislim da smo danas svi na short term odnosima, što je zapravo žalosno jer život brzo prolazi. Kada izgubiš dugoročnu perspektivu kako kvalitetnijim život mogu učiniti osobe oko tebe, onda nažalost već bude prekasno. Drži se, ustani i kreni isponova. Drugoga nema.
Oxyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 16:46   #32
Ja imam jednostavno pravilo, koga boli ona stvar za mene, mene boli najmanje duplo više za nju/njega, bez obzira o kakvim odnosima se radilo. Da ponosan sam i nikad ne zajebem prvi, tak da zaboli me najmanje duplo za sve koje zaboli za mene.

Jednostavno. A za ljubav ne bi molio da mi drzis pištolj na čelu.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 23:48   #33
Kako se nositi s tim da vam je nekoga bilo stalo, da ste se osjećali sigurno i spremno na sve, a ta vas osoba iznenada napusti okrutnom metodom - ignoriranja i prekidom svih kontakata bez objašnjenja?

Još uvijek mi se čini da ćemo sutra opet biti u tom jednom kafiću smijati se i veseliti. A on je odlučio da me više ne želi čuti ni vidjeti, a da nije imao hrabrosti to mi reći. A fali miiiiii....

Budući da imam prošlost punu loših veza i tipova koji su me ostavljali, očito ili nemam sreće ili nikako da naučim neku važnu lekciju
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 17:49   #34
Ne fali mi nitko..Fali mi samo moment.
__________________
Sve je moguće..ali ljudi su odlučili ne priznati sebi da je to ustvari tako.-Dan Emanon
Pattenta Brutta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 19:48   #35
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
... situacija je takva da sam ja bio bezobrazan, nezahvalan, egocentrican, sebican i sl..svoje frustracije sam izbacivao na toj osobi ( jer je jedina ostala i bila uz mene ) tako da sam jedino s njom komunicirao u tom periodu zivota... i naposlijetku dobio kaj sam zasluzio i to 2x.. :/ i sad mi se cini da to vise necu ni ne mogu ispraviti, a zelio bih...
otiđi do nje,
iskreno priznaj svoje grijehe
i zamoli za oprost.

čak i ako time ništa ne uspiješ,
učinio si ono što si morao
i krenuti ćeš dalje.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 02:06   #36
Cudan taj zivot odvede nas tamo gdje imamo sve, a nemamo nista..

Gledam svaki dan na whatsappu kad je bila online, slike po fejsu.. Ne znam ni sam razlog mog promatranja njene aktivnosti na tim mrezama, mozda neka lazna nada da cu ugledati kako pise poruku ili je vec pristigla..

Neka iluzija snova moje podsvijesti u kojima svakodnevno zivim. nazalost u realnosti zivim u zivotu ne kakvom bi htio, nego koji sam prihvatio kao prozovljivim, punim nezadovoljstva i tuge.. A opet iako znam ne micem se s mjesta.. Nasi prosli dani su mi danasnja uspomena, a nasi "sutrasnji" su danasnji san, zelja..

Poruke za oprost vise ne postoje ispricao sam se na sve moguce nacine koje sam smatrao ispravnima, prihvatljivima.. Mislim da jedino sto bih mogao je nesto pokazati djelima, ali ni to trenutno nije moguce jer ne mogu doci do nje nikako.. Izgleda da je sve ostalo na njoj ili zivotu kako god zivot odlucio za nas ponekad on kroji ideale i zelje suprotne nasima jer ocito neke stvari tako moraju biti neovisno o nasim zeljama..

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 02:17   #37
pajdo, zakaj ne spavas?
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 07:05   #38
Ma radio do 00:00 pa produzio s jednim gospodinom dalje na pice.. Doso doma oko 2 i opcenito ja ne mogu dugo ni spavat ni nis.. Ak dnevno odspavam 6h to je vrh.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:47   #39
Quote:
Flawles kaže: Pogledaj post
Kad shvatiš da te druga strana uopće ne doživljava, ne kuži što joj želiš reći, ne želi shvatiti što je najbolja opcija? A sve je rečeno...
Kako nazivamo takvo stanje?
__________________
Sve je moguće..ali ljudi su odlučili ne priznati sebi da je to ustvari tako.-Dan Emanon
Pattenta Brutta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:34.