Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 22:03   #21
Quote:
Zalizani kaže: Pogledaj post
pobjegao si od kemije? jer si se bojao ljubavi, jer si se bojao sreće
Situacija je nalagala na bijeg.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 00:35   #22
Quote:
Zalizani kaže: Pogledaj post
pobjegao si od kemije? jer si se bojao ljubavi, jer si se bojao sreće
Ko zadnje smece :/

Kemija je divna stvar, molekule, periodni sustavi i tako..
Ko nije dozivio kemiju taj....ne znam sta ali cisto mi dode zao.
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 00:44   #23
Jesam ja normalan ako ne mogu ulazit u vezu s osobom s kojom ne osjećam tu "kemiju" ? Upravo iz tog razloga kao i autor,ne mogu docekat vise od petog spoja..Jednostavno sam hladan i ne zelim glumit zaljubljenost samo da bi se uvukao nekoj u krevet
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 09:09   #24
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
A kako prepoznati to "nesto u zraku" i kako mozes znati da isto osjeca i druga osoba a ne da se samo kod tebe javljaju takvi osjecaji?
kad ti se to dogodi jednostavno znaš
Favour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 10:09   #25
Quote:
Zalizani kaže: Pogledaj post
pobjegao si od kemije? jer si se bojao ljubavi, jer si se bojao sreće
Možda je čovjek više fan biologije nego kemije?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 11:24   #26
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Jesam ja normalan ako ne mogu ulazit u vezu s osobom s kojom ne osjećam tu "kemiju" ? Upravo iz tog razloga kao i autor,ne mogu docekat vise od petog spoja..Jednostavno sam hladan i ne zelim glumit zaljubljenost samo da bi se uvukao nekoj u krevet
Naravno da si normalan. Pa kaj bi radil u takvoj vezi? Umro bi od muke.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 11:26   #27
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Možda je čovjek više fan biologije nego kemije?
Ma situacija je zaista bila prekomplicirana. Osjetila se kemija ali morao sam pobjeć od nje. Ponekad čovjek i tak nekaj napravi. Siguran sam da bi mi bilo hebeno pol sata do sat ali nakon toga previše komplikacija za moj ukus. Ili kemija nije bila dovoljno jaka?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 11:50   #28
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno da si normalan. Pa kaj bi radil u takvoj vezi? Umro bi od muke.
Da al upravo zbog toga jako teško nalazim nešto ozbiljnije..Pa mi nisu jasni ljudi koji u godini budu po 2-3 vezice i kome to uopće treba
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 12:24   #29
Njegov karakter mi je najbitniji, jer ne postoji kemija+izgled koji mi mogu kompenzirati neciju prevtrljivost, manipulativnost, nezrelost i slicno.

Paradoksalno je da su takvi (najcesce emocionalno nestabilni) zbog 'djecackog sarma i spontanosti' nerijetko vrlo privlacni, ali si ne bih manje ili vise dugotrajne glavobolje. Thanks but no thx.

Kemija mi nije zanemarljiva, izgled takodjer, ali primat ima gorenavedeno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 19:36   #30
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Njegov karakter mi je najbitniji, jer ne postoji kemija+izgled koji mi mogu kompenzirati neciju prevtrljivost, manipulativnost, nezrelost i slicno.

Paradoksalno je da su takvi (najcesce emocionalno nestabilni) zbog 'djecackog sarma i spontanosti' nerijetko vrlo privlacni, ali si ne bih manje ili vise dugotrajne glavobolje. Thanks but no thx.

Kemija mi nije zanemarljiva, izgled takodjer, ali primat ima gorenavedeno.
Lijepo si to opisala! I meni se događalo baš to da me slome žene tog tipa. Kao da ti neozbiljni i emocionalno nestabilni imaju nekaj posebno privlačnoga. Još kad se spoji i izgled nemam previše šanse.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 08:30   #31
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Lijepo si to opisala! I meni se događalo baš to da me slome žene tog tipa. Kao da ti neozbiljni i emocionalno nestabilni imaju nekaj posebno privlačnoga. Još kad se spoji i izgled nemam previše šanse.
Pa valjda zato kaj ne zrače dosadom ko ovi predvidljivi i ozbiljni
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 10:52   #32
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Pa valjda zato kaj ne zrače dosadom ko ovi predvidljivi i ozbiljni
Pa da. Samo zna to biti malo teško za hendlat. Čak sam pokušao i ići protiv kemije ali jednostavno nije moguće. Probal sam natjerat kemiju da mi se ne javlja na taj tip al nikako nejde. Uvijek popizdim za istim tipom. Neka mistika je u pitanju zasigurno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 11:08   #33
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
A kako prepoznati to "nesto u zraku" i kako mozes znati da isto osjeca i druga osoba a ne da se samo kod tebe javljaju takvi osjecaji?
Pa pitaš drugu osobu pa znaš uskoro, prije ili kasnije
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 14:53   #34
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Pa valjda zato kaj ne zrače dosadom ko ovi predvidljivi i ozbiljni
Dok je njihova nepredvidljivost, neozbiljnost i skakanje iz jedne u drugu krajnost krajnje 'zabavna'. Not. Izuzev ako ne gustas u nesigurnosti i emocionalnom iscrpljivanju osobe sa sindromom Petra Pana.

Dosadi i to, prije ili kasnije. O emocionalnom devastiranju druge strane da i ne govorimo. Tako da sa 'kemijom' treba oprezno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:15   #35
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Privlačnost. Ono nešto u zraku između vas, napetost, sviđanje, kad se privučete poput magneta.
Jednom davno mi se desilo da sam otišla na kavu od koje ništa nisam očekivala i nemam pojma kako, ali nikad me prije ni kasnije nije lupila takva kemija. A i njega.
Kliknuće, prepoznavanje, svašta pomalo. Na nekoj nesvjesnoj razini.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Njegov karakter mi je najbitniji, jer ne postoji kemija+izgled koji mi mogu kompenzirati neciju prevtrljivost, manipulativnost, nezrelost i slicno.

Paradoksalno je da su takvi (najcesce emocionalno nestabilni) zbog 'djecackog sarma i spontanosti' nerijetko vrlo privlacni, ali si ne bih manje ili vise dugotrajne glavobolje. Thanks but no thx.

Kemija mi nije zanemarljiva, izgled takodjer, ali primat ima gorenavedeno.


aj' mi malo objasnite; prema ovome mi zvuči kao da se kemija može dogoditi samo s emocionalno nestabilnim ljudima koji ne znaju upravljati emocijama, ili bolje rečeno, ne žele.

zašto?

zar je tako nemoguće da se kemija dogodi između stabilnih i zrelih ljudi?

p.s. i zašto je svu tu silnu kemiju kada se dogodi nemoguće kanalizirati u pravom smjeru, gdje će ista biti upotrijebljena kao temeljna energija za gradnju nečega?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:24   #36
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
koliko vam je vazna da bi ste nekome dali priliku ?
da li vam je dovoljno da vam je neko samo fizicki privlacan, ILI da vam je samo zabavan/inteligentan/sarmantan, ILI nestotrece.
Ovo podvučeno je bonus,ali većina bira samo na osnovu izgleda pa poslije racionalizuju da bi ispali divni i krasni.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 15:35   #37
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
A kako prepoznati to "nesto u zraku" i kako mozes znati da isto osjeca i druga osoba a ne da se samo kod tebe javljaju takvi osjecaji?
Gledate se u oči. Svjetlucaju li tvoje, a u njezinima je - ništa od toga.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 19:12   #38
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Dok je njihova nepredvidljivost, neozbiljnost i skakanje iz jedne u drugu krajnost krajnje 'zabavna'. Not. Izuzev ako ne gustas u nesigurnosti i emocionalnom iscrpljivanju osobe sa sindromom Petra Pana.
ne vidim zasto bi nuzno jedna vrsta ponasanja uvijek imala i te negativne stvari?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 19:57   #39
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
aj' mi malo objasnite; prema ovome mi zvuči kao da se kemija može dogoditi samo s emocionalno nestabilnim ljudima koji ne znaju upravljati emocijama, ili bolje rečeno, ne žele.

zašto?

zar je tako nemoguće da se kemija dogodi između stabilnih i zrelih ljudi?

p.s. i zašto je svu tu silnu kemiju kada se dogodi nemoguće kanalizirati u pravom smjeru, gdje će ista biti upotrijebljena kao temeljna energija za gradnju nečega?
Naravno da je moguce da se kemija desi stabilnim i zrelim osobama. Samo tada ne plane tako zestoko i naglo uglavnom, ima drugaciju kvalitetu imo.

Sa emocionalno nestabilnim uvijek imas toplo-hladno igrice nakon izmicanja tla pod nogama 'na prvu', sto je vrlo iscrpljujuce. Ali slazem se da su to vrlo privlacne osobe na nekoj intuitivnoj, animalnoj razini. Samo to rijetko potraje i trebaju ti celicni zivci dok traje, pa se cuvam istog. No ko voli neka proba.

p.s. Odgovorila sam wild rider-ki 4fun. Vidim da nisam jedina takvog misljenja na temi. Tu je negdje odgovor i tebi.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:04   #40
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Naravno da je moguce da se kemija desi stabilnim i zrelim osobama. Samo tada ne plane tako zestoko i naglo uglavnom, ima drugaciju kvalitetu imo.
Nema razloga da kemija sa stabilnim osobama ne plane jednako kao i sa nestabilnim. Osim ako nemaš neki fetiš na takve osobe.

Iskustvo mi baš kaže suprotno, tamo gdje je kemija jaka, osoba je prilično adekvatna za partnera. Što je i logično, jer nam priroda sama najbolje izabire ono što nam treba.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.